|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena NS v Postojni
22.6.2009 11:52:06   
Žaži
Ali morda katera ve, koliko stane NS v Postojni in ali dajo oni CD ali ga moraš prinesti s seboj?
Ko sem se naročila, sem to pozabila povedati, sedaj pa že celo dopoldne kličem nazaj in nihče ne dvigneuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 12:47:22   
Anonimen
Za vikend in danes je v Po porodnišnici neverjetna gužva. Domov pošiljajo tud tiste, ki so odprte 4 cm.user posted image Za vikend je blo 21 rojstev v času dežurstva, danes zjutraj niso imeli proste porodne. Tak da sklepam, da so tud telefoni na tem, da pregorijo.user posted image

(odgovor članu Žaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 14:22:04   
*Mojca*
Bila sem prejšnji teden. Stane 60e, ni bilo govora o kakih cdjih user posted image Dobiš 2 slikci za spomin in to je to. Traja pa ene 15min.

Didlina: za Saško se pa vseeno najde nadstandard user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 14:26:06   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

Bila sem prejšnji teden. Stane 60e, ni bilo govora o kakih cdjih user posted image Dobiš 2 slikci za spomin in to je to. Traja pa ene 15min.

Didlina: za Saško se pa vseeno najde nadstandard user posted image user posted image user posted image



Jaz sem bila prejšnjič tudi v Postojni in sem dobila cel pregled na CD sneman, ne spomnim se pa več ali sem ga s seboj prinesla ali sem ga tam dobila, ker vem da sem ga enkrat dobila tam, pa ne vem več ali na NS ali na 3Duser posted image .
No, hvala za cenouser posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 14:26:55   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Za vikend in danes je v Po porodnišnici neverjetna gužva. Domov pošiljajo tud tiste, ki so odprte 4 cm.user posted image Za vikend je blo 21 rojstev v času dežurstva, danes zjutraj niso imeli proste porodne. Tak da sklepam, da so tud telefoni na tem, da pregorijo.user posted image



O fak, dobro da še nisem na vrstiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 22:23:23   
moana
NS v Postojni je 80 eur, placas po koncanem UZ. cd priskrbijo oni, dobis pa na njem par posnetkov, kr neki slikic, men so podatke o bebici (teza, utrip,itd.) ter dve najlepse slikce tud sprintali. uz je trajal cca. 30 min (z nasimi vprasanji in solzami vred), prisli smo na vrsto takoj, dr. ful prijazna in ustrezljiva, oz. celotno osebje je 1a.
po koncani ns smo sli se na individualni ogled porodnisnice (gres ce imas sreco, tj. te sprejmejo individualno ce niso zasedeni) in nas je sprejela babica ki nam je v porodni (porod v vodi) vse razkazala, razlozila in vpisala v knjigo kt morebitne "goste". na ns smo bili 13.5.09, NEPRECENLJIVO DOZIVETJEuser posted image
upam da sem ti pomagala pa uzivaj ob gledanju tvojega piscanckauser posted image



_____________________________

....sonchece ... mi2 te čakava...

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena NS v Postojni
22.6.2009 23:06:43   
moana
se opravicujem, sem opisala 3D uzuser posted image

_____________________________

....sonchece ... mi2 te čakava...

(odgovor članu moana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena NS v Postojni
23.6.2009 9:34:51   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: moana

se opravicujem, sem opisala 3D uzuser posted image


Se mi je kar zdelo da govoriš o 3D, ker ne more biti prejšnji teden NS 60€, pri tebi pa 80€. Sem pa jaz šla prvič po 3D tudi na ogled porodnišnice in so bili res vsi prijazni, edino pregled ni bil fajn, ker se ni nič videlo, se ni hotel obrniti in me je dr. poslal na en sprehod okoli porodnišnice in se user posted image še vedno ni obrnil, nisem pa potem rabila nič plačati, je rekel da res brezveze da plačam, če mi ni imel nič zanimivega za pokazati, še ene slikice ni mogle narediti, razen če bi uho slikaluser posted image .

(odgovor članu moana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?