|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:05:08   
soncek_25
Pozdravljene!
Kar nekaj časa se že nisem javila, vas pa redno spremljam in navijam...no kakorkoli, v mislih sem z vamiuser posted image
Pri meni nič novega, jutri grem v Leonišče in poročam kaj je blouser posted image user posted image user posted image
Pri vas je pa kar pestro, nosečke pridno napredujete in že kupujete za svoje male zakladeke, sonček ti si pa tudi tik pred tem, da spoznaš malega sončkauser posted image

Pošiljam  vam velik objemček.

LP


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:09:13   
malaMravljica
Rizkoo, jeee za fantka. Super. Sam bo pa en navihanc, ze sedaj kaze lulcka okoli user posted image user posted image user posted image  Me veseli, da se ti je zelja izpolnila. Jaz se ne vem kaj bi rada imela, mi je skor vseeno, samo firbc me pa matra kaj bo. Upam, da se bo na naslednjem uz pomotoma videlo user posted image   Ej, pa nisi povedala koliko je velik, za slikco gor zalimat ti pa oprostim, ker verjetno nimas casa.


Sa moj trebuh se tudi veca, to je danes, ko sem v 16t6d ( tocno 2 tedna vec kot na slikci od vceraj in ja, je seveda spet jutranja slikca, zvecer sem ze skoraj taka kot Soncek user posted image user posted image  
user posted image

Kaj za Tassiko vemo ob kateri uri ima pregled? Da ji stiskam pesti, pa saj itak bo vse kot mora bit, bo zagotovo vsa vesela nazaj prisla.

Drobtinica, tebi tudi cestitke. Tako lepo je brati, ko vse lepo stima kot mora. Ej, bos videla kako lepo bo sele, ko bos prve premike slisala. Prvic slisat srcek je bilo zame tudi nepopisno, sedaj sem pa cist prec, ko zacutim premike in ker imam vedno takrat roko na trebuhu ga tako lepo cutim, tega obcutka ne prodam za miljone in miljone dinarckov.

Soncek, vidis, tako je to, vcasih stavri same skocijo v kosaro user posted image   Kako kaj danes pri tebi, se ze kaj dogaja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:09:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

Punce...
Fantek jeeeeeeeeeeeee.... lulček direkt slikan. Tko pod ritko. Nogice pa luli, lep je moj otroček. user posted image  Tak razigran je bil včeraj, se je obračal, prevračal... pravo malo bitjece. Pa mahal mi je tud in mam slikcooo...
Skratka vse je ok. Sam maternico mal bolj na levi strani zato me tok tišči in boli...., je rekla, da bo levičar.user posted image
Me je pohvalila, da sm prava pridna nosečka. Po njihovi tehtnici sm šla iz 50 kg na 50,5 kg. Pol kilce v 15 t. No, da ne govorim o trebuhu, ki je ogromen in mi ni jasno kako samo pol kilce. Po moji tehtnici 1,5 kg.
Sonček85, hvala včeraj za info. Nism bla čist zihr, nism pa odpisala, ker sm zamujala... in letela do Laškega. V četrtek... maš.., me prv zanima kaj bo rekla. Ej ta najina G je enkratna... res. Sm prv na lotu zadela, da jo mam.user posted image
Tassika, hvala za skrb. Včer sva kupovala ploščice in naročevala balkonsko ograjo... , prišla čist pozno domov, doma sm mela pa vse, tud tel. Nism hotla pozno pisat.
Naslednji pregled pa imam 26.5. Še prej pa grem na 3D ultrazvok srčka. Mi je moja G obvezno priporočala. Dons kličem in se naročim, če kero zanima, naj pove.
Papaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za lulčija,no pa bomo meli še enega fanka user posted image user posted image user posted image user posted image pol maš pa tako slikco kot jaz,meni je tudi tko trofla user posted image user posted image user posted image

bravo za kilce ,res se lepo držiš user posted image user posted image user posted image user posted image a mali bo pa levičar tko kot sem jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A potem je moja info držala ,kajen,sem imela prav?
Ja ta G je pa rees zakon,mi bo jutri kar malo težko ker grem zadnjič k njej pred porodom ,pa šele pol čez 6t .Res je G na mestu user posted image user posted image user posted image user posted image Joj tudi mene zanima kaj bo rekla user posted image upam,da me kr v P pošlje user posted image user posted image user posted image sam sanjam lahko da bo tko ,se preveč dobr počutim user posted image

