|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:34:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

jz sm veckrat rekla, da mam raje sina pedra kot vojaka.

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

nič proti homoseksualcem, takšni so rojeni, ampak njihovo promiskuiteto in razkazovanje, si lahko šparajo za doma!


busica - saj verjetno tega niti ne bi poceli, ce ne bi bli se vedno diskriminirani in tarca raznih sovinistov. to, da se razkazujejo, je zato, da se navadimo, da SO med nami. jz konkretno lahko zase recem, da bi popi..., ce bi men kdo vzel pravico bit to, kar sm.
saj so tud crnci moral napravit kr ene par parad, pardon, shodov, da so dans enakovredni (no, kolikor toliko). pa se nam zdi bizarno, zakaj so to morali nardit.


Če želiš opozoriti nase ne rabiš bit nujno radikalen v smislu, daj da nekomu izkopljemo oči . Ko smo že pri črncih M. L. King je vztrajal pri mirnem protestu. Zato pa sem dal primerjavo med tujino in Ljubljano, v Amsterdamu se gejem menda več ni potrebno toliko izpostavljati da bi opozorili nase, so bolj sprejeti kot pri nas, torej če bi to bil namen bi človek takšne vrste manifestacijo lahko pričakoval v bolj konzervativnih in zaprtih družb kot je naša recimo, in bi slika dogodkov morala biti ravno obratna. Če je to namen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 10:38:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:40:34   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Che - razkazujejo se enkrat letno.



jim je kaj bolje zaradi tega?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:44:04   
oka
Joj, joj, joj BUŠICA a če jim ni nič bolje zaradi tega, potem pa ne smejo na svoj način opozarjat na krivice, ki se jim godijo? Če ne bojo dosegli nič danes, bojo mogoče jutri, drugo leto... Po tej logiki je potem krivico najbolje požreti in se ne potruditi in spremeniti nič al kako?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:47:45   
BUŠICA
oka, pa ti resno misliš, da parodirajo zaradi krivice? mogoče tini mini procent njih! bistvo njihove parade je promiskuiteta.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Che - razkazujejo se enkrat letno. a jih sicer opazis kot posebno skupino?



Ravno zaradi tega sprašujem kaj je namen "razkazovanja", ker se mi ne zdijo nič posebnega in če sami težijo k temu, da bi se morali izenačiti s preostankom družbe, zakaj je potem potrebno dvigniti toliko prahu in se izpostaviti kot nekaj posebnega, če težiš k temu da bi te naj družba sprejela kot nekaj normalnega, enakopravnega, samoumevnega. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 11:07:52   
Anonimen
Kot posebno bi jih lahko označili le v zakonskopravnem smislu zaradi pravic katerim težijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 11:25:54   
oka
oka, pa ti resno misliš, da parodirajo zaradi krivice? mogoče tini mini procent njih! bistvo njihove parade je promiskuiteta.


Podiranje krivic, stereotipov, zabava... Promiskuiteta? A ti res misliš, da so promiskuitetni samo na paradi oz. da rabijo parado zato, da dobijo sex?
Zakaj na tak način? Zato, ker je šokanten, zato ker je opazen, zato, ker se o njem govori in piše. Tihi sprevod homoseksualcev bi po mojem šel mimo neopaženo, pač še en protest v množici drugih, ki se dogajajo v svetu.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 11:43:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 11:46:51   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: oka

oka, pa ti resno misliš, da parodirajo zaradi krivice? mogoče tini mini procent njih! bistvo njihove parade je promiskuiteta.


Podiranje krivic, stereotipov, zabava... Promiskuiteta? A ti res misliš, da so promiskuitetni samo na paradi oz. da rabijo parado zato, da dobijo sex?
Zakaj na tak način? Zato, ker je šokanten, zato ker je opazen, zato, ker se o njem govori in piše. Tihi sprevod homoseksualcev bi po mojem šel mimo neopaženo, pač še en protest v množici drugih, ki se dogajajo v svetu.


ok, bom kar citirala ko se mi ne da se enkrat pisat: tole kar pise oka drzi, vendar je potrebno vedet se dvoje. Sokirat z necim, kar je opazno, je bilo predvsem sredstvo parad ponosa na zacetku, ko so se bitke za priznavanje istospolne usmerjenosti zacele. Danes je t.i. promiskuitete dejansko manj kot si mi predstavljamo. To kar vidis na fotkah, 15 sek. posnetkih na TV novicah itd. je seveda tisto, kar vlece, kar je kao zascitni znak parade. Ampak podobno je s karnevalom v Braziliji. Pokazejo tud vedno slecene 20-letnice s krasno postavo. Enega zamaskiranege klovna pa rajs ne, ker pac ni nic posebnega. Tud tle na teh paradah je veliko ljudi, ki so namaskarani, nosijo take ali drugacne parole, v bistvu gre za zabavo, ker danes v npr. Londonu se jim za pravice glih ni treba vec veliko borit. Je pa toliko bolj pomembno, da se na te zadeve opozarja, da se o tem pise in govori, da se pokaze, da istospolna usmerjenost ni nekaj pred cemer bi blo treba bezat, da je nekaj kar se oznaci kot "freak", ker vsi pac ne zivijo v Londonu. Sem govorila z gejem, ki je iz Vietnama... ni za omenjat, kaj se dogaja in kooooooolk so jim kratene pravice.

