|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:32:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dobro jutro. Evo mi smo že vstal, noč je bla tko tko, jo res zobje matrajo, ker se je dost zbujala v joku pa roke v ustauser posted image . Vročino ma še 37, 3. Jest mislim, da ni panike, da ne bi šle. Sej Poreč ni deleč, pa če vročina ne bo zginla čist bomo pač šle nazaj, ampak jest mislm in upam, da bouser posted image . Gaja je zdele kokr tolk uredu, se smeji , igra, tko da res upam, da ne bo nč narobe.

Nč babe moje, držte pesti, papa

user posted image user posted image user posted image da ne bo treba hodit domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:39:24   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce koliko kg kruha rabim za cca 35 ljudiuser posted image (za piknik)


jst sem imela 4 kg za cca 25 ljudi, pa je ostalo 2,5 kile..odvsino kakšne jedce kruha imaš

Lani sem tudi jaz vzela 4 kile za 15 odraslih in 15 otrok. Ostali 2 kili user posted image




resno jaz sem ga 12 kg naročilauser posted image user posted image user posted image

sorči user posted image user posted image user posted image user posted image
no, saj če mesa ne bo, bo kruh laufal user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:39:29   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Nič drage moje. Jaz odhajam pod odejo. Jutri ne pozabite v KIK po nakupe, user posted image , jaz šibam takoj po službi, ker Videk rabi bodye s kratkim rokavom in brez rokavov.

Lahko noč



A misliš, da za avstrijski Kik tudi velja?


Pa v PO je šele kak teden odprtuser posted image A ste sigurne, da se gre za isto podjetje?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:47:02   
kasso
Dobro jutro,

špelin@, upam, da si se tudi ti naspalauser posted image . Velika pika pa naj kar uživa. A vi greste že konec junija na morje?

Mi nameravamo na kampiranje, ampak še ne vemo kam. Najprej smo mislili it na Korziko še z enimi prijatelji, ki imajo tudi 3 otroke, a ker bi bili oni 10 dni v enem kampu, se mi zdi brezvezno, ker jaz bi rada tudi kaj videla, saj je Korzika menda čudovit otok. Cene kampov pa so tudi cenejše od hrvaških ali naših, tako da pride le pot dražja in trajekt.
Na koncu bomo itak pristali na Hrvaškem. Bomo popokali šotor v avto in se odpeljali.user posted image

nina7, upam, da se boste imeli lepo v Poreču, brez vročineuser posted image user posted image user posted image

Anitka, user posted image user posted image user posted image za Gala.

barbaw, pridna siuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:48:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro,

špelin@, upam, da si se tudi ti naspalauser posted image . Velika pika pa naj kar uživa. A vi greste že konec junija na morje?
Ja, poglej moj ticker user posted image Odštevam kot Nasa user posted image user posted image user posted image Pardon, že sredi junija gremo user posted image

Mi nameravamo na kampiranje, ampak še ne vemo kam. Najprej smo mislili it na Korziko še z enimi prijatelji, ki imajo tudi 3 otroke, a ker bi bili oni 10 dni v enem kampu, se mi zdi brezvezno, ker jaz bi rada tudi kaj videla, saj je Korzika menda čudovit otok. Cene kampov pa so tudi cenejše od hrvaških ali naših, tako da pride le pot dražja in trajekt.
Na koncu bomo itak pristali na Hrvaškem. Bomo popokali šotor v avto in se odpeljali.user posted image
Glavno, da se boste imeli fajn user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 28.5.2009 8:49:36 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:51:16   
špelin@
Joj, mi gre na živce, ker mi kar naprej ta oglas od Škode skače ven, ko kliknem stran na temi... user posted image Saj imam rada Fabio, ampak ne kar naprej na monitorju user posted image

Anitka, upam, da je Gal danes že bolje user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 28.5.2009 8:55:59 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 8:52:49   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro,

špelin@, upam, da si se tudi ti naspalauser posted image . Velika pika pa naj kar uživa. A vi greste že konec junija na morje?
Ja, poglej moj ticker user posted image Odštevam kot Nasa user posted image user posted image user posted image Pardon, že sredi junija gremo user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:09:18   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce koliko kg kruha rabim za cca 35 ljudiuser posted image (za piknik)


jst sem imela 4 kg za cca 25 ljudi, pa je ostalo 2,5 kile..odvsino kakšne jedce kruha imaš

Lani sem tudi jaz vzela 4 kile za 15 odraslih in 15 otrok. Ostali 2 kili user posted image


20 odraslih in 15 otrok pri nas pojedli dve štruciuser posted image user posted image


1. dan 16 odraslih + 4 majhni otroci - 1 hleb in pol, 2. dan 20 odraslih + 6 otrok - 2 hleba in pol

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:09:32   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dobro jutro. Evo mi smo že vstal, noč je bla tko tko, jo res zobje matrajo, ker se je dost zbujala v joku pa roke v ustauser posted image . Vročino ma še 37, 3. Jest mislim, da ni panike, da ne bi šle. Sej Poreč ni deleč, pa če vročina ne bo zginla čist bomo pač šle nazaj, ampak jest mislm in upam, da bouser posted image . Gaja je zdele kokr tolk uredu, se smeji , igra, tko da res upam, da ne bo nč narobe.

