|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 20:55:25   
mafi
nč vidim da je tuki full gužvauser posted image user posted image , grem še mal pospavit pol pa kar v horizonalo, ker sem že čist fertik

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 20:56:40   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pa kam ste se vse poskrile????'
 
Alja je bila tako sitna, da sem jo ob 16.30 dala kar spat, s tem, da je v vrtcu spala do 15huser posted image user posted image user posted image Še sedaj spi in jo bom mogla kar zbudit.


zgleda da rab še zmeri full spanja, me pa prav zanima kdaj ti bo zvečer mrknila




Trenutno je še med brcajočimiuser posted image  Jo bom pa dala spat normalno ob 21h,. Imam to srečo, da pri spanju ne protestirauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , kako je stanje pri tebi na šihtu???



 Norišnica. Dela je veliko, pa še kar furajo recesijske ukrepeuser posted image Šefe nima pojma in se petlja v moje zadeve in mu jih vsak dan serviramuser posted image Smrkovc je sam 2 let stariuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 20:58:04   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

čeruser posted image

evola se še jaz malo javim, moja dva sta že v horizontali, jaz morm pa še malo pospravit pa se mi ne da sem se raj uklopla na RRuser posted image user posted image .

no danes sem pa malo prej sklizlna iz šihta da sem šla malo v mirn šoping brez otrok, na koncu sem si kupila 5kratkih majic in ugotovila da
morm drugič še prej iz šihta ker 1 ura mi je bila premaluser posted image .

za vse bolačkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sve ki rabite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mafi user posted image user posted image user posted image za šoping. Jaz bi tud mogla mal po nove mikice, pa še kar čakam.....user posted image


študiram da grem jutri spetuser posted image , sam pol bom kmalu na -ur in big- na računu



Jih boš pa not prinesla.user posted image Za šoping se potrpi tudi touser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:15:52   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Veš, da jaz tudi to sumim. Ker ma tudi polno belih pikic v ustih in zunaj okoli ust. Grem pa sedaj gledat še za slinavko, da vidim, kakšni so pri tej bolezni simptomi. Upam, da ni to.
Kaj pa je dobila kakšno zdravilo?


 podobno kar se ust tiče je pri slinavki...taja je tud mela okrog ustec ene tri
 Nobenga zdravila, samo prišlo, samo šlo :-)user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:15:58   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Evo, jana81, sem prepisala user posted image

1. Polžki z bolonjsko omako + kuhan korenček in grah + solata
2. Porova juha + mesno-zelenjavna rižota + solata
3. Ribe + zelenjavni kuskus + solata
4. Pire krompir + špinača + jajce
5. Zelenjavna juha + piščančji chopsuey + basmati riž + solata
6. Ribe + pire iz krompirja in korenja + solata
7. Fižolova juha + palačinke (tu bom za Gregca skuhala simpl enolončnico)
8. Zelenjavna juha + ribe ali meso + ajdova kaša s korenčkom
9. Meso + špageti s sirovo omako + kuhana cvetača + solata
10. Piščančji paprikaš + pire krompir + kuhana mešana zelenjava + solata
11. Zrezki v omaki s korenčkom + polenta + solata
12. Ribe + blitva in krompir v kosih + solata
13. Golaž + zelenjavni kuskus + solata
14. Porova juha + šmorn
15. Zelenjavna juha + testenine s tunino omako + solata

Planiram same enostavne in hitro pripravljene jedi - verjetno bodo namesto drugega mesa še večkrat ribe user posted image
S sabo bom vzela že pripravljeno 1 posodo zamrznjenega golaža in 1 posodo zamrznjenih zrezkov v omaki.

Aja, solato bomo najprej pojedli zeleno, ki jo bomo prinesli s seboj, potem pa bo na programu pesna iz kozarca in kakšen tam kupljen paradižnik oz. paprika. Na Hrvaškem je zelenjava zelo draga user posted image



Špelin, tale tvoj jedilnik si bom pa jaz kar v domačo kuhinjo dala user posted image


ja, kr , meni pa kr malo po mojih varjantah zgledauser posted image  podobne zadeve v podobnih kombinacijah tud pri nas  jemo...spoh poleti, da sem čimprej gotova.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:16:01   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo grdo vreme in midve sva noter, mačka spančka ..jaz bi tud pa mam preveč polno glavo.
 
