|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:00:54   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

Kako se držite punce...jaz sem imela dans pregled in CTG, pa sem ga mogla delat dvakrat, ker je naš mali pri prvem spal, pa sem morala nekaj pojest in popit, pa jovo na novo...ahhhh....potem pa še k drugi zdravnici, ker je šla moja G že domov, in mi je potem še ta druga G naredila UZ...no in tako sem bila dans pri G rekordnih 3 ure in pol ;) kaj čmo .... no, ampak sedaj imam pa naslednji pregled šele po roku, če seveda ne grem prej v P...drugače pa 20.4. ponovni CTG... je pa pred mano še zadnjih 11 dni do roka...naš mali Lan, pa bo imel okoli roka 3 kg... bolj po mamici ;)
Sem pa izredno vesela, ker je zunaj tako lepo toplo in sončno....komaj čakam, da greva potem z sončkom na sprehode ;) user posted image
Punce, uživajte v zadnjih dnevih, vse ki ste na poti v P, veliko sreče, vse ki ste pa že dobile svoje sončke pa veliko lepih trenutkov user posted image
Res se zadnje čase bolj malo javljam, ampak sem kar naprej nekaj leteča in nimam obstanka, se tako težko spravim za računalnik user posted image samo zunaj bi bila in šibala okrog ;)
papa in uživajte



Lepo da si se javila in da je vse ok.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:01:21   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Tko zdej se bom pa jst odstranla z računalnika grem gledat gospodinje/trenutek resnice (z Jonasom) (-oboje je ob isti uri user posted image  ) pol pa spat,.... jutri pa spet ctg vP.
Lepo spite in naj noč hitro mine user posted image  Nočko


JOJ jst sem tudi tak jezna user posted image user posted image ...glih isto uro so mogli datuser posted image ...sam bom danes gospodinje vn spustilauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:01:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: klavdyk

m..tina je danes rodila Jureta

čestitke




Jupiii!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To je bilo pa hitro, kaj se ni še zjutraj javljala na forum?user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:01:59   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove...user posted image in sta čisto navdušenauser posted image user posted image user posted image ...tako da, izvoli.user posted image user posted image user posted image



user posted image


user posted image



Junona, kako si ti prijazna. user posted image user posted image user posted image Sam' da ne bo pol detelja hotela kar v P ostat? user posted image user posted image user posted image Ali pa bo na koncu imela 10 otrok, drugega za drugim, samo da bo lahko z njima rojevala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja, se res zna zgodit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:02:29   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Tko zdej se bom pa jst odstranla z računalnika grem gledat gospodinje/trenutek resnice (z Jonasom) (-oboje je ob isti uri user posted image  ) pol pa spat,.... jutri pa spet ctg vP.
Lepo spite in naj noč hitro mine user posted image  Nočko


Nočko.user posted image

Upam, da ti jutri kaj pokaže na CTG-ju in da so pomagale igle.user posted image



ja jst ti tudi to želimuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Junonca....kako si kaj??? user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:02:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

