|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:08:05   
sonček33
zvezdica ja tole je pa res za pošizit...jaz bi znorela...sej vem, da to ne pomaga. Čimprej zrihtej.
A tvoj mali pa takole je kot en velik? Mi bomo po dopustu začeli.

Oljica itak, da greva lahko skupaj. Tudi jaz ne vem točno kje je to, ampak sej mamo zemljevid.In superca tudi za vaše prehranjevanje.

Barba mogoče bo pa prijetno presenetila...

Ronja kolk dolg te ni bilo...

Ulla vas mam v mislih non stop

Nea ja sej je prav da sta razigrani, to pomeni, da sta zdravi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:18:42   
Zvezdica
midva sva že papala jabolko, korenček, banano...kuham, dam pa mu tudi kašico - frutek


Pridna stauser posted image

farfala...vem da hudo teče, meni je kar lilo drug dan ampak potem se je umirilo in kot ponavadi, v 4ih dneh vsega konc. je bilo pa popolnoma brez bolečin.
Te kaj boli?

Nea, ste še v Slo?



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:27:07   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

zvezdica: si upravičen jezna, te zastopm, nekam v en pouštr se zder user posted image , da sprostiš jezo,...ja k ma hudič mlade, jih ma velik user posted image


user posted image

Plohca, vidim da krompir imate :) Mene neki druzga zanima, kaj se da pri vas še kupit?
Krompir jem enkrat ali dvakrat letno, samo ko je mladi, pa še takrat samo z zeleno solatko. Sicer bi ga večkrat jedla, ampak me tako zgaga peče po njem.


A tvoj mali pa takole je kot en velik? Mi bomo po dopustu začeli.


Kdaj pa greste na dopust in kam seveda? Mi smo začeli, zato, ker je tamal skoz lačen in bog ne daj da jemo in je zraven, ker tako žalostno gleda. In sem se enostavno odločila za to. Sem pa zagovarjala dojenje do 6 m. No zdaj pa mamuser posted image

Mi gremo na Kos, ampak mene ta avion daje za popenit. Sploh zdaj po tej nesreči. Ampak bom že preživela, sem že prej pa bom tud zdaj.

bi šla pa na hrvaško za kak vikend ali podaljšan vikend. A katera kaj oddaja?

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 6.6.2009 21:28:44 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:30:39   
ronja
kaj naj...dejte mi svetovat, preden serviserja odrem iz kože kaj naj. K...u..rčev stroj, ki sploh ni pocen, k ma 1001 program, kao erste the best z najbl zahojenimi serviserji..poudarjam da še prjazni niso...mislim.

1. nasvet: uporabljaj uno kroglico za perilo, kjer daš prašek not, pa direkt med perilo flikneš ali pa pralne oreške, ki jih daš tudi v vrečki direkt med perilo
2. nasvet: kupuj Gorenje, ti serviserji so pa res fajn! Jaz sem se zaklela, da ne kupim več druge firme! Gorenje dela, včasih ga kaj sama userjeva, pa vseeno zrihtajo na garancijo, ki je 5 let, ostalo (kar ni Gorenje) pa je vse bolj taktak... In ne, noben ne dela v gorenjuuser posted image oz. nimava nobenih vez, sem samo zadovoljna stranka (trkam na lesuser posted image ).

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:48:03   
Ploha
zvezdica: samo krompir, no pa mleko, tud kšna jajca bi šlo user posted image , ostale zelenjave pa ne, vse kar imamo je za domačo rabo, samo mi nimamo ekološko kmetijstvo,...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:52:51   
farfala
ojoj zvezdica si pa res lahko upravičeno jezna. mogoče pa bi morala poklicati odgovorne. Ja kako pa sedaj sploh pereš?

A veš, da sem mu jaz danes tud prvič dala korenček. Nisem imela sicer namena, a sem kuhala juho pa sem mu dala malo da poskusi. Se je malo zmrdoval, pojedel vse in mu je bilo ful zanimivo. Pokakal pa ga je že tutuser posted image .