Sem vzela zjutraj lexaurin, ker sem končno prišla do magnetne resonance..če se še spomnite mojih vnetih živvcev v križu user posted image user posted image
In sem na srečo preživela tisto tesnobo tam noter. Uf , ni to zamr,ampak tu sem! Upam, da bo kaj pamtenega pokazalo, pa da potem  pri revmatologinji, ko končno pridem spet do nje, pove, da lahko nardimo še kaj druga, kot da papcam te konjske tablete . Držite pesti.
 
 


naj se vse skupaj čim bolje izide!!!!


ej hvala... čez teden dni bo izvid user posted image



Držim pestke user posted image



iskreno prosim... Hvala user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:16:07   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Hvala hvala, jaz bi pa tvojo princesko tud kaj pogledala...user posted image


bom še jaz dala par slikic od njenega RD gor, ampak so bolj slabe, ker so uni ka so slikal, meli nek filter nastavljen na digitalcu in so ful temne ratale user posted image . smo jih nekej posvatljili, ampak še skoz niso čist vredu... sem ful žalostna zarad tega user posted image



user posted image user posted image  to pa je škoda... no pa pokaži, še dobro da je vsaj nekaj...ampak mančita je lepotica, pa če je slika še ne vem kak fučuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:16:14   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo grdo vreme in midve sva noter, mačka spančka ..jaz bi tud pa mam preveč polno glavo.
 
Sem vzela zjutraj lexaurin, ker sem končno prišla do magnetne resonance..če se še spomnite mojih vnetih živvcev v križu user posted image user posted image
In sem na srečo preživela tisto tesnobo tam noter. Uf , ni to zamr,ampak tu sem! Upam, da bo kaj pamtenega pokazalo, pa da potem  pri revmatologinji, ko končno pridem spet do nje, pove, da lahko nardimo še kaj druga, kot da papcam te konjske tablete . Držite pesti.
 
 


naj se vse skupaj čim bolje izide!!!!


ej hvala... čez teden dni bo izvid user posted image


naj ti ta čas čim hitreje mine, in da izveš dobre novice user posted image


Hvala, upam, da se bo kaj konkretno vidlo pa da začnemo zdravit nekaka drugače..da čujem druge varjante.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:21:03   
Soncnica Sandra ***
ojla
 
no pa smo preživeli še en majski dan user posted image
 
naša Mančita je že od 8ih skopana, ampak spat pa ne user posted image
 
se je do zdele pr atiju cortala, amapk spat pa ne. pa še kakala je zdele user posted image , še nikol ni tko pozno kakala user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:22:40   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas je ravno pripeljal 8 rundo materiala in je šlo 240eu+xx za nakladanjeuser posted image user posted image user posted image Jaz si bom kar kamion kupila in furala naokoliuser posted image


pol pa lohka mene zaposliš user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:22:59   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še to sem pozabila povedat moja miška je očitno bolj skromna kot mami, saj se moja madam raje vozi v vozičku (marali) za 20 EUR-ov kot pa v tistem, ki me je koštal več kot 600 EUR-ovuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:35:46   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Oh ta moja buška, najprej mi je pri nogah razmetala in razturla vse kar imam v denarnici, razen denarja, ker ga ni not user posted image , pol pa mi je šla noge vohat in se režat zraven user posted image user posted image user posted image , ta otrok me zna nasmejat user posted image

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 21:56:03   
Soncnica Sandra ***
Evo, Čmrliki in še eni dolgujem slikice iz Mančinega 1.RD.
Sem pobrala ven tiste, na katerih se kaj vidi, ker ostale se res tako zelo temne, da je groza user posted image
Tele tu sem malce posvetlila v Picasi, ampak sem še skoz ful user posted image , ker so mi take slike naredili user posted image
 
