|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.6.2009 15:31:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: bmw-fan
13.6.2009 15:49:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

js bom za vse, ki se niso ogle vzdržat komentarjev, ki so to punco le še bolj prizadeli (no vsaj mene bi) napisala sledeče: Nikoli ne recite nikoli; lahk da bo vaš otrok tak čez par let, pa bodo pol po vašem otroku pljuval in kaj boste rekle takrat? zdaj lahk rečete moj otrok nebo nikol dirjal po cestah....pa se motite, ker se zarečenega kruha največ poje in kar je prepovedano je najslajše; pa jim prepovejte hitro vožnjo, ampak to bodo vzeli kot iziv!

hudirja...sam mal tolažbe je želela in zato je ta forum odprla, ne pa da bi se ve lahk zgražale nad hitro vožnjo...user posted image user posted image tud js obužujem hitro vožno in moj pravtako, pa kaj mi kdo lahkko... a mislite, da je vaš otrok v vaših domovih varen? je vren, na vsakem koraku se mu lahk kaj zgodi ale se pa v spanju zaduši (pa to nobeni ne želim, ampak se je to že velikrat zgodl)... mal premislite kaj pišete, res sm mlada, mam pa neki soli v glavi, da vem da ni lepo napasti nekoga ki žaluje!!!user posted image

Bmwjka in vsi žalujoči, moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image



glede na to, da si očitno iz MS, bom zvedela, katera si, pa malo ta plavim povedala, da popazijo nate. user posted image
ker očitno sem ogrožena s tvoje strani in moja družina prav tako...

kaj ti lahko? še preden se boš ubila ali bog ne daj koga drugega, ti lahko napišejo enih par fajn sočnih kazni, pa izpit ti lahko vzamejo.....pa boš zaradei blesave glave delala par mesecev zastonj. pa to bo še itak najmanj strašno...

in če lahko izbiram, do naj umre zaradi takega početja, bi izbrala tebe snoopyka....saj ti noben nič ne more....razen tete Matilde...očitno.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: bmw-fan
13.6.2009 15:58:21   
Anonimen
glede na to, da si očitno iz MS, bom zvedela, katera si, pa malo ta plavim povedala, da popazijo nate. user posted image


Ne bo tezko, so slike lepo v albumu.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:04:41   
pipic
Snoopyka potem je pa najboljše da vsi ljudje tega svet pritiskamo na gas,da norimo po cestah 200km/ na urco saj je itak vseeno kajne ...se lahko primerja koliko je možnosti da se bo  otrok zadušil v spanju user posted image

Mislim da bi meni taka mama rekla to v faco resno ti pravim da bi ti zobe razbila!!!
Pa ne vzemi to za grožnjo veš to je isto kot da bi padla po stopnicah in se z obrazom udarila in skotalila po stopnicahuser posted image
veš kakšne možnosti so,na nobenem koraku nisi varna
Ja si mlada in zelo bedasta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:05:31   
rija
aja...user posted image  

mah, misliš, da se mi res da ubadat z nekom, ki lahko napiše tak stavek?

ko jo šiša.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:09:21   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija


glede na to, da si očitno iz MS, bom zvedela, katera si, pa malo ta plavim povedala, da popazijo nate. user posted image
ker očitno sem ogrožena s tvoje strani in moja družina prav tako...

kaj ti lahko? še preden se boš ubila ali bog ne daj koga drugega, ti lahko napišejo enih par fajn sočnih kazni, pa izpit ti lahko vzamejo.....pa boš zaradei blesave glave delala par mesecev zastonj. pa to bo še itak najmanj strašno...

in če lahko izbiram, do naj umre zaradi takega početja, bi izbrala tebe snoopyka....saj ti noben nič ne more....razen tete Matilde...očitno.




najprej preberi tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

sm bla tud z mojim nacesti (sedaj v nosečnosti) se je zgodla nesreča in je mal manjkal da neb herbala tud midva (čeprav nisva dirjala, sva se umirila že zavoljo otročka, ki ga pričakujeva)...bilo mi je škoda mladega življenja ki je ugasnilo nekaj metrov starn od mene in se hkrati zahvalila bogu, da smo mi trije ostal celi... nism pa šla do poškodovanega avta in svojce ki so prihiteli tja in plunla...



mojo fotko maš v mojem albumu... ti kar jav, najboljš da poiščeš kriminalista M. (nebom izpisala priimka, vendar ga vrjetn poznaš) in mu reč da te na cestah ogroža  punca, ki nima izpita in ne vozi avta  (ker bo prvo poskrbela za user posted image )...user posted image a bo vredu? 

in če sm napisala tud js obužujem hitro vožno in moj pravtako, pa kaj mi kdo lahkko...    to še ne pomeni da z mojim dirkama, ampk rada hodva pogledat dirke kot so tud 1x letno v MS! pa ne obtožuu v naprej če ne veš kakšne so okliščine! nikjer nism zapisala da vozim 200 na uro!


