|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:01:29   
altaja
jst sem si šla par palačink spečt k ste me čist razdražle tle user posted image

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:06:30   
Lubenička
Pozdravljene,

se že boljše počutim. Apetit se je vrnil, slabosti ni, bolečine so izginile (verjetno sem se preveč naprezala)...
Mali pa tudi veliko brca. Prej je samo zvečer, ko sem se odpravljala spat in se umirila, zdaj pa me presenetil in se oglaša tudi podnevi. user posted image

Kepica...v Domžalah 3D stane 110 € in CD je vključen v ceno.


(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:06:37   
baby blue
hi hi altaji so čisto preveč zadišale user posted image user posted image dober tek sladkosneda user posted image

a ima katera oziroma ali katera od vas uporablja Facebook?... bi se lahko še tam dodale in kakšno rekleuser posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:09:22   
_melody_
jaz ga uporabljam user posted image

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:10:35   
baby blue
jst tud... ti prek ZSja pošlem podatke pod kaj me najdeš user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:14:06   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Moj user posted image je pa zadnja 2 dni nekam miren.. sej ga čutim sam je vse tako nežno (pa dobr vem kako močno zna brcnit). A ni tko da bi mogu čedalje bolj ropotat tam notri? Ga zgleda daje spomladanska utrujenost user posted image




Mogoče se je kam bolj noter pomaknil ali pa ima več plodovnice, ki oblaži brce. Moj je bil tudi nekaj časa bolj miren, oz. so bile brce nežne, bolj nežne kot na začetku. Zadnji teden pa spet razgraja na polno. Sem pa tudi brala, da nekje od 23-25 tedna (ali nekaj podobnega, se ne spomnim točno) se količina plodovnice zelo poveča in zato ga nekatere slabše čutijo. Glavno je, da miga user posted image .
Zadnji teden je user posted image spremenil bioritem, prej je imel ful akcijo zvečer, zdaj se pa takrat komaj premakne, čez dan pa ga non stop čutim, vse do približno 16ih.

Js bi tudi mogla k frizerju, pa se mi ne da.... Čakam, da se lasje sami skrajšajo user posted image .

< Sporočilo je popravil tulpek -- 28.4.2009 13:15:26 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:14:40   
kepica
Evo, sem z malce. Je bila danes kar malo podaljšana, ko mačke ni doma user posted image  (beri:šefa)


yenny Nič nisem še našla. Še nisem imela časa pogledat. Bi pa rada samo kakšno sliko blond pramen... moram it mal v akcijo.... lani sem se postrigla na paža in si sedaj puščam dolge lase. So že čez ramena, ampak špice so pa že mal v krizi po treh mesecih. Barvala bom pa samo narastek, ki ga niti ni veliko, pa dodala malo pramen in je to to. Ne vem, od kar sem noseča, mi lasje komaj kaj rastejo. Še danes grem, potem sem pa zaključila s frizerjem do septembra. Pred porodom bom letela še enkrat, če me kaj ne prehiti, da bom potem spet imela mir za nekaj mesecev. Se pa že bojim izpadanja las po poroduuser posted image  Po prvem mi je kar precej las izpadlo. Upam, da bo tokrat kaj drugače.

sontschica meni grozno krvavijo dlesni. Prej mi niso nikoli. Je prav gtrozno, ko se umivam. Kot bi me klaliuser posted image  Ma me ne moti. Bo že minilo. Je pa malega včeraj skoraj na rit vrglo, ko je to videl, pa sem mu razložila, da je pasta take barve in je bil kar zadovoljen z odgovoromuser posted image

baby blue lep bušiuser posted image  Tudi že kar konkretenuser posted image  Uh, tudi jaz moram spet svojega poslikat. Sem se spet razširila.user posted image

kg  sem nekje prebrala, da naj bi nosečnica od 21. tedna naprej začela pridobivat na teži. Cca 0,5 kg na tedenuser posted image  Jaouser posted image

črte tudi še nimam, se mi je pa lani, ko sem imela ss, naredila zelo zgodaj in sem potem še nekaj časa z njo okoli hodila....nič fino...sem se vsakič, ko sem se pogledala v ogledalo, spomnila na nosečnost.

