|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 13:59:03   
katrinka

user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image   Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image   Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks
user posted image   Ana & Val


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 13:59:36   
katrinka
no pa imamo 2 novi slikci - maksa in valauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 14:06:22   
Anonimen
joj kakšni cukrčkiuser posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 15:15:22   
vim
Uf kako je meni vroče tole pa ni za nikamor. Se počutim kot, da bi bila v Maleziji, lani takl čas sva z možem švicala tam ob 11h zvečer.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 16:02:36   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Uf kako je meni vroče tole pa ni za nikamor. Se počutim kot, da bi bila v Maleziji, lani takl čas sva z možem švicala tam ob 11h zvečer.


sploh ne govor ... vroče da znoris, no vsaj cunje se mi zunaj susijouser posted image
pisuka upam, da bo moj dobre volje in me jutr pelu vsaj za urco na morjeuser posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 19:37:19   
andmoj
Oj!!

Danes sem imela pregled. Najprej sem šla zjutraj navsezgodaj v laboratorij, sem dokaj hitro uredila, edino izvid za vodo je blo treba malo dlje počakat. No, je blo ok. Potem grem pred ambulanto svoje g. kjer jih je bilo pred menoj 6 - nosečk. Počakam, da pride sestra, ko se odprejo vrata, stopim in ji hočem dati kartico, nakar me ena user posted image , prav tako nosečka, zrine naprej, da je oddala pred menoj kartico, čeprav je prišla za menoj  urine, tko, da je na koncu šla pred menoj notri. Matr sem bla jezna, bi jo najraje čez okno vrgla. No, pa čakam 2 uri in še malo, da pridem na vrsto za ctg. Naši user posted image se je ravno takrat kolcalo. Ko sem gledala izpisek iz ctg-ja, ko sem čakala še na pregled, sem opazila, da je na spodnji strani listka vidno, da je zabeležil popadke, (meni so rekli, da je spodnja stran lista, kjer beleži popadke, zgornja pa utrip user posted image ). No glede na to, kar sem videla na listku, je bilo popadkov kar nekaj. G pregleda in reče, da je naša mala  user posted image danes zelo zagreta, o popadkih pa ne duha ne sluha  .... OK!!

Potem me še vaginalno pregleda, itak spet potem dobim Canesten (sem se že kar navadila), pove, da sem še zaprta, ter da je vse ok, pa da je mala  user posted image  obrnjena na glavo.

Opravimo še uz, joj, po dolgem času sem spet videla  user posted image . Sem bla tko vesela. No, pa me g vpraša, če spol že vem, pa sem ji povedala, da mi je na začetku nosčnosti povedala. Itak ni mogla preverit, kaj je, ker je bila mala  user posted image  obrnjena, da je kazala hrbet. No, tudi na uz je bilo vse ok, naša mala  user posted image  pa je težka 3000g. Itak sem bila tko zmedena danes, da ji nisem omenila testa za streptokok.

Mi je moja g predlagala, da grem rodit v Trbovlje, ker je v LJ P full gužva in tam vse na hitro naredijo in se ne zavzamejo toliko zate, kot bi se sicer. Tko, da bom še videla, kakšna bo gužva konec meseca. Ja, jaz sem optimist in mojemu dragemu skos govorim, da bom na rok rodila ali teden kasneje, kar tudi on neprestano govori. Itak me pa vsak dan sprašujejo, kako in kaj. Me zanima, če bodo tudi takrat, ko rodim, toliko spraševali, če mi pomagajo, ko bom rabila za čuvat  user posted image  user posted image



Za seznam: ctg - 10.07., pregled + ctg 17.07,

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 22:01:32   
katrinka
pa kaj so zdaj se trbovlje v igri poleg postojne ker je taka guzvauser posted image
samo najbližje je itak kranj, potem pa postojna, v trbovlje pa ziher ne gremuser posted image

(odgovor članu andmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 22:11:11   
vim
Jaz grem rodit v LJ ne samo da mi je najbližje, ne bom komplicirala. LJ je res proizvodnja, ampak imajo pa 24h strokoven team in vse pripomočke, tako da bolečine bom že prenesla, ne bi pa prenesla če bi šlo karkoli narobe pa tam ne bi bilo osebja.

Sem slišala zeloooooo pohvalijo Trbovlje.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 7:11:26   
majana79
Drugam usmerjajo že v sami P v Lj, ker so enostavno tako napolnjeni, da nimajo več kam nosečnic dajat, ne zaradi drugega. user posted image Upam da se do vajinih rokov stvari že malce sprostijo, ker ni prijetno bit npr. v sobi, ki je za tri, notr jih je pa 5. 