drage nosečke in mamice,
z Jakobom sva prišla domov v petek in zdaj se poskušamo počasi ufurat v novo sceno... user posted image  prejle sem vam napisala en ful dolg post, res je da sem ga pisala dalj časa z daljšimi prekinitvami vmes, ker je tukaj moj dragi sinček, ki rabi mojo pozornost (dojenje, previjanje, podiranje kupčka, ipd).
pa dejmo provat, če bo tokrat kej več sreče user posted image
Porodna zgodba: drage moje, tiste, ki še čakate na dan D, želim vam, da bi imele tako zlato babco, kot sem jo imela jaz! Moja izkušnja iz porodne sobe presega vsa moja pričakovanja in to v pozitivnem smislu!
Začelo se je prejšnji teden z rahlimi, nerednimi popadki. V nedeljo smo imeli obiske, od mojega dragega teta je prišla in mi razlagala, kako zgledajo popadki. Pa odgovorim, da mislim, da vem, ker ga ravno čutim... Pa so se mi vsi smejali, mi niso verjeli user posted image . Ponoči iz nedelje na ponedeljek, sem se večkrat zbudila zaradi takih menstrualnih krčev, ki so bili neredni. V ponedeljek zjutraj pa so se kar gostili na 5, 7, 3 minute. Moj user posted image  ni vedel, ali naj gre v službo al naj me pelje v porodnišnico. Pa sem mu rekla naj gre kar delat, ker to verjetno ni to, ker se da lepo zdržat user posted image . Ob 8.30 sem ga klicala, da naj me vseeno pride iskat, da bi se šla vseeeno pokazat. Sprejela me je čudovita babca Nataša Likar, ki je tudi vodila moj porod. Ugotovila je,  da se gre zares... Vprašala me je, če mie lahko klistira in pobrije in sem seveda privolila, ker se mi zdi, da je vseeno fajn če je na porodni mizi čisto kolikor je to  mogoče. user posted image  ( mimogrede za klistiranje sem bila hvaležna, ker sem dobila še isto noč hude hemoroide in vesela sem bla, da mi ni bllo treba it kakat naslednji dan user posted image ). Odločila sem se za klasičen porod, ker se je dalo popadke zdržat, edino, česar me je bilo strah je bilo to, da me bojo mogoče morali rezat in šivat tam spodaj... Babca je ugotovila, da je postal maternični vrat trd in da se ne odpiram več. Tako smo čakali do 12h in ko ni bilo napredka (pomoje zaradi moje nesproščenosti), sem se odločila za EA. Porod je spet lepo napredoval, jaz sem se sprostila, popadke sem čutila, lulike pa ne, kar mi je blo najbolj važno user posted image . Ob 18.32 je iz mene skočila ena mehka kepica in naš Jakob je pokazal sposobnosti svojih glasilk user posted image . Midva z user posted image  sva se od sreče zjokala. Po porodu je prišel še zdravnik in ugotovil, da šivanje ne bo potrebno, ker ni bilo rezanja, ni bilo niti raztrganin. Še en razlog za veselje! Dragi je z nama z Jakobom ostal v porodni sobi še tri ure, kolikor sva z malim bila na opazovanju, potem je pa moral domov, midva pa na oddelek.

Z ekipo v porodni sobi sem bila prezadovoljna. Res. Na oddelkiu, pa je zgodba malo drugačna... Sestre (nekatere) so tako naveličane sebe in svojega poklica, da je kr hudo. Tam ti pokaže, kje je zvonec, na katerega pozvoni, če kaj rabiš, ampak boljše da ne prevečjrat... Ti si tam s svojim malim bitjecem, ki je popolnoma odvisno od tebe, ti pa ne veš kaj naj narediš z njim... No jao tem ne bom preveč pisala, ker sem nad oddelčnimi sestrami resnično razočarana! Nekatere so bile prva liga, sam jih ni bilo prevečkrat v službi, ko sem bla jst tam...

Zdaj smo mala družinica, končno skupaj doma in gremo novim izzivom nasproti. user posted image  Zdaj se moram posvetit svojemu dragemu sinčku. Uživajte še zadnje dneve nosečnosti, kajti potem vas spet čakajo novi, lepi časi.
pa pa drage moje, se še kaj oglasim, ko bo cajt to dopuščal seveda user posted image


Lepo, da si svojo izkušnjo delila z nami.
Zdaj pa se lepo cartajte.user posted image user posted image user posted image In javi se še kaj.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:04:07   
brigita23
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove...user posted image in sta čisto navdušenauser posted image user posted image user posted image ...tako da, izvoli.user posted image user posted image user posted image



user posted image


user posted image



Junona, kako si ti prijazna. user posted image user posted image user posted image Sam' da ne bo pol detelja hotela kar v P ostat? user posted image user posted image user posted image Ali pa bo na koncu imela 10 otrok, drugega za drugim, samo da bo lahko z njima rojevala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja, se res zna zgodit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če bo detelja prej rodila...bi si jih pol še jst rezerviralauser posted image user posted image user posted image user posted image ....mmmm, sta kr fletnauser posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:04:27   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove... in sta čisto navdušena ...tako da, izvoli.



user posted image


user posted image



bosta v redu  sam upam, da bosta pomagala in da ne bosta pod mizo ležala


A ti bi kr oba mela? Js sem misla, da boš s kpmk delila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, pa veš da sem jaz dobra duša pa ju bom posodila kpmkuser posted image user posted image user posted image user posted image  saj če sta tako mišičasta bosta verjetno še en porod lahk z lahkoto zrihtalauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam močno upam, da me bo nehalo grlo bolet in da ne bom spet prehlajea....jem vitaminčke itd...pijem čajčke...jem med...upam, da bo pomagalo...user posted image user posted image  

Kar počivaj in uživaj vitaminčke... sploh tistega največjega, ki ga lahko zaužiješ na več načinov - zdaj ga boš najverjetneje oralno in ročno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:04:59   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Vprašanje: Nisem čekirala glih vse za nazaj pa me zanima kaj ste ponovno izglasovale glede naslova? Je potreba še jagode dodatuser posted image ?