Boli me pa vse - glava, noge in križ, ko da grem spet rojevat. 1.m pa je bila čisto blaga. Pa še mali ponoči nekaj sračka...

symona pozdravljena- a gresta v razvojno v MB.Mi imamo v torek tudi tam 1. pregled. Mogoče se vidiva.

nea pri vas je pa res živahno, saj prav takuser posted image

pa kje je ulla?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 21:58:42   
Anonimen
čeruser posted image

madona ste naklofale, bohve kdaj bom uspela prebeatuser posted image

smo boljš, ula je itak že super, neo že tud kr, bruha ne več, sam kaka ša mal bl driskasto, mene je pa itak najbl zdelalo, madona nouser posted image še kaka taka viroza, pa bo takuj unih 54 kiluser posted image no, še zmeri boljš da je mene, pa da sta jo otroka dobr odneslauser posted image lubi pa zaenkrt se drži, hb...
evo, pa nč kej  ne jem, pa nonstop bruham, na mleku se pa nič ne pozna - še več ga je, ker neo res nonstop na joški visi in vleče, sam ležima, pa se skoz dojiuser posted image pit se pa res trudim, čeprov po požirkih, takoj k je več, kr vn vržem...brezveze...čeprov zdejle pop. je mal boljš, se mi zdi...

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:00:25   
mimi30
pralne oreške, ki jih daš tudi v vrečki direkt med perilo

ronja, daj povej a tile oreščki fajn operejo ali uporabljaš za bolj umazane cote raj kr pralni prah?

evo, mi smo preživeli praznovanje rojstnega dne user posted image ....zmatrana sem k user posted image ....nejc je šel komaj zdaj spat, ker je čist razštelan user posted image ... na koncu, ko smo pospravljali ga je en fant nahecal, da je splezal na streho od terase ...vedno so neki problemi kadar sta skupaj....vse ga uspe nahecat...naš mu pa slepo sledi...dobro, da je začel klicat poglejte me...matr kaj bi se lahk zgodilo.

evo, ena slikica...nisem najbolj fotogenična pa naj vam bouser posted image .
 user posted image

zjutraj mi je pomagal torto okrasit....svetovna je bilauser posted image ....smartis bomboni vsepovsod namesto samo za streho, potem so pa otroci še haribo medvedke gor nadevali user posted image

Danes smo bili za kolke in so ok. Sem full vesela.user posted image

vrtnica user posted image za kolke

Zdajle spi. Tudi naš potrebuje zjutraj po previjanju in hranjenju še eno dozo spanca...pa čisto odvisno pol urce al pa tudi 2.

naša tudi nekje okoli 9h zjutraj odspi še eno 20minutno rundico....pol pa mogoče še popoldan eno kratko in to je vseuser posted image ....to dete ful malo spi....zgleda, da se dovolj spočije, ko se crklja na joški, po hranjenju za par min zadrema kr pri meni

Ploha, jaz mislim, da ni nevarna za otroka, če je nisi ti dobila v nosečnosti....tisti, ki so jo preboleli pred nosečnostjo spoh ne vedo kdaj so jo, ni nobenih znakov....to samo pomeni al maš ta virus al ne ...nevarno je sam, če ga dobiš ko si user posted image ....naj me katera popravi če ni tako.

barba user posted image da boš uspela čim bolj skulirano čez te tedne prebrodit....in povej, da si ne dovoliš takšnega vmešavanja, ker so to čist vajine privat zadeve

symona, dobrodošla user posted image ....ti se kar veselo javljaj...več nas je bolj je veselo in zanimivo

ronja, fino da si je dragi opomogel bo lahko zdaj spet s polno močjo sodeloval

zvezdica, najbolš zahtevat nov stroj, če je ta še v garanciji in niti slučajno ne istega....da te ne bo še naprej pr tem smola spremljala...če ne pa mal z zvezo potrošnikov in mediji zagrozi user posted image ...dandanes se že vse na ta način rešuje

Ulllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa! user posted image ste že kaj boljše


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:01:08   
Zvezdica
1. nasvet: uporabljaj uno kroglico za perilo, kjer daš prašek not, pa direkt med perilo flikneš ali pa pralne oreške, ki jih daš tudi v vrečki direkt med perilo


Je top loader in se to ne daje notri...ne vem zakaj, user posted image .
Gorenje ...mah kaj pa vem, sem imela enega na začetku k sva z mojim začela živet skupaj, pa je v pol leta bil serviser 50x pri nas, potem so nam pa dnar vrnili..od takrat nočem nič gorenja. Vidim, da tud candyja ne user posted image

Super, da ste zadovoljni, moja mami je tud, mi2 sva imela pa na začetku smolo pol pa .. pač ne kupiš več.

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

zvezdica: samo krompir, no pa mleko, tud kšna jajca bi šlo user posted image , ostale zelenjave pa ne, vse kar imamo je za domačo rabo, samo mi nimamo ekološko kmetijstvo,...


ah.... sem hotla kak domači stročji fižol, pa blitvo...mmmm. pol pa nčuser posted image , ekološko pa sej veš kako je s tem. Ekološko na eni njivi, na drugi pa ne. stvar posameznikauser posted image
ojoj zvezdica si pa res lahko upravičeno jezna. mogoče pa bi morala poklicati odgovorne. Ja kako pa sedaj sploh pereš?

A veš, da sem mu jaz danes tud prvič dala korenček. Nisem imela sicer namena, a sem kuhala juho pa sem mu dala malo da poskusi. Se je malo zmrdoval, pojedel vse in mu je bilo ful zanimivo. Pokakal pa ga je že tut.


Tko da dam notri v boben prašek, čeprav kako ne smemuser posted image

Fino da je jedel in kakal. Naš je pa tako cmokal ko je jedel. Mene zanima če katera ve kako je z bučkami, pa krompirčkom? Pa brokoli? Sem že vse pozabila. Sicer berem knjigo od Grantove pa potem ko bom spet "bolj pametna" vam poročam.





< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 6.6.2009 22:03:36 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:01:18   
snikolina
Dober večer. Da se še pofočkam za danes. Moje dete je danes izjemno tečno-4 zob še vedno ven rine.. Komaj ob 21.20 je zaspal. Upam, da bo spančkal vsaj do polnoči brez zbujanja. Pol pa itak vsako uro papcat.

Sranje tole s pralnim strojem, jst bi čist znorela. Upam, da zrihtaš hitr. Vse jih skurcej. Pol pa tko, ko ti je Ronja rekla-gorenje. Mi mamo tud vse mašine od gorenja.

Ploha dostavljaš krompirček tut kej v slovensko Bistrico? user posted image

Symona heeejjj, čau.

Ulla ma pomoje delo z Ulo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Oziroma sama s sabouser posted image

Farfala, čau tudi tebi. A si mu dala pasiran korenček ali sok?

< Sporočilo je popravil snikolina -- 6.6.2009 22:02:12 >

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:01:32   
sonček33
ulla tvojga posta sem ap res vesela, pa vsebine tudi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:03:15   
Anonimen
mimi pa kak je to, da greš k frizerju, pa maš daljše laseuser posted image al se sam mn zdi user posted image

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:03:51   
sonček33
mimi luštna sta...ti si res mladostnauser posted image user posted image , pa HB da ste malega opazili na strehiuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:05:10   
mimi30
zvezdica, bučke lahk kr bolj na začetku kolker se spomnem...jaz sem jih delala kr mal z AM, da so bile malo mlečne...mali je rad jedel

ulla, super da ste boljš...user posted image da se čist poberete



_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:06:56   
Anonimen
zelena milja je po tv - hud filmuser posted image

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:07:00   
snikolina
mimi luštna sta...ti si res mladostna