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 11:42:32   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

user posted image

Lahko da se je vašemu modemu kaj 'zmešalo' pa je dodelil čuden IP. Če ti bo to še javljalo danes, kar pokliči na njihovo pomoč, pa naj ti oni povejo.

Ker jaz imam tudi siol, samo imava statičen IP, pa mi dela.


sem pisala administratorju user posted image  user posted image  user posted image  še so prijazni ljudje... evo njihov odgovor.. pisala sem enemu, odgovorila pa sta mi kr 2... en je napisal:
Pozdravljeni,

Zahvaljujemo se vam za vaše sporočilo. Na našem strežniku je prišlo do napake, napako pa že ažurno odpravljamo, v želji da vam v čimkrajšem času omogočimo nemoten dostop do spletne strani www.shrani.si

Za neljube težave se vam iskreno opravičujemo.

Lep pozdrav in uspešen dan,

drugi pa:
Pozdrav,

gre za tehnično težavo, ki bo v kratkem odpravljena. Hvala za razumevanje!
Želim vam lep vikend,

FINO ZA PRIDNE LJUDI user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Pa imamo še enega lepotca user posted image user posted image   Se samo meni zdi, ali bo svetlolas? user posted image

zgleda že tko... sam če bi jz gledala na to kakšna je bla v porodnišnici, bi mogla bit črnolaska ... zdej bo pa kmal blondinka če bo šlo tko naprej user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
no pa imamo 2 novi slikci - maksa in valauser posted image user posted image user posted image

jupi za oba... mogoče po netu še kero najdemo.. bom mal čekirala če mi bo Gaja dopustila

IZVIRNO SPOROČILO: andmoj
Počakam, da pride sestra, ko se odprejo vrata, stopim in ji hočem dati kartico, nakar me ena user posted image , prav tako nosečka, zrine naprej, da je oddala pred menoj kartico, čeprav je prišla za menoj  urine, tko, da je na koncu šla pred menoj notri. Matr sem bla jezna, bi jo najraje čez okno vrgla.Opravimo še uz, joj, po dolgem času sem spet videla  user posted image . Sem bla tko vesela. No, pa me g vpraša, če spol že vem, pa sem ji povedala, da mi je na začetku nosčnosti povedala. Itak ni mogla preverit, kaj je, ker je bila mala  user posted image  obrnjena, da je kazala hrbet. No, tudi na uz je bilo vse ok, naša mala  user posted image  pa je težka 3000g. Itak sem bila tko zmedena danes, da ji nisem omenila testa za streptokok.

Mi je moja g predlagala, da grem rodit v Trbovlje, ker je v LJ P full gužva in tam vse na hitro naredijo in se ne zavzamejo toliko zate, kot bi se sicer.

ja jz bi ji svoje povedala... k sem gobec, bi ji zihr pred vsemi rekla kaj se uriva, da nej kr lepo počaka na vrsto tko k vsi ostali... pa da ste druge glih tko noseče k ona... če pa ne bi zalegl bi ji pa en šamar prmazala user posted image  nosečka gor al dol, sej ne bi blo nobenih posledic na user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pol bi si pa za drugič zapomnila da se ne uriva

jp, v Ljubljanski P je zdej totalna štala... gužva tok da niti notr ne morš pridt... v Trbovljah res da majo manj gužve, da bi se ti lahko posvetile, ampak to ni nujno... moje kolegici se niso nč posvečale tm, pa ni blo nobene gužve, prazne sobe, pa še na eno smotano babco je naletela, pa una k jo je šivala jo je tko grdo da jo je vse bolelo in peklo še ne vem kok časa po porodu...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 12:43:56   
katrinka
o ljubljanske cvekeuser posted image

lih koham kosilo pa mam malo cajta tuki gor pogledatuser posted image

ja moj je zelen ratu k je slisu kam vse posiljajo ce je lj polna, pa ne da je problem peljat sam po mojem je bolj zivcen glede poroda k jazuser posted image

vim - midve bove tko cez 3 tedne sele rodile pa upajmo da bo se malo sprostilouser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 12:45:16   
katrinka

