|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

Rdeč ali rjav izcedek


rdeč ali rjav izcedek, uspešno sem donosila otroka ali pa sem noseča
  48% (293)
rdeč ali rjav izcedek ki je vodil v SS
  20% (126)
povečan, vendar normalen izcedek
  17% (107)
brez kakršnihkoli sprememb
  12% (77)


Skupaj glasov: 603


(Zadnji oddan glas : 2.12.2017 8:01:52)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
18.3.2009 9:39:03   
slomak
no me veseli, samo sej veš vse ženske smo si različne. Upam, da bo pri meni tud tako. Veliko sreče še naprej.

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.3.2009 11:41:07   
Shams
Zdravo,

n mi smo pa noseči 10 tednov in tukajle berem da je tale rjav izcedek pri enih normalen, pri drugih spet ne... Jaz sem ga imela pri 8 tednu ampak zelo zelo malo...
Imam prvi pregled komaj 31.3., tako da so mi vsi prvili da dokler ni ta izcedek rdeč kot menstruacija da je vse ok... No sedaj pa tukajle berem da lahko temu ni tako... Oh... Upam da je vse ok..
Najverjetneje pa je odvisno od ene do druge ženske...
Bomo torej počakali do torka....

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
29.3.2009 17:19:43   
mlada mama
Zdravo.

Sem nova na tem forumu. Noseča sem 7t. Prejšnji vikend me ke bolelo v spodnjem desnem delu trebuha, vendar me je po enem dnevu nehalo. Sedaj pa imam čuden izcedek; čeprav ne vem, če bi lahko sploh rekla izcedek.
Opazila sem prozorno, vmes tudi malo belo snov, ki pa je malo lepljiva in se drži skupaj, kot če bi bila zlepljena. Strah me je, ker bi lahko bil tudi del posteljice, ali ne? Drugače pa ni nobene krvi in nič drugega.

Prosila bi, če katera kaj ve o tem.

Veliko sreče vsem user posted image

(odgovor članu Shams)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
8.5.2009 12:07:38   
Shams
Živjo.

Ne sekiraj se preveč glede tega, ker če se je vse skupaj še slabše. Kakorkoli razni izcedki itd.. so nekaj povsem normalnega v nosečnosti. Jaz sem zdaj noseča 15 tednov in imam nonstop takšen belo rumen izcedek, da moram večino nosit dnevne vložke. VSe so hormoni, kateri ti delajo teave. Če pa te začne peči ali srbeti, potem imaš vnetje. Za to obstajajo svečke...

Jaz sem glede na kar nekaj takih in drugačneih počutij bila nekaj časa skoz v skrbeh, ampak vse je normalno da ni normalno... :)user posted image

(odgovor članu mlada mama)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.5.2009 10:52:57   
florecita
Rjav izcedek, 3,4 tedne trajal..zadnje dni vse pogostejši oziroma... prišlo do SS

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.5.2009 18:51:13   
kejti

Moja zgodba je takšna: dva splava in tedaj sem obakrat imela rjave madeže. Sedaj sem noseča cca 7 tednov in spet so se pojavili rjavi madeži, dobila sem dabrostone in počivam. Prvo sem imela cca 7 dni vsak dan izcedek potem se je zaustavilo potem pa spet čist malo.
Ojoj kako tu grejo živci.user posted image

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.5.2009 18:53:43   
kejti
v

2 x rjav izcedek, ki je vodil v SS

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.5.2009 19:26:58   
Anonimen
izcedki so normalni dokler niso rjavi ali rdeči... 

