|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:53:27   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   umrla bom od smeha!!!


Babe zelo očitno je da nas zadnje dneve pred porodom full razganja! user posted image  Med prazniki bomo vse AKTIVIRANE, pol pa P polno zasedene 2 dni zatem! user posted image  Se bomo teple za posteljeuser posted image


sej ce nau po sobah prostora se dobimo pa u kafaniuser posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:53:52   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
moj štajka k misl da mi bo porod sprozu...mene pa kr po dolgem in počes gon da bi,tak da ko mi ga ponovno pokaze ga zlahka ne bo dobil nazaj...mu ga ne vrnem dokler se men ne narise tist zajčkast nasmeh...


ma da crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si zakon! :))))))))

A pa nič ne jamra zravenuser posted image Moj se pol začne že pritoževat, da je zmatran, pa da kaj mi je, pa da ne more tolk, da je treba z mano nežno (če pa nečem neki pocukran!?), da moram bl počas (zarad nosečnosti), pa blablablabla, sam akcije pa nobene konkretneuser posted image Pol me pa mine še prej ko v ŠUSU!

Ni kej, takle mamouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:54:23   
Anonimen
Ojla....5. del...bravo, pridne.user posted image Sej po moje se bo počas začelo zmanjševat, ko boste vse hodile rojevat.
Mi smo včeraj dali čez pregled, zdaj pa čakamo na CTG 7. 5. Drugače zgleda vse ok. Samo malo smo nestrpni...Naš user posted image je mel včeraj tak lena dan, dame je že malo ustrašu. Pol je zvečer malo pomigal, pa potem danes tud malo zjutraj. Ga moram kar malo prosit, da se premakne...user posted image

NIč, pridne bodite, pa pridno čvekajte.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:56:22   
FLASK_A
Dudi, kva pa ti tolk kričišuser posted image Jaz imam obojestranskega, a prideš iskatuser posted image

Katmat, moj bo dans povedal, če se je prijavil. Pol bo pa vidu user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:56:56   
Dudica1
EVO DA NE BOMO SAMO PRI BESEDAH...user posted image

user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:57:24   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
moj štajka k misl da mi bo porod sprozu...mene pa kr po dolgem in počes gon da bi,tak da ko mi ga ponovno pokaze ga zlahka ne bo dobil nazaj...mu ga ne vrnem dokler se men ne narise tist zajčkast nasmeh...


ma da crkneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si zakon! :))))))))

A pa nič ne jamra zravenuser posted image Moj se pol začne že pritoževat, da je zmatran, pa da kaj mi je, pa da ne more tolk, da je treba z mano nežno (če pa nečem neki pocukran!?), da moram bl počas (zarad nosečnosti), pa blablablabla, sam akcije pa nobene konkretneuser posted image Pol me pa mine še prej ko v ŠUSU!

Ni kej, takle mamouser posted image



jamra,vpije,na vse stiri me odrivauser posted image user posted image user posted image   pa tist z neznostjo tud ze poznam...user posted image user posted image user posted image  pa kok hit tud...pa tud pr nas je hitrej mem kot uspem izgovoriti keks....user posted image user posted image user posted image tri sekunde mu dam pauze...pol pa kr vajeti v svoje roke primem!!tud ce se upira...slej ali prej mu zapase...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:58:01   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   umrla bom od smeha!!!


Babe zelo očitno je da nas zadnje dneve pred porodom full razganja! user posted image  Med prazniki bomo vse AKTIVIRANE, pol pa P polno zasedene 2 dni zatem! user posted image  Se bomo teple za posteljeuser posted image


sej ce nau po sobah prostora se dobimo pa u kafaniuser posted image user posted image

user posted image
Naš se je tud zadnjič nekaj zmotaval, da nebi blo slučajno kaj narobe...da boma samo kak "filmček" pogledala....hahahauser posted image  sem ga pa ornk napadla,...le kaj si pa misli, da ga bom gledala od deleč nagcauser posted image !



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:58:25   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Dudi, kva pa ti tolk kričišuser posted image Jaz imam obojestranskega, a prideš iskatuser posted image

Katmat, moj bo dans povedal, če se je prijavil. Pol bo pa vidu user posted image user posted image



Kva kričim...user posted image

Dej pošlji mi ga po mailu...user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 12:58:57   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ojla....5. del...bravo, pridne.user posted image Sej po moje se bo počas začelo zmanjševat, ko boste vse hodile rojevat.
Mi smo včeraj dali čez pregled, zdaj pa čakamo na CTG 7. 5. Drugače zgleda vse ok. Samo malo smo nestrpni...Naš user posted image je mel včeraj tak lena dan, dame je že malo ustrašu. Pol je zvečer malo pomigal, pa potem danes tud malo zjutraj. Ga moram kar malo prosit, da se premakne...user posted image

NIč, pridne bodite, pa pridno čvekajte.



joj jest sem to cist u drugmu kontekstu prebralauser posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za uspesen pregleduser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:01:24   
KatMat
joj zamujam na kofi...sem se super nasmejala...zakon ste babe

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:01:29   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ojla....5. del...bravo, pridne.user posted image Sej po moje se bo počas začelo zmanjševat, ko boste vse hodile rojevat.
Mi smo včeraj dali čez pregled, zdaj pa čakamo na CTG 7. 5. Drugače zgleda vse ok. Samo malo smo nestrpni...Naš user posted image je mel včeraj tak lena dan, dame je že malo ustrašu. Pol je zvečer malo pomigal, pa potem danes tud malo zjutraj. Ga moram kar malo prosit, da se premakne...user posted image