Nč babe moje, držte pesti, papa

user posted image user posted image user posted image da ne bo treba hodit domov.


uživajte!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:13:51   
bobika
Dobro jutro oz. dan!
Mi smo spali zelo slabo. Prvo že zaspat ni hotel do pol desetih, ko ponavadi zaspi okoli osme. Okoli pol noči pa se je začelo kričanje, ki je trajalo kar lep ča. Spi in se vsede in kriči user posted image user posted image . Pa se zopet malo vleže in ponovno isto. To je delal skoraj celo noč, pa je spal zraven mene.

Vročino še ima, mu pa kar na 8h dajem calpol. Po nekje 4 urah mu zaopet naraste vročina. Slini se nenormalno. Jesti noče. tečn je za znoret, kar v pojokuje. Ob joku ga pogosto dvigne, da bi mogel bruhati. Iz noska mu ne teče in ne kašlja.
Kaj je možno, da so to res zobki???user posted image V usta mi ne pusti pogledati. Mu pa gredo sp 4 in dvojkice ven. Popoldan nameravam k p, čeprav najraje ne bi šla.

Saj ne morem več kaj pisati, me že gnjavi zraven

lp

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:23:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bobika
Dobro jutro oz. dan!
Mi smo spali zelo slabo. Prvo že zaspat ni hotel do pol desetih, ko ponavadi zaspi okoli osme. Okoli pol noči pa se je začelo kričanje, ki je trajalo kar lep ča. Spi in se vsede in kriči user posted image user posted image . Pa se zopet malo vleže in ponovno isto. To je delal skoraj celo noč, pa je spal zraven mene.

Vročino še ima, mu pa kar na 8h dajem calpol. Po nekje 4 urah mu zaopet naraste vročina. Slini se nenormalno. Jesti noče. tečn je za znoret, kar v pojokuje. Ob joku ga pogosto dvigne, da bi mogel bruhati. Iz noska mu ne teče in ne kašlja.
Kaj je možno, da so to res zobki???user posted image V usta mi ne pusti pogledati. Mu pa gredo sp 4 in dvojkice ven. Popoldan nameravam k p, čeprav najraje ne bi šla.

Saj ne morem več kaj pisati, me že gnjavi zraven

lp


Joj, bogi revež user posted image Točno takole se je pred nekaj dn3evi (oz. nočmi) onbnašal Gregi, ko so ga mučila vneta ušesa user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:49:16   
Srčekgirll
Hje ho jutrouser posted image

Sonček sije sam pa piha, oreng. Kavica?user posted image Spanje super, počutje tko, tko. Že zjutraj mi je Vid dvignil pritisk kse je zmišljeval, da ne bo jedeluser posted image sam pol je neki druzga papal. Jst grem dns prej od doma, mam frizerja, se morem it polepšat za v nedeljouser posted image .
Nč, lepo se mejte pa se še kej pol oglasim - zvečer.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 9:51:28   
Srčekgirll
Aja, SS, vse najboljše tvojmu dragemu za rojstni dan.user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:26:03   
kasso
Srčekgirl, držim pesti za nedeljsko zmagouser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:39:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Aja, SS, vse najboljše tvojmu dragemu za rojstni dan.user posted image user posted image

A ima danes RD??

user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:40:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Srčekgirl, držim pesti za nedeljsko zmagouser posted image

Bomo navijali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:45:40   
nia5
Jutrouser posted image
Spali smo super, vreme se je danes tudi izboljšalo, čeprav je še kar hladno.
Kako pa ste ve kaj?
Moram malo prebrat, da vidim o čem debatirate user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:50:56   
jana81
dan dan
 
Skos berem , pa pozabim pol kej napisat user posted image
 
spali smo dokaj dobro, nos ima čist zabit, spet imava gnojne očke, sem kr Tobrex začela naprej dajat.. zjutraj je imel čist vse zasušeno pod noskom, sem ga komaj umila..ampak v vrtec sva vseeno šla.
 
SS vse najboljše tvojemu dragemu user posted image user posted image
 
špelin@ a mi zaupaš tvoj jedilnik za morje ki si ga sestavila..jst sploh ne vem kaj naj Nejčku kuham na morju..user posted image
 
bobika takega vreščanja sicer pri nas ni, ampak da pa noče zaspat je pa skoraj vsak večer na spisku..user posted image
 
kasso lani so bili od mojega sorodniki na korziki (otroci stari 4 in 6 let), pa so se imeli super,baje je raj za otroke

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:53:11   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Halo mamke!

To se pa še ni zugodilo, da bi se javljala na novem delu šele na 12. strani. user posted image

Sem tako odsotna, da niti več ne vem kje je kakšen smajli v tabelici, prej sem pa na pamet vedela kje je kateri. Ne dohajam več, ker imam preveč pester vsakdan. Otroka sta ok brez mene, Jaka me je edino razjezil danes, ker on še ne bi spal ob 22.30. user posted image  Saj razumem, da me pogreša, ker me cel dan ni videl, ampak mali vragec mora vedet, da je treba spat in ne hodit okrog.