(odgovor članu kejti)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.5.2009 22:08:36   
an...
pozdravljene!
itak vsaka pravi drugače,...vsekakor je najbolje, da se odpraviš k svojemu G, da ti pove kako in kaj..pa vseeno eno vprašanje,...danes en cajt pouser posted image na wcju opazim med izcedkom rdečo pikico-resnično pikico!...sedaj me dajejo še krči, ki jih prej ni bilo. aja noseča sem 7t do sedaj sem imela rjavo-rumen izcedek skoraj vsak dan proti večeru. prvi pregled imam 3.6. in bi najrajši počakala do takrat, čeprav vem da moram takoj klicat ginekologa me vseeno zanimajo tudi drugačna mnenja in nasveti.
hvaalaauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
29.5.2009 6:25:51   
Anonimen
takoj pojdi k G!!!

(odgovor članu an...)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
29.5.2009 21:35:46   
power girl
Pozdravljeni!
Naj še jaz napišem svojo zgodbo.
Sem v 7 tednu nosečnosti.pred 2 tednoma se je pojavil rjavo-rdeč izcedek.Takoj sem obiskala G,ki mi je po ultrazvoku ugotovila,da se mi je začela posteljica luščit.Napisala mi je spasmex za bolečine in me poslala domov z besedami,da je naredila vse kar je v njeni moči in da,če bo nosečnost zdržala do 15 tedna je vredu,če ne pa bo pač ss.Ali obstajajo kakšne tablete za ustavljanje tega izcedka.Naj povem da opazim izcedek vsak dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
30.5.2009 11:19:59   
tassika
Tudi jaz sem imela rjav izcedek v 7t in sem bila na urgenci, ker je bilo s plodom vse ok mi je napisala hormonske tablete utrogestan, ki so izcedek ustavile, je pa tako, da če bi prišlo do SS ga te tablete ne preprečijo. No jutri bom dopolnila 15t in jih bom lahko nehala jemat. Držim pesti, da bo s tvojo pikico vse ok. Meni so sodelavke rekle tako, če je otrok zdrav se bo itak obdržal, če je pa kaj narobe naj pa čimpreje gre, ker kasnejši kot je SS bolj boli in po eni strani se s tem strinjam. Jaz sem ga lani imela v 10t in mi je bilo grozno, da ne govorim kako je biti pred operacijsko in čakati, da ti naredijo abrazijo. Ampak ne bi zdaj o tem.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
30.5.2009 11:25:28   
power girl
Tassika!
Želim ti lepo nosečnost in upam,da bom tudi jaz dočakala 15 teden.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
1.6.2009 16:26:45   
sisi77
ojla!
Tudi jaz sem s težavami glede izcedkov. Noseča sem 8 t. Pred 10 dnevi  sem  dobila rjav izcedk ki se je pojavljal samo zjutraj ko sem šla na wc na papirju. Na prvem pregledu pred 1 t mi je G. naredil UZ kjer se je  videluser posted image   in mi dal Utrogestan. Izcedek je izginil. Potm sva z dragim v nedeljo zgutraj user posted image in ko se ubrišem zagledam kri. Šla sem na urgenco kjer me je nadrl da nebi smela user posted image in če mi tega nihče ni povedal. Krvavitev se je sicer sedaj ustavila vendar me je zelo strah kaj bo naprej. Danes sem namreč zagledala še malo rjavega izcedka. Cel dan pa me po malem boli v spodnjem delu. Ali je katera od vas že imela izkušnjo podobno moji. Ali res ne smeš user posted image v zgodnji nosečnosti. Prosim za odgovore nebi rada še enega ss v 1/2 leta.

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.6.2009 18:02:44   
kejti
Sisi koliko jaz vem ne smeš imeti spolnih odnosov, če krvaviš oz. imaš rjave izcedke, vsaj tko je meni rekel moj ginekolog. Jaz mislim, da bo pri tebi vse v redu. Saj so res butasti, da te naderejo ti pa pojma nimaš da ne smeš imeti odnosov.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.6.2009 18:12:17   
tassika
Midva imava prepoved že od začetka še predno sem sploh kaj krvavela, potem pa sploh in tako bo že 3 mesece abstinence.user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.6.2009 18:26:13   
sisi77
Hvala za odgovore. Ste me potolažile zelo. Najbolj pa me je danes moj G. ko mi je pokazal mojega miška kako mu veselo bije srček. Moj g. mi je rekel da lahko user posted image vendar bolj nežnouser posted image . No jaz sem se odločila da en čas nebova kljutemu. Aja pa Utrogestan je rekel tudi da lahko pojem do konca potem pa ne več. Sem v 7t5d pa upam da  ni prehitro končati to s Utrogestanom. Mam ga še za 2 dni. Kaj ve mislite lepotice?
Srečno vsem

