|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 13:01:59   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Iraira saj če ti ni, ti pač ni.

Se bovi pa kdaj drugič zmenili.



Ne da mi ni...imam skoraj 20let staro R5 in ima svoje fore.....na žalost si zaenkrat kaj več ne morem privoščitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 13:02:44   
iraira
Pa samogovori tukaj gor......pa nova stranuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 13:38:03   
suzy124
Dober dan

Joj kak je fino ko je tak lepo vremeuser posted image user posted image user posted image user posted image in prav fino je toplo.

Midva pa sma že bila danes zunaj ene dve ureuser posted image user posted image , zdaj se je pa fajn najedel riževih kosmičev z jabolko in je zdaj zaspaluser posted image user posted image user posted image
Mi pa zdaj odkar mu v riževe kosmiče zmešam jabolko samih kosmičev noče več jestuser posted image user posted image user posted image in se ful dere user posted image user posted image
Te ko mu pa z jabko zmešam pa ful rad pojeuser posted image in mu ne folgam žlico devat v ustauser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bom pa zdle mal stanovanje v red spravla, da boma potem ko se user posted image zbudi zopet šibala venuser posted image user posted image

Zdaj še kavico spijem do konca in mal preberem za nazaj potem pa pospravlatuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 14:16:58   
Pšemek
Kosilo smo pojedli, Nejka tudi, zdaj je pa končno normalno zaspala, brez borbe user posted image . Upam, da bo trajalo. Mamo sicer namen it še na sprehod, kjer običajno veliko spi, ampak slabo kaže z vremenom. So začele take veliiiiike kaplje dežja padati. Upam da bo kmalu konec, da bomo res lahko šli mal okol. Popoldne nas pa čaka urejanje prejetih in izdanih faktur za user posted image  firmo.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 15:12:59   
jolly123
Midva sva šla pa ven pa ni hotu spat, ker mu je bilo prevroče user posted image Zdej mam pa tečnega nenaspanega otroka, mene pa noge bolijo user posted image

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 15:58:19   
iraira
Midve tudi bile zunajuser posted image user posted image user posted image user posted image  je spala v vozku za razliko od Taja. Naju je pa dež ujel in sem tekla do doma z vozičkom pred sabo in ugotovila da sem čisto brez kondicijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bi kmalu izdihnilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:02:31   
iraira
Izlet je pa odpadeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  moram avto priklopit na polnilec za akumolator da bo sploh vžgaluser posted image .
Pa jutri mogočeuser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:14:29   
jolly123
A dežuje al kva? Eh moram it pol cune pobrat user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:15:51   
iraira
Tukaj je že nehalo, da nisi prepozna?

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:25:08   
jolly123
Ne ker še ni padalo. 

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:28:29   
iraira
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj mogoče pri vas sploh ne bo.

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:33:38   
laknerš
Evo Pikicastonoga je odšla , pa še eni drugi obiski tut tako da grem zdej še na sprehod pol pa not. Jolly  sm lih kar vidla. Se bomo pa za druh dan zmenle. Za sredo drži, sm še Pikico povabla.

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:37:54   
jolly123
Ja ni panike, se vidimo v sredo. 

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 16:47:50   
gogabojan
Evo mene.

Je user posted image spal od 12.15h do 16.20h. Se ni in ni hotel zbuditi. Na koncu sem še obupala. Pa tak lepo vreme jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Jaz pa čist živčna, ker nismo šli ven. V tem k... stanovanju. Kr depra ratam, k nismo vzunaj.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 17:19:17   
Pšemek
Mi smo tudi s sprehoda, je bil tak lep sonček. Je pa HB nisem nič dodatno oblačila, samo z bombažno odejico sem jo pokrila. Je bilo na termometru 23 stopinj. Aja, spanje, kaj je že to? Ni spala niti minutke.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 19:04:00   
iraira
Evo midve sva bile še enkrat zunaj...sva prišle noter pred pol urceuser posted image user posted image user posted image user posted image  je fino toplo zunajuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Mojo lubico zgleda res zobeki tolk matrajo....bogica mala. Sem ji podrgnila s prstom po spodnji dlesni, se je kar tresla od ugodja.


