|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 19:07:54   
veliki ŠKRAT
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

hej punce!

Tako sem vesela! test sem naredila in je pokazal user posted image . Danes je 9 dan po ET in sta bili črtici zelo dobro vidni user posted image user posted image user posted image

Sedaj sem pa srečkauser posted image



Braaaavooo!!!!!user posted image user posted image user posted image

Maj je lep, mesec ljubezni in novih začetkov!

Želim ti lepo, brezmadežno, lahko nosečnost, na koncu pa lepo zdravo, srečno pikico v naročju!!

_____________________________

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 20:14:44   
Sunia
punsha - čestitam user posted image user posted image user posted image  
veliki škrat - v Mariboru sem imela cel postopek, tako da se žal nisva videle

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 21:06:54   
johnie
Gloria:
nate se pa večkrat spomnim, sploh na vse skrbi med nosečnostjo. Ampak glavno da se je vse dobro izšlo. Nik mora bit že pravi korenjak ,ne?
Naša ima tudi že dva zobka- enega več kot "gargi" - Gargamelov otrok iz smrkcovuser posted image

Pikovit:
Ja, vsekakor se vam bom kmalu pridružila in vem da bom v najboljši družbiuser posted image .

Držim pesti za vse!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:17:27   
bozza
Drage moje soborke, imam vprašanje za vse izkušene, ki jih tukaj ne manjka:

se je že kateri zgodilo, da bi se ji po neupelem IVF postopku naredile ciste na jajčnikih? Jaz že dobrih 14 dni krvavim, danes sem bila na UZ, kjer mi je G odkrila 5 cm veliko cisto. Dobila sem primolut nor, ki naj bi jo "odplaknil".

Kako pogoste so ciste?
Moja G je rekla, da se jih moram pred naslednjim IVF znebit. Če ne bo šlo drugače, pa s kontracepcijskimi tabletami, ki jo bodo posušile.

Hvala za vse informacije, pesti držim za vsako izmed vas.

< Sporočilo je popravil bozza -- 28.5.2009 22:18:03 >

(odgovor članu johnie)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:28:24   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: veliki ŠKRAT

Daaaan!

Malo vas samo berem...ma pride kaka reč, k jo moram pokomentirat!user posted image



Gloria, kako ste? A papate češnce? Škratek priden? Pozdravi mi tudi DS!!user posted image user posted image






...mi dober...češnjice papamo ful radi....škratek priden....a veš kolkrat se z DS pogovarjamo o tebi....bom jo pozdravilauser posted image ...
..kak si mi tiuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu veliki ŠKRAT)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:30:40   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

gapii27 - čestitke za 6.celicuser posted image user posted image user posted image zdaj pa te naj kar vse počakajo oplojene

gloria - hvala za čestitkeuser posted image , kako si pa kaj ti in mali Nik user posted image  pošiljam mu veliiiiikega lubčekauser posted image




...hvala za lupčka....Nik je priden,nagajiv...komi čakam da se mi ta računalnik pošlihta da vam ga lahko pokažemuser posted image ...še za krst sem dolžna slikiceuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:31:58   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

hej punce!

Tako sem vesela! test sem naredila in je pokazal user posted image . Danes je 9 dan po ET in sta bili črtici zelo dobro vidni user posted image user posted image user posted image

Sedaj sem pa srečkauser posted image



...čestitke.....končno lepa novica v tem maju user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:38:04   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: johnie

Gloria:
nate se pa večkrat spomnim, sploh na vse skrbi med nosečnostjo. Ampak glavno da se je vse dobro izšlo. Nik mora bit že pravi korenjak ,ne?
Naša ima tudi že dva zobka- enega več kot "gargi" - Gargamelov otrok iz smrkcovuser posted image

Pikovit:
Ja, vsekakor se vam bom kmalu pridružila in vem da bom v najboljši družbiuser posted image .

Držim pesti za vse!


