|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:24:34   
sesil
jaz sem tle, sem malo brala za nazaj, ker nisem nič na tekočem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:25:28   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Uh zdaj pa je bil konkreten alarm, je kričala na ves glas, se ji je ziher kaj sanjalo, ker sem jo komaj pomirila, to najbolj sovražim, ker vrže iz tira njo in mene.



bogica malauser posted image moja ima tudi take izbruheuser posted image

je zdaj OK?



Ja zdaj spi hb.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:25:35   
sesil
a je kaj novega , zamnimivega? kaj sem vse zamudila?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:27:40   
nia5
Punce prebrala sem, ampak se mi ne ljubi komentirat, sorči.
Nasmejale pa ste me s temi user posted image user posted image user posted image user posted image za Edinaos, ampak kolk kruha user posted image user posted image user posted image stara, a bojo samo kruh jedli user posted image , ziher je preveč, računaj meso, pa če še bote meli kak krompir, zelenjava......


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:29:38   
nia5
Tudi jaz se poslavljam, kak sem tečna danes, spet sem kot cota že cel dan, tako vreme me ubija, pa Nia je tudi bila tečna, ker sma cel dan smrdele not.
Lepo spančkajte in mirno nočko user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:31:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sem jezna kot user posted image  V soboto je napovedano do max 17 st čez dan. Zakaj se vremena ne da naročit?????


To zanima tudi meneuser posted image user posted image Jaz bi rabila lepo vreme v nedeljo pa slabo kaže.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:32:11   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

estrella: vidim, da si tu, mam eno vprašanje zate.
 
kdaj Alja zjutraj vstaja za v vrtec in kako je potem z njenim spanjem v vrtcu???


Vstane malo pred sedmo uro. V vrtcu gre spat ob 12-12.30h in spi ponavadi 2h. Potem pa gre še doma za kako dobro urco. Ponavadi jo moramo budit. Kakšen dan pa tud ne gre spat in potem zdrži do 20.30h


uf dobr se je navadla da zdrži do 12ihuser posted image user posted image user posted image

sm neki julijke brala pa ns  mal opravljajo, da mamo zato tolk delov k skoz citiramouser posted image


a jim skopiramo tale post tja in vprašano, če one tega mogoče ne znajo delat? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image favšija, favšija...


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:33:24   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

ej punce, no punci, sej sta itak sam Estrella in Nina tukej: a katera dela doma sirup iz bezga?


Ga nisem že delala celo večnost. Nazadnje v OŠ. Je pa doberrrrrrrrr.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:36:37   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***


14

 
kva pa zdele temu računalniku ni jasno?????
 
jz sem napisala 8


user posted image user posted image user posted image user posted image To pa je tehnikauser posted image user posted image user posted image Mi jih imamo pa 6.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:37:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

estrella: vidim, da si tu, mam eno vprašanje zate.
 
kdaj Alja zjutraj vstaja za v vrtec in kako je potem z njenim spanjem v vrtcu???


Vstane malo pred sedmo uro. V vrtcu gre spat ob 12-12.30h in spi ponavadi 2h. Potem pa gre še doma za kako dobro urco. Ponavadi jo moramo budit. Kakšen dan pa tud ne gre spat in potem zdrži do 20.30h


uf dobr se je navadla da zdrži do 12ihuser posted image user posted image user posted image

sm neki julijke brala pa ns  mal opravljajo, da mamo zato tolk delov k skoz citiramouser posted image


a jim skopiramo tale post tja in vprašano, če one tega mogoče ne znajo delat? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image favšija, favšija...


Ne, tega ne kopirat, je prekratek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:40:46   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


ANITKA: plisss povej kje si kupila avta za Gala? jaz sem nekaj podobnega našla samo je šele od 3 leta daljeuser posted image




V Pikapolonici, stane 139,99 evrov
http://nakup.pikapolonica.com/novo-katalog-pom-pol-09/avto-na-akumulator/20853831006320857


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:43:19   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: katy82



Nina greva v moravske 11.junija,pa ker sem 1 vikend zarad tega frej mi mora hitr pisat vse druge da delam,kr neki no.Sej dons sem se zbunila in  mi je kr lažje pri srcu k tkole izkoriščat se pa ne pustim več.Male že tko skor nč ne vidmuser posted image

Joj mi gre takšna hinavščina na k...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa prav, da se včasih kar zbuniš. A se dobimo na kakšni kavici, ko boste v moravskih?user posted image