Mančina torta za 1.rojstni dan:
user posted image

Vsi 3je:
user posted image

Preiskus ali je torta dobra:
user posted image

Manca in njena torta:
user posted image

Manca in teta od mamice:
user posted image

In še 1x:
user posted image

Mančina nova jo jo kapa user posted image
user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:03:45   
špelin@
Soncnica Sandra ***, prekrasne fotke  user posted image user posted image

mafi, user posted image za fajn nakup user posted image

Estrella*, je.bemumast, kako Alja še vedno pridno spi user posted image user posted image

Grem pod tuš in v horizontalo.

Mirno nočko vsem user posted image


(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:05:47   
jana81
čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:06:55   
Soncnica Sandra ***
tko, zdej pa šibam v kopalnico in v horizontalo
 
Lahko in mino noč vsem skupaj

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:08:10   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:08:42   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Soncnica Sandra ***, prekrasne fotke  user posted image user posted image



hvala user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 22:12:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat

Jooooooooooooj, koliko hudega user posted image Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
28.5.2009 23:08:01   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat

Jooooooooooooj, koliko hudega user posted image Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ojejuser posted image user posted image user posted image Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 6:21:08   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pa kam ste se vse poskrile????'
 
Alja je bila tako sitna, da sem jo ob 16.30 dala kar spat, s tem, da je v vrtcu spala do 15huser posted image user posted image user posted image Še sedaj spi in jo bom mogla kar zbudit.


zgleda da rab še zmeri full spanja, me pa prav zanima kdaj ti bo zvečer mrknila




Trenutno je še med brcajočimiuser posted image  Jo bom pa dala spat normalno ob 21h,. Imam to srečo, da pri spanju ne protestirauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , kako je stanje pri tebi na šihtu???



 Norišnica. Dela je veliko, pa še kar furajo recesijske ukrepeuser posted image Šefe nima pojma in se petlja v moje zadeve in mu jih vsak dan serviramuser posted image Smrkovc je sam 2 let stariuser posted image



nedaj se Inesuser posted image , pokaži muuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 6:21:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 6:22:11   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Evo, Čmrliki in še eni dolgujem slikice iz Mančinega 1.RD.
Sem pobrala ven tiste, na katerih se kaj vidi, ker ostale se res tako zelo temne, da je groza user posted image
Tele tu sem malce posvetlila v Picasi, ampak sem še skoz ful user posted image , ker so mi take slike naredili user posted image
 
Mančina torta za 1.rojstni dan:
user posted image

Vsi 3je:
user posted image

Preiskus ali je torta dobra:
user posted image

Manca in njena torta:
user posted image

Manca in teta od mamice:
user posted image

In še 1x:
user posted image

Mančina nova jo jo kapa user posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image full ste lušni

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 6:37:34   
Anonimen
Dobro jutro mafiuser posted image
 
druge še vse pridno pančkateuser posted image , jaz bi tudi, pa že veselo delamuser posted image , joj kdaj bo moj otrok začel spat ponočuser posted image
 
Anitka AT je včeraj dobila darilce za RDuser posted image  bom dala popoldne slikce goruser posted image
 
Nič punce se še kaj oglasim, je veliko dejlauser posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 6:54:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Evo, Čmrliki in še eni dolgujem slikice iz Mančinega 1.RD.
Sem pobrala ven tiste, na katerih se kaj vidi, ker ostale se res tako zelo temne, da je groza user posted image
Tele tu sem malce posvetlila v Picasi, ampak sem še skoz ful user posted image , ker so mi take slike naredili user posted image
 
Mančina torta za 1.rojstni dan:
user posted image

Vsi 3je:
user posted image

Preiskus ali je torta dobra:
user posted image

Manca in njena torta:
user posted image

Manca in teta od mamice:
user posted image

In še 1x:
user posted image

Mančina nova jo jo kapa user posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image full ste lušni



user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?