|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:02:19   
Tanja_
Dobro jutro punce!

ČESTITKE PETRA A IN SANEK!!!!!user posted image user posted image  Še malo pa bomo vse rodileuser posted image user posted image Jaz sem dons prvič po ne vem kolikšnem času spala dobro. Sm šla sam 3x lulat. Sam nehal me je bolet v trebuhu, to pomeni, da še nič ne bo s popadki. Čeprou se mi je trebuh pa kar fino spustil. Prej sem imela razmaka za 4 prste, zdej mam pa za dlan in še 2 prsta. To pa tud kej pomeni, a ne.

oliva dihamo!!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:02:30   
KatMat
HE...ne bo slo?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:02:35   
Dudica1
dost zajebancije...a gremo v 6 del user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:02:55   
KatMat
ekola!!!pa sem si pricvekala 6.del!!user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:04:43   
Dudica1
no gremo tja in tukaj zaklenemo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:05:25   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

Dobro jutro punčike, s temi slikcami sta me dudica in kat mat čist zj........Vidim da je oliva v porodni, ja butterffly GO,GO,GO.zDAJ JE PA ŽE PO TVOJEM DATUMU, ga sekajo punce, joj mene. Kat mat od kje vama z dudico take slike?
****rija sigurno imate prav poseben program na računalniku, samo za nosečnice tik pred porodom. Sem mogla zadnjič mojga zrihtat, je reku da ga nič ne zrihtam....Je potem po................. rekel, da jaz to obladam in d kje sem se naučila...........ups, skrivnost.....vam pa povem, da sem imela prvega fanta takega, ki me je naučil obladat zadevo. pa veste kaj, se mi zdi da kat mat tudi obvlada zadevo.........kje je pa flaska, a še kar čaka?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj si faca!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



flaska petek caka....smo zmenjeneuser posted image

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:08:20   
KatMat
http://www.ringaraja.net/forum/m_4160963/mpage_1/key_/tm.htm#4161316



se vidimo na 6.delu!!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Majčice 2009 - 5. del
14.5.2009 9:15:50   
maja1488
ZBOGOM!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Majčice 2009 - 5. del
19.5.2009 12:03:33   
petra a
živjo

najprej čestitke vsem novim z-majčkom in njihovim mamicamuser posted image user posted image user posted image

nejc je bil 1 dan pod lučko, tako da sva šele včeraj prišla domov, vse o.k., šivana nisem

dejmo majčice, rodit, rodit je treba it...user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?