                                                  Ljubljanske nosečke
=============================================================
        Nick(starost)                    PDP                 Št.         Št.         Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)                  8.7.2009            2 user posted image        1  user posted image             ?            user posted image
user posted image   tanatoraja (28 let)            15.7.2009          1 user posted image        0  user posted image             ?             user posted image
user posted image   tina69 (24 let)                   24.7.2009          2 user posted image       1  user posted image              ?             user posted image
user posted image   andmoj (29 let)                  25.7.2009          2 user posted image       1 user posted image          10.7.2009   user posted image
user posted image   polgara (28 let)                 26.7.2009          1 user posted image       0  user posted image              ?             user posted image
user posted image   katrinka (26 let)                 27.7.2009          1  user posted image       0 user posted image         7.7.2009     user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)               29.7.2009          1  user posted image       0 user posted image          15.7.2009    user posted image
user posted image  vim (29 let)                         30.7.2009          1 user posted image        0 user posted image              ?            user posted image
user posted image   Sisy                                    1.8.2009            2 user posted image       1 user posted image              ?             user posted image
user posted image   šivilja (32 let)                     1.8.2009            4 user posted image      2 user posted image               ?            user posted image
user posted image   M1987                               12.8.2009          1 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)                 13.8.2009          2 user posted image       1 user posted image                ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)                    20.8.2009          2 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image  anonimna                            26.8.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?             user posted image
user posted image   indy0024                           13.9.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   majica (29 let)                    16.9.2009         2 user posted image        1 user posted image              ?             user posted image
user posted image    larilu (23 let)                      20.9.2009         3 user posted image       1 user posted image        30.7.2009      user posted image
user posted image   palegia30 (30 let)              17.10.2009        1 user posted image       0 user posted image             ?              user posted image
user posted image   Gorenka (32 let)                 25.10.2009        2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image   murkica (24 let)                  1.11.2009          2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image    lupinca                                6.11.2009         2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image     LaMay (34 let)                    3.3.2010           3 user posted image        2 user posted image              ?           user posted image
============================================================

user posted image     8

user posted image     4

user posted image    10

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA            SPOL          IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                   3.1.2009           user posted image             Lejla            
user posted image   naia                  10.2.2009           user posted image             Lia
user posted image   grahec              26.2.2009           user posted image             Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania                  8.3.2009           user posted image             Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa             24.3.2009         user posted image              Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7                27.3.2009         user posted image              Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani                   30.3.2009        user posted image               Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA                3.4.2009        user posted image               Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag                  7.4.2009          user posted image              Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito             14.4.2009         user posted image              Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM              14.4.2009        user posted image              Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab          27.4.2009        user posted image              Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
              3.5.2009        user posted image              Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74                   4.5.2009        user posted image              Andrej            54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka               5.5.2009         user posted image              Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg                 7.5.2009        user posted image               Luka              53 cm         4590 g
user posted image   k.tja                    11.5.2009        user posted image               Urban            52 cm         3530 g 
user posted image   knutek                 18.5.2009       user posted image                Nik               47 cm         2690 g
user posted image   Tanja_                 27.5.2009       user posted image                Hana           49 cm         3280 g
user posted image   Hindi                    27.5.2009       user posted image                Ian Patrik      50 cm       2840 g
user posted image   PapuaNG              28.5.2009      user posted image                Svit                52 cm        3650 g
user posted image   Mony25                 5.6.2009       user posted image                Aleks              49 cm        2810 g
user posted image   Majana79              5.6.2009       user posted image                Jure                50 cm        2920 g
 user posted image   Španka                  5.6.2009       user posted image                Erik                 54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a                   15.6.2009       user posted image                Taj                  50 cm       3410 g
user posted image    Svet                     18.6.2009       user posted image                Ana                48 cm        2670 g
user posted image    linaema                25.6.2009      user posted image                Zoja                51 cm       3080 g
user posted image   bjondi                   27.6.2009      user posted image                Žiga                51 cm       3140 g
user posted image   Lsica                     29.6.2009      user posted image                 Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    anci banci              2.7.2009       user posted image                 Svit                 51 cm       3150 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 13:34:46   
ana**
Ojla nosečke in mamice :)

Midva sva prišla domov user posted image user posted image  In se veselo privajamo na nov ritem.  Midva ga itak samo gledama in občudujema..user posted image  Tko lepo mirno spi user posted image user posted image
Val je drgač ful pridn, samo spi in je. Pol se previjema se zraven malo joče pol pa spet zaspiuser posted image

