|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
27.5.2009 21:59:52   
Sunia
Gapii27 - navijam in držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
27.5.2009 22:01:15   
sonček33
user posted image


mal stimulacije, če me tukaj sploh še katera pozna, vas je toliko novih

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Sunia)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 4:33:06   
punsha
Dobro jutro
punce, prosim svetujte. Danes sem 9 dan po ET in mi zateka spodnji del trebuha, v bistvu tik nad sramno kostjo. Danes je 4 dan odkar zateka in je oteklina vedno večja. Me je začelo pošteno skrbeti. Bolečine so prisotne, vendar niso hude, ves čas po malo. Napihnjena sem kot ogromen balon. Vročine nimam. Krvavim ne.
Prosim povejte če kaj veste, strah me je user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 6:09:37   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 6:11:35   
Reby
Sonček - iiii, kako je Lovrek zrasel, poglej te lepe modre učke, čist premal slikic nam privoščiš user posted image

Tut jaz navijam za danes user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Četrtek, 28.05
Gapii27 - Punkcija
 
želim ti čim manj bolečo punkcijo in čim več lepih celic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 7:34:28   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Dobro jutro
punce, prosim svetujte. Danes sem 9 dan po ET in mi zateka spodnji del trebuha, v bistvu tik nad sramno kostjo. Danes je 4 dan odkar zateka in je oteklina vedno večja. Me je začelo pošteno skrbeti. Bolečine so prisotne, vendar niso hude, ves čas po malo. Napihnjena sem kot ogromen balon. Vročine nimam. Krvavim ne.
Prosim povejte če kaj veste, strah me je user posted image

punsha,
pokliči na kliniko, naj ti svetujejo, bo pomoje najbolje....
držim pesti, da si le user posted image  prostor delauser posted image !!!

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 7:36:59   
Anonimen
sunia, uau, kar 5 pingvinčkov?? Pa to je super!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Koliko celic si pa imela?

gapi, tudi jaz navijam za danes!!! user posted image user posted image user posted image

sonček, joj kak cuker je mali!! user posted image user posted image user posted image user posted image

punsha, pomoje je tud fajn, da jih malo pokličeš ali se greš malo pokazat. Da ni slučajno kakšna hiperca? user posted image

Kje ste vse punce? Včasih ste tolko napisale, da nisem mogla sledit, sedaj pa takšno zatišje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 8:23:10   
andreja 07
Jutro

Sam na hitro men je tok slabo da je za znoret ne morem ne ležat ne nič in se sam prestvaljam sem in tja efektivna pa čist nič. d ao tem d amam obseg trenuha za 10 cm večji ne govorim v nedeljo imamo obhajilo jaz pa nič za oblečt haha ker mam tak trebuh.prav noro je. se vam popoldan javim kaj ko se malo sestavim.

Sem več ko pol noči prečula od slabosti.


_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 8:23:35   
loremi
Dobro jutro, punce!
Danes bo pa prijaznejši dan, kar se vremena tiče. Jaz sem bila včeraj še na enem pikniku, nas je kar prezeblo, ampak papica je bila pa odlična. Nisem pa res mogla verjet, da so možne tolk ekstremne ohladitve.

Citrončica, en veeelik objem user posted image

a.jrad iskrene čestitke in srečno naprej!

Sunia, uf, pridna, krasno število pingvinčkov!

Gapi, naj bom čimmanj boleče danes!

Punsha, pokliči na kliniko, bi blo pa fino, da bi to pomenilo kej v zvezi s tem, da je uspelo ...

Meni pa folikli ne rastejo user posted image . V pon. so bili 13, 11 in drobčkani, včeraj pa kar samo 10 user posted image . V soboto imam ponovni UZ, tako da ne vem, kako bo šlo naprej. Sej ne vem, koliko časa se sploh lahko vleče, da prejemaš stimulacijo in da končno prideš do razpoka foliklov.

Srečno vsem!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 9:22:20   
kimsy
oj!
gapii27 - upam, da ni blo oz. ne bo prehudo!  Drži se!
punsha - žal ti ne znam svetovat, mogoče res najboljše da pokličeš na GK. Jst nisem mela nobenih težav, sam napihnjen trebuh, ki pa je še vedno! user posted image
Reby - hvala  za kofi! Si pa res pridna, vsako jutro poskrbiš za nas!
sunia - bravo za user posted image  in 5 zamrznjenčkov! To bo otrok!
sonček33 - Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Andreja07 - o ti revček! Ampak sej veš, za otročka se da vse potrpet. Mane je bolj strah, ker nimam čist nobenega znaka. Res čist nč. Me full skrbi!
a.jard - čestitke za user posted image .
sapi - jst držim pesti in full mislim nate...
Pozdravljem še čist vse ostale! Vas ne bom naštevala, da katere ne pozabim! user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 9:36:54   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy


Andreja07 - o ti revček! Ampak sej veš, za otročka se da vse potrpet. Mane je bolj strah, ker nimam čist nobenega znaka. Res čist nč. Me full skrbi!



da se malo vmešam (bivša ICSI-jevka user posted image ) in te pomirim...jaz nisem imela celo nosečnost čist nobenega znaka, razen izostanka M in rastočega trebuščka. Sem sploh dvomila da sem user posted image .....ampak me je vsakokratni UZ pomiril user posted image .  Bodi srečna, da je tako user posted image .