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.6.2009 20:29:07   
tassika
Ne vem sisi jaz ga moram jesti do 15t no zdaj sem že 15t in ga bom do knca tedna, pravijo da potem nima več učinka ker vse delo prevzame posteljica, prej je pa kao hormonska podpora nosečnosti in rumenemu telescu, no eč je tako rekel bo že držalo, sem pa prebrala na forumu od  Pušenjaka, da ga je potrebno počasi ukiniti, ker drugače lahko spet pride do izcedka zaradi uravnavanja hormonov, jaz sem jedla od 7t-19t 3 na dan, potem do 12t 2 na dan in zdaj po eno na dan.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
3.6.2009 19:18:32   
kejti

jaz pa pijem dabroston 2 tableti na dan že kr od začetka kako dolgo bo pa to trajalo ne vem. Tassika ti praviš da si v 15 tednu, bomo vidli kako bo z mano.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
9.6.2009 19:05:17   
power girl
Oj!
Spet se oglašam.sprašujem se,zakaj vsem G dajejo tablete za izcedek,mene pa je domov poslala z spasmexom.še vedno imam rjavkast izcedek,sedaj pa se je na wc papiru začelo pojavljati,....saj ne vem kak naj napišem....rjavkasto,tak če bi bile neke niti,oziroma tak če bi bilo neko meso.Mi lahko katera kaj pove o tem,ker se mi zdi,da je moja G,za en dr..

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
9.6.2009 19:57:38   
Bojana82
Power girl, mislim da imam jaz podobne izcedke kot ti.....jaz moram jemati buscopan in fidimag po eno tableto na dan! Pri meni nekega jasnega vzroka zakaj do teh izcedkov prihaja ni! Ravno danes sem imela pregled in je rekla, da so lahko posledica manjšanja ciste, ki jo imam za maternico ali pa to da posteljica čisto malo gleda čez ustje kar pa ni nič rizičnega ali nevarnega!

Vsekakor pa bi jaz na tvojem mestu zamenjala ginekologinjo.....


......aja, sem pa v 19T, pa ti?

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
9.6.2009 20:01:36   
power girl
Bojana82,jaz sem v 9 tednu.Meni je rekla,da bi se mi naj posteljica luščila in da je ona naredila vse kar je lahko,kljub temu da mi ni dalanobenih tablet,po vrhu vsega pa še je rekla da se lahko vrnem v službo s tem,da ne smem dvigovat težkih stvari.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
9.6.2009 20:07:58   
Bojana82
Kot sem že napisala, pojdi še do kakšnega strokovnjaka....delati definitivno nebi smela, ne razumem kako lahko reče da je naredila vse kar je lahkouser posted image ! Jaz sem od samega začetka na bolniški in imam predpisan počitek!


(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
9.6.2009 20:13:16   
power girl
Želim ti lepo nosečnost,jaz bom obiskala drugo G,pa se ti spet kaj javim.Lepo se imej

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
23.6.2009 18:24:44   
jewel157
Živjo,

jaz sem pa v 7. tednu in mi danes, za spremembo ni bilo slabo, me pa že cel dan boli v sp. delu. Zjutraj sem opazila rahel temnejši madež, potem pa beli tok. Dvakrat se mi je celo zgodilo, da me je pošteno zaštihalo. Bojim se, da je kaj narobe. Kaj menite?

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?