|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:53:36   
Tulipan12
Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč? Mene moja tašča non-stop nagovarja, da bom potrebovala pomoč, pa naj 100% računam na njo, pa da ona tudi ni zmogla, pa tak... je pa moja mami še v službi, tašča pa v penziji, ampak si res ne predstavljam, da bi mi tašča non-stop tu strašila za đtedilnikom al s sesalcem, pa ko vem, da ne bi mogla bit tiho glede user posted image ! Je pomoč res tako potrebna? user posted image  bo imel očetovskega 14 dni...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:57:09   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hvala za pike in pestke... Tija ima hudo gnojno angino. Dobila je ospen. Še enkrat je ponoči tako zakuhala...


Upam da ji ospen čim prej prime in da bo hitro zdravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:57:56   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

pa še nekaj naših slikcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Lepe slikce...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:58:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč? Mene moja tašča non-stop nagovarja, da bom potrebovala pomoč, pa naj 100% računam na njo, pa da ona tudi ni zmogla, pa tak... je pa moja mami še v službi, tašča pa v penziji, ampak si res ne predstavljam, da bi mi tašča non-stop tu strašila za đtedilnikom al s sesalcem, pa ko vem, da ne bi mogla bit tiho glede user posted image ! Je pomoč res tako potrebna? user posted image  bo imel očetovskega 14 dni...
jaz sem kuhala sama,mi je pa moj pomagal okol malega,tak,da se nekak zgliha-kuhala sem pa take stvari,da sem bila hitro fertik,ker se mi ni dalo dve uri stat zravenuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 11:59:26   
Grahec
Ojla, prej sem brala z Lucijo v naročju pa je kar kmalu zaspala tako, da prav daleč z branjem nisem prišla pa medtem, ko sem jo nesla v zibko sem še pozabila kaj sem že hotela pokomentirat.

Aha, tisti beli kosmički po glavi - pediater je rekel, da je to lahko predstopnja temenc, še večkrat pa znak da jih user posted image  sploh ne bo imel. Umiješ, razčešeš in to je to. Če se oprijemajo tej kosmički lask in se jih težko razčeše pa z olivnim oljem namažeš glavico in laske in po pol ure šele glavico umiješ in razčešeš.

Naj pa povem, da tudi punčke znajo lulat tako, da je vse mokro. Lucija je že taka gospodična, da noče met na sebi polulanih in pokakanih pleničk in to najraje opravi med previjanjem. Samo če začne kakat potem to kar traja in traja in je vse skupaj tako dolgo, da postane na previjalni že kar tečna in spušča take krike, ko jo potem oblačim, da ne vem kaj bi si lahko kdo mislil, če jo sliši. Zato jo zdaj če vidim, da izgleda da bo začela kakat samo na hitro zapakiram v pleničko in oblečem. Polula se pa še vedno včasih in je treba prav pazit in hitro ukrepat, če ne se ona zna tako povaljat v lužici user posted image da ima mokro od nogic do glave, vse kar ima na sebi.

Aja, pa danes, ko smo zadnjega marca, šibajte v porodne sobe, vse ki še niste rodile user posted image user posted image user posted image , no user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnje in čimlažje porode!

Pa user posted image user posted image user posted image  za vse bolančkane!

Pa malo veselja user posted image user posted image user posted image  za vse ki imate pred ali poporodne jokave dneve...

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:00:24   
spps
user posted image  Pupa,čeprav si še v P,ti želim vse najlepše ob rojstnem dnevuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:06:37   
Tulipan12
PUPA, VSE NAJ NAJ TUDI Z MOJE STRANI!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:07:28   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Mi smo nazaj iz bolnice, je naredila UZ srčka, Blaž je bil tako priden, pregled traja pol ure in on je pridno spančkal ves čas.user posted image Dr. pravi,da ne vidi nikjer nobene napakice, da vse deluje tako kot mora user posted image , se mi je kar kamen odvalil od srca. Imamo kontrolo še enkrat pri 6 mesecih. Hvala vsem za pikepoke in za pestke, so pomagale.user posted image


Zdaj pa tiste,ki niste še rodile, alo gremo, danes je zadnji marčevski dan, dejmo akciiijaaaa!!!user posted image user posted image user posted image



super, da je vse OK z Blažem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:07:36   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

Ojla, mamice!