Še glasujemo, čakamo še kakšen glas.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:05:26   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Tko zdej se bom pa jst odstranla z računalnika grem gledat gospodinje/trenutek resnice (z Jonasom) (-oboje je ob isti uri user posted image  ) pol pa spat,.... jutri pa spet ctg vP.
Lepo spite in naj noč hitro mine user posted image  Nočko


Nočko.user posted image

Upam, da ti jutri kaj pokaže na CTG-ju in da so pomagale igle.user posted image



ja jst ti tudi to želimuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Junonca....kako si kaj??? user posted image


Hei... Brigitka, v redu, pa ti?
Kak je kaj rita?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:06:23   
brigita23
Junonca a si ti mela tudi Dalacin 20mg/g vaginalna krema...7 takih ampul za v nožnico, pol pa še svečkeuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:06:55   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove...user posted image in sta čisto navdušenauser posted image user posted image user posted image ...tako da, izvoli.user posted image user posted image user posted image



user posted image


user posted image



Junona, kako si ti prijazna. user posted image user posted image user posted image Sam' da ne bo pol detelja hotela kar v P ostat? user posted image user posted image user posted image Ali pa bo na koncu imela 10 otrok, drugega za drugim, samo da bo lahko z njima rojevala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja, se res zna zgodit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če bo detelja prej rodila...bi si jih pol še jst rezerviralauser posted image user posted image user posted image user posted image ....mmmm, sta kr fletnauser posted image user posted image


Sem se zmenila z njima in sta rekla da ok in da ni problema. Če boma pa istočasno rojevale se bosta pa izmenjevala.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:07:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Junonca a si ti mela tudi Dalacin 20mg/g vaginalna krema...7 takih ampul za v nožnico, pol pa še svečkeuser posted image


Js sem mela Gyno Daktarin svečke, 7 jih je blo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:08:24   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove... in sta čisto navdušena ...tako da, izvoli.



user posted image


user posted image



bosta v redu  sam upam, da bosta pomagala in da ne bosta pod mizo ležala


A ti bi kr oba mela? Js sem misla, da boš s kpmk delila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, pa veš da sem jaz dobra duša pa ju bom posodila kpmkuser posted image user posted image user posted image user posted image  saj če sta tako mišičasta bosta verjetno še en porod lahk z lahkoto zrihtalauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam močno upam, da me bo nehalo grlo bolet in da ne bom spet prehlajea....jem vitaminčke itd...pijem čajčke...jem med...upam, da bo pomagalo...user posted image user posted image  

Kar počivaj in uživaj vitaminčke... sploh tistega največjega, ki ga lahko zaužiješ na več načinov - zdaj ga boš najverjetneje oralno in ročno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vidiš detelja tale naša Junonca je z vsemi žavbami namazanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jah če grlo boli je user posted image ...je treba vse sprobat da pomaga, upam da ti bo čimprej boljeuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:10:07   
*Junona*
Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.user posted image

Zdej grem pa seznamčke uredit.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:10:20   
mlavla
čer..

končno sem mal prilezla do računalnika..

slikce še zdej nisem spravila na računalnik...bom probala zdele to obljubo izpolnit...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:10:58   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove... in sta čisto navdušena ...tako da, izvoli.



user posted image


user posted image



bosta v redu  sam upam, da bosta pomagala in da ne bosta pod mizo ležala


A ti bi kr oba mela? Js sem misla, da boš s kpmk delila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, pa veš da sem jaz dobra duša pa ju bom posodila kpmkuser posted image user posted image user posted image user posted image  saj če sta tako mišičasta bosta verjetno še en porod lahk z lahkoto zrihtalauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam močno upam, da me bo nehalo grlo bolet in da ne bom spet prehlajea....jem vitaminčke itd...pijem čajčke...jem med...upam, da bo pomagalo...user posted image user posted image  

Kar počivaj in uživaj vitaminčke... sploh tistega največjega, ki ga lahko zaužiješ na več načinov - zdaj ga boš najverjetneje oralno in ročno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vidiš detelja tale naša Junonca je z vsemi žavbami namazanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jah če grlo boli je user posted image ...je treba vse sprobat da pomaga, upam da ti bo čimprej boljeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Meni to pomaga, res, govorim iz lastnih izkušenj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:12:39   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Junonca a si ti mela tudi Dalacin 20mg/g vaginalna krema...7 takih ampul za v nožnico, pol pa še svečkeuser posted image


Js sem mela Gyno Daktarin svečke, 7 jih je blo.