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 19:25:13   
PikicaStonoga
jolly sem tud jaz prepozno vidla, me ni blo več doma, ko si pisala ...

drugače pa sam da vas pozdravim, pa povem, da se vas kr pogrešala, ko me cel dan ni blo na RR, najprej obisk pri laknerš sva čvekale cel dopoldne, pol pa cel popoldne na hiški - tko da smo dejansko z maylo ble zunaj od 10.30 do 17.30 :)

zdej smo doma, možek rihta Tijano , pol jo nahranva in dava spat ...upam, da hitro zaspi, da imava mal časa zase ...se kr utrujena od celega dneva ...

pa kje ve živite, da je bil dans dež????

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 19:26:09   
PikicaStonoga
lovely a si našla strehico za lupinco???


_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:39:48   
Pšemek
Jaz sem vam samo na hitro prišla zaželet lahko noč. Jaz sem gotova...

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:42:10   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

Jaz sem vam samo na hitro prišla zaželet lahko noč. Jaz sem gotova...


Standart Pšemek, sem že navajena da greš tako kmalu drnjohatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:51:39   
Lovely
Hojla,

.100noga, našla sem ja user posted image  kok sem pa smotana, sploh nisem vedla, da jo mam. Drugače sva pa usposobila športni del vozička - cela znanost madonca... Pa mam eno vprašanje. A boste mele ve tud v športnem delu ovčko spodaj? Mal je nerodn pri sestavljanju za v avtu pa tudi ne vem a ni prevroče počasi za ovčko... Je pa res, da je volna izolator, naj ne bi bilo ful vroče user posted image

No, pa sta šla danes Inya in njen far na sprehod v športnem delu (oboje prvič - sama in športni del) medtem ko sem jaz likala in pakirala... Je baje ful gledala okoli, ni sedela, je bila skoraj ležeča pa ji je bilo OK. Je pa zaspala po 15 min... Aja, pa marelo sem kar kupila, ker bomo verjetno rabili ta teden - upam user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:52:30   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

Jaz sem vam samo na hitro prišla zaželet lahko noč. Jaz sem gotova...


Lahko nočko ti želim. Ti pa res nevš mela problemov, ko boš job štartala.

Ojoj, mene je kar groza.

Lepo ajite in lepe sanje.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:54:30   
Lovely
No, glede prehrane. Danes sem naredila za kosilo špinačo z zeleno lečo in piščančja prsa. Prej sem imela sadje, večerjo sem pa spustila, nisem lačna, bom pol kako zeleno pa pol še mal temne čokolade. 
Je pa kar težek dan za mano, tista dva mojita včeraj sta me zgleda vseeno malo zdelala. In veste kaj še? PETKE!!! OMG kok me noge bolijo, za znoret. Ja kdaj se mi bo pa noga spet na to navadila pojma nimam.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:55:16   
gogabojan
IZVIRNO SPOROČILO: Lovely

Hojla,

.100noga, našla sem ja user posted image  kok sem pa smotana, sploh nisem vedla, da jo mam. Drugače sva pa usposobila športni del vozička - cela znanost madonca... Pa mam eno vprašanje. A boste mele ve tud v športnem delu ovčko spodaj? Mal je nerodn pri sestavljanju za v avtu pa tudi ne vem a ni prevroče počasi za ovčko... Je pa res, da je volna izolator, naj ne bi bilo ful vroče user posted image

No, pa sta šla danes Inya in njen far na sprehod v športnem delu (oboje prvič - sama in športni del) medtem ko sem jaz likala in pakirala... Je baje ful gledala okoli, ni sedela, je bila skoraj ležeča pa ji je bilo OK. Je pa zaspala po 15 min... Aja, pa marelo sem kar kupila, ker bomo verjetno rabili ta teden - upam user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za športni del.

Moj pa zgleda ne mara športnega dela. Ko ga posadim v voziček, začne tako tuliti da je groza. Saj pol je kul, ko začnemo hoditi. Sam pred tem pa katastrofa, medtem ko ga zapenjam al pa rihtam.

Sem zato zelo user posted image user posted image user posted image user posted image , ker sem se tako veselila, da se bo rad vozičkal v športnem delu.

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
4.4.2009 20:55:54   
Lovely
Najti najt Pšemek

_____________________________

Lovely

(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?