|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 20:54:43   
sani1
Čer...

klaja- držim pesti, da se vse dobro izteče.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   in pa res en velik user posted image   zate....

vohuni- o teh stvareh nebi izgubljala besed.

Sva pa bili danes pri P na sistematiki za 18. mesecev in ima moja pupa 10kg in pa 83 cm...  Je bila prav posrečena... Cepljeni bova pa malo kasneje, ker malo kašlja in je nisem pustila cepit.

Vam pa moram povedati, da sem se opogumila in sem prejšnji teden bila pri frizerju in sem iz črnolaske postala bjonda...  Noro...  Se moram še sama navaditi kaj šele drugi...user posted image   

alfabeta- pa sem le imela jajca, da sem to naredila...user posted image

pa še eno user posted image    A se za konec šolskega leta kupi kaj vzgojiteljicam v vrtcu?  Moj user posted image je rekel, da nimam kaj nosit jaz pa sem že kupila eno malenkost. Zdej pa ne vem al naj dam al ne... Kaj menite ve, ki imate z tem že izkušnje...

No zdej pa pod tuš in malo pred tv in  spanje...

nočko...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Anči2)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 20:56:50   
majra
Klaja, user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image , držim pesti, da čimdlje ostanete v enem

(odgovor članu Anči2)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:07:49   
Sunny Morning
Obljuba dela dolg.

Neja in Lara
user posted image

Mala zmešnjava
user posted image

Moški piknik
user posted image

Uganite kdo je za vrati...Žan
user posted image

Neja preverja koliko vina je še v sodih
user posted image

Zdaj bom pa naredila špago
user posted image

Ta boljša malca...smoki
user posted image

Neja se je zaljubila v voziček, Ajda pa išče skriti zaklad pod mizo
user posted image

Miha obvlada vožnjo
user posted image

Neja bi tudi rada pokazala kako se vozi
user posted image

Zdaj se kregava še za žogo
user posted image

Še Neja in Žan v kregu za žogo
user posted image

Kako je okusna tale lopatka
user posted image

TRIŠ
user posted image

Mali prijatelji
user posted image

...še enkrat
user posted image

Žan ti si moj kolega
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:11:03   
Sunny Morning
klaja upam, da user posted image še malo počaka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:11:11   
vaney
sani, super poteza, da si zdaj "naša" (blondauser posted image )

glede darila vzgojiteljici-nič ni nujno, daleč od tega, vendar je pa vsaka vesela pozornostiuser posted image Mene so npr. starši letos res zelo lepo presenetili na zaključku, sem ostala kar brez beseduser posted image vsi skupaj so zbrali denar in nama s pomočnico dali vsaki rumeno kratko telirano majico, spredaj natisnjeno ime skupine in šolsko leto, zadaj natisnjeno skupinsko fotografijo z vsemi imeni in priimki otrok, zraven pa vsaki ogrlico iz VDC-ja (varstveno delovni center), čestitko z logotipom skupine, notri napisana zahvala in narisan šopek z imeni otrok, zraven pa še krasno aranžirana vrtnicauser posted image Res krasno darilo...pa sploh ni to nujno, nekateri starši kupujejo posamezno malenkosti, svečke, kavo, čokolado, nekateri vsi skupaj, drugi spet nič-vse pa je ok, itak delamo zaradi otrok, ne zaradi darilauser posted image Kljub darilu mi je še vseeno največ pomenil stavek staršev;upam, da bosta tudi drugo leto ostali z našimi otroki, saj tako najbolj veš, da so otroci in starši zadovoljni, da se dobro počutijo...to pa je, vsaj meni, glavno.
Je pa res, da sem potem dobila še večjo voljo, da sva tudi midve otrokom podarili darilo za konec leta, in sicer vsakemu sva zrihtali DVD z okrog 550 fotkami skozi celo leto, naredili "zloženko" in na prvo zunanjo stran napisali zahvalo za čudovito leto, na notranjo pa sem dala razvit posamezno fotografijo vsakega otroka in vsak je naredil odtis roke, pa sva to nalepili. Naredili sva še rožice iz gipsa, pobarvali in vse skupaj aranžirali, tako da je vsak dobil ob odhodu domov darilo in vsi so bili resnično zadovoljni....hočem povedat, da so to sicer malenkosti, ki pa pripomorejo k obojestranskemu zadovoljstvuuser posted image Tako da...ti kar nesi kavico, če hočeš, drugače pa kakšna lepa beseda in bosta zelo veseliuser posted image

No, vidiš, ko si me dobila na mojem področju, zdaj sem ti pa napisala cel romanuser posted image saj ne bom večuser posted image

lahko noč in lepo spiteuser posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:27:48   
limma
Samo na brzino, ker sem bila cel dan na izobraževanju v Lj in sem utrujena...sem že pozabila, kako se je vozit tako "daleč" ...

