|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:21:06   
suzy85
user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:27:10   
suzy85
TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:30:59   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:31:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:31:07   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Evo, Čmrliki in še eni dolgujem slikice iz Mančinega 1.RD.
Sem pobrala ven tiste, na katerih se kaj vidi, ker ostale se res tako zelo temne, da je groza user posted image
Tele tu sem malce posvetlila v Picasi, ampak sem še skoz ful user posted image , ker so mi take slike naredili user posted image
 
Mančina torta za 1.rojstni dan:
user posted image

Vsi 3je:
user posted image

Preiskus ali je torta dobra:
user posted image

Manca in njena torta:
user posted image

Manca in teta od mamice:
user posted image

In še 1x:
user posted image

Mančina nova jo jo kapa user posted image
user posted image




user posted image user posted image lluštne slikceuser posted image  Torta je pa sigurn od Lincerjauser posted image Andraž jo je imel za 3 RD Nodija in je bila identična

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:43:05   
suzy85
mi smo spali user posted image , brez zbujanj do budilke! user posted image  pridna moja miška, ne?

jana zate velik kup user posted image user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image , da se hitro pozdraviš!

SS luštne slikce od Mance! user posted image  kaj pa če bi nesla slike v kakšen foto studio, da ti jih poskusijo popravit?

edinaos dej, res pokaži darilce za AT! moj je čisto navdušen, ko sem mu včeraj razlagala, kakšen avto ima Gal user posted image , kaj šele bo, če bo tvoje slikce videl!

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še to sem pozabila povedat moja miška je očitno bolj skromna kot mami, saj se moja madam raje vozi v vozičku (marali) za 20 EUR-ov kot pa v tistem, ki me je koštal več kot 600 EUR-ovuser posted image user posted image

Saj moj mali se tudi raje igra s smetmi (dobesedno!) kot pa z dragimi igračami user posted image Najboljše so plastenke, embalaža od mleka, razne škatle od linota, kosmičev,... Pa kuhalnice, ščipalke za perilo,...

tudi eva se raje igra z doma narejenimi ropotuljicami - 2 jogurtova lončka ji skupaj zalepim, noter pa dam malo riža, kakšen makaron... pa ima veliko igrač, ampak najraje je v mojih kuhinjskih predalih in tam ven išče zanimive stvari user posted image

estrella alja je pa res pridna za spanje! da bi eva tako pozno vstala popoldne, jo verjetno do 11ih zvečer ne spravim spat!

mafi user posted image  za nakupe! jst se tudi že nekaj časa spravljam, pa vedno pride kaj vmes user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:56:28   
tilči
Dobro jutro!user posted image
 
Spali smo ok,čeprav jaz sedaj nekaj težko gledamuser posted image
Tašča je šla danes zjutraj na morje.Sem ji kar malo fouš,saj bi jaz tudiuser posted image
Moram še v službo poklicat,če začnem točno ob 17. ali kakšno minutko prej,da ne bo nepotrebne jeze.Pa čimprej za dopust zmenitiuser posted image
 
Dopoldne naju čaka en kup opravkov.
user posted image Ali še dajete AM oz. do kdaj ga mislite dajati? Meni ga je včeraj zmanjkalo,pa sem mislila kupiti AM že zaradi vitaminov.Saj drugače Tilen spije samo še kakšna 2 deci mleka na dan.Tako da se nameravala kupiti Milumil,ki je mislim da v pollitrskih stekleničkah,ker v prahu ga ne bom porabila
 
Jana...zate user posted image user posted image user posted image ,da se čimprej pozdraviš in en kupuser posted image user posted image user posted image
 
SS...luštne slikiceuser posted image
 
Suzy...user posted image user posted image  za spanje
 
Estrella...ti pa imaš eno zaspankouser posted image .Tak je bil tudi Nejc,sedaj se je pa treba skoraj skregati,da se spravi spatuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 7:58:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

čer čer
 
jst sem pa bolana..imam gnojno angino, sem morala k dežurnemu po antibiotike..btw me je napadla zakaj ne grem k svojemu zdravniku..
no in pol se peljem v Celje v dežurno lekarno in na obvoznici v Celju ful nesreča , razbit motor, pa si mislim o fak tole je pa blo grdo..ful policajev.. pridem domov in moj čveka po gsm, pa mi reče počaki mal... in pove ubil se je najin prijateljuser posted image user posted image user posted image user posted image ..sploh ne dojamem..zdej prihaja za mano..počivaj v miru , radi te imamo..
 
ne morem več nič, grem samo še spat



user posted image user posted image user posted image user posted image


O JEJ JANAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:05:59   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Dopoldne naju čaka en kup opravkov.
user posted image Ali še dajete AM oz. do kdaj ga mislite dajati? Meni ga je včeraj zmanjkalo,pa sem mislila kupiti AM že zaradi vitaminov.Saj drugače Tilen spije samo še kakšna 2 deci mleka na dan.Tako da se nameravala kupiti Milumil,ki je mislim da v pollitrskih stekleničkah,ker v prahu ga ne bom porabila

midve sva že 2 tedna samo na alpskem mleku.