Ko sem prišla v porodno sobo in do rojstva je trajalo malo več kot 5ur. Sam porod ni bil tko težak. Pač na koncu so bli popadki že na 1minuto in mi je bilo malo krize. Hvala bogu,da je bil dragi ves čas z mano, mi je pomagal dihat, me vzpodbujal..
Tut babica je bila 1A tko,da se mi zdi da je tut zaradi nje bilo meni tolko boljše.
In,ko sem ga dobila prvič na naročje.. Sploh govorit nisem mogla, niti dragi.. Se mi zdi,da sm vidla prav solze v njegovih očeh..user posted image
V četrtek so mi ga odpeljali kr je bil rumen, meni pa je to kr pasalo kr sm mela kr hudo poporodno krizo user posted image  Ampak se mi zdi,da je že minila tko da sm že veselaaa user posted image
Aja.. šivana pa sm kr fejst in me ti bolijo bolj kot sam porod user posted image  user posted image  user posted image

Težave imam edino z dojenjem kr mi primankuje mleka in pol se mi dere v joškouser posted image  Ampak je patronažna itk rekla,da ga moram nonstop pristavlja,da se bo mleko delalo in bo potem boljše.

Katrinkica mene si pozabila napisat,da sem že mami user posted image  user posted image

In še ena slikica našega princa

user posted image

Grem počivat kr me šivi svinjsko bolijo.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 14:36:47   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: ana**

Ojla nosečke in mamice :)

Midva sva prišla domov user posted image user posted image  In se veselo privajamo na nov ritem.  Midva ga itak samo gledama in občudujema..user posted image  Tko lepo mirno spi user posted image user posted image
Val je drgač ful pridn, samo spi in je. Pol se previjema se zraven malo joče pol pa spet zaspiuser posted image

Ko sem prišla v porodno sobo in do rojstva je trajalo malo več kot 5ur. Sam porod ni bil tko težak. Pač na koncu so bli popadki že na 1minuto in mi je bilo malo krize. Hvala bogu,da je bil dragi ves čas z mano, mi je pomagal dihat, me vzpodbujal..
Tut babica je bila 1A tko,da se mi zdi da je tut zaradi nje bilo meni tolko boljše.
In,ko sem ga dobila prvič na naročje.. Sploh govorit nisem mogla, niti dragi.. Se mi zdi,da sm vidla prav solze v njegovih očeh..user posted image
V četrtek so mi ga odpeljali kr je bil rumen, meni pa je to kr pasalo kr sm mela kr hudo poporodno krizo user posted image  Ampak se mi zdi,da je že minila tko da sm že veselaaa user posted image
Aja.. šivana pa sm kr fejst in me ti bolijo bolj kot sam porod user posted image  user posted image  user posted image

Težave imam edino z dojenjem kr mi primankuje mleka in pol se mi dere v joškouser posted image  Ampak je patronažna itk rekla,da ga moram nonstop pristavlja,da se bo mleko delalo in bo potem boljše.

Katrinkica mene si pozabila napisat,da sem že mami user posted image  user posted image

In še ena slikica našega princa

user posted image

Grem počivat kr me šivi svinjsko bolijo.


ooooooooooooooooooooooo, frajer... pa tko lep avatar maš zdej... najprej sploh nisem vedla da si ti, k sem navajena na un drug avatar :) se bom mogl kr prvadt sorodstva... ga bom mogla že v miže spoznat user posted image  user posted image

lepo da si že doma.. upam da je samo vse ok, da ni kakšnih večjih problemov

kr občudujta ga dokler še spi.. se bo kmalu stanje spremenilo.. men se je  tud prve dni zdelo da mam zlatega otročička user posted image

a si šla zdej pol v postojno rodit al v ljubljano??

to je normalno da še nimaš dost mleka.. moja je tud bolj cvilila v joško.. pol k je bil pa naval mleka, se je pa skor zadušila z njem... ji je vmes k je jedla kr pr straneh vn tekel user posted image  požeruharca, ni kej