Me pa grozno križ boli. Pikca nosim čisto zadaj, kar ni preveč prijetno. Brca me v mehur in vsakič, ko vstanem, hodim kot ena krevlja, ker me vse boli. Brcike so pa že kar konkretne. Je zanimivo gledat, kako se mi trebuh premikauser posted image  Imamo ap enega ponočnjaka. Še ponoči miga vsakič, ko se zbudim. Upam, da mu to ne pride preveč v navadouser posted image  Sem pa opazila, da miga na dve uriuser posted image  Jao, bomo dežurali. Upam, da se kaj še spremeni.

JaLuca hvala za nasvet, kako naj operem voziček. Mogoče bo tako res še najbolj praktično, ker niti ni umazan, ampak bi ga rada oprala kar tako. Za bolši občutek.

Lubenička hvala za infouser posted image  Je kar zasoljena cenauser posted image  Ne vem, če bom dala toliko.... v KR je 80€. Samo kvaliteta je vprašanjeuser posted image

Facebook sem pa imela, pa mi ni potegnil. Imam preveč opraviti z RR in mi zmanjka časa še za FBuser posted image

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:18:33   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

hi hi altaji so čisto preveč zadišale user posted image user posted image dober tek sladkosneda user posted image



Kaj mi ne bojo če ste se pa pogovarjale o palačinkah z nutello, s tuno, smetano, marmelado,..jst pa sline do tal user posted image . Pa drugače nisem ravno ljubitelj palačink, se redko spomnim da bi jih jedla. Še večji užitek je bil pa v tem, da sem jih nardila v svoji novi kuhni user posted image .


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:18:50   
baby blue
ja buši je kar konkreten že... prav lepo raste...

glede krvavenja dlesni... tudi meni krvavijo... sem že razmišljala da bi si to paradontax pasto kupila... sicer ni tako hudo...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:27:16   
_melody_
b.b. sem te dodala user posted image

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:30:04   
baby blue
sm vidla ja...

wiii še malo pa imam MF...  komi čakam

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:31:46   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

sm vidla ja...

wiii še malo pa imam MF...  komi čakam



Jaz tudi, jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:36:47   
baby blue
ti imaš samo en dan pred mano user posted image user posted image jst bi tud drugače mogla met na ta datum samo ima čisto zasedeno pa me je na četrtek prestavila... user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:40:20   
tulpek
Ko sem zaznala, da piše nekje "palačinka" sem kar spregledala tisto. Zihr je zihr user posted image . Zdaj pa tako grem in ne bom imela časa o tem razmišljat. Mogoče zvečer...

So se pa začele meni tudi nekaj kile večat, sem že skoraj na +3. Bo treba malo umirit to naraščanje, se mi zdi, da je zdaj vsak teden ena več.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:42:11   
mancag
Jaz tudi komaj čakam, da bom imela MF.user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:43:54   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

ti imaš samo en dan pred mano user posted image user posted image jst bi tud drugače mogla met na ta datum samo ima čisto zasedeno pa me je na četrtek prestavila... user posted image


Jupi, komaj čakamuser posted image  Sem že čist nestrpna. Bi že tako rada videla našega malega pikcauser posted image
Kam pa greš na MF?

Hej punce..so vam na MF delali kaj v 3D ali samo normalno. Pa spol?? Ali se očitno vidi, ali moraš dobro pogledat, kaj je? Ker ne bi rada izvedela....

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:47:02   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek


So se pa začele meni tudi nekaj kile večat, sem že skoraj na +3. Bo treba malo umirit to naraščanje, se mi zdi, da je zdaj vsak teden ena več.



Mislim, da bo umirjanje kg vedno težje. Ker sedaj se mali pikci začnejo redit in nam nobeno odrekanje ne bo pomagalo. Tako pač je. Lahko samo naredimo kaj v tej smeri, da nam bo šlo čimmanj gor. Tudi jaz se bližam +3. Še malo, pa bo magičnih 60kg user posted image  Prvič sem šla rodit s 75 kguser posted image  Upam, da bo tokrat manj.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:50:37   
_melody_
Jaz se nisem še nič zredila, sam mislim pa da se bo tole kajkmalu spremenilo saj mam 3 dni že tak apetit, da bi vola pa pol pojedla in to na vsake dve uriuser posted image user posted image ..