Aha, no pol mam jst neki drugauser posted image user posted image ....rita, ja vredu no...veš kaj hemeroidi niso zginal, ne bolijo pa več oz. sem se že navadla nanje, je pa res da če pa sem cel dan pokonci pol pa jih zvečer malček bolj čutim.user posted image

Kako pa ti, pa tvoj buši...ej jst tak zatekam cela tudi v obraz...sem si tak hecna s tem podbradkom, ko ga prej nisem nikoli mela, da se sama sebi smejim ko se zjutraj mažemuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pol pa rečem mojmu, a nisem seksi nouser posted image user posted image ...bi si lahko lepšo mamiko želeluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:12:45   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Grem tamalo spat dat, pol pa pred TV in mogoče še malo na možekauser posted image  Bomo videli...dajmo se presenetituser posted image

Jutri se spet kaj pišemo.

Lahko noč vsem skupaj!


A nam lušte delaš?user posted image user posted image user posted image user posted image



No, bom pa še jst lušte nardila....končno in res končno sm tud jst skalala po možeku....in obratno.......juhuhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:14:32   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.user posted image

Zdej grem pa seznamčke uredit.



Pozdrave nazaj...pa upam da reši tisto kar jo teži in da se nam javi pred porodom. Sonček rade te imamo in ko si bš zaželel čvek, veš kje nas najdeš.user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:15:18   
*Junona*


user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

PDP    IME(starost)        (št .user posted image ,št.user posted image )  SPOL KRAJ

 
user posted image NAŠIH APRILK MALO ŠTRAJKAJO user posted image
01.04.
1.kpmk(25)                     (št. ?, št.? )                     CE  
                      
2.srečka82(27)              (št. 1, št. 0)                user posted image CE 

02.04.
3.supermiška(28)          (št. 3, št. 1)             user posted image    LJ

4._malina_  (30)            (št. 1, št. 0)
03.04.
5.mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
6.bibona   (29)              (št. 2, št. 1)             user posted image
7.SuzyB                          (št. ?, št. ?)
8.balbina                        
(št. ?, št. ?)                       SG      
04.04.   
9.mojcaprvič                  (št. ?, št. ?)                          
   
10.kataka21 (24)            (št. ?, št. ?)  
              
05.04.
11.tinaaja                         (št. 3, št. 1)            user posted image LJ
12.Mici7(28let)                (št. 1, št. 0 )                    
13.Adelina                         (št. 3, št. 2)        
14.orhidejka                     (št. 1, št. 0)                 MB     

LE KATERA BO NASLEDNJAuser posted image
06.04.
15.bambocha (25          (št.  1,št. 0)          
07.04.
16.Anonimna.                   (št. 2, št. 1)                                    
17.urnebes(36)               (št. 2, št. 1)                   Trst

18.jakanejc                      (št. 3, št. 2 ) 
19.tia12                            (št. ?, št. ?  )    
 08.04.
20.katkica007                 (št. ?, št. ?)                             
21.bineti                           (št. ?, št. ?)   
22.ninca19                    
   (št. ?, št. ?)                   
10.04.
23.Cveta28 (29)             (št. 1, št. 0)                     LJ
24.detelja                         (št. 2, št. 0)                      
25.linči 312                     
(št. ?, št. ?)
26.Tinqa                           
(št. 1, št. 0)            user posted image LJ 
27.pikiica                         
(št. 1, št. 0)            user posted image LJ                         
11.04.              
28.angelito (29)              (št. 1, št. 0 )           user posted image LJ
29.aljab                            (št. 2, št. 1)            user posted image
30.matt                             (št. 1, št. 0)        

31.kimmii (31)                (št. 1, št. 0)            user posted image                                   
32.aprilcica09                  (št. 1, št. 0)            user posted image LJ
                      
12.04.
34.baltazarka                   (št. ?, št. ?)                                  
35.Bojana 29                   (št. 4, št. 1)            user posted image MB
36.diti(27)                       (št. 1, št. 0)            user posted image CE  
13.04.
37.tink@                           (št. 1, št. 0)                NM         
14.04.
38. vud                             (št. 2, št. 1)                 SG
39.zanchy                         (št. 3, št. 2)           user posted image                               
40.KaTkA24                      (št. ?, št. ?)           user posted image MB/CE  
41.Ntaša                            (št.3 ,št 2 )
15.04. 
42.mavika                        (št. 1, št. 0)                                 
43.pat                               (št. 2, št. 1)                                

44.ninaMM  (22)
             (št. 1, št. 0)          user posted image   LJ      
45.krfjolca (25)               (št. 2, št. 2)                 KR   
16.04. 
46.lily32                           (št. 1, št. 0)
47.suzy25
                         (št. 2, št. 1)          user posted image SG      

17.04.
    
