|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:38:45   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: T1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

seveda Pika, upam da si ujela tudi datum.

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


A to pomeni, da bo žur pri tebi?



načeloma da, se menimo za neki tacga, ker naša štanga potrebuje glancanjeuser posted image user posted image


A štanga, no prav. user posted image  user posted image
A šank pa ne rabi glancanja? user posted image  user posted image


NE, ker tega pa še nimamo v žur sobi, sicer imam obljublenega enega, ampak ne vem točno kdaj ga dobim

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:39:27   
MBT1979
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Upam, mismis da je tvoj kužon prijazen, ker bi ga jaz full rada razmrčkala in polubčkala in pocrkljala in stiskala.....user posted image user posted image


NE, full je huduser posted image user posted image user posted image , najprej ga bom cel teden stradala, da bo ja lačen, ko bo prišlo sveže mesouser posted image


user posted image user posted image user posted image no super. potem v petek ne rabi prašička za igračko, ker bo imel mene oz. jaz njegauser posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:40:32   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

seveda Pika, upam da si ujela tudi datum.

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Vidim, da si ti že čisto fit! user posted image user posted image user posted image

Mislim, da bom še vedno kužona velikosti manjše kravice user posted image bolj od daleč gledala.

No ja, morda zberem tudi pogum, da ga tokrat počoham en malčk. Kdo ve.user posted image

A to da je 10.4. idealen dan znebit se strahu si pa numerološko izračunala? user posted image



seveda, saj veš kako to gre, vzameš dan 10, pa prišetejš 04, pa potem odšteješ leto tvojega rojstva, pa deliš z letnico tekočega leta,....user posted image user posted image user posted image
mi zdaj verjameš?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:41:16   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Upam, mismis da je tvoj kužon prijazen, ker bi ga jaz full rada razmrčkala in polubčkala in pocrkljala in stiskala.....user posted image user posted image


NE, full je huduser posted image user posted image user posted image , najprej ga bom cel teden stradala, da bo ja lačen, ko bo prišlo sveže mesouser posted image


user posted image user posted image user posted image no super. potem v petek ne rabi prašička za igračko, ker bo imel mene oz. jaz njegauser posted image user posted image


samo glej, da boš delala oink oinkuser posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MBT1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:42:20   
MBT1979
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Upam, mismis da je tvoj kužon prijazen, ker bi ga jaz full rada razmrčkala in polubčkala in pocrkljala in stiskala.....user posted image user posted image


NE, full je huduser posted image user posted image user posted image , najprej ga bom cel teden stradala, da bo ja lačen, ko bo prišlo sveže mesouser posted image


user posted image user posted image user posted image no super. potem v petek ne rabi prašička za igračko, ker bo imel mene oz. jaz njegauser posted image user posted image


samo glej, da boš delala oink oinkuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ka si me zdej narežala.. si mi prav polepšala danuser posted image user posted image user posted image . Brez problema.. delam tudi mu mu če je treba samo da se bo z mano igraluser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:43:56   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Upam, mismis da je tvoj kužon prijazen, ker bi ga jaz full rada razmrčkala in polubčkala in pocrkljala in stiskala.....user posted image user posted image


NE, full je huduser posted image user posted image user posted image , najprej ga bom cel teden stradala, da bo ja lačen, ko bo prišlo sveže mesouser posted image


user posted image user posted image user posted image no super. potem v petek ne rabi prašička za igračko, ker bo imel mene oz. jaz njegauser posted image user posted image


samo glej, da boš delala oink oinkuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ka si me zdej narežala.. si mi prav polepšala danuser posted image user posted image user posted image . Brez problema.. delam tudi mu mu če je treba samo da se bo z mano igraluser posted image



bo, bo itak komaj čaka, da se nekdo ukvarja z njim, še sploh sedaj ko ga moram jaz malo zapostavljati.
Evo me že kliče, najbolje da grem en krog z njim

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MBT1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:44:48   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Ja Zvezdica,končno .Sem že pozabila,kako zgleda bit bolan .No zdej,ko grem počasi na bolje,se pa lahko kaj dobiva.Ampak vidim,da imaš doma ta velikega.Kaj ste zboleli?