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:12:23   
Srčekgirll
Jutro!

Zame je en k...dan že včeraj je biu k sm pršla domov. Še z avta nisem stopila sem že zvedla novo tragedijo, da se je od najinga prjatla oz. skor soseda, mami nardila samomor.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kaj je s tem folkom!!!! Tko, da mi je tko hudo. Šit je če poznaš človeka. Najprej moj nekdanji sosed ( s tam k sm prej živela), so ga našli mrtvega ( že 2 mesca je biu baje mrtev) pol una 2 fanta z motorjem, zdej to...kaj bo še.user posted image user posted image user posted image
Tko, da včeraj nism mogla nč gor prit k sm bla čist v šoku.

Drgač pa spanje ok.
Zdej pa grem kofe pit.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:12:24   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Evo, Čmrliki in še eni dolgujem slikice iz Mančinega 1.RD.
Sem pobrala ven tiste, na katerih se kaj vidi, ker ostale se res tako zelo temne, da je groza user posted image
Tele tu sem malce posvetlila v Picasi, ampak sem še skoz ful user posted image , ker so mi take slike naredili user posted image
 
Mančina torta za 1.rojstni dan:
user posted image

Vsi 3je:
user posted image

Preiskus ali je torta dobra:
user posted image

Manca in njena torta:
user posted image

Manca in teta od mamice:
user posted image

In še 1x:
user posted image

Mančina nova jo jo kapa user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image CUKRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:12:26   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image


še od naju z Vidkomuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:15:09   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jutro!

Zame je en k...dan že včeraj je biu k sm pršla domov. Še z avta nisem stopila sem že zvedla novo tragedijo, da se je od najinga prjatla oz. skor soseda, mami nardila samomor.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kaj je s tem folkom!!!! Tko, da mi je tko hudo. Šit je če poznaš človeka. Najprej moj nekdanji sosed ( s tam k sm prej živela), so ga našli mrtvega ( že 2 mesca je biu baje mrtev) pol una 2 fanta z motorjem, zdej to...kaj bo še.user posted image user posted image user posted image
Tko, da včeraj nism mogla nč gor prit k sm bla čist v šoku.

Drgač pa spanje ok.
Zdej pa grem kofe pit.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:23:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

TJAŠA (martina25)
JULIJA (eole)
VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:23:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jutro!

Zame je en k...dan že včeraj je biu k sm pršla domov. Še z avta nisem stopila sem že zvedla novo tragedijo, da se je od najinga prjatla oz. skor soseda, mami nardila samomor.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kaj je s tem folkom!!!! Tko, da mi je tko hudo. Šit je če poznaš človeka. Najprej moj nekdanji sosed ( s tam k sm prej živela), so ga našli mrtvega ( že 2 mesca je biu baje mrtev) pol una 2 fanta z motorjem, zdej to...kaj bo še.user posted image user posted image user posted image
Tko, da včeraj nism mogla nč gor prit k sm bla čist v šoku.

Drgač pa spanje ok.
Zdej pa grem kofe pit.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:25:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Dobro jutro!user posted image
 
Spali smo ok,čeprav jaz sedaj nekaj težko gledamuser posted image
Tašča je šla danes zjutraj na morje.Sem ji kar malo fouš,saj bi jaz tudiuser posted image
Moram še v službo poklicat,če začnem točno ob 17. ali kakšno minutko prej,da ne bo nepotrebne jeze.Pa čimprej za dopust zmenitiuser posted image
 
Dopoldne naju čaka en kup opravkov.
user posted image Ali še dajete AM oz. do kdaj ga mislite dajati? Meni ga je včeraj zmanjkalo,pa sem mislila kupiti AM že zaradi vitaminov.Saj drugače Tilen spije samo še kakšna 2 deci mleka na dan.Tako da se nameravala kupiti Milumil,ki je mislim da v pollitrskih stekleničkah,ker v prahu ga ne bom porabila

Dobro se zmeni user posted image

Jaz sem na klasično KM prešla že po dopolnjenem 9. mesecu starosti. Itak mleka po 6. mesecu sploh ni več pil - kar je dobil mleka oz. kar ga dobi, ga dobi preko linota.


(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:26:50   
špelin@
Dobro jutro user posted image

Spali smo kar dobro, sicer je bila spet enourna zabava okrog dveh ponoči, ampak je šlo. Drugače se je samo nekajkrat zbudil za pit in za dudko, priden fant user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:36:18   
bobika
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Spali smo kar dobro, sicer je bila spet enourna zabava okrog dveh ponoči, ampak je šlo. Drugače se je samo nekajkrat zbudil za pit in za dudko, priden fant user posted image



Super! Počasi pa še brez vmesne fešte Gregi user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:37:49   
bobika
SrčekGirll in Jana81 sožalje za tragično izgubo prijatelja in sosede user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:38:23   
bobika
Sončica Sandra: full lepe fotke Mance user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:43:25   
bobika
Malo sem samo preletela zadnje strani.