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:51:17   
baby blue
jst grem na MF kar k moji ginekologinji... in sva tudi midva z mojim že nestrpna kaj naš bebe skriva med nogicami... upajmo da bo hotel pokazat user posted image


drugače pa glede kg jst še vedno ostajam na istih... za zdej bomo videli kaj bo v četrtek ko me bojo tehtali spet user posted image
sicer je pa zdej tole pridobivanje teže čisto upravičeno... otročki rastejo in pridobivajo na teži


< Sporočilo je popravil baby blue -- 28.4.2009 13:52:30 >

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:53:12   
mancag
Jaz bom jutri imela za kosilo zelenjavno juhico in palačinke. So se mi kar lušte naredile.
Moram se umirit glede kil. Ne smem pretiravati. Jem preveč sladkarij .user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:54:38   
kepica
aaaaaaaauser posted image  Pravkar slišala, da novembra pride v LJ Ramazzottiuser posted image  Pa bo mali pikec verjetno še premajhen, da bi lahko šla na koncert user posted image  Njega bi šla pa res rada enkrat poslušatuser posted image  Ma je letos dobrih koncertov pri nasuser posted image  Samo še Bryan Adamas se manjka, pa so vsi moji najljubšiuser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 13:58:59   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek


So se pa začele meni tudi nekaj kile večat, sem že skoraj na +3. Bo treba malo umirit to naraščanje, se mi zdi, da je zdaj vsak teden ena več.



Mislim, da bo umirjanje kg vedno težje. Ker sedaj se mali pikci začnejo redit in nam nobeno odrekanje ne bo pomagalo. Tako pač je. Lahko samo naredimo kaj v tej smeri, da nam bo šlo čimmanj gor. Tudi jaz se bližam +3. Še malo, pa bo magičnih 60kg user posted image  Prvič sem šla rodit s 75 kguser posted image  Upam, da bo tokrat manj.


Saj mislim v tej smeri, da bi šlo čim manj gor, pač ne po nepotrebnem, nekaj že mora it, saj smo noseče. Bo treba začet več migat user posted image in odmisli takšne stvari kot so palačinke z nutelo user posted image .

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 14:04:11   
altaja
Ja, punce, kile morajo gor če to želimo al ne. Jst sem nekje na +5, ampak so vsi presenečeni ker se mi baje nikjer ne pozna, še buši ni neki ogromen. Tko pač je, dete raste mami se pa redi user posted image

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 14:08:19   
kepica
Joj, če se je pa ravno sladkim zadevam težko odpovedat...ravno čokoladi. Jaz se tega ne držim kaj dosti. Pazim samo, da zvečer ne jem preveč ali pa raje nič, pa mi gre za enkrat kar dobro. Imam pa pozno kosilo, tako, da je to čisto dovolj. Če me pa popade, da bi večerjala, si pa tudi privoščim. Kdaj pa si bomo privoščile, če ne sedaj, ko imamo razlog za to user posted image

Ej, punce...Kaj delate Keglove vaje?? Jaz jih ne, ker mi je ta občutek tako neprijeten, pa me kar malo slaba vest daje. Po prevm porodu sem jo dobro odnesla, sedaj pa bo težje, ker so tudi mišice bolj ohlapne, pa bi bilo dobro malo pomigat. Pa baje lažje rodiš... Kaj mislite, je to resuser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Septembrke 2009
28.4.2009 14:09:24   
baby blue
za Ramazzotija sem slišala ja... uh sam kaj ko bo bebe še premali... na Adamsa bi tud enkrat rada šla ja... on je pa res user posted image

ja sej je prav naj grejo kile gor pa naši bebeji naj lepo pridno rastejo

he he sem pa ugotovila da se mi je popek razširil user posted image

jst izjavam Keglove vaje ja ene dvakrat na dan po 10 ponovitev... seveda ne vsak dan ker odvisno ali spomnem ali neuser posted image


< Sporočilo je popravil baby blue -- 28.4.2009 14:10:46 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?