klaja, mislim nate in na user posted image in upam, da čim dlje ostane pri tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fotke D+BK so krasne user posted image , Triš, kako si lepauser posted image Mi smo bili v Ikei v sredo, žal si malo kasneje napisala za mizico. Ti javim, ko bomo spet šli, ampak po moje ne tako kmaluuser posted image

mml, tudi tvoje fotke so krasne user posted image Aaaaa, kako bi nekam (daleč) šla user posted image

sani, user posted image za pogum. Prav rada bi te videla! Javi se, ko boste na Kor.

vreme, mi smo tudi preživeli lep podaljšan vikend pri prijateljih na Obali.. mislim, da ste se Neži in njihov, 3 tedne mlajši fantek, kar malo zaljubilauser posted image ... sta oba jokala, ko smo šli domovuser posted image In ta fantek je klical Nežo, čeprav drugače nič ne govori user posted image

vaney, kako sta se potrudili za vajine otročke... se vidi, da si z dušo in srcem pri svojem delu user posted image

Lahko noč.



(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:34:33   
urssyy
Klaja tudi jaz držim pesti zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sani tudi mi smo vsi starši zbrali evre in podarili vzgojiteljicama darilo. Sicer družinske karte za kopanje v Aqualuni, ampak upam, da sta bili veseli darila. Tudi onidve sta se potrudili in nam staršem pripravili krasen mapice z slikami in opisi kaj je kakšen malček počel čez leto...skratka zelo lepo...vsak si zasluži pozornost, če "dobro dela"...a ne Vaney?

Suny upam, da v tretje vam uspe odrajžati na dopust.

Glede vohunov pa imam jaz najlepše izkušnje...če rabi ktera kak nsvet, naj se mi kar javiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:42:46   
rihtarca
Klaja mislim nate in tvojega user posted image in upam, da čimdlje ostane pri tebi na toplem in varnem!
                                        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:43:55   
dašabina
Klaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 21:45:51   
rihtarca
Super slike tako mml, kot tudi Sunny.

Triš kako lepauser posted image !


Jaz pa imam 3 dnevni seminar v LJ in šibam spat...drgač pa smo OK. Z vsakim dnem kaj novega pogrunta, pa vsak dan novo besedo pove...drgač pa uživamo zunaj, kolikor nam vreme dopušča in komaj čakamo morje.

(odgovor članu rihtarca)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 22:23:42   
nana35
Sunny,slikice so prav lepe.

mml,tudi tvoje slike so krasne...

_____________________________

:))


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 7:10:22   
katarinas
Dobro jutro!

Samo eno user posted image : redno cepljenje je pri 18. mesecih? Jaz sem čist pozabila, Lara bo pa zdaj stara 18. m., čez poletje ne bo cepljena, se pravi šele septembra?user posted image user posted image Joj, moja pozabljivostuser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 7:35:29   
koala
klaja, upam da detece še nekaj časa počaka na toplem. Mislim na vaju!!!!! Pikapoke.

sunny čudovite slikice, Triš pa je taaaaaaaaaaaaak lepa nosečka, iiiiiiiiiiiii kaki lepi buši.

mml čudovite slikice.

katarinas, Alex bo tudi več kot  18 mesecev star ko bo cepljen, ker smo meli prvo cepljenje zamaknjeno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 7:44:46   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Dobro jutro!

Samo eno user posted image : redno cepljenje je pri 18. mesecih? Jaz sem čist pozabila, Lara bo pa zdaj stara 18. m., čez poletje ne bo cepljena, se pravi šele septembra?user posted image user posted image Joj, moja pozabljivostuser posted image

sva že dve, mi je zdravnica povedala, da mora biti cepljen v času do preteka 1 leta od zadnjega cepljenjenja, ki je bilo pri nas 24.12.2008 - poklicat moram 2 tedna pred tem datumom (sem zakompliciralauser posted image )
tako da takrat bo tudi sistematika in to tretje cepljenje....

MMl in Sunny, krasne slikeuser posted image a ni neka privlačnost med Mihatom in Nejo?user posted image
lep dan še naprej...

< Sporočilo je popravil dašabina -- 30.6.2009 7:47:58 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 7:51:28   
katarinas
Sunny lepe slike,sem pozabila pohvalituser posted image

Cepljenje - sem poklicala v ZD in mi je rekla, da se kao nič ne mudi, da če je v vrtcu bomo to vse opravili septembra, če bi pa na novo šlo v vrtec bi mogla pa prejuser posted image  Se torej slišmo septembra....ja itak, bom jst klicala septembra bo pa rekla zakaj nisem prej poklicala, da je že vse polno....bom klicala že avgustauser posted image

p.s. dolenjke, a veste, da našega romskega svetnika infarkt in je umrl...