Dobili smo zunanje police in čakam, da se vgradijo. Včeraj so nam skitali prvo plast izolacije, pa je polovico toča razbila. user posted image   HB ni nič hujšega, le stroški bodo nepotrebni.

Nimam pojma kaj naj sploh napišem, ker nimam energije, si moram še obraz očistit (make up), pa že tako sem utrujena. Na tekočem itak ne morem bit, ker ne zmorem več. Mogoče bom potem kaj več prisotna, ko bosta moja starša odšla v LJ in bom imela več časa zase.

Upam, da ste ok in da furate dalje!!!!!!




Nesreča pa res ne počiva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:54:27   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

ticker za kile si pa grem vseeno popravit user posted image user posted image user posted image user posted image



Zdaj ti pa res še ena malenkost manjka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:55:37   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!!!
 
Evo mene tik pred odhodom na šith. Ker je vreme podn, je tudi moje počutje....zaspana semuser posted image
Moram vas pohvalit, da ste bile zelo pridne zvečer in mi je kar žal, da sem stegnila spatuser posted image
Lep dan in se tipkamo proti večeru



Uuuu si zgodnja, mi2 z Nio sma se ob tej uri šele dobro obrnile vsaka v svoji postelji user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:56:32   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dobro jutro. Evo mi smo že vstal, noč je bla tko tko, jo res zobje matrajo, ker se je dost zbujala v joku pa roke v ustauser posted image . Vročino ma še 37, 3. Jest mislim, da ni panike, da ne bi šle. Sej Poreč ni deleč, pa če vročina ne bo zginla čist bomo pač šle nazaj, ampak jest mislm in upam, da bouser posted image . Gaja je zdele kokr tolk uredu, se smeji , igra, tko da res upam, da ne bo nč narobe.

Nč babe moje, držte pesti, papa



Saj to ni neka vročina, lepo se imejta user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 10:58:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Pri nas smo spet kar dobro spali - sicer je bil mali vmes 1 uro buden kot sova, ampak ni vreščal user posted image

Priden Gregi user posted image

Včeraj sem bila na roditeljskem sestanku za veliko piko in so nam otroci pripravili dobre pol ure programa, v katerem so zaigrali nekaj skečev, zapeli, zaplesali, zaigrali na inštrumente,... Ej, fenomenalno je bilo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako lepo user posted image

V ponedeljek naša velika gospodična odhaja v šolo v naravi in je že čisto na trnih user posted image Kako se njej godi: najprej 5 dni šole v naravi, potem 4 dni pouka in nato dopust user posted image Ta punca bi v šolo v naravi vlekla pol svoje sobe, ravno gledam spisek, ki si ga je  sestavila, bo kar morala marsikaj črtat.

Tudi nam je bilo lepo, ko smo bili majhni, brez skrbi.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 11:00:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
dan dan
 
Skos berem , pa pozabim pol kej napisat user posted image
 
spali smo dokaj dobro, nos ima čist zabit, spet imava gnojne očke, sem kr Tobrex začela naprej dajat.. zjutraj je imel čist vse zasušeno pod noskom, sem ga komaj umila..ampak v vrtec sva vseeno šla.
user posted image user posted image user posted image za Nejčka. Koliko dni si mu pa zaporedoma dajala Tobrex?

špelin@ a mi zaupaš tvoj jedilnik za morje ki si ga sestavila..jst sploh ne vem kaj naj Nejčku kuham na morju..user posted image
Malo je smotano, ker imam vse te zadeve napisane v excelu in ne morem direkt sem kopirat. Bom prepisala.



< Sporočilo je popravil špelin@ -- 28.5.2009 11:01:26 >

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 11:02:12   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro,

Jutro user posted image

špelin@, upam, da si se tudi ti naspalauser posted image . Velika pika pa naj kar uživa. A vi greste že konec junija na morje?

Mi nameravamo na kampiranje, ampak še ne vemo kam. Najprej smo mislili it na Korziko še z enimi prijatelji, ki imajo tudi 3 otroke, a ker bi bili oni 10 dni v enem kampu, se mi zdi brezvezno, ker jaz bi rada tudi kaj videla, saj je Korzika menda čudovit otok. Cene kampov pa so tudi cenejše od hrvaških ali naših, tako da pride le pot dražja in trajekt.
Na koncu bomo itak pristali na Hrvaškem. Bomo popokali šotor v avto in se odpeljali.user posted image


Oh, če imate možnost it kam drugam, pol le, ker ta Hrvaška je obup, pa še dražja kot drugje

nina7, upam, da se boste imeli lepo v Poreču, brez vročineuser posted image user posted image user posted image

Anitka, user posted image user posted image user posted image za Gala.

Podpišem!

barbaw, pridna siuser posted image user posted image user posted image






_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?