|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 14:15:13   
rija
sicer pa se je s tvojm možem tudi čisto fajn pogovarjat user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 14:18:57   
diva 4
Rija maš prav, sem bila z mislimi že na drugi lokaciji user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 14:20:13   
rija
Se  mi je zdelo ja....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 14:24:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ja, meni je daleč predrago. Mene Disneyland za 6 dni pride 1300 € z avionskimi kartami, hotelom in vstopnicami v Disneyland. Za 2200 € mi še Miki Miška vsako noč poje uspavankouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 14:29:50   
muki1
Mi smo zdaj bili na Sardiniji. Karta za trajekt, s kabino vred, benzin, cestnine, 5 noči v šotoru in 4 noči v mobilni hiški, kuhala sem sama, smo pa skoraj vsak dan kakšne pice sekali, pa sladolede, pivo... 1060 eur. Tuto kompleto. No, pa 80 eurov sem dala v Šparu, ko sem nam za s sabo kupila hrano. Čisto nič nam ni manjkalo, bili ves čas zadovoljni, siti, debeli in veseli. Tak da summa sumarom je potem 1140.
Pa mali dve sta meli nekaj denarja, ko jima je dala babica in teta in sta nabavili neke pi.zdarije, pa sladolede sta nam častili user posted image . To ne štejem zraven. Pa moram reči, da sva računala okrog 1500 eurov, nisva nič skoparila, da bi recimo razmišljala, če naj kuham, ali gremo raje ven jest pa to.... ne vem. Meni se zdi, da smo dobro prišli skoz.
Lani sva za teden dni Grčije dala samo za aranžna 1000, obe punci sta bili gratis. Potem pa še doplačilo letaliških taks 3*80. Najem avtomobila, vsak dan smo jedli en obrok zunaj, taksi...uh, se je nabralo da glava peče v tistem enem tednu.

Je drago prek agencij, ja....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 17:37:34   
HuAnita
Jaz za hotele nisem nikoli bila, predrago v štartu, pa še moja otroka sta taka živahnejše sorte, ni šans, da gresta med civilizirane ljudiuser posted image
kapiranje, kakšni bungalovčki user posted image

Turčija mi je rajska, Grčija že malo izpeta, turčija pa carska - imam en plac, čakam, da otroka malo zrasteta - živiš pa v hiški na drevesu, skupna kupinja, ful ful poceni, je eni uro vožnje z busom iz Antalyje, se hladna reka izliva v morje - imaš hladno, čisto reko, pa toplo morje, želve vidiš, lepa pokrajina - noro!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 17:43:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ali pa sem jaz nekaj pobrkala?


Ja, na napacnem koncu si zacela user posted image user posted image .

Moras najprej skalkulirat Hrvasko, ki je "tradicionalno in itak" predraga za tisto, kar nudi.
Pri dobri osnovi za primerjavo bo vse ostalo vsaj izgledalo ceneje.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 17:45:05   
Anonimen
Ker bolj ko računam, bolj vidim, da za nas 3 recimo Grčije, hotel 4 zvezdice, 1 teden ne dobim pod 2200 euruser posted image user posted image user posted image  (všet aranžma in skromna žepnina, če bi lahko za to ceno najeli še avto, ne vemuser posted image )


No, meni je to tudi absolutiš prevec za nekaj tako standardnega in izpetega kot je teden dni Grcije v juliju ali avgustu.

Zadnja leta imam cisto drugacno politiko pocitnic, me pride prvic precej manj denarja in drugic, kar je najbolj vazno, sem FULLLLLLLLL bolj zadovoljna.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:28:59   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zadnja leta imam cisto drugacno politiko pocitnic, me pride prvic precej manj denarja in drugic, kar je najbolj vazno, sem FULLLLLLLLL bolj zadovoljna.

Podeli jo še z namiuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:29:57   
kaya2007
jaz pa že dva tedna letam na okoli po stvari za na morje in se mi zdi že to za pop...drago user posted image
sem šla pa zdaj še malo počekirat kakšne so letos cene za dnevni privez v marini (letos bomo še na čolnu, čeprav mene zdaj bolj vleče kakšna tajska ali kaj podobnega) in seveda vidim, da so spet podražili. privez za en dan nas bo prišel cca. 57€ (če ne še več, vidim da piše da je v sezoni še za 20% dražje), pa raje ne računam koliko to pride za en mesec user posted image  potem pa še hrana, bencin in ostale bedarije, katastrofa!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:40:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zadnja leta imam cisto drugacno politiko pocitnic, me pride prvic precej manj denarja in drugic, kar je najbolj vazno, sem FULLLLLLLLL bolj zadovoljna.