Morda glejte na te parade kot na parade v smislu karnevala, ceprav nosijo v sebi sporocilo spolne enakopravnosti, spodbujanja razlicnosti in predvsem zavedanja, da je isto spolna usmeritev nekaj, s cimer se clovek rodi in da se je ne da spremenit. To misljenje je se vedno tako globo zakoreninjeno, da je groza.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 12:07:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:19:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


čisto ravno...a teb nebi blo?


Otroku želim srečo. Če bo on srečen s fantom v postelji bom srečna tudi jaz.


s fantom v posteljiuser posted image





(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:36:30   
čebelica01
NE NE NE !!!! Naj bodo to kar so vendar parad pa ne rabijo jih mi tudi nimamo

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 12:38:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:41:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che
Ravno zaradi tega sprašujem kaj je namen "razkazovanja", ker se mi ne zdijo nič posebnega in če sami težijo k temu, da bi se morali izenačiti s preostankom družbe, zakaj je potem potrebno dvigniti toliko prahu in se izpostaviti kot nekaj posebnega, če težiš k temu da bi te naj družba sprejela kot nekaj normalnega, enakopravnega, samoumevnega. 


zato, ker še niso sprejeti, kot nekaj normalnega. in še dolgo ne bodo. vsaka revolucija je terjala nekaj časa, da je dosegla spremembe v mišljenju.
včasih je bilo nesprejemljivo že poljubljanje v javnosti, včasih je bilo nedoumljivo, da je šla ženska v službo ipd....

aja. cerkvene parade so pa sprejemljive? ko romajo na Brezje.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 3.7.2009 12:42:07 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 12:44:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 12:45:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:46:32   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


čisto ravno...a teb nebi blo?


Otroku želim srečo. Če bo on srečen s fantom v postelji bom srečna tudi jaz.


s fantom v posteljiuser posted image








koza user posted image user posted image ...mogoče si bom takrat ko sine tudi jaz omislila kakšnega fanta user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:48:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


Glih tolk kot zdaj. Samo da bi bil srečen. Moj je že itak rekel, da se bo s fantom poročil, pri šestih letih. pa kaj naj zdaj.


pismo volga kak sramota in ti si to čist kul sprejela? user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:49:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


čisto ravno...a teb nebi blo?


Otroku želim srečo. Če bo on srečen s fantom v postelji bom srečna tudi jaz.


s fantom v posteljiuser posted image








koza user posted image user posted image ...mogoče si bom takrat ko sine tudi jaz omislila kakšnega fanta user posted image user posted image


al pa ga bosta imela kar skupaj user posted image  + mož. mater, se ti bo godilo med samimi desci user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:50:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


čisto ravno...a teb nebi blo?


Otroku želim srečo. Če bo on srečen s fantom v postelji bom srečna tudi jaz.


s fantom v posteljiuser posted image








koza user posted image user posted image ...mogoče si bom takrat ko sine tudi jaz omislila kakšnega fanta user posted image user posted image


no, sam da si istega nauta user posted image sicer pa - vse u familiji ostane user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:54:28   
Anonimen
nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:54:41   
puncica
drugač pa nimam popolnoma nič proti tem paradam, prav fajn mi jih je pogleda eni zgledajo noro dobro user posted image eni so pa taki da se lahko še kak teden potem režiš.

In ko razmišljam, o tem da bi bila mojadva otroka geja, bi to sprejela, čeprav bi veliko raje vidla tradicionalno družino ampak če je moj otrok srečen z nekom istega spola v tem ne vidim problema, pomembneje v življenju mi je da ga obvarujem alkohola in drog.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:58:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image


user posted image  in goreli bova v peklu...
aja, ne, midve sva eko-duše, če se prav spomnim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:59:17   
alda
BRAVO METULJ3333: se popolnoma strinjam z vsemi tvojimi dognanji !!user posted image user posted image user posted image user posted image

a imam tud jaz biti nestrpna  do RK cerkve?
, ker nažalost živim le 100m stran od Božjega hrama in lih zraven hiše je kapeca in mi paradirajo razne procesije/ ta zadnja je bla slab mesec nazaj ob Telovem al kako se reče/ in nabijajo cerkveni zvonovi dan in noč ?  Pa kaj če je to njihov način "dela" oz njihovo razkazovanje, kot nekateri opisujete Gay parade / naj jih imajo !! ..pač ne poslušam, zaprem okna, user posted image  kdaj ob 6h zjutraj pošljem vse v maloro z župnikom vred in to je to !!

A ni en evangelist nekje zapisal , da je Jezus ob priliki rekel : NE obsojajte, da ne boste obsojeni!!
popravte me tiste, ki se bolj razumete na te stvari !




_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?