|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
28.6.2009 22:47:58   
ursulina
joj, jej.. tile VOHUNI me pa res jezijo... a ne bi mogle tele teme kako zaklenit in dostopat s kakim geslom? sem jezna na vse tele bralce, ki se jih (VAS) stvari ne tičejo.... user posted image

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 7:22:16   
katarinas
Jutro!

Pijem user posted image  in sem mogla malo sem pogledat, da vam zaželim vsem lep dan!

Sunny vidim, da si že v službi. Kako je bilo na morju, vreme lepo?

Kar pa se tiče vohunov...šment res koliko imajo eni dela, najprej naj pometejo pred svojim pragom. Menda mene noben ne čekira, ali pačuser posted image  Ma se ni vredno sekirat, res neuser posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 7:26:05   
katarinas
Pa še nekaj: Jaz bi kupila igralno hiško, plastično ali leseno za Laro...če morda poznate koga, ki bi prodajal rabljeno, ampak ohranjeno?

Sicer sem videla v BC na internetu, da jo imajo zdaj v akciji eno plastično...še razmišljam.....user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 7:29:35   
Sunny Morning
Jutro.

Najprej URSALARA
user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
Sunny vidim, da si že v službi. Kako je bilo na morju, vreme lepo?

Ja sem šla pogledat kaj se novega dogaja, ker doma enostavno nimam časa. Cele dneve sem okupirana z Nejo, zvečer se mi pa ne da prižigat računalnika. Sem pa obljubila slikice s piknika in upam, da mi zvečer znese, da jih pokažem.
Kako je bilo na morju? Ti nimam pojma, ker nismo šli. Smo imeli namem med prazniki, pa se je "predragi svak" zmislu, če bi mi lahko šli prejšnji vikend, da bi on šel zdaj. Moj user posted image  mu pa itak nobene stvari ne odreče in smo prestavli ampak je bilo prejšnji teden katastrofa od vremena in smo raje ostali doma. Ta podaljšani vikend pa na koncu "predragi svak" ni šel in potem ni šel nobeden. user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 8:03:51   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
Sunny vidim, da si že v službi. Kako je bilo na morju, vreme lepo?

Ja sem šla pogledat kaj se novega dogaja, ker doma enostavno nimam časa. Cele dneve sem okupirana z Nejo, zvečer se mi pa ne da prižigat računalnika. Sem pa obljubila slikice s piknika in upam, da mi zvečer znese, da jih pokažem.
Kako je bilo na morju? Ti nimam pojma, ker nismo šli. Smo imeli namem med prazniki, pa se je "predragi svak" zmislu, če bi mi lahko šli prejšnji vikend, da bi on šel zdaj. Moj user posted image  mu pa itak nobene stvari ne odreče in smo prestavli ampak je bilo prejšnji teden katastrofa od vremena in smo raje ostali doma. Ta podaljšani vikend pa na koncu "predragi svak" ni šel in potem ni šel nobeden. user posted image


No ta je pa dobrauser posted image , ampak vreme je bilo pa itak user posted image  tako, da boljše da ste bili doma....ampak vseeno pa paše zamenjat klimo neuser posted image

Upam, da ti uspe naložit slike. Jaz ne vem zakaj ne morem več dajat dol slik s shrani.si, me nekaj opozarja pa sploh ne vem kaj bi raduser posted image  Jih imam pa itak na FB tako, da si jih lahko tam pogledate... 

< Sporočilo je popravil katarinas -- 29.6.2009 8:04:39 >

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 9:01:56   
Alfabeta
DAAAN!!!!



IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

ampak vreme je bilo pa itak user posted image  


Tole pa ne bo držalo.....mi smo imeli super vreme, vroče, sončno, smo vsi rjavi, pa smo bili samo 4 dni. Sicer je ponoči padalo, ampak zaradi mene lahko ponoči tudi vile padajo user posted image



sunny tale tvoj svak je pa res user posted image . Upam, da boste kmalu šli na malo odklopa. Sicer pa res upam, da boš prilepila slikice, da vidimo kaj je ratalo. Drugače pa lahko na mail


glede vohunov pa...... samo tole.... Kaj user posted image imajo od tega?!?!?!



Evo, samo pofočkala sem se





(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 10:27:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Sicer pa res upam, da boš prilepila slikice, da vidimo kaj je ratalo. Drugače pa lahko na mail

Evo, za sveto obljubim, da bodo danes zvečer. Zdaj sem mojo novo kišto doma zrihtala in tudi slike sem dala dol s fotoaparata...tako da...zvečer.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 10:30:06   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
sunny tale tvoj svak je pa res user posted image . Upam, da boste kmalu šli na malo odklopa.