Podeli jo še z namiuser posted image




točno to sem pomislilauser posted image

ampak kamp varianta ne pride v poštev, kak poklumpan apartma tudi ne....


in btw: meni se hrvaška sploh ne zdi tak draga....pa kaj, če se sami peljemo....se vsaj ustavim ko mi je, pa ne čakam po letališčih, do katerih se zopet moram nekak pripeljati....pa z njih tudi....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:41:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz pa že dva tedna letam na okoli po stvari za na morje in se mi zdi že to za pop...drago user posted image
sem šla pa zdaj še malo počekirat kakšne so letos cene za dnevni privez v marini (letos bomo še na čolnu, čeprav mene zdaj bolj vleče kakšna tajska ali kaj podobnega) in seveda vidim, da so spet podražili. privez za en dan nas bo prišel cca. 57€ (če ne še več, vidim da piše da je v sezoni še za 20% dražje), pa raje ne računam koliko to pride za en mesec user posted image  potem pa še hrana, bencin in ostale bedarije, katastrofa!!


gotovo ima tako dopustovanje čar, ampak je le (veliko) predrago za naš proračun.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:41:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zadnja leta imam cisto drugacno politiko pocitnic, me pride prvic precej manj denarja in drugic, kar je najbolj vazno, sem FULLLLLLLLL bolj zadovoljna.

Podeli jo še z namiuser posted image




Veckrat po malo, tako kot penzići, recimo user posted image .
Glavni dopust v Slo, da se izognem gneci.
Kaksen podaljsan vikend "se povabim" h komu.
Pa varianta, da spim kje doma; ce so ljudje na dopustu, je nekaterim cisto fajn, da je kdo v stanovanju.
Mogoce se kaj, pa sem pozabila user posted image .

Pa fajn je, da nimam samo tistega glavnega dopusta, tri tedne ali celo vec, ker je itak prej en teden norija, da se vse postima, pa potem isto, ko pridem nazaj. 14 dni maximum.

Je pa full smesno, so se vsi ze navadili, da sem vsaka dva meseca na dopustu (letos recimo ze na treh krajsih) in me ze stalno sprasujejo, ce mogoce celo delam ali ne motijo user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:42:42   
Anonimen
jaz pa že dva tedna letam na okoli po stvari za na morje in se mi zdi že to za pop...drago user posted image
sem šla pa zdaj še malo počekirat kakšne so letos cene za dnevni privez v marini (letos bomo še na čolnu, čeprav mene zdaj bolj vleče kakšna tajska ali kaj podobnega) in seveda vidim, da so spet podražili. privez za en dan nas bo prišel cca. 57€ (če ne še več, vidim da piše da je v sezoni še za 20% dražje), pa raje ne računam koliko to pride za en mesec user posted image  potem pa še hrana, bencin in ostale bedarije, katastrofa!!


To je pac cena tega, ce imas barko.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:43:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zadnja leta imam cisto drugacno politiko pocitnic, me pride prvic precej manj denarja in drugic, kar je najbolj vazno, sem FULLLLLLLLL bolj zadovoljna.

Podeli jo še z namiuser posted image




točno to sem pomislilauser posted image

ampak kamp varianta ne pride v poštev, kak poklumpan apartma tudi ne....


Nic od tega user posted image , ne bos verjela.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

in btw: meni se hrvaška sploh ne zdi tak draga....pa kaj, če se sami peljemo....se vsaj ustavim ko mi je, pa ne čakam po letališčih, do katerih se zopet moram nekak pripeljati....pa z njih tudi....user posted image


Nemogoce user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:47:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Veckrat po malo, tako kot penzići, recimo user posted image . To prakticiramo tudi mi, začnemo enkrat marca.
Glavni dopust v Slo, da se izognem gneci. tega ne prakticiramo, ker slovensko morje zame ni morje in morje imam preveč rada, da bi dragoceni čas in denar potrošila za kaj drugega
Kaksen podaljsan vikend "se povabim" h komu. šans več kot dovolj (ogromno sorodnikov z vikendi, čolni na HR ali pa doli živijo) ampak nisem za take variante
 