48.L & L(30)                    (št. 3, št. 2)          user posted image   KR
49.MAJLANA                     (št. ?, št. ?)                      
50.nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          user posted image LJ
51.*nana*                         (št. 3, št.1)                 SG
52.klavdyk                        (št.  2, št.1)                SG
53.Tabletka dOr                
(št. 1 ,št. 0)      
54.aprilko (25)                 
(št. 1 ,št. 0) 
55.oktoberka(23)             (št. 3,šr.1 )                LJ        
18.04. 
56.neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
57.blancica (34)               (št. 1, št. 0)         user posted image  PO  
58.malapikica(36)            (št. 3, št. )           user posted image MS

59.čokoladica1                  (št. ?, št. ?)                     
19.04.
60.uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)              LJ                          
61.zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)         user posted image TRB
20.04.
62.lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)               LJ               

63.Akina (25)                    (št. 1, št. 0)        user posted image MB        
64.tani22                          
( št. ?, št. ?)                                        

65.frutolina                        (št. 1, št. 0)                   

21.04. 
66.tojeto1(30)                  (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
67.m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0)             SG
68.PikaV                             (št.3, št.1)          user posted image  
69.goričanka (36)             (št. 2, št.1)               NG
70.
mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)             TRB  
23.04.
71.NenaLena (32)            (št. 1 , št. 0)       user posted image PT             
72.RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)         
24.04
73.Sonček 85user posted image (24)       (št. 1 ,št. 0)          user posted image CE
74.kunda  (30)                  (št. 1, št. ?)                                 
75.duda1                     
      (št. 3, št. 2)         user posted image MB
76.ninica23                        (št. 1, št. 0)         user posted image CE  
 
                 
25.04. 
77.pikaro                         
  (
št. 1, št. 0)              MS
78.Pat74  (34)                 (št. 3, št. 2)          user posted image PO
79.Patrica                          (št. ?, št. ?)
26.04.  
80.anca(28)                      (št.
1, št. 0)          user posted image LJ         
81.zoja B                            (št. 4, št. 1)               LJ
82.olea                               (št. 1, št. 0)                LJ
27.04.
83.štorkljica                      (št. 2, št. 1)         user posted image
84.barboom                       (št. 1, št.  0)        user posted image PO                     
85.zaspanka84(24)         (št. 2, št. 1)                                                                           
86.anchika                        (št. 2, št. 1)           
87.rea27 (27)                  (št. 2, št. 0)                NM/LJ                            
 
28.04.
88.narcisa (27)                (št. 2, št. 1)                ZASAVJE
89.ella. (33)                     (št.1, št. 0)          user posted image
90.brigita23(25)             
(št. 1, št. 0)              CE
29.04..
91.mišk (27)                    (št. 2, št. 1)               BREŽ
30.04.
92.*junona* (24)            (št. 3, št. 0)                CE
93.Sončni nasmeh           
(št. 1, št. 0)             user posted image LJ
94.Pomarančica              
(št. 1, št. 0)                  LJ
 01.5.                     
95.copka(28)                   (št. 2, št. 1)               
xx.04

96.ančula                          (št. ?, št.  ?) 
97.vesa13                         
(št. ?, št.  ?)
98.taškica    
                     (št. 3, št. 2)user posted image user posted image user posted image user posted image LJ
99.Blueeyes(26)              
(št. 1, št. 0)             user posted image LJ
                  
user posted image ZANIMIVOSTI V TEM TEDNUuser posted image

07.04
Pat74
Artičoka
duda1 -CTG
L&L -amnio
klavdyk
Sonček 85 CTG
blueeyes
vud
angelito
08.04
mišk
m...tina 
diti
09.04
zupancdam
duda1
Nena Lena
mlavla
angelito
10.04
Cveta28
malapikica
Ntaša
detelja CTG v P
ninca19 CTG
14.04
m...tina CTG
*Junona* CTG
štorkljica CTG +UZ
16.04
brigita23 CTG
20.04.
Blancica CTG
22.04.
ninica23
24.04
*Junona* CTG
SKUPAJ NAS JE:  98/117nosečk




_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:15:56   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Grem tamalo spat dat, pol pa pred TV in mogoče še malo na možekauser posted image  Bomo videli...dajmo se presenetituser posted image

Jutri se spet kaj pišemo.