Dajte mi prosim povedat, kje se kupijo kapljice BIO GAIA?

Mi imamo te iz koroških lekarn, ma ne pomagajo kaj dosti.......

Hvala!



jaz sem jih kupila v lekarni.....

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:07:57   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...

Naš Neo je kot buba...kot, da ga ni...edino okoli 23h ima svojo urico, ko bi visel skozi na zizi...pa sva mu včeraj uturila dudko in...fant jo je zagrabil in veselo cmokal...tudi ponoči se je zbudil samo 1x...zjutraj, ko smo pa vsi tako veselo spali, pa nas je patronažna zbudila user posted image  user posted image  ...

Sprehodi...ah, komaj čakam, da bo minila ta burja, da končno sprehodim kosti user posted image  user posted image

Punce, kdaj se bo odprla tema o zvončkih in trobenticah? user posted image


jaz sem se vedno smejala, ko je Žigec delal fontanco....zadnjič pa me je tudi Lea polulala user posted image

ja, ma res, kdaj bomo odprle temo o naših zvončkih in trobenticah?
Kolko user posted image  imamo še?

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:08:01   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč? Mene moja tašča non-stop nagovarja, da bom potrebovala pomoč, pa naj 100% računam na njo, pa da ona tudi ni zmogla, pa tak... je pa moja mami še v službi, tašča pa v penziji, ampak si res ne predstavljam, da bi mi tašča non-stop tu strašila za đtedilnikom al s sesalcem, pa ko vem, da ne bi mogla bit tiho glede user posted image ! Je pomoč res tako potrebna? user posted image  bo imel očetovskega 14 dni...


meni je pomagala mama, no sicer živimo skupaj (še mesec cca.) in mi je bilo prav fino, da je pomagala; sem se pol jaz lahko še z Žigcem zraven ukvarjala ne pa s štedilnikom in ostalim...no, ta teden je šla nazaj delat pa mi gre dopoldan tudi brez nje....

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:09:20   
mama_milchy
Pupa
 
user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:10:09   
PERSIDA
kako se pa kaj drži pupa7

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:10:57   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč?


Nam je tašča kaj skuhala in prinesla (smo sosedje) in nam je bilo to prav fajn, ker je pridno upoštevala, kaj bom jedla in kaj ne... Moj je bil 17 dni doma in glede user posted image  sva vse rihtala sama.  Jaz sem sicer imela že kar nekaj prakse od prej, tako da mi porihtat tamalo res nikoli ni bil problem in je celo patronažna vsakič rekla, da res ne izgleda, da je naša prva, ker ravnam z njo, kot da bi jih že deset rihtala prej.

Sem bila pa veliko šivana in od začetka se ni celilo zaradi alergije na intimno milo... tako, da je prvih pet dni user posted image ponoči mi tamalo prinašal v posteljo za jo podojit..., da mi ni bilo treba tolikokrat vstajat, glavna njegova okupacija pa je bila da mi je "šlauf" prenašal sem in tja, da sem jaz lahko se vsedla... Je rekel, da je tolikokrat šel po stopnicah gor in dol, da so ga že noge bolele. Pa  mož je zelo priden za pospravljat, likat... V bistvu imava zdaj bolj pospr5avljeno kot kdajkoli prej, ker ne letava toliko naokoli in se sproti počisti in pospravi...


PUPA VSE NAJBOLJŠE, NAJLEPŠE SI TAKO ALI TAKO ŽE DOBILA user posted image

< Sporočilo je popravil Grahec -- 31.3.2009 12:15:27 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:13:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: sončko

Ojla, mamice!

Dajte mi prosim povedat, kje se kupijo kapljice BIO GAIA?