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 10:12:10   
TRIŠ
Nana hvala ti,nič ne bo prepozno,ampak ob nedeljah hodimo večkrat k tašči na kosilo,pa nas je za mizo 9 in naš Žan potem zelo rad jemlje tudi iz naših krožnikovuser posted image user posted image user posted image

vaney eni imajo pač čas da berejo stvari ,ki niso za njih,da potem lahko malo ogovarjajo,poznam to,ampak sem dobila že trdo kožo in se res ne oziram več na druge,kot samo na mojo družinicouser posted image .Ko pa boš na dopustu pa javi in se dobimo kar pri meni na kaviciuser posted image .Glede darila pa si se maksimalno potrudilauser posted image user posted image user posted image

Ursulina o zaklepanju sem tudi jaz pomislila.To bi bilo res finouser posted image

spanje mi smo se zbujali cele noči po 20x,ko pa sem šla jaz v bolnico je ati to hitro poštimal da je spal celo noč,sedaj pa je itak že velik in spi že v veliki postelji.Zvečer si kar sam pripravi posteljico da včasih ni niti stuširan ker nas preseneti in gre že ob 18.00 spat,mi pa mislimo da se v sobi igrauser posted image

mml lepe slikice ,edino tiste ličinke ufffff fuuuuuujuser posted image

Klaja držim pesti za vašo pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sunny morning lepo sem se nasmejala do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image krasne slikice in komentarjiuser posted image user posted image user posted image

limma rihtarca koala ja hvala glede komentarja user posted image ampak kje so še skoraj 4 meseci,jaz bom kot tankuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

DAAAN!!!!

Ja kako lepo tole rečeš DAAAAAAAN

IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

pozdravljene!

ja, saj, mene tudi ne moti če kdo bere, ampak tole metanje očitkov pod nos zaradi pisanja na temle forumu me pa res jezi... in to da potem pišemo manj, kot bi sicer... a ni bolje, da je stvar zaklenjena in privatna, pa lahko pisarimo brez pomislekov? saj ravno to je čar tegale foruma, dve leti nazaj se nismo poznale, danes pa bi praktično dale druga za drugo roko v ogenj... in da potem eni na ta račun foušijo zganjajo mi je res za pop


Tole pa si tako lepo in resnično napisala user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 30.6.2009 10:13:18 >

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 13:48:32   
Katrin
Dan user posted image

klaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ursulina: sem odgovorila na tvoj ZS user posted image  Mi poveste kaj več o tem geslu user posted image  Prvič slišim user posted image  Je pa opcija, da si čisto spremenimo naslov in nismo januarčice ampak nekaj **** user posted image , če imate res težave z nepovabljenimi gosti/uporabnicami.

Sporočite mi, kaj lahko naredim user posted image

Lep dan vsem user posted image

Anže pa je že tudi korenjak in pol, ga kličem kar mali razbojinik; vse ga zanima, vse ponovi, je radoveden in nasmejan; s Kajo sta prijatelja in norita, se smejita...

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 13:51:06   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

joj, jej.. tile VOHUNI me pa res jezijo... a ne bi mogle tele teme kako zaklenit in dostopat s kakim geslom? sem jezna na vse tele bralce, ki se jih (VAS) stvari ne tičejo.... user posted image

Najboljši recept: ignoranca !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:07:13   
ursulina
kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:13:26   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image


kaj pa vem, po moje kdor nas bo hotel najti, nas bo tudi potem našel...? meni je drugače vseeno, povejte tiste, ki ste imele že slabe izkušnje....

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:23:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina
kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image

kaj pa vem, po moje kdor nas bo hotel najti, nas bo tudi potem našel...? meni je drugače vseeno, povejte tiste, ki ste imele že slabe izkušnje....

Se strinjam s katarinos. Tiste, ki imate slabe izkušnje povejte, meni je vseeno, ker nimam svakov, svakinj ipd., da bi vohunili za mano.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:38:25   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image


To ne pomaga ker vtipka tvoj link in te najdeuser posted image ,lahko se edino spremeni link kot rihtarcauser posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:40:22   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image


Glede na to, da je RR javni forum, ki ga lahko bere vsak, tudi tisti, ki sploh niso registrirani, sem se jaz že davno odločila, da bom pri pisanju osebnih stvari precej previdna...kaj pa vem, tako se mi je zdelo najboljše...in do sedaj nimam nobenih posebnih težav, verjetno sem preveč nezanimiva za kakšne "vohune" user posted image . Zaradi tega jaz ne objavljam svojih fotk...ne uporabljam svojega in moževega imena, ne govorim o tem, kje sem v službi...saj vem, da me lahko vseeno kdo prepozna preko otrok, ampak je pa manj verjetno. Tudi ne razlagam okrog kakšen je tukaj moj vzdevek...mogoče sem malo paranoična, ampak zaenkrat se obnese user posted image

Sprememba naslova teme se mi ne zdi smiselna, ker če ima kdo resen namen vohunit, nas bo prepoznal po vzdevkih...