...a veš da se jaz tudi tebe rada spomnem....res moja nosečnost je bila polna skrbi,pa še pol prvi meseci....HB da se je tako izšlo in se lahko vsak dan veselim z svojim sončkom....je pa velik fant...imamo že 10,600 in nekje 76 cm.,še skoz dojim,GH mi mal težje sprejema,no upam da se tudi to uredi....kaj pa viuser posted image ...zdej so res take face z temi zobki a neuser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu johnie)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
28.5.2009 22:40:10   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Drage moje soborke, imam vprašanje za vse izkušene, ki jih tukaj ne manjka:

se je že kateri zgodilo, da bi se ji po neupelem IVF postopku naredile ciste na jajčnikih? Jaz že dobrih 14 dni krvavim, danes sem bila na UZ, kjer mi je G odkrila 5 cm veliko cisto. Dobila sem primolut nor, ki naj bi jo "odplaknil".

Kako pogoste so ciste?
Moja G je rekla, da se jih moram pred naslednjim IVF znebit. Če ne bo šlo drugače, pa s kontracepcijskimi tabletami, ki jo bodo posušile.

Hvala za vse informacije, pesti držim za vsako izmed vas.


...joj jaz vem da sem jo imela po abraziji,in je kr nekaj časa trajalo da je zginila,po neuspelem IVF-u ti pa ne znam povedat...upam da se kmalu pošlihtauser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
29.5.2009 6:20:00   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

Punsha - čestitke za plusek user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
29.5.2009 7:15:31   
Anonimen
Jutro.user posted image

gapi, super za 6 celic! No, vidiš, da ni bilo tako hudo. Sedaj pa le pridno počivaj.

pikovitka, tudi jaz te ful občudujem. user posted image user posted image user posted image  Si sploh ne predstavljam, kako je to, če se tako dolgo trudiš in si vedno razočaran.  Ampak verjamem, da bo tudi tvoja vztrajnost enkrat poplačana s srečo! A te lahko vprašam kaj je vzrok, da ne rata?

fargi, točno tole sem jaz zjutraj gledala in kar v pisarni jokala zraven.user posted image   Sem si dala kar pod priljubljene in si bom vsake tok cajta pogledala. Ker je res kar pravi!! user posted image user posted image user posted image  Pa ti? Danes je dan D!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punsha, čestitke za +!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Očitno je maj navsezadnje kar uspešen, čeprav je bilo veliko porazov.user posted image

bozza, na žalost ti ne znam pomagat, upam, pa, da se čimprej znebiš tele ciste!

Punce, jaz mam tud eno vprašanje: glede na to, da imam precej močno endometriozo bi bilo najbrž dobro, da bi med postopki jedla KT. Kaj mislite? Ima katera izkušnj s tem?

(odgovor članu Sunia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
29.5.2009 10:14:14   
mismis
AKTUALNO  
 
Sobota, 30.05.
Loremi - UZ
 
Torek, 02.06
Gapii27 - ET
 

user posted image   
 
user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
user posted image  
 
 
user posted image

 
OBJEMČKI 

user posted image Kiwi,user posted image BEBIII,user posted image  Lana70,user posted image Skuštrana Suzi, user posted image Tinkamiška, user posted image Mismisuser posted image , BarbiG user posted image , Aljonka user posted image , Sapi user posted image , Citrončica user posted image  user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
Lana07  greje user posted image test 02.06.
Punsha greje user posted image  test 03.06.
Zup2 greje user posted image user posted image  test 05.06.
Sunia greje  user posted image  test 09.06.
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    



  • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • Punsha (1.IVF, LJ, dr. Vogler) 
  • Lana08 (2. IVF, GK LJ)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Sunia (IVF, MB)
  • zup2, (4. ICSI, dr. Reš, PO)
  • Naska (GK LJ, posvet 18.5.)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Lana70 (1. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
 user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image       


  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • Dajamaja (PO, dr. Reš)
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
  • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
  • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • a.jard (1.IVF, PO, dr. Reš)
  • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič, posvet 9.6.)
  • N74 (dr. Reš, PO, zamrznjenčki)
  • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
  • Bozza (dr. Reš, PO) 
  • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, posvet 4.9.)
  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
  • cukica (GK LJ, zamrznjenčki)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Tanja_Jes (2. IVF)
  • mausikaa (1. IVF, dr. Geršak)
  • Bit (dr. Reš, PO, avgusta zamrznjenčki)
  • skuštrana suzi (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 3.7.)
  • BarbiG ( 4 ICSI, GK LJ )
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)

 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Mismis





Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35    % 
april                      11                               2+1                       27,3 %

maj                       12                               5                            41,6 %
 


  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
          user posted image NOVE NOSEČKE MAJ user posted image           
        user posted image Andreja 07 (PO)
     
    user posted image  Sapi (LJ)
    user posted image  Miklarom (MB)
    user posted image  Kimsy (LJ) 
     user posted image  a.jrad (PO)  

    Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.
     