Mi imamo te iz koroških lekarn, ma ne pomagajo kaj dosti.......

Hvala!



jaz sem jih kupila v lekarni.....
kot je mamaM napisala v lekarni,če jih pa držijo še kje drugje pa nimam pojmauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:18:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kako se pa kaj drži pupa7
z mlekcem ima težave,drugače so pa okuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:21:04   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...

Naš Neo je kot buba...kot, da ga ni...edino okoli 23h ima svojo urico, ko bi visel skozi na zizi...pa sva mu včeraj uturila dudko in...fant jo je zagrabil in veselo cmokal...tudi ponoči se je zbudil samo 1x...zjutraj, ko smo pa vsi tako veselo spali, pa nas je patronažna zbudila user posted image  user posted image  ...

Sprehodi...ah, komaj čakam, da bo minila ta burja, da končno sprehodim kosti user posted image  user posted image

Punce, kdaj se bo odprla tema o zvončkih in trobenticah? user posted image


jaz sem se vedno smejala, ko je Žigec delal fontanco....zadnjič pa me je tudi Lea polulala user posted image

ja, ma res, kdaj bomo odprle temo o naših zvončkih in trobenticah?
Kolko user posted image  imamo še?


Pojma nimam, se javljava samo Nina00 in jaz, pa še nje ni danes, mogoče je že pobegnila v P...
Jaz sem že povedala, da zaradi mene lahko komot preidemo na novo temo, bom pač tam težila dokler ne rodim, potem bom pa... spet težila, ko rodimuser posted image user posted image user posted image  Samo je treba potem link tu gor pustit, da se bomo našle!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:22:41   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kako se pa kaj drži pupa7


To mene tut zanima!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:26:30   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja, kakšna reč je to za nas, ki imamo pupe prvo user posted image  user posted image ...in ko upali fontanco med previjanjem user posted image  user posted image  pa glih ga fajn oblečem...in pol šviccccc...je vse za preoblečt še enx...ben, se bomo že naučile...nam je porodnišnici rekla, da moramo kožico pustit pri miru, da nam bo že pediatrinja povedala kaj in kako user posted image ..kako različne info delijo...patronažna pa je rekla, da ga moram kar med umivanjem malo "prijet"...

Naš Neo je kot buba...kot, da ga ni...edino okoli 23h ima svojo urico, ko bi visel skozi na zizi...pa sva mu včeraj uturila dudko in...fant jo je zagrabil in veselo cmokal...tudi ponoči se je zbudil samo 1x...zjutraj, ko smo pa vsi tako veselo spali, pa nas je patronažna zbudila user posted image  user posted image  ...

Sprehodi...ah, komaj čakam, da bo minila ta burja, da končno sprehodim kosti user posted image  user posted image

Punce, kdaj se bo odprla tema o zvončkih in trobenticah? user posted image


jaz sem se vedno smejala, ko je Žigec delal fontanco....zadnjič pa me je tudi Lea polulala user posted image

ja, ma res, kdaj bomo odprle temo o naših zvončkih in trobenticah?
Kolko user posted image  imamo še?


Pojma nimam, se javljava samo Nina00 in jaz, pa še nje ni danes, mogoče je že pobegnila v P...
Jaz sem že povedala, da zaradi mene lahko komot preidemo na novo temo, bom pač tam težila dokler ne rodim, potem bom pa... spet težila, ko rodimuser posted image user posted image user posted image  Samo je treba potem link tu gor pustit, da se bomo našle!


ti kr teži....bomo mi težile nazaj user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:28:35   
mama_milchy
Punce fajn bodite, jaz si grem pa kosilce nardit; pol pa šibam počivat k Lei; sem mislila, da se bom danes kaj učila ampak nič ne kaže da se bom, sem preveč lena pa spanja mi manka....smo spali vsi 4na postelji to noč pa se nisem ravno naspala čeprav sta tako Žiga kot Lea lepo spala....

aja, moje čišče ni več....no v nedeljo se je končala, danes pa kao malo krvi je blo videt, ni user posted image  da se je samo lažno umaknila......