Pa varianta, da spim kje doma; ce so ljudje na dopustu, je nekaterim cisto fajn, da je kdo v stanovanju.
Mogoce se kaj, pa sem pozabila user posted image . tega si jaz z mojim mulcem ne upam niti pod točko razno

Pa fajn je, da nimam samo tistega glavnega dopusta, tri tedne ali celo vec, ker je itak prej en teden norija, da se vse postima, pa potem isto, ko pridem nazaj. 14 dni maximum. 7 dni maksimum

In dokler sva bila sama, sva vedno hodila junija in septembra. Ampak zdaj smo pa nabasali že 3x septembra na pravo katastrofo od vremena, pa moj insistira julijsi dopust, gremo pa itak prva polovica julija. Avgusta me žive ne dobiš dol.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:49:02   
Anonimen
Pa varianta, da spim kje doma; ce so ljudje na dopustu, je nekaterim cisto fajn, da je kdo v stanovanju.
Mogoce se kaj, pa sem pozabila user posted image . tega si jaz z mojim mulcem ne upam niti pod točko razno


No ja, pusti se presenetit user posted image .
Ceprav h kaksnim hiper pedantnezem si tudi sama najbrz ne bi upala.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:49:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

in btw: meni se hrvaška sploh ne zdi tak draga....pa kaj, če se sami peljemo....se vsaj ustavim ko mi je, pa ne čakam po letališčih, do katerih se zopet moram nekak pripeljati....pa z njih tudi....user posted image


Nemogoce user posted image user posted image .


Ne, res ne....kakorkoli računam, me pride en teden polpenziona z vožnjo in tistim, kar tam potrošimo ca. 1100 eur.....pa je to še vedno 1x manj od grčije.....pa še naravno senco imam....pa super hotel, res...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:50:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

No ja, pusti se presenetit user posted image .


raje neuser posted image   verjemi....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 18:52:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

in btw: meni se hrvaška sploh ne zdi tak draga....pa kaj, če se sami peljemo....se vsaj ustavim ko mi je, pa ne čakam po letališčih, do katerih se zopet moram nekak pripeljati....pa z njih tudi....user posted image


Nemogoce user posted image user posted image .


Ne, res ne....kakorkoli računam, me pride en teden polpenziona z vožnjo in tistim, kar tam potrošimo ca. 1100 eur.....pa je to še vedno 1x manj od grčije.....pa še naravno senco imam....pa super hotel, res...


Saj te zezam user posted image user posted image .

Ampak Hrvaska se ipak ne slisi Grcija.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:01:21   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak Hrvaska se ipak ne slisi Grcija.


e, pa zaboli me....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:03:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak Hrvaska se ipak ne slisi Grcija.


e, pa zaboli me....user posted image user posted image user posted image


Ma nemoj user posted image user posted image .

No, saj jaz bom itak kar v Slo...sploh nisem v pocitniski konkurenci user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:11:48   
Anonimen
Punce mene pa zanima, če lahk spraviš na letalo hrano za zraven ali moreš kaj posebej prijavit? Mislim kak čokolino pa kakšno konzervo??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:13:05   
maya2
Mi 3je smo šli lani v Bolgarijo (sva se odločila da gremo tja kao zraven še za poročno potovanjeuser posted image ).
Ugotovila sva naslednje: hotel AI 700€ (res top of the topuser posted image - sobo praktično na plaži...., hrana dobra,....) Mala je imela hotel zastonj (do 12. leta)Stara je bila 2 leti in 2 meseca kar pomeni da je morala imet svoj sedež na letalu, kar je zneslo tam 200€ + 300 € za vse tri letaliških pristojbin user posted image pa smo pristali na malo manj kot 2000€.
Bili pa smo tule user posted image
http://www.relax.si/ponudba.aspx?id=29208  (pa ni reklama... samo nimam trenutno nobene slike na tem compu)

Cene zunaj hotela tko, tko, evro za pivo.... Moj je rabil zdravniško pomoč, tam so naju pa ****** računal mu je 100€, povrnjeno v slo pa je dobil 8,5€ ker tolk naj bi pri njih to stalo....user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?