|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brez znakov
16.5.2009 14:48:26   
tadejat
Živjo ženščine
Mene pa zanima, če je kera zanosila brez vsakih znakov in suma na nosečnost, razen tega, da tete s krvavca ni na obisk.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brez znakov
16.5.2009 14:55:24   
pondelak
jaz do 6 tedna nisem mela nič znakov...potem se je komaj začelo...user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brez znakov
16.5.2009 15:04:35   
donna22
Jaz tudi user posted image   Če bi čakala na znake, ne bi vedla, da sem user posted image , dokler mi ne bi trebušček zrastel user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brez znakov
16.5.2009 16:05:06   
Anonimen
Ja itak

(odgovor članu donna22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brez znakov
16.5.2009 17:18:16   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja itak



In kaj bi naj to pomenlo? Ženske se pač med sabo razlikujemo ... Meni ni blo nič slabo, pa tudi sedaj, ko sem dober mesec dni pred rokom, se še vedno dobro počutim ... Nekatere pa pač imajo vse znake ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brez znakov
16.5.2009 19:11:10   
gara
mene pa nek zanima. Že dva dni mi zamuja user posted image pa sem danes naredla test pa mi je pokazal pozitivno. Ali mogoče nisem mal prehitro ga naredila? Kaj mislite???

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brez znakov
16.5.2009 20:08:53   
katuska
Nisi ga prehitro naredila. Saj ti piše na testu,da ti pokaže rezultate že prvi dan izostanka menstruacije. Po mojem bo kar držalo, če bi se rada še bolj prepričala ga pa naredi še enkrat čez par dni. Po mojem bo isto pokazalouser posted image . Pa čestitam...

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brez znakov
17.5.2009 8:24:52   
Teni_
Jaz sem zdaj 3. noseča in nisem imela pri nobeni nosečnosti nobenih znakov. Tam nekje po 6. tednu so se začeli znaki.

(odgovor članu katuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brez znakov
17.5.2009 13:05:01   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: gara

mene pa nek zanima. Že dva dni mi zamuja user posted image pa sem danes naredla test pa mi je pokazal pozitivno. Ali mogoče nisem mal prehitro ga naredila? Kaj mislite???


Če ti je pokazal pozitivno potem ga očitno nisi prezgodaj naredila, ne? user posted image

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brez znakov
17.5.2009 15:56:01   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: gara

mene pa nek zanima. Že dva dni mi zamuja user posted image pa sem danes naredla test pa mi je pokazal pozitivno. Ali mogoče nisem mal prehitro ga naredila? Kaj mislite???


a je s tabo vse vredu ?

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brez znakov
2.6.2009 18:26:30   
Hana76
Pozdravljene,

sicer sem "uradna članica rubrike januarke 2010, ampak se mi mogoče ta tema zdi primernejša:

namreč skrbi me, ker nimam nobenih znakov, jutri pa se mi začne 7. teden. user posted image  Pregled imam komaj naslednji teden. 

No, edino, čemur bi morda lahko rekla znaki, je občasno špikanje v jajčnikih oziroma rahla napetost v maternici, pa boleče prsi, ki so mi nekoliko zrastle, pa recimo rahel občutek slabosti, ko sem lačna (predvsem zjutraj), pa včasih čisto malo pikanja v križu.

Ravno sem prebrala da je pikica 36 imela abrazijo (pikica36 - žal mi je.) in kolikor vem, tudi ni imela posebnih znakov, zdaj pa me malo skrbi. user posted image

Aja, pa še ena nenavadna zadeva: proti popoldnevu mi začnejo dreveneti noge - sploh ne vem, kaj bi to bilo.?user posted image  

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brez znakov
2.6.2009 22:53:56   
VRTNICA84

Dokler mi niso bile hlače premale sploh nisem vedela, da sem noseča. user posted image user posted image user posted image user posted image Ker ni bilo nobenih drugih znakov!! Sem se počutla zelo ok, vso nosečnost.


_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brez znakov
3.6.2009 9:53:05   
giotti
Hana76, pa saj si pravzaprav naštela ogromno znakov user posted image Nikar ne skrbi, ker to je najbolj zdravo, kar je možno, če ni nobenih posebnih znakov, bolečin, izcedkov... Sama razen povečane utrujenosti in neapetita, pa kak teden nazaj glavoboli, ki pa so minili, sem popolnoma, ampak res popolnoma brez znakov, pa sem v 16. tednu. Do zdaj niti enkrat nobenega špikanja, bolečih jošk, niti malo se še niso povečale (no, to sem ful vesela user posted image ), nobenih bolečih meč al ne vem, kaj vse se menda dogaja. In ko grem na pregled, me samo vpraša, če sem okej. Rečem, da sem in to je to. Nazadnje je "pregled" (sploh nič nisem bila pregledana) trajal 2 minitu in pol! Za mojo G sem popolnoma nerizična in neproblematična nosečnica. Skratka, to je najbolje, kar se ti lahko zgodi, zato vriskaj od veselja, ter se zahvali Bogu, da je tako! In najbolj važno, ne primerjaj se z drugimi in zaupaj sebi in svoji intuiciji!!!!! Aja, še bolj pomebno v nosečnosti pa je, da ne bereš žalostnih zgodb!
Srečno user posted image