Kam boš pa šla na 3D ?user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:09:52   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: soncek_25

Pozdravljene!
Kar nekaj časa se že nisem javila, vas pa redno spremljam in navijam...no kakorkoli, v mislih sem z vamiuser posted image
Pri meni nič novega, jutri grem v Leonišče in poročam kaj je blouser posted image user posted image user posted image
Pri vas je pa kar pestro, nosečke pridno napredujete in že kupujete za svoje male zakladeke, sonček ti si pa tudi tik pred tem, da spoznaš malega sončkauser posted image

Pošiljam  vam velik objemček.

LP


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jutri džimo pesti ,javi nam kako bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:12:51   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Sa moj trebuh se tudi veca, to je danes, ko sem v 16t6d ( tocno 2 tedna vec kot na slikci od vceraj in ja, je seveda spet jutranja slikca, zvecer sem ze skoraj taka kot Soncek user posted image user posted image  
user posted image

Soncek, vidis, tako je to, vcasih stavri same skocijo v kosaro user posted image   Kako kaj danes pri tebi, se ze kaj dogaja?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si faca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

buši pa res lepo raste,a vidiš kako lepo ko znaš slikce limatuser posted image user posted image user posted image user posted image nam lahko tkoj postrežeš s slikco user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja res je ,pa kaj si točno kupila ,a hlačke in majčka v kompletu pa samo 7e al kaj.Saj vem da bi bila tečna če bi te prosla da bi še meni kupla in poslala ,pa ti dinarčke nakažemuser posted image .Kake pa so kratke hlače ali dolge user posted image

ne kaže pa še nič ne ,se preveč dobr počutimuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:13:20   
tassika
Oj samo na hitrco, ker moram vse pošlihtat danes.

Mali je velik 23mm, srček bije od jutri sem pa na bolniški, sem se že za danes komaj zdilala da sem šla v službo, in sploh ne vem kako naj tukaj povem, res mi ni da bi bila doma, pa je rekla, da preventivno bom in konecuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:16:58   
soncek_25
Tassika sej je bolš tko, boš doma počivala iin pazila na malo pikicouser posted image Pa itak ti ne bo dolgčas, vedno več je sončka in topleje je, tko da boš lahko zunaj in uživala v nosečnostiuser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:33:52   
malaMravljica
Soncek, glej to sem kupila ( joj, kmalu me boste imele dosti s temi slikcami user posted image  user posted image  ) drugace so imeli pa se pletene jopice in nisem cisto zihr, samo tudi kr.hlace in kr.majce, samo to res nisem prepricana kaj in kako, pescene barve, nekaj takega. Ves kratkih zadev jaz ne gledam, ker bo moj bejbi jesenski.

user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:41:08   
soncek_25
MM ti kar veselo pripenjaj slikice, jaz prav rada gledam te pajacke in vse kar zraven paše in že komaj čakam, da bom lahko tudi sama začela kupovat :)
Aja, simpatičen kompletek user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:48:58   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Oj samo na hitrco, ker moram vse pošlihtat danes.