Lahko noč vsem skupaj!


A nam lušte delaš?user posted image user posted image user posted image user posted image



No, bom pa še jst lušte nardila....končno in res končno sm tud jst skalala po možeku....in obratno.......juhuhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo naša miška.....je pasal a ne??user posted image user posted image user posted image ..čuj kaj pa lulika je ista ali je kaj večja?...no pač me zanima, jst sem tak firbec, pa prvorodka sem pa ne vem kak to zgleda poluser posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:17:49   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.user posted image

Zdej grem pa seznamčke uredit.



Pozdrave nazaj...pa upam da reši tisto kar jo teži in da se nam javi pred porodom. Sonček rade te imamo in ko si bš zaželel čvek, veš kje nas najdeš.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:17:50   
*Junona*


user posted image
user posted image


APRILSKE  user posted image IN user posted image ,KI  SO MALO POHITELI
user posted image

IME             DATUM            PDP               APRILSKI  krofki

Rmmaja      18.02.         25.4.2009    FRAN (1205g) in DANE (1600g) user posted image user posted image
2soncek2    26.02          09.04.2009     NINA( 2200g-45cm ) user posted image
sobra           05.03         
15.04.2009      TENEA (2155g -44 cm)user posted image
Miška2006 11.03.         01.04.2009       NINA (2500g -48 cm)user posted image
ladybird01 20.03.         02.04.2009      MARK-LUKA (?-?)user posted image
Piruri          21.03.         03.04.2009       NEO (3130g - 51cm )user posted image
lili82          21.03.         04.04.2009      SAŠA (3530g - 51,5cm)user posted image
janja*         23.03.         04.04.2009      NIK (3890 g - 54 cm ) user posted image
poka1          23.03          12.04.2009          punčka user posted image
simonaa      24.03          06.04.2009      ANA ( 2700g - 49 cm )user posted image
Mala čebelica24.03       05.04.2009      GAŠPER (3030g -52 cm)user posted image
nalini          27.03.         04.04.2009      ?????? (???? - ????) user posted image  
pikatara     28.03.        17.04.2009      PATRIK (2350g - 46 cm) in KAROLINA (2090g - 46 cm)user posted image user posted image  
jernejav     28.03         07.04.2009      ANŽE (3390g - 50cm )user posted image
metuljčica27 28.03      01.04.2009      TAJA (3040g -50cm)user posted image
malcekvita 30.03.        02.04.2009      JAKOB (3180g -51 cm )user posted image


   


user posted image

APRILSKE user posted image INuser posted image ,KI SO ROJENI V APRILU user posted image

IME             DATUM            PDP               APRILSKI  krofki

matcar        02.04.       11.04.2009        SAŠ (3090g - 49 cm)
user posted image
Artičoka      02.04.       07.04.2009        BRINA (3200g -51 cm )
user posted image
BrinaBa       03.04.      20.04.2009         ZALA (3030g -50 cm )
user posted image
m...tina        06.04.       22.04.2009       JURE (?-?)user posted image

ČESTITKEEE user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea

user posted image    lili82 - Saša

user posted image    Piruri - Neo

user posted image   pikatara - Patrik in Karolina

user posted image malcekvita -Jakob

user posted image janja* - Nik

user posted image matcar - Saš
user posted image BrinaBa - Zala

user posted image   Jernejav - Anže




_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 21:18:04   
*Junona*
                         user posted image


 
user posted image pikaro /34t
user posted image detelja /39t1 d
user posted image Cveta28/36t3d 
user posted image malapikica/35t5d
user posted image Brigita23/ 36t3d
user posted image nmag/34t
user posted image L&L/ 32t
user posted image Sonček85 /37t1d
user posted image Junona/36t
user posted image  Blančica /36t
user posted image frutolina /36t
user posted image NinaMM/32t
user posted image blueeyes /31t6d
user posted image zupancdam /37t2d
user posted image klavdyk / 38t
user posted image
mišk /33t4d
user posted image NenaLena /34t
user posted image tinaaja
/37t4d
user posted image kpmk /39t




_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?