nismo bolni, smo zaspančkali, ker je ta ura mal pomašala ritem.
Se vidiva takoj k bo vreme, a prav?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 13:50:16   
MBT1979
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

SAj veš 10.4. bo idealen dan, da se znebiš strahu pred kužoniuser posted image user posted image


Upam, mismis da je tvoj kužon prijazen, ker bi ga jaz full rada razmrčkala in polubčkala in pocrkljala in stiskala.....user posted image user posted image


NE, full je huduser posted image user posted image user posted image , najprej ga bom cel teden stradala, da bo ja lačen, ko bo prišlo sveže mesouser posted image


user posted image user posted image user posted image no super. potem v petek ne rabi prašička za igračko, ker bo imel mene oz. jaz njegauser posted image user posted image


samo glej, da boš delala oink oinkuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ka si me zdej narežala.. si mi prav polepšala danuser posted image user posted image user posted image . Brez problema.. delam tudi mu mu če je treba samo da se bo z mano igraluser posted image



bo, bo itak komaj čaka, da se nekdo ukvarja z njim, še sploh sedaj ko ga moram jaz malo zapostavljati.
Evo me že kliče, najbolje da grem en krog z njim


no super!! Se že full veselim, da spet malo v živo pokramljamo.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 15:33:07   
BarbiG
 
Mismis, če lahko, bi se vam tokrat tudi jaz pridružila.user posted image

< Sporočilo je popravil BarbiG -- 30.3.2009 15:34:00 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 15:35:22   
gloria
Gloria, tehta cca 6 kg, danes je 8 tednov star.


...Nik je tehtal 300 g. veš pri teh tednihuser posted image user posted image user posted image ....ma ful ko ga gledam me tko spominja na njegauser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 16:44:20   
Fargesia
...še moje poročilo z UZ...


user posted image postopek prekinjenuser posted image

ni foliklov...v četrtek mam voglerja, da naumiva tale moj IVF...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 16:53:49   
Rakica_80
OJOOOOOOJJJJJ, FARGI ŽAL MI JE RESuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dej res, vzami si en dopust, hodi nekam, sprosti se, zjoči se, napi se- tudi če ne piješ, ma karkoli, samp da za tzrenutek pozabiš, da si nabereš moči za naprej, vredu?
Če ti povem po resnici, tudi mene je ful strah tegauser posted image Ma ne samo tega- vse kar je povezano s postopkom....user posted image in zuser posted image , včasih imam občutek,da so samo sanje resnične, da imam svojegauser posted image , kaj pa je v realnosti, bomo še videli!!!!!!
Bodi močna puncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 16:58:31   
Bumo
Fargesiauser posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 17:03:28   
listek
Fargesia user posted image user posted image user posted image

Upam, da bodo ugotovili, kje je problem, in bo potem uspelo kot je treba.

_____________________________

Nemogoče pomeni samo to, da nam bo vzelo nekaj več časa, kot smo načrtovali!!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 17:18:22   
sapi
Pozdravček še od mene ... sem šele sedajle prišla do računalnik ...dobila menopur+suprefact naslednji UZ imam 8.4.
Bila je nora gužva, sem malo pogledovala naokoli pa ni bilo sreče user posted image  ... sem pa ugotovila, da sem dobila premalo špikic, jih imam samo za suprafact za menopur pa ne user posted image  ...
mismis čestitke za četvorčke user posted image user posted image user posted image user posted image  ... kdo pa ti je delal P ...
lana malo podaljška ampak ni panike ...
Stella naj Janko in Metka otaneta pri tebi za vedno, čestitke user posted image user posted image  ...
Zvezdica to pa bo šarmer user posted image ...
Fargi to je pa res hudo user posted image   si ne predstavljam kako ti je, mene je tudi vedno trah kako bo ... upam, da se z Voglerjem dobro zmenita in najdeta kako rešitev ..