     
    Za vse zamudnice zadnjega srečanja, bo ponovitev le tega 12.6.2009 od 19. ure dalje v lokalču Kongu (Savlje). Upam, da se tokrat vidimo, da kakšno rečemo in spijemo


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Rakica_80)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4862
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 10:18:01   
    miklarom
    punsha - čestitkeuser posted image user posted image user posted image  zdaj pa le mirno user posted image naprej in zdravega user posted image

    _____________________________

    1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 4863
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 10:19:52   
    mismis
    Dober dan vsem skupaj

    kako smo kaj.


    Punsha, čestitke za plusek user posted image user posted image user posted image , lepo da že imamo prvo junijsko nosečko user posted image

    Citrončica, žal mi je, da je bil tudi tale peti postopek negativen, dečva naša samo nikar ne obupati.

    Miklarom, saj sem tukaj, še vedno vas berem, še vedno  na bolniški, v ponedeljek grem pa v službo, groza se nič ne veselim tega prvega tedna.

    Sonček33, ma res je lepotec, kakšni veliki plavi očki user posted image

    Gloria, čakam, pa čakam Nikove slikice, a imaš še vedno mašino pokvarjeno.

    Netka, zakaj imam jaz en tak smešen občutek, da si ti nam/meni nekaj zamolčala. Ti, ti, ti user posted image user posted image user posted image , saj veš, da držim pesti zate user posted image user posted image user posted image

    S.Suzi, glede endiometrioze ti pa res ne znam pomgati, daj postavi enako vprašanje na temi E-zmagovalke., mogoče bo tam katera vedela.

    Bozza, meni so se ciste, ki sem jih imela v postopku same ščistile z naslednjo user posted image . Mogoče bi bilo fino, da bi en mesec poskušala s pitjem krvomočnice, potem so ponavadi M veliko bolj močne in boleče, kar je dober znak, da se telo čisti.

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 4864
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 10:29:16   
    veliki ŠKRAT
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    Dober dan vsem skupaj

    kako smo kaj.



    Netka, zakaj imam jaz en tak smešen občutek, da si ti nam/meni nekaj zamolčala. Ti, ti, ti user posted image user posted image user posted image , saj veš, da držim pesti zate user posted image user posted image user posted image


    Ti smeška, tak občutek maš, ker ne verjameš v moč lune!!user posted image user posted image
    Če bi js mela tvojo gsm številko, bi pa mogoče tut ti kej več vedla!user posted image user posted image



    _____________________________

    Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 4865
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 11:14:46   
    loremi
    dober dan vsem,

    mismis user posted image

    Punsha iskrene čestitke user posted image !!

    IZVIRNO SPOROČILO: bozza
    se je že kateri zgodilo, da bi se ji po neupelem IVF postopku naredile ciste na jajčnikih? Jaz že dobrih 14 dni krvavim, danes sem bila na UZ, kjer mi je G odkrila 5 cm veliko cisto. Dobila sem primolut nor, ki naj bi jo "odplaknil".

    Kako pogoste so ciste?
    Moja G je rekla, da se jih moram pred naslednjim IVF znebit. Če ne bo šlo drugače, pa s kontracepcijskimi tabletami, ki jo bodo posušile.
    Meni so odkrili cisto sredi postopka IVF in so mi jo punktirali, predno sem začela z Menopurjem. Ampak ob koncu postopka bi pa verjetno naredili tako, kot pri tebi, z zdravili/tabletkami, če sploh bi no.

    (odgovor članu bozza)
    Neposredna povezava do sporočila: 4866
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 13:22:10   
    punsha
    Vsem skupaj najlepša hvala za čestitkeuser posted image

    Tistim, ki pa ste v postopku, oz. še boste, vsem ki si želite user posted image pa res iz srca želim, da čimprej postanete srečke user posted image
    user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu loremi)
    Neposredna povezava do sporočila: 4867
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 15:40:53   
    kimsy
    vas morem mal na brzino pozdravit!

    miklarom - jst sm kar ok! Mi pa ni dalo miru in sm šla danes še enkrat na krvni test. Betahcg je mal čez 24000. A misliš, da je to dovolj? Sploh ne vem, kok bi moglo bit! Joj, komaj čakam torek, da vidim na čem sem.