Poroka bo 29.avgusta,komaj čakam.Rezervirano je že vse,samo dokončno se mormo zment

O superuser posted image user posted image user posted image





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:50:24   
Anitka
Vsega nisem uspela pokomentirat, ker sem utrujena v nuloooooooooo. Sem bila cel dan z Galom sama (oz. dva dni) ker je bil dragi službeno v tujini. Vročina je malce popustila, a sem mu vseeno dala pred spanjem še sirup. Upam, da bo jutri že veliko boljši oz. brez vročine. Imam dopoldan pregled pri G pa moram Gala zraven vzeti. Bo ati med službo vskočil.

Lahko noč vsem skupaj


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:50:42   
barbaw
Halo mamke!

To se pa še ni zugodilo, da bi se javljala na novem delu šele na 12. strani. user posted image

Sem tako odsotna, da niti več ne vem kje je kakšen smajli v tabelici, prej sem pa na pamet vedela kje je kateri. Ne dohajam več, ker imam preveč pester vsakdan. Otroka sta ok brez mene, Jaka me je edino razjezil danes, ker on še ne bi spal ob 22.30. user posted image  Saj razumem, da me pogreša, ker me cel dan ni videl, ampak mali vragec mora vedet, da je treba spat in ne hodit okrog.

Dobili smo zunanje police in čakam, da se vgradijo. Včeraj so nam skitali prvo plast izolacije, pa je polovico toča razbila. user posted image   HB ni nič hujšega, le stroški bodo nepotrebni.

Nimam pojma kaj naj sploh napišem, ker nimam energije, si moram še obraz očistit (make up), pa že tako sem utrujena. Na tekočem itak ne morem bit, ker ne zmorem več. Mogoče bom potem kaj več prisotna, ko bosta moja starša odšla v LJ in bom imela več časa zase.

Upam, da ste ok in da furate dalje!!!!!!


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:51:24   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

estrella: vidim, da si tu, mam eno vprašanje zate.
 
kdaj Alja zjutraj vstaja za v vrtec in kako je potem z njenim spanjem v vrtcu???


Vstane malo pred sedmo uro. V vrtcu gre spat ob 12-12.30h in spi ponavadi 2h. Potem pa gre še doma za kako dobro urco. Ponavadi jo moramo budit. Kakšen dan pa tud ne gre spat in potem zdrži do 20.30h


uf dobr se je navadla da zdrži do 12ihuser posted image user posted image user posted image

sm neki julijke brala pa ns  mal opravljajo, da mamo zato tolk delov k skoz citiramouser posted image


a jim skopiramo tale post tja in vprašano, če one tega mogoče ne znajo delat? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image favšija, favšija...


Ne, tega ne kopirat, je prekratek user posted image user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:54:31   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Halo mamke!

Helouuser posted image

To se pa še ni zugodilo, da bi se javljala na novem delu šele na 12. strani. user posted image

Ja to pa resuser posted image

Sem tako odsotna, da niti več ne vem kje je kakšen smajli v tabelici, prej sem pa na pamet vedela kje je kateri. Ne dohajam več, ker imam preveč pester vsakdan. Otroka sta ok brez mene, Jaka me je edino razjezil danes, ker on še ne bi spal ob 22.30. user posted image  Saj razumem, da me pogreša, ker me cel dan ni videl, ampak mali vragec mora vedet, da je treba spat in ne hodit okrog.


Dobili smo zunanje police in čakam, da se vgradijo. Včeraj so nam skitali prvo plast izolacije, pa je polovico toča razbila. user posted image   HB ni nič hujšega, le stroški bodo nepotrebni.

Ojej, ta točauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nimam pojma kaj naj sploh napišem, ker nimam energije, si moram še obraz očistit (make up), pa že tako sem utrujena. Na tekočem itak ne morem bit, ker ne zmorem več. Mogoče bom potem kaj več prisotna, ko bosta moja starša odšla v LJ in bom imela več časa zase.

Upam, da ste ok in da furate dalje!!!!!!

Moramo biti, ti pa si ob najmanjši priliki privošči kakšno minutko počitka.

