|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrznjena hrana
17.4.2009 16:22:06   
eternety
Zanim me ali jeste hrano, ki jo recimo zamrznete za nekaj dni, recimo da ostane nekaj od kosila (golaž in podobno) in nato ponovno odmrznete? Zdravo verjetno niuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamrznjena hrana
17.4.2009 16:33:50   
Netopirčy81
Ja.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamrznjena hrana
17.4.2009 17:45:28   
yenny
Ja

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamrznjena hrana
19.4.2009 13:04:32   
sasa84
Ja, jem. Zakaj pa naj ne bi bilo dobro?
Dostikrat sem že brala, da svetujejo, naj si v pozni nosečnosti in po porodu pripravimo zaloge hrane (zamrznemo kakšno hrano-golaž, juho,...), ker nimaš niti energije niti časa se ubadat s kuhanjem. Dvomim, da bi nekaj priporočali, če ne bi bilo OK.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamrznjena hrana
19.4.2009 15:04:25   
Hope2
mene pa zanima zakaj misliš, da ni zdravouser posted image user posted image

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamrznjena hrana
19.4.2009 15:07:16   
BUŠICA
če sveže skuhano (in ohlajeno ) zamrzneš in drugič poješ, je ok. ni ok odmrznjeno večkrat pogrevat- če to misliš.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamrznjena hrana
19.4.2009 15:13:02   
Tanja_
Joj, komplikacij!
Po tvojem razmišljanju sodeč je torej stvar taka- dokler nisi bila noseča, si jedla tudi odmrznjeno hrano, pa čeprov najbrž ni ravno zdravo (ne vem kje si to pobrala), sej je vseenouser posted image Zdej ko si pa noseča, pa ne smeš več tega? No comment. Glih zdej se bo ena spomnila in dala temo: Ali je zdravo, če v nosečnosti diham zrak, ki sem ga do sedaj....

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamrznjena hrana
19.4.2009 18:51:51   
tanja1980
Jaz mislim, da lahko. Ne smeš pa zamrzovat hrane, ki je ze bila zmrznjena; npr golaža, ki ga narediš iz mesa, ki si ga odmrznila.

Seveda je sveze najboljše, amak če ne gre pač pogreješuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamrznjena hrana
20.4.2009 9:19:15   
eternety
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Joj, komplikacij!
Po tvojem razmišljanju sodeč je torej stvar taka- dokler nisi bila noseča, si jedla tudi odmrznjeno hrano, pa čeprov najbrž ni ravno zdravo (ne vem kje si to pobrala), sej je vseenouser posted image Zdej ko si pa noseča, pa ne smeš več tega? No comment. Glih zdej se bo ena spomnila in dala temo: Ali je zdravo, če v nosečnosti diham zrak, ki sem ga do sedaj....


Sorry ker me skrbi za lastnega otroka. Pač nismo vse nosečnice in matere iste. Če te vprašanje moti pa tudi ni treba odgovarjat.
Sem na enem drugem forumu prebrala (Pušenjak), da naj bi pogreta hrana lahko vsebovala bakterije

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?