|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:15:39   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Punce mene pa zanima, če lahk spraviš na letalo hrano za zraven ali moreš kaj posebej prijavit? Mislim kak čokolino pa kakšno konzervo??user posted image


prav na letalo ne pustijo tekočin, če daš pa v kovček in spodaj pa ne vem zakaj bi bil problem. Mi sicer nismo imeli ničesar s sabo, na letalo pa so nas zaštopal zaradi soka v magičnem lončku za malo user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:19:51   
Anonimen
Mislim kak čokolino pa kakšno konzervo??user posted image


Konzervo na letalo user posted image user posted image ? No ja.

Ni dovoljeno nositi tekocin, razen za dojencka. Jaz imam vcasih kaksno sadje ali orescke in to gre. Za konzerve pa res ne vem user posted image . Ziher pa ne smes imeti nozka za odpiranje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:31:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Koliko pa ste vi pripravljeni plačati za 1 teden počitnic?

Evropa z bližnjo okolico - do 100€/teden/odraslo osebo. Agencija, ki za otroka do 12. leta nima gratis ali vsaj 50%-nega pavšala, ne pride v poštev, če ne ponuja nečesa res posebnega.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:35:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
Koliko pa ste vi pripravljeni plačati za 1 teden počitnic?

Evropa z bližnjo okolico - do 100€/teden/odraslo osebo. Agencija, ki za otroka do 12. leta nima gratis ali vsaj 50%-nega pavšala, ne pride v poštev, če ne ponuja nečesa res posebnega.


A to s prevozom, hrano in prenočiščem......user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:35:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mislim kak čokolino pa kakšno konzervo??user posted image


Konzervo na letalo user posted image user posted image ? No ja.

Ni dovoljeno nositi tekocin, razen za dojencka. Jaz imam vcasih kaksno sadje ali orescke in to gre. Za konzerve pa res ne vem user posted image . Ziher pa ne smes imeti nozka za odpiranje.


Sem mislila kak čokolino dat v prtljago, a mislite da bi to šlo??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:38:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Koliko pa ste vi pripravljeni plačati za 1 teden počitnic?

Evropa z bližnjo okolico - do 100€/teden/odraslo osebo. Agencija, ki za otroka do 12. leta nima gratis ali vsaj 50%-nega pavšala, ne pride v poštev, če ne ponuja nečesa res posebnega.

A to s prevozom, hrano in prenočiščem......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gi[/image]

S prenočiščem in prehrano (polpenzion - polni penzion je zame izguba denarja, saj kosilo tako ali tako ješ nekje zunaj). Prevoz pa... odvisno od destinacije. Za SLO in okolico mora biti definitivno vštet. In (morda) ne boš verjela - ponudbe je ogromno (po potrebi potem, ko pridem v službo, prilepim linke).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:39:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mislim kak čokolino pa kakšno konzervo??user posted image


Konzervo na letalo user posted image user posted image ? No ja.

Ni dovoljeno nositi tekocin, razen za dojencka. Jaz imam vcasih kaksno sadje ali orescke in to gre. Za konzerve pa res ne vem user posted image . Ziher pa ne smes imeti nozka za odpiranje.


Sem mislila kak čokolino dat v prtljago, a mislite da bi to šlo??


Verjetno ja, samo mleka ne mores vzeti s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:42:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sem mislila kak čokolino dat v prtljago, a mislite da bi to šlo??


Seveda gre.

Če se jaz samo spomnim, da ko sva šla v Kanado, naju je ena gospa prosila, če lahko nekaj zapakira za svojega sina in vnuke.....user posted image  ko sva midva videla, da nama je prinesla čokolino, benko kakav in NAGROBNE SVEČE, tiste plastične rdeče....sva skoraj krepnila od smeha....user posted image
Pa niso nič gledali....še HB user posted image user posted image user posted image
torej čokolino zagotovouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:43:57   
Kerensa*
Najcenejša varianta so še vedno naše Plitvice - zastonj. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:45:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Koliko pa ste vi pripravljeni plačati za 1 teden počitnic?

Evropa z bližnjo okolico - do 100€/teden/odraslo osebo. Agencija, ki za otroka do 12. leta nima gratis ali vsaj 50%-nega pavšala, ne pride v poštev, če ne ponuja nečesa res posebnega.

A to s prevozom, hrano in prenočiščem......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gi[/image]

S prenočiščem in prehrano (polpenzion - polni penzion je zame izguba denarja, saj kosilo tako ali tako ješ nekje zunaj). Prevoz pa... odvisno od destinacije. Za SLO in okolico mora biti definitivno vštet. In (morda) ne boš verjela - ponudbe je ogromno (po potrebi potem, ko pridem v službo, prilepim linke).