Si mi nakazala malce preveč denarjauser posted image . Stroški niso bili tako veliki. Sem ti dolžna kavicouser posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:56:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Si mi nakazala malce preveč denarjauser posted image . Stroški niso bili tako veliki. Sem ti dolžna kavicouser posted image



Si mi naredila ogromno uslugo tako, da ni nič preveč. Sem pa prvič videla tole veliko škatlo. Sploh nisem vedela, da obstaja. user posted image  Vedno so mi dali v lekarni ta majhno.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 22:57:28   
barbaw
ticker za kile si pa grem vseeno popravit user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 23:04:34   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Si mi nakazala malce preveč denarjauser posted image . Stroški niso bili tako veliki. Sem ti dolžna kavicouser posted image



Si mi naredila ogromno uslugo tako, da ni nič preveč. Sem pa prvič videla tole veliko škatlo. Sploh nisem vedela, da obstaja. user posted image  Vedno so mi dali v lekarni ta majhno.



Jaz sem prosila naročeno in mi je ponudila le te škatle. Bo za nekaj časa a ne?user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
27.5.2009 23:05:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

ticker za kile si pa grem vseeno popravit user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 5:22:04   
Estrella*
Jutro!!!
 
Evo mene tik pred odhodom na šith. Ker je vreme podn, je tudi moje počutje....zaspana semuser posted image
Moram vas pohvalit, da ste bile zelo pridne zvečer in mi je kar žal, da sem stegnila spatuser posted image
Lep dan in se tipkamo proti večeru

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 6:50:09   
Anonimen
Dobro jutro. Evo mi smo že vstal, noč je bla tko tko, jo res zobje matrajo, ker se je dost zbujala v joku pa roke v ustauser posted image . Vročino ma še 37, 3. Jest mislim, da ni panike, da ne bi šle. Sej Poreč ni deleč, pa če vročina ne bo zginla čist bomo pač šle nazaj, ampak jest mislm in upam, da bouser posted image . Gaja je zdele kokr tolk uredu, se smeji , igra, tko da res upam, da ne bo nč narobe.

Nč babe moje, držte pesti, papa

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:23:20   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce koliko kg kruha rabim za cca 35 ljudiuser posted image (za piknik)


jst sem imela 4 kg za cca 25 ljudi, pa je ostalo 2,5 kile..odvsino kakšne jedce kruha imaš

Lani sem tudi jaz vzela 4 kile za 15 odraslih in 15 otrok. Ostali 2 kili user posted image


20 odraslih in 15 otrok pri nas pojedli dve štruciuser posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:31:07   
špelin@
Dobro jutro user posted image

Pri nas smo spet kar dobro spali - sicer je bil mali vmes 1 uro buden kot sova, ampak ni vreščal user posted image

Včeraj sem bila na roditeljskem sestanku za veliko piko in so nam otroci pripravili dobre pol ure programa, v katerem so zaigrali nekaj skečev, zapeli, zaplesali, zaigrali na inštrumente,... Ej, fenomenalno je bilo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek naša velika gospodična odhaja v šolo v naravi in je že čisto na trnih user posted image Kako se njej godi: najprej 5 dni šole v naravi, potem 4 dni pouka in nato dopust user posted image Ta punca bi v šolo v naravi vlekla pol svoje sobe, ravno gledam spisek, ki si ga je  sestavila, bo kar morala marsikaj črtat.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:31:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Halo mamke!

To se pa še ni zugodilo, da bi se javljala na novem delu šele na 12. strani. user posted image

Sem tako odsotna, da niti več ne vem kje je kakšen smajli v tabelici, prej sem pa na pamet vedela kje je kateri. Ne dohajam več, ker imam preveč pester vsakdan. Otroka sta ok brez mene, Jaka me je edino razjezil danes, ker on še ne bi spal ob 22.30. user posted image  Saj razumem, da me pogreša, ker me cel dan ni videl, ampak mali vragec mora vedet, da je treba spat in ne hodit okrog.

Dobili smo zunanje police in čakam, da se vgradijo. Včeraj so nam skitali prvo plast izolacije, pa je polovico toča razbila. user posted image   HB ni nič hujšega, le stroški bodo nepotrebni.

Nimam pojma kaj naj sploh napišem, ker nimam energije, si moram še obraz očistit (make up), pa že tako sem utrujena. Na tekočem itak ne morem bit, ker ne zmorem več. Mogoče bom potem kaj več prisotna, ko bosta moja starša odšla v LJ in bom imela več časa zase.

Upam, da ste ok in da furate dalje!!!!!!


Mislimo nate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?