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 9:44:54   
Sunia
Skuštrana suzi , celic sem imela 7 .

uf, kje je šele 09.06. že danes me vse boli od tega ležanja user posted image .
Drugač je moje počutje normalno, razen zbadanja v križu. Sedaj bom do nedelje bolj počivala, v ponedeljek pa grem v službo, da mi vsaj malo mine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 9:46:02   
pikovit
Ooooooooooo Skye kako lepo te je videti user posted image Sem šla pogledat v album,kolk ste luštniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .In 1.rojtni dan ste že praznovaliuser posted image ,madona gre čas hitro.

Punsa,kaj pa če bi test naredila,mogoče imaš trebušček tudi zaradi tegauser posted image .

Andreja čestitke najprejuser posted image ,ja za obhajilo,si boš mogla pa kupiti nove cunjceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 9:57:23   
Skye
pikovit stara borka kako si kaj ?
Vidim, da se še vedno boriš user posted image ...ampak ni vrag, da takšna borba ne bo obrodila sadov user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja čas res hitro teče...se mi zdi kot da bi komaj včeraj rodila, pa sta stari že leto dniuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:05:55   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

pikovit stara borka kako si kaj ?
Vidim, da se še vedno boriš user posted image ...ampak ni vrag, da takšna borba ne bo obrodila sadov user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja čas res hitro teče...se mi zdi kot da bi komaj včeraj rodila, pa sta stari že leto dniuser posted image



Ja vidiš jaz sem še vedno tu.Inventar user posted image .Upam na najboljeuser posted image .Res maš luštni punciuser posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:33:33   
Anonimen
sunia, ti si pa res imela super rezultat!! Kakšna posebna dieta ali kaj podobnega??

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:35:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

user posted image


mal stimulacije, če me tukaj sploh še katera pozna, vas je toliko novih


Nice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:39:12   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

pikovit stara borka kako si kaj ?
Vidim, da se še vedno boriš user posted image ...ampak ni vrag, da takšna borba ne bo obrodila sadov user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja čas res hitro teče...se mi zdi kot da bi komaj včeraj rodila, pa sta stari že leto dniuser posted image



Ja vidiš jaz sem še vedno tu.Inventar user posted image .Upam na najboljeuser posted image .Res maš luštni punciuser posted image


in kdaj greš v naslednji postopek?

Ja sta luštni, ampak vražjiuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:48:55   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

user posted image


mal stimulacije, če me tukaj sploh še katera pozna, vas je toliko novih


Nice user posted image user posted image user posted image user posted image


kakšen osvajalski pogled user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:49:28   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

pikovit stara borka kako si kaj ?
Vidim, da se še vedno boriš user posted image ...ampak ni vrag, da takšna borba ne bo obrodila sadov user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja čas res hitro teče...se mi zdi kot da bi komaj včeraj rodila, pa sta stari že leto dniuser posted image



Ja vidiš jaz sem še vedno tu.Inventar user posted image .Upam na najboljeuser posted image .Res maš luštni punciuser posted image


in kdaj greš v naslednji postopek?

Ja sta luštni, ampak vražjiuser posted image



Sem ravno bila.Sem šla po zamrznjenčke.Zdaj sem v Mb in pridem na vrsto šele konec letauser posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:50:34   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Skye


Ja sta luštni, ampak vražjiuser posted image



Ja saj sta babnici,kakšni pa misliš da bi bili lahko drugače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 10:58:29   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

pikovit stara borka kako si kaj ?
Vidim, da se še vedno boriš user posted image ...ampak ni vrag, da takšna borba ne bo obrodila sadov user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja čas res hitro teče...se mi zdi kot da bi komaj včeraj rodila, pa sta stari že leto dniuser posted image



Ja vidiš jaz sem še vedno tu.Inventar user posted image .Upam na najboljeuser posted image .Res maš luštni punciuser posted image


in kdaj greš v naslednji postopek?

Ja sta luštni, ampak vražjiuser posted image



Sem ravno bila.Sem šla po zamrznjenčke.Zdaj sem v Mb in pridem na vrsto šele konec letauser posted image


ja v MB so pa čakalne dobe res dolge user posted image ...jaz sem čakala od oktobra, ko sem bila dana na čakalno listo, pa do avgusta naslednje leto, ko sem pričela z postopkom...ampak je bilo vredno čakatiuser posted image
A boš prvič imela postopek v MB?


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 11:03:34   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Skye


ja v MB so pa čakalne dobe res dolge user posted image ...jaz sem čakala od oktobra, ko sem bila dana na čakalno listo, pa do avgusta naslednje leto, ko sem pričela z postopkom...ampak je bilo vredno čakatiuser posted image
A boš prvič imela postopek v MB?



Ne sem že bila enkrat,zdaj enkrat konec leta grem drugič.So pa fulll prijazni nimam ene slabe besede za rečt.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 12:07:33   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Skye


ja v MB so pa čakalne dobe res dolge user posted image ...jaz sem čakala od oktobra, ko sem bila dana na čakalno listo, pa do avgusta naslednje leto, ko sem pričela z postopkom...ampak je bilo vredno čakatiuser posted image
A boš prvič imela postopek v MB?



Ne sem že bila enkrat,zdaj enkrat konec leta grem drugič.So pa fulll prijazni nimam ene slabe besede za rečt.





ja prijazni pa res so...ko bi le vsepovsod bilo tako.
Jaz srčno upam, da ti tokrat uspe in da končno zagledaš tako težko pričakovani + user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 12:27:28   
gapii27
evo mene doma v pojstli...pridelali smo 6 celic in upamo,da se bojo lepo naskočile s plavalčki in nato lepo delileuser posted image

ni bilo prehudo se da zdržat...bolečine se zdaj malo pojavljajo ampak tud še ni prehudo, sem še vzela nalgesin, zdaj pa še morm 2 antibiotika...

hvala vsem za pestke...je pomagalouser posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?