|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 11:49:41   
sunprincess


imam cca 10-15 kg preveč, in berem,da tiste, ki imajo kak kg viška se niti ne bi rabile zredit...kako naj se prehranjujem, da ohranim težo? kako se naj prepričam,da ne pojem premalo? strah me je tega, da bi stradala otrok, zredila se 10 kg pa tudi ne bi...hvala iz srca, za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 11:52:54   
MAŠKA
Jaz ti predlagam, da ješ toliko, da se boš dobro počutila. Res, da se ni dobro prenažirat, ampak stradati in biti lačen v nosečnosti pa tudi ni dobro. Rajši se loti hujšanja po porodu, zdaj pa jej v zmernih količinah, poskusi tudi čim več sadja in zelenjave.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 11:55:54   
Lunca1
Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila 9 kg oz. 7 ker sem šla na začetku 2 dol, v drugi pa 7 oz. 4, ker sem šla na začetku 3 dol. Nisem nič pazila, jedla sem normalno, v prvo so mi sploh pasale solate in sadje, v drugo pa je mali bolj zahteval sladkor. user posted image  No v glavnem pri meni je bila ta teorija potrjena.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 12:00:11   
Anonimen
Men je moja G rekla, da glede na moje zaloge, bi lahko nosila dvojčka, pa se mi ne bi bilo potrebno zredit niti za kilogram user posted image . No pa sem se za 7kg.
Je rekla, da je dojenček kot en parazit v telesu, da iz njega izsrka vse kar potrebuje. Tak da je uravnotežena prehrana bolj zate pomembna, ker otrok bo tiste vitamine in to že dobil iz tvoje krvi in če jih bo malo, potem jih tebi ne bo nič ostalo. Rekla mi je da to, ko nekateri govorijo, da je mamica otročka zažrla oz stradala medtem ko je bila noseča, totalen nonsens in da nosečka kvečjemu sebi škodo dela. Je pa tut rekla da tut to ne velja, da more nosečka jest za dva. Jest mora za enega, s tem da je fino da so živila čim bolj raznolika in bogata.

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 12:06:16   
skuštrana
Nič ne skrbi, otrok si že vzame kar potrebuje. Ne bo zahiranček zaradi tega, ker tega ker ti ne boš kao dovolj jedla.

Jaz imam na koncu nosečnosti 75kg, visoka sem 180cm. Na koncu prve nosečnosti sem imela 60kg pa je bil otrok čisto ok (51cm, 3150g).

Jej normalno, več zelenjave, sadja,..user posted image Probaj se izogibar sladkarijam in sladkorju kolikor je možno  pa bo.

Srečnouser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 12:13:05   
Anonimen
Ja točno ... otrok je lahko zahiranček iz čisto drugih razlogov (visok pritisk, slabo delujoča posteljica, itd.) in ne zaradi tega ko ti nebi dovolj jedla.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 12:22:47   
manna
Jej stvari, ki te dolgo ohranijo sito in ugodno vplivajo na nivo krvnega sladkorja, pa tudi na črevesje: torej polnozrnate testenine, rjav neoluščen riž, pirin polnozrnat kruh, kosmiče, oreščke, meso pa seveda zelenjavo. Pa nič bele moke. Ampak to zarad tebe, kar se otročka tiče, si bo že vzel kar rabi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za tiste, ki se niste veliko zredile
21.5.2009 12:40:36   
ksenija12
Jej po občutku, meni je ginekologinja rekla, da otrok si zmeraj vzame točno toliko kot rabi, da zna zase poskrbet (mali egoisti:)
Jaz sem se minimalno zredila, otročka sta bila pa mala bombica...
Po občutku...


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?