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 14:39:10   
Blueeyes
                                                  Ljubljanske nosečke
=============================================================
        Nick(starost)                    PDP                 Št.         Št.         Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)                  8.7.2009            2 user posted image        1  user posted image             ?            user posted image
user posted image   tanatoraja (28 let)            15.7.2009          1 user posted image        0  user posted image             ?             user posted image
user posted image   tina69 (24 let)                   24.7.2009          2 user posted image       1  user posted image              ?             user posted image
user posted image   andmoj (29 let)                  25.7.2009          2 user posted image       1 user posted image          10.7.2009   user posted image
user posted image   polgara (28 let)                 26.7.2009          1 user posted image       0  user posted image              ?             user posted image
user posted image   katrinka (26 let)                 27.7.2009          1  user posted image       0 user posted image         7.7.2009     user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)               29.7.2009          1  user posted image       0 user posted image          15.7.2009    user posted image
user posted image  vim (29 let)                         30.7.2009          1 user posted image        0 user posted image              ?            user posted image
user posted image   Sisy                                    1.8.2009            2 user posted image       1 user posted image              ?             user posted image
user posted image   šivilja (32 let)                     1.8.2009            4 user posted image      2 user posted image               ?            user posted image
user posted image   M1987                               12.8.2009          1 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)                 13.8.2009          2 user posted image       1 user posted image                ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)                    20.8.2009          2 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image  anonimna                            26.8.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?             user posted image
user posted image   indy0024                           13.9.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   majica (29 let)                    16.9.2009         2 user posted image        1 user posted image              ?             user posted image
user posted image    larilu (23 let)                      20.9.2009         3 user posted image       1 user posted image        30.7.2009      user posted image
user posted image   palegia30 (30 let)              17.10.2009        1 user posted image       0 user posted image             ?              user posted image
user posted image   Gorenka (32 let)                 25.10.2009        2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image   murkica (24 let)                  1.11.2009          2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image    lupinca                                6.11.2009         2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image     LaMay (34 let)                    3.3.2010           3 user posted image        2 user posted image              ?           user posted image
============================================================

user posted image     8

user posted image     4

user posted image    10

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA            SPOL          IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                   3.1.2009           user posted image             Lejla            
user posted image   naia                  10.2.2009           user posted image             Lia
user posted image   grahec              26.2.2009           user posted image             Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania                  8.3.2009           user posted image             Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa             24.3.2009         user posted image              Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7                27.3.2009         user posted image              Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani                   30.3.2009        user posted image               Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA                3.4.2009        user posted image               Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag                  7.4.2009          user posted image              Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito             14.4.2009         user posted image              Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM              14.4.2009        user posted image              Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab          27.4.2009        user posted image              Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
              3.5.2009        user posted image              Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74                   4.5.2009        user posted image              Andrej            54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka               5.5.2009         user posted image              Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg                 7.5.2009        user posted image               Luka              53 cm         4590 g
user posted image   k.tja                    11.5.2009        user posted image               Urban            52 cm         3530 g 
user posted image   knutek                 18.5.2009       user posted image                Nik               47 cm         2690 g
user posted image   Tanja_                 27.5.2009       user posted image                Hana           49 cm         3280 g
user posted image   Hindi                    27.5.2009       user posted image                Ian Patrik      50 cm       2840 g
user posted image   PapuaNG              28.5.2009      user posted image                Svit                52 cm        3650 g
user posted image   Mony25                 5.6.2009       user posted image                Aleks              49 cm        2810 g
user posted image   Majana79              5.6.2009       user posted image                Jure                50 cm        2920 g
 user posted image   Španka                  5.6.2009       user posted image                Erik                 54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a                   15.6.2009       user posted image                Taj                  50 cm       3410 g
user posted image    Svet                     18.6.2009       user posted image                Ana                48 cm        2670 g
user posted image    linaema                25.6.2009      user posted image                Zoja                51 cm       3080 g
user posted image   bjondi                   27.6.2009      user posted image                Žiga                51 cm       3140 g
user posted image   Lsica                     29.6.2009      user posted image                 Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    ana**                   1.7.2009        user posted image                  Val                 52 cm         3940 g
user posted image    anci banci             2.7.2009       user posted image                 Svit                 51 cm       3150 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 14:40:03   
Blueeyes
user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image  Grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image  Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image  Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks
 user posted image  ana** & Val

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 4.7.2009 14:42:55 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 14:41:43   
Blueeyes
user posted image
 
 
 
 
JANUAR
 
ana** 11.1.
 
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
larilu 1.2.
wani 5.2.
Majana79 24.2.
 
 
MAREC
 
anci banci 14.3.
angelito 28.3.
Pupa7 31.3.
 
 
APRIL
 
NinaMM 9.4.
MONY25 14.4.
sinskaT 30.4.
 
 
MAJ
 
Katrinka 2.5.
živa25 15.5.
 
 
JUNIJ
 
BOOMER 3.6.
PapuaNG 5.6.
šivilja 27.6.
 
 
JULIJ
 
UT_2008 14.7.
palegia30 22.7.
pat74 23.7.
 