    Vsem ostalim želim lep sončen dan! Izkoristite ga, baje bo vikend bolj kisel! user posted image

    (odgovor članu punsha)
    Neposredna povezava do sporočila: 4868
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 15:53:31   
    lana08
    Lep pozdravček vsem, danes sem tudi jaz ugledala lep pluuus. Tokrat gremo do konca, februarja 2010 dobiva zdravega user posted image .

    (odgovor članu kimsy)
    Neposredna povezava do sporočila: 4869
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 16:22:42   
    lana70

    IZVIRNO SPOROČILO: loremi

    IZVIRNO SPOROČILO: bozza
    se je že kateri zgodilo, da bi se ji po neupelem IVF postopku naredile ciste na jajčnikih? Jaz že dobrih 14 dni krvavim, danes sem bila na UZ, kjer mi je G odkrila 5 cm veliko cisto. Dobila sem primolut nor, ki naj bi jo "odplaknil".

    Kako pogoste so ciste?
    Moja G je rekla, da se jih moram pred naslednjim IVF znebit. Če ne bo šlo drugače, pa s kontracepcijskimi tabletami, ki jo bodo posušile.
    Meni so odkrili cisto sredi postopka IVF in so mi jo punktirali, predno sem začela z Menopurjem. Ampak ob koncu postopka bi pa verjetno naredili tako, kot pri tebi, z zdravili/tabletkami, če sploh bi no.



    meni isto, punktirali pred menopurjem...

    (odgovor članu loremi)
    Neposredna povezava do sporočila: 4870
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 16:33:02   
    gigi1
    Ahoj puppe user posted image

    Lana08 user posted image  user posted image  user posted image  jupiiiii. Res si zaslužita user posted image . Tokrat bo vse v redu user posted image

    Punsha čestitke za plusek user posted image  user posted image  user posted image

    Citrončica žal mi je user posted image user posted image user posted image

    Bozza jaz se že dolgo časa borim s cistami. Meni pomaga čaj od Koprive in limfna drenaža.

    Suzy jaz imam E (no, enkrat so me operirali), vendar mi nihče ni priporočal KT med postopki.  Posvetuj se s svojim IVF G. Kolikor vem E nima kakšnega posebnega vpliva na razvoj foliklov v postopku. Naravno je druga zgodba.

    Mikla čestitke za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

    Sonček, Glorči kako sta naši najbolj pridni mamici?

    Pa najboljpridna nosečka Reby, ki vedno poskrbi za kavico?

    Netkič pozdravček user posted image

    Mišmišu moj ti pa že vse veš user posted image

    Pozdravčke in objemčke vsem nenaštetim špikerkam, trepatalkam, čakalkam, nosečkam in mamicam.
    Lav ju ol user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu lana08)
    Neposredna povezava do sporočila: 4871
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 16:47:37   
    veliki ŠKRAT
    Aha, vidm d mišmiš itak vse ve!!user posted image user posted image
    Čauči rožica Gigika naša!! Mwa, veš!!

    No, pa ste rekle, d maj ni lep!! Kva ga sirjete??user posted image  No, sej razumem une k jim ni ratal pač...user posted image  Boste pršle v finale pa v naslednjem krogu, ane?!!user posted image

    Uau, sm prow vesela....
    Bravo lana 08, pa punsha!!user posted image user posted image


    Pogrešam našo brbljico Zarjico. A je šla kam počitnikovat, kdo ve?
    Pa Bebiii tut že dolgo ni.Pa teta Grethy, pa Pija, pa Arneja, Dejzi, naša supercow, Bbpikica.. hmmmmm
    Kr neki se skrivajo pa izogibajo....user posted image


    aja, sončk je zuni, pa ga izkoriščajo. Zato je tuki res grozno zatišje.user posted image

    Ve kar uživajte!user posted image  Privoščim!

    _____________________________

    Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 4872
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 16:48:59   
    veliki ŠKRAT
    IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

    vas morem mal na brzino pozdravit!

    miklarom - jst sm kar ok! Mi pa ni dalo miru in sm šla danes še enkrat na krvni test. Betahcg je mal čez 24000. A misliš, da je to dovolj? Sploh ne vem, kok bi moglo bit! Joj, komaj čakam torek, da vidim na čem sem.