Mali je velik 23mm, srček bije od jutri sem pa na bolniški, sem se že za danes komaj zdilala da sem šla v službo, in sploh ne vem kako naj tukaj povem, res mi ni da bi bila doma, pa je rekla, da preventivno bom in konecuser posted image
tasi.poglej ,bolje da si doma in bojo že nekako brez tebe ,kot pa da bi bilo kaj narobe.
Jaz sem tudi rekla da bi šla raje delat pa je G rekla da si ne bom potem če bo Bog ne daj šlo kaj narobe  očitala  ,samo potem pa sem pomisla ,natrpan delovnik,gužve,ljudje ,šefi,delanje plač,slaba volja k ti kaj ne gre kot mora,sekiranje in sem potem raje ostala doma in sedaj se bo moj pikec kmalu rodil.
Raje tako kot pa da si boš potem res kaj očitala ,bog ne daj .
Jaz vem da bo vse ok in sedaj bodi lepo od jutri naprej  lepo doma in boš mirna ,spočita.
Vem pa da te skrbi zaradi dopusta ,a ne k že imate planiranega.Ker če boš na D ne boš morala ituser posted image upam,da se ti bo vse nekakko poklapalo ,nabolj važna je pa pikica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:49:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
user posted image
joj kako  je lep kompletek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to pa res ne pride v poštev pri nas ,jaz bom potem za poleti gledala da bo imel kak tak kompletek od medija Puja user posted image user posted image user posted image Ker zdaj pa res ne bom kupovala več teh na dolgo k je pa res že tko toplouser posted image

kako bo malamini mravljivca lepa v tem kompletkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 9:54:59   
tassika
Sonček dopust bo treba stornirat, ampak sva HB vzela riziko odpovedi. Te pa prosim če mi lahko poveš kako pa kaj na bolniški a sploh lahko kam grem in kdaj lahko grem,... jaz sem čisti lajik.

Evo sem povedala in se že organizirajo, saj mi je hudo ampak kaj naj.

ps. z mojmu še vedno ne smevauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:02:50   
malaMravljica
Soncek, saj se ne ve ali bo malaMravljica lepa v tem kompletku ali maliMarvljincek user posted image user posted image  saj je dober za oba spola a ne.
Soncek, ko grem spet v tisto trgovino in ce bodo se imeli in ce bo kaj za poleti in ce bo lepa cena ti vzamem in posljem iz slo, pridem itak za prvomajske dol. Hehehe.. tukaj je pa enih ce-jev user posted image  

Tassika, bos videla kako bo lepo, ko bos zjutraj lahko spala sedaj. Dopust bo pa ze, pa drugic, mogoce pa ne ostanes do konca na bolniski, saj ne ves, drugace bo pac dopust v 3.  V sluzbi bodo pa ze. Ves, nihce ni nenadomestljiv, se bodo ze porihtal, ti ne skrbi za to. Pa se vedno te lahko po telefonu poklicejo, ce kaj rabijo ali pa ti kaj na mail dajo. Pri meni sot o delali se pol, ko sem bila ze stran iz firme.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:04:18   
malaMravljica
Tassika, kaj ti pa g rece, zakaj imas prepoved user posted image  

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:10:05   
Anonimen
Sonček85
Pediatrična klinika, dr. Samo Vesel. Pregled se pa opravlja v 21 ali 22 t.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:12:11   
mariee
Tassika, važno, da je pikica vredu. Pa kolk je že velikauser posted image  user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:14:06   
pilotina
dobro jutro

na hitro sem preletela vse in vidim, da je naš sonček85 še tuki user posted image , no saj pogledam pa vsak dan, če si še tuki user posted image

malo bom po spominu pisala, ker nisem mela časa vse podrobno prebrati

malaMravljica...čestitam za mehurčke in za takega lepega trebuščka user posted image user posted image user posted image

tassika...saj veš ne...suuuper user posted image user posted image user posted image  in bravo za tretji mesec user posted image user posted image user posted image