Raje sploh ne bom začela...se mi user posted image . Odklop pa nastopimo najkasneje 18. julija. Komaj čakam.


IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
ampak vreme je bilo pa itak user posted image  

Tole pa ne bo držalo.....mi smo imeli super vreme, vroče, sončno, smo vsi rjavi, pa smo bili samo 4 dni. Sicer je ponoči padalo, ampak zaradi mene lahko ponoči tudi vile padajo user posted image

Včasih se ti zdi, da severni in srednji Jadran nista na istem področju. user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 10:32:32   
dašabina
dober dan, še danes in jutri delam, potem pa julija juhuhuuser posted image

bo tud Miha cel čas doma, tako da se bomo imeli luštno...

mi gremo 5. julija v Nerezine - Bučanje za 10 dni, se že veselim, da malo zamenjamo klimo...

kar se pa "vohunov" tiče imam jaz svoje mnenje: glede na to, da to ni zaprt forum kot nekateri, gotovo napišem dosti manj kot bi sicer, drugače mi je pa čist vseeno, če nas pride kdo pogledat, ker grem včasih tud jaz drugamuser posted image , pa ne da bi hotela kaj slabega, ampak me pač zanima, kaj se kje dogaja, ko bo moj otrok toliko star ali pa kaj podobnega....ne vem, ljudje smo si različni in zame ni nekdo vohun, če pride na naš forum, drugače pa je, če jih zato dobiš pod nos....user posted image

uživajte in upam, da pade kakšna kava julija, če bo katera še kje....

drugač pa bom v Ljubjani 17, 20 in 21, ker bo Maša imela operacijo enega zoba, ki je višek (meziodens), tako da bom v bližini KC, če bo katera za kakšno kavo....

uživajte.....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 12:39:12   
dašabina
Katarinas, a si prepisala Laro? Mi smo dobili mesto v Sapramiškiuser posted image in bom imela vse tri otroke na kupuser posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 13:18:34   
ursulina
pozdravljene!

ja, saj, mene tudi ne moti če kdo bere, ampak tole metanje očitkov pod nos zaradi pisanja na temle forumu me pa res jezi... in to da potem pišemo manj, kot bi sicer... a ni bolje, da je stvar zaklenjena in privatna, pa lahko pisarimo brez pomislekov? saj ravno to je čar tegale foruma, dve leti nazaj se nismo poznale, danes pa bi praktično dale druga za drugo roko v ogenj... in da potem eni na ta račun foušijo zganjajo mi je res za popuser posted image

drugače pa ursalara, vse naj naj, še za nazaj, ampak ravno tako iz srca!!!

mi smo v redu, aft ni več, jemo kot veliki in se mi zdi, da se je miškolin v dveh tednih malo potegnil... edino spanje oz. uspavanje zvečer je nočna mora, če ni v veliki postelji noče spat, samo da ga začenjam polagat v njegovo posteljo je jok... v četrtek sva se dajala dve uri, potem sem omagala in ga položila v veliko posteljo in je zaspal zraven mene... ob treh zjutrja pa spet k nama... da sva polomljena, raje ne govorim...user posted image

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 13:39:26   
klepetkaa

IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

pozdravljene!

ja, saj, mene tudi ne moti če kdo bere, ampak tole metanje očitkov pod nos zaradi pisanja na temle forumu me pa res jezi... in to da potem pišemo manj, kot bi sicer... a ni bolje, da je stvar zaklenjena in privatna, pa lahko pisarimo brez pomislekov? saj ravno to je čar tegale foruma, dve leti nazaj se nismo poznale, danes pa bi praktično dale druga za drugo roko v ogenj... in da potem eni na ta račun foušijo zganjajo mi je res za popuser posted image




se podpišem pod čisto vseuser posted image

ljubljančanke
, jutri grem dopoldne v ljubljano, tako da če ima katera čas in voljo, lahko na hitrco pokofetkamo.

drugače pa vidim, da ima RR novo obleko... mi je všečuser posted image


lep dan

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 14:11:49   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina
edino spanje oz. uspavanje zvečer je nočna mora, če ni v veliki postelji noče spat, samo da ga začenjam polagat v njegovo posteljo je jok... v četrtek sva se dajala dve uri, potem sem omagala in ga položila v veliko posteljo in je zaspal zraven mene... ob treh zjutrja pa spet k nama... da sva polomljena, raje ne govorim...user posted image