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:12:06   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Snoopyka potem je pa najboljše da vsi ljudje tega svet pritiskamo na gas,da norimo po cestah 200km/ na urco saj je itak vseeno kajne ...se lahko primerja koliko je možnosti da se bo  otrok zadušil v spanju user posted image

Mislim da bi meni taka mama rekla to v faco resno ti pravim da bi ti zobe razbila!!!
Pa ne vzemi to za grožnjo veš to je isto kot da bi padla po stopnicah in se z obrazom udarila in skotalila po stopnicahuser posted image
veš kakšne možnosti so,na nobenem koraku nisi varna
Ja si mlada in zelo bedasta



kot da si ti z tem napisanim pametna...
in stem (za zadušitev otroka) sm sam hotla povedat da nisi nikjer varen....še teb se lahk zgodi da se zadušiš v spanju, pa si odrasla...
nism pa zaj s tem neki... eh...nebom se trgala...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:12:52   
rija
a tudi brez izpita siuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:14:03   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a tudi brez izpita siuser posted image


ja in ne  vozim avta!!! sm obožujem gledat F1 in to ko tle vozijo 1x letno v MS (je blo pred kratkim in podobne dirke!

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:15:19   
rija
srce, jaz tudi hodim na F1 dirke, pa na moto dirke, pa na drug race v MS....ampak nikoli, nikoli ne zagovarjam divjanja po cestah!



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
13.6.2009 16:17:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:19:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mislim, da se nas vecina mamic, pa se kdo, pod tole podpise. na nas pa je, da vzgojimo take otroke, da ne bodo divjal po cestah, a ne? user posted image


metulj, naši bodo menda že letali.

vsaj moj je rekel, da dajeva dinarčke na banko, da bova avion kupila user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:20:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

in stem (za zadušitev otroka) sm sam hotla povedat da nisi nikjer varen....še teb se lahk zgodi da se zadušiš v spanju, pa si odrasla...



Ja, vem, kaj si hotela s tem povedat, res nikoli nisi varen, povsod se lahko zgodi nesreča. Ampak to je eno, nekaj drugega pa, da nesrečo izzivaš. A sedaj razumeš, kaj želim povedat?

Mir vsem umrlim, ampak, da živi divjanje zagovarjajo in opravičujejo, tu pa potegnem črto.

Problem niso avti. Ni problem alkohol, droge,... problem je v tistih, ki to izrabljajo.

(odgovor članu Snoopyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:23:03   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

srce, jaz tudi hodim na F1 dirke, pa na moto dirke, pa na drug race v MS....ampak nikoli, nikoli ne zagovarjam divjanja po cestah!




no js sm sam pojasnila, da rdugač js ne dirjam po cestah. moj je, pa se je umiru, ker mu js in user posted image pomeniva več, ko adrenalin. tk da te midva res nebova ogrožala...še kolesa nesmem vozit, ker mam že dolgo zdravstvene težave z hrbtenico! user posted image   izpit bom šla delat, ko bo user posted image vsaj 6mescev in ko bo že zima, ker je takrat moj več doma in tud ko bom mela izpit ne mislim dirjat...je pa res da pač ne obsojam drugi... pa sm v prometni nesreči zgubla tud nekoga  (skuter), ni dirjal, je pa na ovinku zgubil ravnotežje...pa so ga tud vsi obsojal... in vem kak se pučuti tale punca....




_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:23:19   
Anonimen
Mir vsem umrlim, ampak, da živi divjanje zagovarjajo in opravičujejo, tu pa potegnem črto.

Problem niso avti. Ni problem alkohol, droge,... problem je v tistih, ki to izrabljajo.


Baš tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:24:44   
rija
no, vsaj dva manj.....ki me bosta ogrožala.

upam, da tile s bmw foruma čimprej vsi postanejo nosečiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:26:35   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Mir vsem umrlim, ampak, da živi divjanje zagovarjajo in opravičujejo, tu pa potegnem črto.

Problem niso avti. Ni problem alkohol, droge,... problem je v tistih, ki to izrabljajo.


ja razumem in imaš prav ampak kot sem riji napisala:
je pa res da pač ne obsojam drugi... pa sm v prometni nesreči zgubla tud nekoga  (skuter), ni dirjal, je pa na ovinku zgubil ravnotežje...pa so ga tud vsi obsojal... in vem kak se pučuti tale punca....


