|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 17:15:21   
U_SURDI
Punce, dajte mi prosim povedat iz lastnih izkušenj, kdaj je potrebno ponovno ivanje presredka.
Rodila sem 10 dni nazaj in že skoraj da lahko sedim brez šlaufa, imam 6 zunanjih šivov in ko sem si pogledala ob prihodu domov so bili lepo skupaj, par dni nazaj me je nekje vmes med šivi malo peklo (le en dan) potem sem pa spet pogledala naslednji dan in videla da je pri tem delu očitno en šiv malo popustil oz celo že odpadel, ted se mi je tam malo raztegnilo.
Bi to mogla iti na ponovno šivanje, kljub temu da me nič več ne boli?

Prosim za nasvet.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 17:23:20   
Anonimen
Najbolje da počakaš do pregleda po porodu, pa ti bo g povedal kaj in kako. Če te res zelo boli, se naroči kar prej.

(odgovor članu U_SURDI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 18:24:21   
Čebel@
če hodi patronažna še na obiske,lahko kar njej pokažeš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 22:21:20   
Jelcy
Jaz sem rodila 13.mesecev nazaj in sta mi takoj ko sem prisla domov iz P, 2 siva popustila, je kar fajn "razsito". No na pregledu sem povedala G in je rekel, da se naceloma to ne popravlja, tudi ker je prvi otrok in naj bi pri drugem popravili. Ce pa bi si jaz to zelela prej, lahko sele 6 mesecev po porodu ne prej, pa se to opravi pod splosno narkozo.
Meni se je kar lepo zaraslo, me ne moti, spolne odnose imam iste kot pred nosecnostjo, tako da si bom to popravila pri drugem porodu, ce bo...ko bo...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 22:24:27   
melanija
Kliči G in ji povej. Meni se je to zgodilo po prvem porodu. Sem imela 4 šive in sta 2 popustila en teden po prihodu domov. Še isti dan ko sem to ugotovila sem šla do moje G in mi je ponovno zašila.

Ne čakaj do pregleda pri 6 tednih, takrat bo lahko prepozno in ne bodo mogli nič popravit.

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
27.5.2009 23:40:31   
ribica.
če en prej, ti bodo res pri drugem porodu popravili, vsaj meni so.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ponovno šivanje presredka
28.5.2009 10:30:39   
AndrejaLana
Meni so tudi šivi popustili in odpadli preden se je zacelilo. Sem takoj pokazala patronažni in mi je svetovala, da pokličem v porodnišnico. Tako sem tudi storila.So v porodnišnici rekli, da se pridem pokazat in sem bila 10 dni po porodu ponovno šivana. Pod splošno narkozo. Potem je bilo ok. So pa rekli, da če bi pustila, da se samo zarase, bi dolgo trajala, tvegala bi vnetje in še grdo bi zaraslo.  Je pa sedaj že leto in pol od tega. Ti predlagam, da storiš kot jaz.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?