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 12:32:59   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Punce fajn bodite, jaz si grem pa kosilce nardit; pol pa šibam počivat k Lei; sem mislila, da se bom danes kaj učila ampak nič ne kaže da se bom, sem preveč lena pa spanja mi manka....smo spali vsi 4na postelji to noč pa se nisem ravno naspala čeprav sta tako Žiga kot Lea lepo spala....

aja, moje čišče ni več....no v nedeljo se je končala, danes pa kao malo krvi je blo videt, ni user posted image  da se je samo lažno umaknila......


Dober tek in fajn se spočij potem!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:06:38   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Infinity1

Še eno vprašanje za vse tiste, ki imate fantke. Kaj in kako boste delale z lulčki in kožico? Boste potegovale kožico čez glavico lulčka ali boste vse skupaj pustile pri miru. Mene je strah, da kasneje ne bo šla gor user posted image


js tudi nimam pojma kaj naj s tem lulčkom nardim... sicer vsako previjanje tudi ''njega'' fajn umijem, ampak kožica pa itak še ne gre dol...
mi je pa rekla patronažna, da pri vsakem kopanju morem v banjici krat potegnit kožico proti dol, da se ne bo zarastla...



zame je tudi tale lulček znanstvena fantastika user posted image , pojma nimam kaj naj z njim počnem...danes pride patronažna, pa jo bom vprašala kaj in kako



No če bo povedala kaj pametnega pa sporoči, drugače bom pa tudi jaz probala v banjici med kopanjem tole mal telovadit, da se kaj ne zaraste user posted image



ekola,sem jo vprašala in pravi,da so nove smernice,da se lulčka ne tika, na pregledu pri 1 mesecu bo pa pediater povedal kako naprej


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:16:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mamice, ste imele prve dni po prihodu domov kakšno pomoč od mamic ali tašč? Mene moja tašča non-stop nagovarja, da bom potrebovala pomoč, pa naj 100% računam na njo, pa da ona tudi ni zmogla, pa tak... je pa moja mami še v službi, tašča pa v penziji, ampak si res ne predstavljam, da bi mi tašča non-stop tu strašila za đtedilnikom al s sesalcem, pa ko vem, da ne bi mogla bit tiho glede user posted image ! Je pomoč res tako potrebna? user posted image  bo imel očetovskega 14 dni...


Odvisno, kako se boš počutila.
Meni vem da zdaj pride prav pomoč zarad Tije. Kar se gospodinjstva tiče pa sama naredim. tudi če ne takoj, ma nima veze. user posted image
Po prvem porodu mi je bilo pa dovolj, da je bil moj zraven.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:16:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Punce fajn bodite, jaz si grem pa kosilce nardit; pol pa šibam počivat k Lei; sem mislila, da se bom danes kaj učila ampak nič ne kaže da se bom, sem preveč lena pa spanja mi manka....smo spali vsi 4na postelji to noč pa se nisem ravno naspala čeprav sta tako Žiga kot Lea lepo spala....

aja, moje čišče ni več....no v nedeljo se je končala, danes pa kao malo krvi je blo videt, ni user posted image  da se je samo lažno umaknila......


Moja se je lažno umikala skoraj 6t. user posted image  Zdaj pa res upam, da je ne bo več. Me je pa dva dneva nazaj tako čudno bolel jajčnik, da upam, da kje M ne dobim! Po prvem porodu sem jo čez 3m že imela.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
31.3.2009 13:18:56   
Najaa
Takole, z Niko sva bili pri P. Samo nosek je zadenfan, ostalo (grlo, pljučka in ušesa) so ok. Tak da je sam kapljice dobila. Zdaj pa spančka lepo v lupinici, jaz pa razmišljam, zakaj na obali ni niti ene halo pice, kjer bi se dalo s kartico plačat. user posted image  user posted image  Kuhat se mi ne da.

Kaj se gremo res prestavit na Starši čvekamo? Katera bo odprla temo? Če se nobena ne javi, jo bom jaz... user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?