< Sporočilo je popravil giotti -- 3.6.2009 9:55:37 >

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brez znakov
3.6.2009 9:56:31   
baby blue
jst nisem imela nobenih značilnih nosečniških znakov... nobene slabosti bruhanja itd. razen izostanka M...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brez znakov
3.6.2009 9:57:39   
Tanik
jaz jih tudi nisem imela razen da ni bilo M. ko sem test naredila, sem ugotovila da sem noseča, no po dveh testih user posted image

test sem šla pa delat, ker še nisem dobila M in slučajno sem imela enega doma. sem pa rekla, ja super zdaj bom imela pa še te težave, da ne bom imela M, ker sem imela težave z zanositvijo.


< Sporočilo je popravil Tanik -- 3.6.2009 9:58:59 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brez znakov
3.6.2009 10:00:30   
črticaa
jz sm bl celo nosečnost k rožca (s trebuhamuser posted image )

sam na začetku so me 1 tedn tok joške bolele da nism mogla na trebuhu spat 

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: brez znakov
3.6.2009 10:05:20   
Katy78
Tudi jaz nisem imela nobenih znakov, razen da je M zamujala. No, jaz sem bila zelo nestrpna in sem test delala že 3 dni preden bi morala priti M, pa je bil pozitiven. user posted image  So se pa znaki (napete dojke in slabost) začele šele tam okoli 7. tedna, potem pa so po kakšnih 2 tednih izginili in jaz sem bila totalno panična, ker sem na raznih forumih brala, da to lahko pomeni SS. No, pa ni bil SS in tudi slabost je prišla nazaj in trajala vse nekje do 14. ali 15. tedna. user posted image  Tako da, kar brez panike in čim manj branja na forumih, kaj bi lahko to in ono občutenje ali neobčutenje pomenilo, ker se potem samo sekiraš. Jaz sem bila napol živčna razvalina in to po nepotrebnem. Na potek nosečnosti pa tako zgodaj itak žal v veliki večini primerov ne moreš vplivat. Pa srečno vsem bodočim nosečkam in bodočim mamicam. user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: brez znakov
3.6.2009 10:40:22   
metuljčica1
Tudi pri meni v 1. nosečnosti ni bilo nobenih znakov, razen izostale m.No druga nosečnost je bla pa popolnoma druga zgodba.Tako da se ni nič za sekirat, če ni znakov.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: brez znakov
3.6.2009 12:10:41   
Taddy78
Ker ni bilo nobenih tipičnih znakov, je bil user posted image tisti, ki je po izostali M pokazal stanje user posted image
Sem se pa kasneje spomnila,da mi je naenkrat (pred testom) zasmrdela koruza, ki sva jo vsako večer s svakinjo jedle polito z bučnim oljem...

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: brez znakov
4.6.2009 9:33:45   
komarka
Ne razumem na kakšni osnovi celo nekateri zdravnki staršijo da se zgodnja nosečnost brez znakov slabo konča(ko so mojo prijateljico)!!!

Tudi sama sem prbo nosečnost prezivele kot da ne bi bila noseča, le terbušček ej počasi rastel in okus za hrano se mi je spremenil...

Js k rnisem verjela da mi M izostaja, sme našla 100 razlogov zakaj mi zamujauser posted image

Tako da nič se sekira, ker to pa res ni dobro! Pa nobenih žalostnih zgodb-občutljivost se ti sedaj namreč povečala...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: brez znakov
4.6.2009 13:09:14   
Hana76
Vsem hvala za odgovore. Verjetno me res homroni dajejo pa se brezzveze sekiram.

Verjetno je problem v tem, ker še nisem imela pregleda in da sva se tako dolgo trudila, tako da včasih kar dvomim, da je to to (kljub 2 nedvomno pozitivnim testom). user posted image

Sicer pa seveda - če je vse v redu z user posted image  (kar bom izvedela 10.6.), bom najbolj srečna na svetu in se več ne bom obremenjevala z neznaki (čeprav bi prenesla marsikaj, samo da bo vse ok

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: brez znakov
4.6.2009 16:33:07   
Hope2
Če ne bi testa naredila, ne bi imela najbrž nobenih znakov, namreč takoj ko sem naredila test, se je pojavila cela vojska znakovuser posted image

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: brez znakov
5.6.2009 6:38:18   
spps
v prvi nosečnosti ,ni bilo drugega znaka kot izostanek M,smo pa v 2.nosečnosti nadoknadli vseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: brez znakov
5.6.2009 7:14:56   
cukr07
Tudi pri meni ni bilo nobenih nosečniških znakov razen izostanka M.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: brez znakov
5.6.2009 19:27:17   
dreamhorse
Tudi jaz sem bila čisto brez znakov nosečnosti, razen izostanek m... če mi ne bi začel rastit trebušček sploh ne bi dojela, da je res.. .No, dojela še danes nisem, ko zraven mene spančka skoraj 14 dni stara pupa...

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?