...varianta je, da naredimo svoj zaprt forum, tako kot so naredile že avgustovke 2007...





sunny krasne fotke malih sončkov user posted image

triš res si prav super nosečnica user posted image , ti kar zavidam tvoj trebušček...res uživaj in pazi nase user posted image

sani auuuuuuu...blond....auuuuuuu....nimam besed...kako pa je spremembo sprejel user posted image  in kaj je rekla Manja? Aja glede darila z vzgojiteljico...jaz gledam na to kto na DHP user posted image . Pri nas smo starši zbrali skupaj in sta dobili masažo in pedikuro, plus še eno pesmico, ki ju je napisal en očka, tako da so začetn črke vsake vrstice dale njuni imeni in priimka...otroci so pa tudi dobili darilca ob zaključku šolskega leta in seveda lepo pripravljene osebne mape...

limma ti verjmem, da si se hitro odvadila dolgih voženj, pa user posted image  za Nežino prvo ljubezen user posted image

vaney res sta se zelo potrudili za vajine varovančke user posted image . Se pa strinjam, da največ je pa vredna pohvala in zaupanje, ki ti jo izkažejo user posted image

Tole pišem že skroaj eno uro, ker vems skeniram diase s poročnega potovanja (pred skoraj 13. leti sva bila v Dominikanski republiki in na Haitiju), je prav grozno pogledat, kako sva se postarala v teh letih...user posted image , drugače namreč sploh nimam občutka, da sem se kaj postarala user posted image



_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:50:30   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: mml

IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

kot vidite, sem našo katrin malo pobarala, kaj se da narediti o zadevi glede vohunov... ignoranca žal v hujših primerih ne zaleže :)

povejte druge, kaj mislite o spremembi naslova? če bi to kaj pomagalo? user posted image


Glede na to, da je RR javni forum, ki ga lahko bere vsak, tudi tisti, ki sploh niso registrirani, sem se jaz že davno odločila, da bom pri pisanju osebnih stvari precej previdna...kaj pa vem, tako se mi je zdelo najboljše...in do sedaj nimam nobenih posebnih težav, verjetno sem preveč nezanimiva za kakšne "vohune" user posted image . Zaradi tega jaz ne objavljam svojih fotk...ne uporabljam svojega in moževega imena, ne govorim o tem, kje sem v službi...saj vem, da me lahko vseeno kdo prepozna preko otrok, ampak je pa manj verjetno. Tudi ne razlagam okrog kakšen je tukaj moj vzdevek...mogoče sem malo paranoična, ampak zaenkrat se obnese user posted image

Sprememba naslova teme se mi ne zdi smiselna, ker če ima kdo resen namen vohunit, nas bo prepoznal po vzdevkih...

...varianta je, da naredimo svoj zaprt forum, tako kot so naredile že avgustovke 2007...



Se strinjam s tabo mml, boljše je, da poveš čim manj osebnih podatkov... jaz sem sicer tudi mislila, da me ne bo noben odkril, potem pa mi ena prijateljica reče, sicer čisto dobronamerno: Ej, a veš, da sem odkrila tvoj nick na forumu...pa sploh nisem rekla, da sodelujem na ringaraji ampak da samo kdaj kaj preberem...lahko, da je bilo slučajno, ali pa je "vohunila"user posted image user posted image

Verjetno bi morale vse spremenit nicke, pa nič več slik objavljat, pa še marsikaj...da nas ne bi našli....

Kako pa so to naredile avgustovke 2007? To pa ne vemuser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 14:52:53   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Tole pišem že skroaj eno uro, ker vems skeniram diase s poročnega potovanja (pred skoraj 13. leti sva bila v Dominikanski republiki in na Haitiju), je prav grozno pogledat, kako sva se postarala v teh letih...user posted image , drugače namreč sploh nimam občutka, da sem se kaj postarala user posted image


ja pajade, to se samo teb zdiuser posted image user posted image

 
Dašabina kaj pri nas tudi kaj zbirajo za vzgojiteljice? Jst nisem še nič dala, je pa danes Lara zadnji dan tukaj v Palčki (ampak res čisto zadnji dan, mi je šele zdaj "užgalo"user posted image ), ker potem avgusta bo v glavni enoti, septembra pa že na Drski...joj kako bom jaz pogrešala tega našega Palčkauser posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?