 

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 17:38:59   
lana70
sapi, sva z WP mal pogledovale katera bi bla....pa je blo preveč punc na kupu...mater, sej je bla kolona še za WC tja na hodnik!!!!

super za stello....čestitke...

ej fargi, maš ZS

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 17:41:54   
sapi
lana res je bilo noro ... jaz nisem bila prav zgodnja zato sem kar lepo na hodniku pred WC-jem pristala user posted image  ... no vsaj do tja sem hitro prišla user posted image  ... 

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 17:59:16   
daisy23
Fargesia ,pogumno naprej.
mismis, tebi čestitam za 4 celice, pa naj se do petka lepo oplodijo in delijo.
Stella, čestitam ti za 2 zarodka, vso srečo tudi tebi.

Imam eno vprašanje za punce na tej temi foruma, če ni skrivnost, me zanima vaša starost in koliko časa se že trudite za nosečnost? Jaz sem stara 34 leti, partner 35 in ne zanosim 5 let in pol.

Hvala punce, držim pesti za vse vas.



< Sporočilo je popravil daisy23 -- 30.3.2009 18:01:33 >

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:14:41   
sonček33
Ma, se moram še jaz malo pohvaliti z mojim čmrljem
user posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:15:18   
diana79
jaz bom letos 30,dragi pa 34!trudiva 5 let!pol leta nazaj so  ugotovili da imam jajcevod zaraščeno na trebušna stena!en jajčnik pa sploh se ne vidi na uz!imam ga,,ampak se ne vidi!zato še ne vem kako bo z punkcijo!

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:23:14   
sonček33
Fargi - poslala sem ti zs. Objem zate.

Stella - srečno. Naj bosta za vedno tvoja.

sapi - super za municijo

BEBI razmišljaj pozitivno!

Zvezdica - srček je Patrik

Mismis - kako? je bil kebab včeraj za južno?

Naj za trenutek odloži delo naša PIja in naša Špelka.
Pozdravček Lari L. , Netki (daj javi se nam malo), Glorii in Niku

Lana70  - počasi a zagotovo!

ABra kako je gimnastičarka?

Bozza - jutri naj fajn pokaže!

WP - kako si? kako mačkona?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:24:28   
sonček33
Diana bodi optimistična!

REby - kako si?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:38:25   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Fargi - poslala sem ti zs. Objem zate.

Stella - srečno. Naj bosta za vedno tvoja.

sapi - super za municijo

BEBI razmišljaj pozitivno!

Zvezdica - srček je Patrik

Mismis - kako? je bil kebab včeraj za južno?

Naj za trenutek odloži delo naša PIja in naša Špelka.
Pozdravček Lari L. , Netki (daj javi se nam malo), Glorii in Niku

Lana70  - počasi a zagotovo!

ABra kako je gimnastičarka?

Bozza - jutri naj fajn pokaže!

WP - kako si? kako mačkona?



Kako sm boš lahk prebrala v naslednjem postu... Mačkona sta pa zadnje čase malce žleht... po celem hodniku razvlečeta hrano in odejo, itd..... Od "hudiča" sta...user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:42:22   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: daisy23


Imam eno vprašanje za punce na tej temi foruma, če ni skrivnost, me zanima vaša starost in koliko časa se že trudite za nosečnost? Jaz sem stara 34 leti, partner 35 in ne zanosim 5 let in pol.

Hvala punce, držim pesti za vse vas.



Midva sva stara oba 36 let( no, jest bom še 3 mesece mlada 35 user posted image user posted image ), ne donosim pa 11 let.  V prvo pa je ratalo nenačrtovano , po enem vročem user posted image - sam je bila IZM.user posted image
za mano je 6 neuspešnih IVF-ICSI, sedaj se še odločama, če boma sploh še šla v kakšen postopek.Imela pa sem pregrado, pa nimam enega jajcevoda, moj pa ima zelo malo plavačkov. user posted image user posted image

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 18:44:16   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ma, se moram še jaz malo pohvaliti z mojim čmrljem
user posted image


kak cartlček, jest bi tud user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?