    Vsem ostalim želim lep sončen dan! Izkoristite ga, baje bo vikend bolj kisel! user posted image



    Kimsy, pa keri dan si ti s takooooo velikansko beto?? Kolk pikic pa greješ?user posted image

    _____________________________

    Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

    (odgovor članu kimsy)
    Neposredna povezava do sporočila: 4873
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 16:55:40   
    veliki ŠKRAT
    AKTUALNO  
     
    Sobota, 30.05.
    Loremi - UZ
     
    Torek, 02.06
    Gapii27 - ET
     

    user posted image   
     
    user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
    user posted image  
     
     
    user posted image

     
    OBJEMČKI 

    user posted image Kiwi,user posted image BEBIII,user posted image  Lana70,user posted image Skuštrana Suzi, user posted image Tinkamiška, user posted image Mismisuser posted image , BarbiG user posted image , Aljonka user posted image , Sapi user posted image , Citrončica user posted image  user posted image


    user posted image

    user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
     
    Lana07  greje user posted image test 02.06.
    Punsha greje user posted image  test 03.06.
    Zup2 greje user posted image user posted image  test 05.06.
    Sunia greje  user posted image  test 09.06.
    user posted image  
      user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    

    • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
    • Punsha (1.IVF, LJ, dr. Vogler) 
    • Lana08 (2. IVF, GK LJ)
    • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
    • Sunia (IVF, MB)
    • zup2, (4. ICSI, dr. Reš, PO)
    • Naska (GK LJ, posvet 18.5.)
    • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
    • Lana70 (1. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
     user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image       

    • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
    • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
    • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
    • DaisyE (dr. Reš)
    • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
    • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
    • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
    • Dajamaja (PO, dr. Reš)
    • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
    • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
    • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
    • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
    • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
    • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
    • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
    • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
    • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
    • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
    • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
    • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
    • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
    • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
    • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
    • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
    • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
    • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
    • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
    • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
    • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
    • Listek (1.IVF, dr. Reš)
    • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič, posvet 9.6.)
    • N74 (dr. Reš, PO, zamrznjenčki)
    • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
    • Bozza (dr. Reš, PO) 
    • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
    • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, posvet 4.9.)
    • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
    • cukica (GK LJ, zamrznjenčki)
    • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
    • Tanja_Jes (2. IVF)
    • mausikaa (1. IVF, dr. Geršak)
    • Bit (dr. Reš, PO, avgusta zamrznjenčki)
    • skuštrana suzi (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 3.7.)
    • BarbiG ( 4 ICSI, GK LJ )
    • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
    • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)

     
    sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Mismis





    Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

    Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
    marec                   20                               7                            35    % 
    april                      11                               2+1                       27,3 %

    maj                       12                               5                            41,6 %
     

  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
          user posted image NOVE NOSEČKE MAJ user posted image           
        user posted image Andreja 07 (PO)
     
    user posted image  Sapi (LJ)
    user posted image  Miklarom (MB)
    user posted image  Kimsy (LJ) 
     user posted image  a.jrad (PO)
  •  

  • user posted image ŽE JUNIJSKE!!user posted image  
  •    
  •  user posted image  Punsha (LJ)    
  •  user posted image  Lana08 (LJ)  
  •        
  • Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.
  •  
     
    Za vse zamudnice zadnjega srečanja, bo ponovitev le tega 12.6.2009 od 19. ure dalje v lokalču Kongu (Savlje). Upam, da se tokrat vidimo, da kakšno rečemo in spijemo


    < Sporočilo je popravil veliki ŠKRAT -- 29.5.2009 17:00:49 >


    _____________________________

    Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

    (odgovor članu veliki ŠKRAT)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4874
       RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
    29.5.2009 17:46:13   
    Sunia
    Lana08- čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image
    Sicer sem že veliko prebrala in je baje normalno, ampak jaz imam danes zelo močne bolečine spodaj ko da bom dobila menstruacijo, prsi pa me bolijo že ob samem dotiku,...

    (odgovor članu veliki ŠKRAT)
    Neposredna povezava do sporočila: 4875
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
    Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
    Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




    Dudica.
    пеперутка16

    Do kdaj je imel vaš otrok dudico?