|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
11.5.2005 13:16:13   
blaži
prosim vse ki ste jedli po 90 dnevni dieti, če bi mi lahko napisali kakšen recept za omako za testenine in omako za riž ki je v tej dieti. kako ste kuhale pasulj v tej dieti, ali ste delale prežganje, ker ne vem če je dovoljeno? hvala vam že v naprej.:sloncek::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
11.5.2005 13:24:37   
Anonimen
Sicer diete ne poznam do potankosti, ampak po moje vem za bistvo. In prežganja se pri tej fori ne sme nikoli uporabiti, ker maščobe in škroba ne smeš jesti skupaj.

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
11.5.2005 14:16:23   
total
Omaka za testenine si lahko pripraviš iz bučk,gobic,paradižnika,pri rižu pa daš lahko vso zalenjavo noter med riž in pretenstaš na čebuli.Pasulj nisem delala,ker mi ni dober,prežganje pa delaš iz moke,in mislim,da lahko in to zelo malo.

Lp:rozica:

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
11.5.2005 14:54:03   
Anonimen
Jaz sem jedla tudi testeninsko solato, testenine povaljane v drobtinah, pizzo s pelati in gobicami, itd.

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.5.2005 15:03:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
11.5.2005 15:17:37   
Anonimen
Tu pa je link do strani, ki je prav posvečena tej dieti... boš našla prav fajne predloge na njihovem forumu!

http://mojplanet.com/dieta/

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
12.5.2005 10:56:55   
Urška*
Omaka za testenine:
Olupiš paradižnik, narežeš na koščke, to na čebuli prepražiš in nato še malo dušiš. Jaz še dam malo kečapa not. Meni je ful dobro.

Ali pa si kupi že pripraljeno omako Knor z zelišči.

Tale link, kaj ga je dala motovilčica je super.

LP:)

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
12.5.2005 21:42:19   
blaži
motovilčica hvala ti za tale link, sem našla res ogromno stvari ki mi bojo v veliko pomoč. Hvala tudi vsem ostalim za te recepte.

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
12.5.2005 21:43:32   
blaži
nalin tudi tebi hvala je tudi zelo vredu stran z veliko stvarmi ki mi bodo prav prišle.:)

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prosim pomoč pri 90 dnevni dieti
16.5.2005 17:39:32   
Jessy
Jaz sem se je držala v približno 98%, saj sem vmes dodala kako hrano, ki ni primerna za določen dan.

Paradižnikovo omako sama naredim takole:
- 1 čebulo sesekljam na drobno, jo zarumenim na malce olja, nato dodam paradižnikovo mezko (1 veliko jedilno žlico, morda še kaj več), prilijem nekaj vode, da zmes postane lepo "valjna" in sama dodam še pol jušne kocke (lahko jo enostavno zamenjaš za sol), malce prevreš in preliješ čez makarone.

Lahko narediš tudi zelenjavno polivko za makarone ali tudi riž, se pa odlično poda tudi kot priloga k mesu:
- 1 čebulo zarumeniš, dodaš na kockice narezano zelenjavo (1 bučka, 1 papriko (lahko različnih barv - še boljše), 3 manjše paradižnike, 1 korenjček) in dušiš v odprti posodi, da odvečna voda izpari. Tudi tu jaz dodam jušno kocko namesto soli, pa kak strok česna tudi zrežem notri in nekaj peteršilja.

Običajno sem si skuhala jasminov riž, na katerega sem dala pražene bučke:
- stopim malce masla, dodam na kolobarčke narezano bučko (neolupljeno), česen (1 strok ali mlet v prahu), peteršilj, eno tretjino jušne kocke
To pražiš, dokler bučke ne postanejo primerno mehke - stvar okusa.

Na makarone se super poda že pripravljena zelenjavna omaka od Naturete, vendar vse pripravljene omakce vsebujejo sladkor, ki ga sama najbrž ne boš dodajala, kar je vsekakor boljše, ampak včasih za spremembo pa paše.

Pico sem vedno jedla obloženo s papriko in paradižnikom, siru se pa tudi nisem odpovedala - tu sem delala še največji prekršek.

Prežganja sama nisem delala, ampak sem raje jedla kaj drugega.
Pasulj sem skuhala čisto običajno, le meso, ki ga dam kuhati notri, sem pustila v kosih, ki sem ga pozneje zrezala na kockice in postregla tistim, ki niso bili na dieti, sama pa sem jedla brez mesa.

Kljub takim manjšim prekrškom so šli kg lepo dol.

Če te še kaj zanima, mi lahko pišeš privat sporočilo, saj na ta forum običajno ne zahajam.

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Ime za fantka
slovenka

Katero ime od naslednjih vam je najbolj všeč?

Vid (27%)

Oskar (11%)

Rok (29%)

Lovro (20%)

Izak (10%)

Izidor (4%)


Število vseh glasov: 331

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!