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:29:17   
rija
glej, jaz sem lani izgubila zelo dobrega prijatelja, padel z motorjem, v ovinku, slaba cesta, ni poznal ceste, pa ga je nabilo v betonsko soho in je po nekaj urah operacije umrl.

in zakaj njega ni nihče obsojal?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:33:25   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

glej, jaz sem lani izgubila zelo dobrega prijatelja, padel z motorjem, v ovinku, slaba cesta, ni poznal ceste, pa ga je nabilo v betonsko soho in je po nekaj urah operacije umrl.

in zakaj njega ni nihče obsojal?


ja obsojajo vsakega, pa če je kriv al ne, ampak s tem  želim povedat..da zarad tega ne obsojam, ker je men takrat blo ful hudo puslušat razno kletvanje na njim! js sm punci napisala in jo branla, ker sm takrat želela da to nekdo stori zame...in upamda če bom kdaj mogla še dat to skoz, bi tud to pričakovala...

< Sporočilo je popravil Snoopyka -- 13.6.2009 16:34:03 >


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:38:55   
mateyka
no js sm sam pojasnila, da rdugač js ne dirjam po cestah. moj je, pa se je umiru, ker mu js in user posted image pomeniva več, ko adrenalin. tk da te midva res nebova ogrožala...


veš kaj pa mene moti? da te boli za druge otroke in se umiriš šele ko pričakuješ svojega. evo, mene ful moti tak attitude. več kot adrenalin bi mu moralo pomrniti človeško življenje. katerokoli. kateregakoli dojenčka ali otroka. ali starša kakega dojenčka, ki bi lahko bil sirota zaradi divjanja po cestah.

veš kaj mam jaz zdajle na "to do" listi? skrbim za nepokretnega očeta, ki ga je na pločniku zbil model, ki je prevozil stop znak. tko da mi take "ko je dobil otroke, se je zresnil" nič ne pomagajo.

p.s. to samo dam kot primer, ne kot nekaj kar bi zdaj zvečili kot temo.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.6.2009 16:41:22 >

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:44:14   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no js sm sam pojasnila, da rdugač js ne dirjam po cestah. moj je, pa se je umiru, ker mu js in user posted image pomeniva več, ko adrenalin. tk da te midva res nebova ogrožala...


veš kaj pa mene moti? da te boli za druge otroke in se umiriš šele ko pričakuješ svojega. evo, mene ful moti tak attitude. več kot adrenalin bi mu moralo pomrniti človeško življenje. katerokoli. kateregakoli dojenčka ali otroka. ali starša kakega dojenčka, ki bi lahko bil sirota zaradi divjanja po cestah.

veš kaj mam jaz zdajle na "to do" listi? skrbim za nepokretnega očeta, ki ga je na pločniku zbil model, ki je prevozil stop znak. tko da mi take "ko je dobil otroke, se je zresnil" nič ne pomagajo.

p.s. to samo dam kot primer, ne kot nekaj kar bi zdaj zvečili kot temo.



on je letu po makedamu in kvečjemu ogrožal sam sebe!!! po glavni cesti pa je vozil hitr ampak do omejitve! pa se zdej nea spravlat na mojga... lepo prosim...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:46:33   
rija
a na makadamu pa ni nikogaruser posted image

pa še težje je zmanevrirati vozilo na makadamu kot na asfaltu....in hitro do omejitveuser posted image  načeloma so omejitve postavljene zelo realno in 50 v naselju res ni hitro, če si z glavo pri stvariuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:50:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

veš kaj pa mene moti? da te boli za druge otroke in se umiriš šele ko pričakuješ svojega. evo, mene ful moti tak attitude. več kot adrenalin bi mu moralo pomrniti človeško življenje. katerokoli. kateregakoli dojenčka ali otroka. ali starša kakega dojenčka, ki bi lahko bil sirota zaradi divjanja po cestah.


Tko sljivi druge.

Samo ko se mu kaj naredi, smo pa mi grdi, ker ne socustvujemo.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: bmw-fan
13.6.2009 16:51:46   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a na makadamu pa ni nikogaruser posted image

pa še težje je zmanevrirati vozilo na makadamu kot na asfaltu....in hitro do omejitveuser posted image  načeloma so omejitve postavljene zelo realno in 50 v naselju res ni hitro, če si z glavo pri stvariuser posted image



tk bom odgovorila:
tle kje je on letu res ne, ker tam so sam njive (vse v družini) in za te njive se tko skrbi, da so postali travniki, ki se nikol ne porihtajouser posted image in če že tko gledaš je velik manj tveganja da koga zbije, kot pa da voz po glvni cesti.
mišljeno je blo na to da pa eni vozjo pod omejitvami in namesto 50 pelje 40...moj pela kolk piše in je vesel ko se pela po avtocesti, kjer pela 100 na uro...



_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: bmw-fan
13.6.2009 17:05:35   
Minka Pobalinka
Čist izven konteksta, ampak... user posted image


Snoopyka.. pojdi raje delat tečaj iz slovenščine.. pa šele potem izpit za avto. Pa nisem kakšna zadrta slavistka, daleč od tega, ampak tole pa.. to je pa too much. V dvajsetih objavah nisi enega normalnega stavka "skup spravila".. potem naj pa tvoje izjave kdo resno jemlje?? user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?