|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtnik za nošenje otroka
16.4.2009 20:02:58   
Muklla
Dejte mi prosim pomagat. Kupujemo nahrbtnik za nošenje otroka (za v hribe), pa se ne moremo odločit katerega bi. A ima katera izkušnje z njimi? Katerega nama priporočate? A se otroci dobro nosijo? Imate kakšno mnenje strokovnjakov glede teh nahrbtnikov? Veseli bomo vsake informacije, ker jih v športnih trgovinah nisva dobila veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.4.2009 20:59:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Muklla)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
16.4.2009 21:43:38   
karamelam
Za mojo hčerko sem nabavila Deuterja (kid comfort II) in sem zadovoljna z njim. Je tudi že zaspala v njem, pa tud men je fajn za nosit.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
16.4.2009 21:55:06   
julči
Tud mi mamo deuterja kid comfort ll in smo super zadovoljni, priporočam!

(odgovor članu karamelam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
16.4.2009 22:06:57   
n.nati
Tudi mi imamo tega od Deuterja (Kid komfort III) in smo z njim zelo zadovoljni, sprva smo mislili nabavit Kid komfort II ampak glede na to, da hodimo veliko v planine smo se raje odločili za III. Mali v njem zelo uživa, pa tudi zaspal je že noter tak, da ni bilo problema.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
17.4.2009 10:02:01   
petrolejka
Mi imamo tudi Deuter KID COMFORT III in smo z njim zelo zadovoljni. Je malo dražji, a je vreden cene. Mi smo ga kupili preko oglasa na Ringaraji, novega. Če želiš kontakt, mi javi na ZS.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
17.4.2009 11:59:53   
vandame
mi smo za našo  kupil v sončku Vaude Jolly Comfort IV, in smo ful zadovoljni.je pa prov za v hribe namenjen.

pa tud zelo dobro se nosi. zraven pa dobiš še strehco pa podlogo za previjat.

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
17.4.2009 13:22:55   
2srcka
Tudi mi kupujemo nahrbtnik za nošenje otroka. Odločili smo se za Deuterjetv Kid comfort III. Naročila ga bom pa pri nekom ki te nahrbtnike uvaža in jih dobi za zelo nižjo ceno (npr. Kid comfort III nas bo stal 180 € medtem ko je v naših trgovina okrog 240 €) V kolikot te zanima ti lahko na ZS pošljem mobilno številko. Sem na eni spletni strani našla informacije o nahrbtnikih, ponudbi, izbiri in uporabi (lahko poiščem in prilepim link)...in mi je to prišlo zelo prav.

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
17.4.2009 13:26:08   
2srcka
No tole spodaj j eta  link. Če ne dela javite.

http://tehnicnastran.googlepages.com/Nahrbtnikizanosenjeotrok.pdf

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
17.4.2009 18:35:27   
kat007
MI smo isto izkoristili tole.. pa kupili Deuter Kid Comfort II (za 130 €), ker nismo eni blazni hribolazci, pa moram rect, da je super.. user posted image

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
27.4.2009 12:57:50   
Anonimen
Se je katera pozanimala koliko je cena nahrbtnikov od gospoda ki ga omenja martand? So res toliko cenejši?

(odgovor članu kat007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
27.4.2009 13:50:17   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Dejte mi prosim pomagat. Kupujemo nahrbtnik za nošenje otroka (za v hribe), pa se ne moremo odločit katerega bi. A ima katera izkušnje z njimi? Katerega nama priporočate? A se otroci dobro nosijo? Imate kakšno mnenje strokovnjakov glede teh nahrbtnikov? Veseli bomo vsake informacije, ker jih v športnih trgovinah nisva dobila veliko.


deuter kc III ,je super, atija nič križ in ramena ne bolijo. Tamali notri uživa, pa tudi zaspati mu ni problem.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
27.4.2009 13:52:30   
barika
SEj med deuterjem II in III je razlika se mi zdi, da samo v strehici.

IZVIRNO SPOROČILO: 12.3.

Se je katera pozanimala koliko je cena nahrbtnikov od gospoda ki ga omenja martand? So res toliko cenejši?


par postov višje piše, da okoli 130€

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?