Škoda, da si po dveh urah omagala. Jaz ti predlagam, da vztrajaj. Vsak večer naredi isto rutino in se tega drži tudi, če bo tulil kot da ga koljejo. Vem, da je težko poslušat ampak jaz sem se prepričala, da bo iz tega nekaj dobrega zame in za Nejo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
29.6.2009 14:12:01   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

Katarinas, a si prepisala Laro? Mi smo dobili mesto v Sapramiškiuser posted image in bom imela vse tri otroke na kupuser posted image


Ja, seveda, sem pozabila povedatuser posted image . Tudi mi smo dobili user posted image , mogoče bosta z Mihom celo skupajuser posted image  Tebi bo pa seveda itak lažje, da boš imela vse skupaj.

Klepetka jaz pa ne vidim, da bi imel RR novo obleko...?user posted image

Aja pa še to, sem glih zdaj v tem čist notri - tiste, ki imate doma plastično hiško za otroke - a je v redu, a recimo hitro obledi če je stalno zunaj, je trpežna ipd....recimo, gledala sem tole:




user posted image  
Cena:
189,90 € / 45.507,64 SIT

Klubska cena:
149,90 € / 35.922,04 SIT 








dimenzije: 165(d) x 102(š) x 126(v) cm.

    (odgovor članu dašabina)
    Neposredna povezava do sporočila: 2564
       RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
    29.6.2009 14:20:19   
    dašabina

    IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

    IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

    Katarinas, a si prepisala Laro? Mi smo dobili mesto v Sapramiškiuser posted image in bom imela vse tri otroke na kupuser posted image


    Ja, seveda, sem pozabila povedatuser posted image . Tudi mi smo dobili user posted image , mogoče bosta z Mihom celo skupajuser posted image  Tebi bo pa seveda itak lažje, da boš imela vse skupaj.

    [


      Katarinas, jaz sem kar prepričana, da bosta skupaj, kar bi bilo fino, aneda?user posted image

      krasna hiška, mi imamo slabšo izvedbo, ampak barve so še vse ok po 3 letih....

      _____________________________

      V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

      (odgovor članu katarinas)
      Neposredna povezava do sporočila: 2565
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 14:25:28   
      katarinas
      IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

      IZVIRNO SPOROČILO: ursulina
      edino spanje oz. uspavanje zvečer je nočna mora, če ni v veliki postelji noče spat, samo da ga začenjam polagat v njegovo posteljo je jok... v četrtek sva se dajala dve uri, potem sem omagala in ga položila v veliko posteljo in je zaspal zraven mene... ob treh zjutrja pa spet k nama... da sva polomljena, raje ne govorim...user posted image

      Škoda, da si po dveh urah omagala. Jaz ti predlagam, da vztrajaj. Vsak večer naredi isto rutino in se tega drži tudi, če bo tulil kot da ga koljejo. Vem, da je težko poslušat ampak jaz sem se prepričala, da bo iz tega nekaj dobrega zame in za Nejo.


      Se strinjam, da vztrajaš, čeprav je res teeežkooo in če se ful dere je res težko poslušat pa še smili se ti, ko čist brez sape ostane, ne....? Ampak poskusi postopoma, tako, da podaljšuješ čas, vsakič ga pusti kakšno minutko dlje, enkrat bo nehal, tako pravjo no, jaz res ne vem, ker nisem sprobala.
      Jaz sem zadnjič tudi Laro, ko ga je zdaj začela nekaj srat po morju, pustila, čeprav se je precej jokala, potem je pa enkrat kar utihnila in zaspala...ne vem zdej če je to glih receptuser posted image

      (odgovor članu Sunny Morning)
      Neposredna povezava do sporočila: 2566
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 14:43:31   
      mml
      Nisem pri volji za pisnje...