To pa čist res!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:08:02   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mimi pa kak je to, da greš k frizerju, pa maš daljše laseuser posted image al se sam mn zdi user posted image

user posted image nč se ti ne zdi tak je...tole sem si že neki cajta želela zdaj pa mam...bomo vidli, če mi bo čez čas še o.k.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:08:06   
khurde
dan,

zgleda, da nas ima kar ene par en tak tečen dan... jaz sem (spet) jezna na spodnje sostanovalce, ma kaj jezna, prav besna sem... user posted image user posted image user posted image  mah, nima veze...

jaz ji še nič ne uvajam zaenkrat. je še čist zadovoljna tkole, sam pa ful opazuje, ko kdo drug je in včas kar mal oponaša žvečenje. faca.

ratal mi je pol sobe za tamalo uredit, zdej une flouroscentne zvezdice lepim, pa sem ugotovila, da pol še pol stene dol potegnejo, ko jih odlepim... še razmišljam, če nej mojmu to kej omenim... user posted image user posted image user posted image

tamala že od pol sedmih spi... zmatrana danes. sonček, si mi rekla za slikco v slingu, bom eno našla, pa jo nalepla tuki... mam zdej toooook slikic, jo skoz neki škljocam. zdej ma pa tuš tisto akcijo "20 najljubših" in en kupon je za izdelavo slik, pa pride tam nekje 7 centov za eno in se ful splača. dela jih pa isti k dela fotke za pošto, tko da je verjetn ok. user posted image

kje na tisti mapi je pa merkur pa lesnina pa tiste trgovine (big bang...)? k sam za to sem 100% kje je v kranju... aja, pa za vojašnico (bivši) user posted image  mogoče me pič, pa prletiva...

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:09:02   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mimi pa kak je to, da greš k frizerju, pa maš daljše laseuser posted image al se sam mn zdi user posted image


user posted image user posted image user posted image se vidi, da je ulla bla malo odsotna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:10:34   
farfala
mimi, super ti paše. Pa kaj govoriš, da nisi fotogenična?Oba sta. Pa torta tuduser posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:10:54   
Zvezdica
smo boljš, ula je itak že super, neo že tud kr, bruha ne več, sam kaka ša mal bl driskasto, mene je pa itak najbl zdelalo, madona no še kaka taka viroza, pa bo takuj unih 54 kil no, še zmeri boljš da je mene, pa da sta jo otroka dobr odnesla lubi pa zaenkrt se drži, hb...


Sam da ste bolje. Ti se boš pa tud popedenala :)

evo, mi smo preživeli praznovanje rojstnega dne ....zmatrana sem k ....nejc je šel komaj zdaj spat, ker je čist razštelan ... na koncu, ko smo pospravljali ga je en fant nahecal, da je splezal na streho od terase ...vedno so neki problemi kadar sta skupaj....vse ga uspe nahecat...naš mu pa slepo sledi...dobro, da je začel klicat poglejte me...matr kaj bi se lahk zgodilo.

evo, ena slikica...nisem najbolj fotogenična pa naj vam bo .


Nejc - vse najboljše user posted image user posted image

drgač sta pa prav fletna. Ja, men tud lasje ne štimajo, a nisi imela ti krajše lase? user posted image

zvezdica, bučke lahk kr bolj na začetku kolker se spomnem...jaz sem jih delala kr mal z AM, da so bile malo mlečne...mali je rad jedel


o super, ker mi jih full uporabljamo pol pa hočem še malega navadit na njih :)

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:11:15   
sonček33
khurde..a so te spet zjezal..matr jim
le pridi, vač nas bo, bolj bo luštno
pa slikico prilepi ja

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:12:12   
Zvezdica
Če naš mulc zaspi pri belem dnevu, spi nekako tkole. Brez heca, je dve uri zadnjič tkole spal.

user posted image



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:12:44   
mimi30
še torta blizu...da boste vidle kak kaos je na njejuser posted image ...pa bomboni so barvo spustiliuser posted image

user posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 22:12:52   
sonček33
Patrik faca

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?