NIč, pridne bodite, pa pridno čvekajte.



joj jest sem to cist u drugmu kontekstu prebralauser posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za uspesen pregleduser posted image user posted image


Ka ste dobre danes! user posted image  Majke...sem se že nasmejala, mi bojo kr ličnice zatekle! user posted image  Jst se pa že spet bašem s čokolado, sem že danes skoraj celo 100g pojedlauser posted image . Kolk hitro vas berem, tolk hitro si jo devam v usta.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:02:43   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

meni se pa moj kr smeji...me je en cas zdele stradu pa sem dva dni nazaj prsla na svoj racun pa mi je tok zapasal da bi veckrat pa da bi uceri tud...pa se moj sam smeji pa pravi poglej se,sej si prava ž'val postala!!!bogi jest!!


user posted image

Jaz bi pa kakega vašega pomočnika najela user posted image Moj ga zadnje čase mal preveč mim seka, pa mi gre na že ful živce... Enga nevtralnega se pa ne bi branlauser posted image Madonca, da to moj vidi, se mu zrolauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   umrla bom od smeha!!!


Babe zelo očitno je da nas zadnje dneve pred porodom full razganja! user posted image  Med prazniki bomo vse AKTIVIRANE, pol pa P polno zasedene 2 dni zatem! user posted image  Se bomo teple za posteljeuser posted image


sej ce nau po sobah prostora se dobimo pa u kafaniuser posted image user posted image

user posted image
Naš se je tud zadnjič nekaj zmotaval, da nebi blo slučajno kaj narobe...da boma samo kak "filmček" pogledala....hahahauser posted image  sem ga pa ornk napadla,...le kaj si pa misli, da ga bom gledala od deleč nagcauser posted image !




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   slej al prej se udajo u usodo

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:03:10   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Dudi, kva pa ti tolk kričišuser posted image Jaz imam obojestranskega, a prideš iskatuser posted image
Katmat, moj bo dans povedal, če se je prijavil. Pol bo pa vidu user posted image user posted image


Kva kričim...user posted image
Dej pošlji mi ga po mailu...user posted image


Velike črke si imela aktiviraneuser posted image Ful hecno, ker smo me čist drugam napaljene, ti pa vmes kričiš kje naj dobiš selotejpuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:04:00   
KatMat
se beremo caz dobre pol urce...se kaksnega pomocnika bi blo dobr vidt

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:05:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ojla....5. del...bravo, pridne.user posted image Sej po moje se bo počas začelo zmanjševat, ko boste vse hodile rojevat.
Mi smo včeraj dali čez pregled, zdaj pa čakamo na CTG 7. 5. Drugače zgleda vse ok. Samo malo smo nestrpni...Naš user posted image je mel včeraj tak lena dan, dame je že malo ustrašu. Pol je zvečer malo pomigal, pa potem danes tud malo zjutraj. Ga moram kar malo prosit, da se premakne...user posted image

NIč, pridne bodite, pa pridno čvekajte.



joj jest sem to cist u drugmu kontekstu prebralauser posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za uspesen pregleduser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Jaz tudi, hehehehe! Smo čist not padleuser posted image Dedci pa u službah švicajo, sploh ne vejo kaj jih doma čakauser posted image

V mojem konkretnem primeru sicer nič posebnega (razen če bo cel dan tiho, da se ga spet mal navadim), sam vaši bodo pa še bogi danesuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:05:49   
Dudica1
tole bo pa danes pri nas za kosilo

user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:05:53   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

se beremo caz dobre pol urce...se kaksnega pomocnika bi blo dobr vidt


čak, čak, bom jaz našlauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:06:07   
Anonimen
hvala punce za spodbudne besedeuser posted image se kr mal bolš počutimuser posted image ma sej bo sam dons je spet tisti dan k me je mal zlomilouser posted image

ma ste pa tud dons ene čveke saj vam ne morem sledituser posted image


(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:06:41   
Anonimen
Ajo, babe pokvarjene! user posted image Samo tud ta plat zgodbe drži...sem šele zdaj pogruntala...ampak dajmo dedcom en plusek, ker so vsaj obzirni.user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:07:08   
pokica_
user posted image
user posted image user posted image user posted image HAHAHA

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:07:36   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Dudi, kva pa ti tolk kričišuser posted image Jaz imam obojestranskega, a prideš iskatuser posted image
Katmat, moj bo dans povedal, če se je prijavil. Pol bo pa vidu user posted image user posted image


Kva kričim...user posted image
Dej pošlji mi ga po mailu...user posted image


Velike črke si imela aktiviraneuser posted image Ful hecno, ker smo me čist drugam napaljene, ti pa vmes kričiš kje naj dobiš selotejpuser posted image



ma ja k me je razpi**** k mi jih je zmankal...user posted image

Ja pr nas je mal drugač k nismo mel nobene prepovedi user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:09:39   
KatMat
flaski.. no zrihti neki za nase ocke...ce je ze drgac suša...potrud seuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:10:01   
Anonimen
Ja, prepoved je drugo, pol te še bolj matra. Pr nas je blo bolj tako, meni se ni dalo, zdaj pa ko bi, pa on cvika...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:10:04   
Dudica1
pokica si mi polepšala dan...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2009 - 5. del
24.4.2009 13:10:32   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image
user posted image user posted image user posted image HAHAHA



kje jo narocim??????ojoj....

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?