      ...tako da samo malo slikovnega materiala (posledica skeniranja diasov iz Vietnama user posted image )

      Jutranji čaj
      user posted image

      Strokovno čisčenje ušes
      user posted image

      Pri brivcu
      user posted image

      Črni k'moni (zapostavljena manjšina, ki živi v hribih ob Kitajski meji)
      user posted image

      Rožnati k'moni
      user posted image

      user posted image

      user posted image

      user posted image

      Lokalna poslastica
      user posted image

      Po tem sladoledu bi verjetno spzanli vsa bližnja in daljna starnišča user posted image
      user posted image

      Kačje vino
      user posted image

      Ko se promet ustavi
      user posted image

      Rečna tržnica
      user posted image

      Ribolov
      user posted image


      Sonce zahaja za riževimi polji na meji med Mjanmarom in Vietnamom
      user posted image  

      _____________________________

      Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

      (odgovor članu katarinas)
      Neposredna povezava do sporočila: 2567
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 14:50:22   
      ursulina
      pa, ne vem, če je res recept, da v joku zaspi, najboljši... ker predvsem mi je čudno to, da je bil mesec nazaj čisto zadovoljen, če sem ga dala še budnega spat in je sam lepo zaspal... zdaj pa nikakor ne... predvsem mi je težko kombinirat uspavanje z jokom, če vem, da ga zobki mučijo... ne morem ga pustit, čeprav vem, da je pol izsiljevanje... ampak druga pol pa je potreba po crkljanju in ta mi dela probleme user posted image

      tudi P je rekla, naj ga pustim samega dve minuti, pridem notri, ga pomirim, pustim tri minute in tako naprej... če traja zadeva dalj kot uro in pol, mu moraš dati, kar hoče - točno tako je rekla...

      pa še ne morem ga pustit v posteljici samega, ker mi mulo pleza čez ograjico in sem ga do sedaj zadnji moment ustavila, da mi ni zgrmel dol... danes sem naročila čisto tanko spalno vrečo v Zibki, da ga lahko pustim vsaj malo samega in me ne skrbi, kdaj bom slišala štrbunk...

      tako da ne vem... zdaj sva rekla, da bova malo kombinirala in počakala, da mu zrastejo te nesrečne trojke, potem pa ne bo več popuščanja, pa ga res ne mislim imeti vsak dan pri nama do desetega leta....user posted image

      _____________________________

      Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
      Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

      (odgovor članu katarinas)
      Neposredna povezava do sporočila: 2568
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 15:15:58   
      nana35
      Posredujem vam sms od Klaje:

      Zdravo!Jaz se ne bom hitro rešila bolnice,krči so se umirili,mat.vrat je tudi v mejah normale,sem se pa začela odpirat,pa lijak se je začel delat, tako da se očitno konkretno že pripravlja na prihod.Tako da držite pesti da se vse dobro izteče.Lep pozdrav,K.

      No,jaz močno držim pesti za te klaja.user posted image user posted image user posted image user posted image


      _____________________________

      :))


      (odgovor članu ursulina)
      Neposredna povezava do sporočila: 2569
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 15:55:57   
      mml
      klaja držim pesti za vsak dan posebaj, da ostane detece še malo na toplem in udobnem user posted image user posted image user posted image

      _____________________________

      Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

      (odgovor članu nana35)
      Neposredna povezava do sporočila: 2570
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 18:01:18   
      lutiropan
      samo na hitro


      Klaja user posted image user posted image user posted image user posted image

      (odgovor članu mml)
      Neposredna povezava do sporočila: 2571
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 19:27:01   
      Alfabeta
      IZVIRNO SPOROČILO: nana35

      Posredujem vam sms od Klaje:

      Zdravo!Jaz se ne bom hitro rešila bolnice,krči so se umirili,mat.vrat je tudi v mejah normale,sem se pa začela odpirat,pa lijak se je začel delat, tako da se očitno konkretno že pripravlja na prihod.Tako da držite pesti da se vse dobro izteče.Lep pozdrav,K.

      No,jaz močno držim pesti za te klaja.user posted image user posted image user posted image user posted image




      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

      (odgovor članu nana35)
      Neposredna povezava do sporočila: 2572
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 20:17:30   
      ursulina
      klaja, močno držimo pesti za vaju!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

      _____________________________

      Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
      Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

      (odgovor članu Alfabeta)
      Neposredna povezava do sporočila: 2573
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 20:34:38   
      vaney
      klaja, močno močno držim pesti, da bebika ostane še nekaj časa na toplemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

      (odgovor članu ursulina)
      Neposredna povezava do sporočila: 2574
         RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
      29.6.2009 20:44:44   
      Anči2
      Klaja tudi mi2 z Dašo se pridružujema dobrim mislim da mala beba še ostane malo na toplem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

      (odgovor članu vaney)
      Neposredna povezava do sporočila: 2575
      Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
      Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
      Pojdi na:





      5 glavnih nalog vsake družine
      Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
      FOTO: To je bistvo družine!
      photo
      Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




      Dudica.
      пеперутка16

      Do kdaj je imel vaš otrok dudico?