Glede na to, da si zapisala Evropa z bližnjo okolico sprašujem kaj je vse všteto.....ker recimo lahko te pride samo cestnina 50 EUR.....vsaj toliko ali pa precej več bencin.....da pa je ponudbe ogromno za cenejše variante (še posebno letos) se pa strinjam.....tudi mi ne rabimo neke all inclusive variante.....običajno le sobo s kopalnico....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:48:30   
Primoza
Kakih 2200 EUR za tri tedne vsega skupaj za 2+2.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 30.6.2009 19:54:14 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:51:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Sem mislila kak čokolino dat v prtljago, a mislite da bi to šlo??


Seveda gre.

Če se jaz samo spomnim, da ko sva šla v Kanado, naju je ena gospa prosila, če lahko nekaj zapakira za svojega sina in vnuke.....user posted image  ko sva midva videla, da nama je prinesla čokolino, benko kakav in NAGROBNE SVEČE, tiste plastične rdeče....sva skoraj krepnila od smeha....user posted image
Pa niso nič gledali....še HB user posted image user posted image user posted image
torej čokolino zagotovouser posted image


To je bilo vcasih, ko je bil svet malenkost manj paranoicen.

Danes pa gledajo na te tekocine in pilice in cevlje ki piskajo in pasove in ure in kajvemse, kot da bi v njih skrivali najmanj atomske bombe user posted image . Vcasih mi je prav odvec potovat ravno iz tega razloga. Samo imam ze v piko nastudirano, kaj oblect in kaj obut in kaj dat v rocno prtljago, da nic ne piska. No, potem me pa zadnjic un policaj ki gleda vse vprasa, ce se bom na avionu z avtomobilcki igrala user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 19:52:29   
water lily
Jaz ne vem kje gledate cene, sam midva greva v Turčijo, pa bo za en teden prišlo 1300 za oba. Vse všteto. Tudi dvo dnevna izleta po turčiji. Hotel s 5zvezdicami. V visoki sezoni.
Gledala sva pa tudi grčijo, pa pride tam od 1.500 naprej, za dva. Polpenzioni pa od 1.000 naprej za dva.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:14:35   
rija
ja, ampak mi smo trije...in zame je recimo 612 eur...za tamalega pa 396user posted image

in takoj prištej 400 eur.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:15:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Jaz ne vem kje gledate cene, sam midva greva v Turčijo, pa bo za en teden prišlo 1300 za oba. Vse všteto. Tudi dvo dnevna izleta po turčiji. Hotel s 5zvezdicami. V visoki sezoni.
Gledala sva pa tudi grčijo, pa pride tam od 1.500 naprej, za dva. Polpenzioni pa od 1.000 naprej za dva.


torej turčija za nas 1700
grčija 1900

s tem, da gremo peš na letališče in si tam ne kupimo čisto nič. nič izvenpenzionskega.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:17:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, ampak mi smo trije...in zame je recimo 612 eur...za tamalega pa 396user posted image

in takoj prištej 400 eur.....user posted image


Jaz racunam podobno.
Nastanitev s pripadajoco storitvijo+prevoz+parking+ostali stroski kot so kave in sladoledi in pivo+vstopnine+kaksen rent+izlet, skratka vse skupaj, ker se teh "dodatnih" stroskov lahko kar nabere.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:19:19   
water lily
Sem šla pogledat.....pavšal za otroka do 13.leta bi bil nekaj čez 200€, v najinem primeru.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:23:32   
Anonimen
Nikamor več ne grem,ker je predrago pa sicer niti nimam nobene volje ne želje nekam it.Mali se že tretji dan naveliča tak,da je samo sitnarjenje potem.Raje tu pa tam v toplice pa magari vsak teden dvakrat kot nekam v hotel ali apartma.
Pred leti smo bili na Debelem rtiču midva z malim kao doplačala 35 tisoč tolarjev ata pa 140 tisoč za 14 dni poln penzion.Imeli jesti pa vse tam in še zapravili poleg kakih 120 tisoč za pijače,sladoled pa take frčkarije.Me ne dobijo več nikam.
Bili pa tudi v apartmaju v Olimju sedem dni stalo 350 evrov plus hrana nas je prišla okoli 500 evrov.Pa šli domov šesti dan ni bilo več za zdržat z malim dobla tako alergijo da sva bila vsak dan v lekarni.Ma sploh ne razmišljamo v to smer o dopustu.