Rižkoo...fantka, lepooo...nič ga ni sram in že kar razkazuje svoje premoženje user posted image

sonček_25...le sporoči po pregledu kako je šlo

twixy moja...tuki sem  user posted image

da še malo o meni, saj že dolgo nisem nič pisala
z dragim uživava in pohajava okoli...morava izkoristiti še ta čas, ko je fraj...sicer sva šparovna, ker si samo z eno plačo ne moreva ravno ful privoščiti ampak saj to sploh nima veze...midva uživava brez, da dosti potrošiva user posted image
uredila sva si vrtek, malo zelenjavce posadila, posejala...rožice pa sva dala v korita in jagode tudi user posted image
tko, da mava prav romantično pred hiško user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:15:57   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Soncek, saj se ne ve ali bo malaMravljica lepa v tem kompletku ali maliMarvljincek user posted image user posted image  saj je dober za oba spola a ne.
Soncek, ko grem spet v tisto trgovino in ce bodo se imeli in ce bo kaj za poleti in ce bo lepa cena ti vzamem in posljem iz slo, pridem itak za prvomajske dol. Hehehe.. tukaj je pa enih ce-jev user posted image  
po moje bo pupika user posted image user posted image ja je pa tko kot za user posted image /user posted image tko da bo obema lepo pasalo user posted image

oo kako si prijazna ,ja samo ni zdaj potrebn sam zarad mene hodit tja v trg.če boš glih šla mimo pokuki,

lepa cena user posted image user posted image user posted image user posted image no sej če bo še kompletek(majčka in hlačke na naramnice za poleti ) tak do nekje 15e še ni grda cena user posted image

hvala ,ja je pa res veliko če-jevuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:16:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Sonček dopust bo treba stornirat, ampak sva HB vzela riziko odpovedi. Te pa prosim če mi lahko poveš kako pa kaj na bolniški a sploh lahko kam grem in kdaj lahko grem,... jaz sem čisti lajik.

Evo sem povedala in se že organizirajo, saj mi je hudo ampak kaj naj.

ps. z mojmu še vedno ne smevauser posted image
No super da sta daal v primeru rizika user posted image
Ja z bolniško je pa tko da si prvih 30 dni še na firmo,se pravi do  nekje 23.5 na njihove stroške in lahko firma domov pošlje katerega v kontrolo ,potem si pa na ZZZS  in takrat  je pa bolje da si doma ,jaz sem bila včas čez vikend kje ,nisem si pa veliko tudi ne upala ,saj nisem hotela riskirat še teh 400e k sem jih dobivala user posted image
Odvisno kako ti piše v odločbi ki jo dobiš iz ZZZS ,meni je pisalo izhod samo v primeru kontrole.So se pa nekatere punce dogovorile  z G da jim je napisal/a tudi da lahko imajo sprehode ,samo to je spet tko ,ja sprehodi okoli hiše kam daleč pa ne,ker potem si nekatere razlagajo ja zdaj pa lahko grem na morje,smučanje,.....

Jaz sem res včasih šla tko do mami ,tašče kam drgam pa res nisva šla,če sem pa že šla čez teden sem pa šla bolj po 18h

Sedaj boš doma in najbolj pomembna je pikica tko da v službi bojo pa že poskrbeli za zamenjavo,vem da je hudo k rada delaš ,tudi saam sem misal joj zdaj pa doma,kaj bom delala vse ni ,no pa se je vedno kaj našlo user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 10:18:14   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

dobro jutro

na hitro sem preletela vse in vidim, da je naš sonček85 še tuki user posted image , no saj pogledam pa vsak dan, če si še tuki user posted image

malo bom po spominu pisala, ker nisem mela časa vse podrobno prebrati

a veš da sem glih vmes k sem pisala mm misla še nate user posted image user posted image

dragi in ti.važno je da sta skupaj in da se imata rada,uživata ,pa čeprav ne zapravljatauser posted image
u sta si pa lepo uredila user posted image user posted image user posted image user posted image m pa še jagode user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

Sonček85
Pediatrična klinika, dr. Samo Vesel. Pregled se pa opravlja v 21 ali 22 t.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 12:38:33   
tassika
Evo sem se naročila na nuhalno 15.5. pri Stahovi.