Mi smo spet slabo spali, ga verjetno še bolezen matra in pa zobki. Se mi zdi, da mu 4 ven rinejo.

Sva včeraj bila pri p in ko sva v čakalnico prišla je bil kot, da bi drugega otroka prinesla. Poln dobre volje in nasmejan, doma pa jok cel dan. Vse je zabaval v čakalnici in sestre na sprejemu. Pa to se dogaja vedno, da je pri p tako dobre volje, doma pa kriza. Tudi pediatrinja se je šalila na ta račun.
Ima pa res lahko izgovor, da je tako slabe volje doma, ker ima zelo močno angino user posted image . Dobil je ospen na 8/h in upam, da bo čimprej vredu.
Sem ga stehtala in ima majn g kot jih je imel pred 1 mesecem user posted image . Pa še oblečen je bil. Je možno, da je toliko zgubil v teh dneh, ko slabo jeuser posted image

Vsem malim in velikim bolančkom user posted image user posted image user posted image za hitro ozdravitev

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:45:58   
jana81
dobro jutro
 
evo naš mali falot je že v vrtcu, mami je pa kot povožena hruška.. sem ponoči imela neke čuden prebliske in AB vzela po 4 urah , namest po 8h, pol me je pa začel trest in cela sem bila prpotena, nato je začel pihat in deževat sem moglavse okne pozapret, me je nazebl...eh pestra noč..no vsaj Nejc je spal kot je treba..user posted image
 
dons imam dopust, me je mami nagnala iz pisarne, da naj grem počivat, ker me tud vse kosti bolijo, ampak jst ne morem brez RR..user posted image
 
Moj dragi še spi, se bo zdej ko je na bolniški naspal za vse dni nazaj..user posted image
 
SG moje sožalje..
 
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Spali smo kar dobro, sicer je bila spet enourna zabava okrog dveh ponoči, ampak je šlo. Drugače se je samo nekajkrat zbudil za pit in za dudko, priden fant user posted image



suuuuuper ...tole je lepo prebrat
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

mi smo spali user posted image , brez zbujanj do budilke! user posted image  pridna moja miška, ne?


Tudi tole je super prebrat

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Anitka AT je včeraj dobila darilce za RDuser posted image  bom dala popoldne slikce goruser posted image  
 


pokaži, pokaži..smo firbčne


 
TJAŠA IN JULIJA TUDI OD MENE VSE NAJLEPŠE ZA PRVO SVEČKOuser posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:53:23   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Spali smo kar dobro, sicer je bila spet enourna zabava okrog dveh ponoči, ampak je šlo. Drugače se je samo nekajkrat zbudil za pit in za dudko, priden fant user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:54:39   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Malo sem samo preletela zadnje strani.

Mi smo spet slabo spali, ga verjetno še bolezen matra in pa zobki. Se mi zdi, da mu 4 ven rinejo.

Sva včeraj bila pri p in ko sva v čakalnico prišla je bil kot, da bi drugega otroka prinesla. Poln dobre volje in nasmejan, doma pa jok cel dan. Vse je zabaval v čakalnici in sestre na sprejemu. Pa to se dogaja vedno, da je pri p tako dobre volje, doma pa kriza. Tudi pediatrinja se je šalila na ta račun.
Ima pa res lahko izgovor, da je tako slabe volje doma, ker ima zelo močno angino user posted image . Dobil je ospen na 8/h in upam, da bo čimprej vredu.
Sem ga stehtala in ima majn g kot jih je imel pred 1 mesecem user posted image . Pa še oblečen je bil. Je možno, da je toliko zgubil v teh dneh, ko slabo jeuser posted image

Vsem malim in velikim bolančkom user posted image user posted image user posted image za hitro ozdravitev


naša jo je mela 2x zaporedoma s slabim tednom pavze! tud eva je takrat bolj malo jedla - večinoma kakšne linote ali juhe, druga pa ne. upam, da ga ne bo preveč matralo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Majski hroščki 2008 - 20. del
29.5.2009 8:56:28   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

dobro jutro
 
evo naš mali falot je že v vrtcu, mami je pa kot povožena hruška.. sem ponoči imela neke čuden prebliske in AB vzela po 4 urah , namest po 8h, pol me je pa začel trest in cela sem bila prpotena, nato je začel pihat in deževat sem moglavse okne pozapret, me je nazebl...eh pestra noč..no vsaj Nejc je spal kot je treba..user posted image
 
dons imam dopust, me je mami nagnala iz pisarne, da naj grem počivat, ker me tud vse kosti bolijo, ampak jst ne morem brez RR..user posted image
 
Moj dragi še spi, se bo zdej ko je na bolniški naspal za vse dni nazaj..user posted image  

hitro v posteljo in zraven spat! ti si le dobro spočij, da boš lahko popoldne nejca lovila! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?