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:24:10   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, ampak mi smo trije...in zame je recimo 612 eur...za tamalega pa 396user posted image

in takoj prištej 400 eur.....user posted image


Jaz racunam podobno.
Nastanitev s pripadajoco storitvijo+prevoz+parking+ostali stroski kot so kave in sladoledi in pivo+vstopnine+kaksen rent+izlet, skratka vse skupaj, ker se teh "dodatnih" stroskov lahko kar nabere.


Če hodiš na izlete itak ne vzameš AI. Za moje pojme no. To sva midva vzela sam zato ker letos res hočeva počivat. Dobesedno.
Hrvaška, AI, isti čas bi naju prišlo istouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, ampak mi smo trije...in zame je recimo 612 eur...za tamalega pa 396user posted image

in takoj prištej 400 eur.....user posted image


Jaz racunam podobno.
Nastanitev s pripadajoco storitvijo+prevoz+parking+ostali stroski kot so kave in sladoledi in pivo+vstopnine+kaksen rent+izlet, skratka vse skupaj, ker se teh "dodatnih" stroskov lahko kar nabere.


Če hodiš na izlete itak ne vzameš AI. Za moje pojme no.


Hotla sem samo povedat, da je treba vse stroske sestet. Recimo samo voda v steklenici zna biti draga.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:27:35   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja, ampak mi smo trije...in zame je recimo 612 eur...za tamalega pa 396user posted image

in takoj prištej 400 eur.....user posted image


Jaz racunam podobno.
Nastanitev s pripadajoco storitvijo+prevoz+parking+ostali stroski kot so kave in sladoledi in pivo+vstopnine+kaksen rent+izlet, skratka vse skupaj, ker se teh "dodatnih" stroskov lahko kar nabere.


Če hodiš na izlete itak ne vzameš AI. Za moje pojme no.


Hotla sem samo povedat, da je treba vse stroske sestet. Recimo samo voda v steklenici zna biti draga.


Bova pila točen turški pir k je zastojnuser posted image
Pa voda je tudi zastonj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Bova pila točen turški pir k je zastojnuser posted image
Pa voda je tudi zastonj.


Ce si ves dan v hotelu, potem ja, ce gres pa kam ven, pa ne. Te vode v steklenici znajo biti nesramno drage, sploh v teh drzavah, kjer se turistom kao ne priporoca pitje vode iz pipe. No, jaz sem  Turciji jo, pa nisem dobila driske.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:32:16   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Bova pila točen turški pir k je zastojnuser posted image
Pa voda je tudi zastonj.


Ce si ves dan v hotelu, potem ja, ce gres pa kam ven, pa ne. Te vode v steklenici znajo biti nesramno drage, sploh v teh drzavah, kjer se turistom kao ne priporoca pitje vode iz pipe. No, jaz sem  Turciji jo, pa nisem dobila driske.


Ja saj pravim da je to bl za "lene" dopuste.
Vsako leto niti približno nebi šla tako.

Se mi je pa kar smejalo prejšnji teden na hrvaškem ker imajo kepico sladoleda še vedno 5kunuser posted image
Že par let. Pri nas bo pa kmal pet evrovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:34:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Bova pila točen turški pir k je zastojnuser posted image
Pa voda je tudi zastonj.


Ce si ves dan v hotelu, potem ja, ce gres pa kam ven, pa ne. Te vode v steklenici znajo biti nesramno drage, sploh v teh drzavah, kjer se turistom kao ne priporoca pitje vode iz pipe. No, jaz sem  Turciji jo, pa nisem dobila driske.


Ja saj pravim da je to bl za "lene" dopuste.
Vsako leto niti približno nebi šla tako.


Ja, za te variante se mi zdi Turcija idealna :).
Najvec muzike za povprecen denar.

Zdej pa pokazi, kam gresta odmarat user posted image , me ze firbec daje.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:35:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Se mi je pa kar smejalo prejšnji teden na hrvaškem ker imajo kepico sladoleda še vedno 5kunuser posted image
Že par let. Pri nas bo pa kmal pet evrovuser posted image


Kje pa si bila?
V Hvaru je po 7, se mi zdi, ampak pri nas itak poje Ledo skrinja.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




meso
čevap

katero meso va je bolše

na žaru (66%)

v pečici (10%)

k kotličku (3%)

v ponvi (4%)

na ražnju (8%)

pohane (9%)


Število vseh glasov: 77

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!