Zdaj pa počasi zaključujem, pucam še predale in to je touser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 12:41:28   
tassika
user posted image user posted image
     IME:                  STAROST:          KRAJ:          V PRIČAKOVANJU +
user posted image
 
01. U*                        27                    Tržič                   19.04.2009
02. Pilotina            (19.9.79) 29      ok.Portoroža         27.04.2009
03. *Manca*          (13.05.85) 23      ok.Kranja            xx.xx.2009 ?
04. zvesta             (24.10.79)29        Lenart                xx.07.2009
05. MAŠKA             (31.5.75) 33       ok.Celja                xx.05.2009
06. Strumf             (20.5.82) 26       ok.Brežic               xx.xx.2009
07. Fargesia                26                ok. Ljubljane         xx.xx.2009
08. Tinuška            (17.1.82) 27       Ljubljana              xx.xx.2009
09. lorelai28               22                  Ljubljana              30.04.2009
10. Zvezdica1980       28                  Velenje                19.04.2009
11. Miniko                                        SV.Štajerska         xx.xx.2009
12. Nincrli                    24                 ok.Maribora          xx.xx.2009
13. mića                                                                       
14. soncek_25       (12.01.80) 29     Zasavje                xx.xx.2009
15. kejti                 (21.02.73) 36     Celje                     xx.xx.2009
16. polmaja                 36                                              xx.xx.2009
17. Kaya88             (22.12.88)20       Voličina                xx.xx.2009
18. barvar                                                                      xx.xx.2009







SREČKE NOSEČKE user posted image
 
user posted image
 
  IME:                 STAROST:         KRAJ:      PREGLED: PDP:                                    
01. MalaMravljicauser posted image  12.10.78 (30)  Nemčija  po 1.maju    02.10/2009
02. Maj2009user posted image      18.06.84 (24)  Ok.Domžal    24.4.       02.10/2009
03. Rižko user posted image           20.06.82 (26)  Celje             26.5.       13.10/2009
04. Nogavica user posted image    18.05.77 (31)   Maribor                       20.10.2009
05. Sašaš              02.01.80 (29)  Vrhnika                        20.10.2009
06. Drobtinica       28.9.79  (29)    Maribor     19.5.          28.10.2009
07. Nea_Teja user posted image         33               Cerknica       
08. Maxy                     30               Ljubljana                
09. Tassika          12.8.83 (25)       Domžale 22.5. 15.5NS23.11.2009
10. mariee            04.05.83 (25)                      18.05.       29.11.2009

Ta mesec bo mami postala sonček85 NAVIJAMO ZATE !!







Pomembne informacije:
1. Kdaj narediti test nosečnosti
2. Za večjo plodnostuser posted image
3. Koledar ovulacije:
- MAM
4. Krvomočnica
5. Vse o nosečnosti
6. Čas nosečnosti
KLIK
7. za vse, ki še čakamo +
KLIK

8. Velikost ploda po mesecih
KLIK

1 mesec    0t0d   do  4t4d
2 mesec    4t5d   do  9t1d
3 mesec    9t2d   do  13t5d
4 mesec    13t6d  do  18t3d
5 mesec    18t4d  do  23t0d
6 mesec    23t1d  do  27t4d
7 mesec    27t5d  do  32t1d
8 mesec    32t2d  do  36t5d
9 mesec    36t6d  do  40t  

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 13:53:47   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Evo sem se naročila na nuhalno 15.5. pri Stahovi.

Zdaj pa počasi zaključujem, pucam še predale in to je touser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 14:00:09   
pilotina
tassika...a ti je G rekla, da boš na bolniški vse do porodniške?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: **** V pričakovanju + ****
22.4.2009 14:12:44   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

tassika...a ti je G rekla, da boš na bolniški vse do porodniške?
Ja samo res ,a ti je  rekla do porodniške,ker meni je od pregleda do pregleda podaljševala ,no sej teb bo itak tudi sam men je že  na začetku rekla da bova do konca.No pa saj bo bolje tko kot pa da bi bilo kaj .


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?