 
AVGUST
 
andmoj 2.8.
HINDI 6.8.
knutek 25.8.
LaMay 28.8.
M1987 30.8.
 
 
SEPTEMBER
 
majica 28.9.
 
OKTOBER
 
vim 7.10.
tanatoraja 22.10.
 
 
NOVEMBER
 
nmag 15.11.
bjondi 30.11.
 
 
DECEMBER
 
simonaa 19.12.
nborazem 21.12.
murkica 21.12.
Svet 21.12.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 15:10:03   
Svet
Ojla, ljubljančanke!

Še jz se mal javim, k mi obe lih spita, Anže je pa na morčiju...
Imamo se fajn, Ana veselo je in spi..edino kupčke bolj težko podira...
Očka se je odselil na Anžetovo postlo, k Neži v sobo, mi2 z Ano pa na ta veliki postli kraljujeva.
Prou nč hudga mi ni se 2-3 na noč zbudit, da Ano podojim, ker se mi zdi, da to kr v spanju nardim in sem zjutri čist naspana...

Evo še slikca naše ta male...user posted image

Pa slikca obeh...user posted image

Pa še velika očkova lubicauser posted image

Pa mamina maza, k gleda Tv Papriko in videospote,k jih tm vrtijouser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 15:27:10   
Blueeyes
super Svet... tok luštne slikce... mi je všeč na uni k sta isto oblečena user posted image  user posted image  k sem najprej na hitr pogledala sem mislila da je k odsev v ogledalu al pa kej tazga user posted image

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 18:35:53   
M1987



                                                  
user posted image AVGUSTOVČKI 2009user posted image [

========================================================================================
        Datum rojstva/PDP                    Nik/starost/bivanje                 Št. user posted image                Ime user posted image        Teža in višina ob rojstvu
=============================================================
user posted image ??.??/ 13.08. Sulfinija/30 let/? 1 VAL 1.600g/?
15.06./ 10.08. Blanč/35 let/? 1 LARA 1.600g/42cm
BERNARD
2.020g/43cm
29.06/ 01.08. Poopsie/28 let/? 2 ISABELLA 2.890g/49cm

user posted image = 2, user posted image = 2


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 18:37:40   
M1987
Pupe sposodila sem si malo vaš način seznamčka, venar me nekaj zanima - kako vmes anrediit presledke. Upam, da niste hude in hvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 18:46:54   
Blueeyes
                                               user posted image AVGUSTOVČKI 2009user posted image [
=============================================================
 Dat. rojstva/PDP      Nik/starost/bivanje      Št. user posted image   Ime user posted image        Teža/višina
=============================================================
user posted image ??.??. / 13.08.      Sulfinija / 30 let / ?           1         VAL            1.600g/?
user posted image 15.06. / 10.08.     Blanč / 35 let / ?               1         LARA           1.600g/42cm 
                                                                                    BERNARD       
2.020g/43cm
user posted image 29.06. / 01.08.     Poopsie / 28 let / ?           2       ISABELLA      2.890g/49cm

user posted image = 2, user posted image = 2


< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 4.7.2009 18:52:20 >

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 18:53:26   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Pupe sposodila sem si malo vaš način seznamčka, venar me nekaj zanima - kako vmes anrediit presledke. Upam, da niste hude in hvala user posted image user posted image user posted image


normalno delaš presledke... nič posebnega... samo gledat morš da ni vse skupi preširoko, ker drugače ti bo vrglo v dve vrstici

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 20:30:23   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

ooooooooooooooooooooooo, frajer... pa tko lep avatar maš zdej... najprej sploh nisem vedla da si ti, k sem navajena na un drug avatar :) se bom mogl kr prvadt sorodstva... ga bom mogla že v miže spoznat user posted image  user posted image

No no... user posted image  Začni se privajat ko bo ponoči Gajo obiskoval user posted image user posted image  Boš mogla hitr reagirat.. Bi lahko se midve kmalu zmenile za kakšn dejt za Vala & Gajo user posted image

lepo da si že doma.. upam da je samo vse ok, da ni kakšnih večjih problemov

kr občudujta ga dokler še spi.. se bo kmalu stanje spremenilo.. men se je  tud prve dni zdelo da mam zlatega otročička user posted image

a si šla zdej pol v postojno rodit al v ljubljano??

Sm šla v Lj pa so rekli,da naj kr grem drgam kr mi ni voda odtekla in me lahko sprejmejo komaj čez neki urc. In pol sva se do Postojne zapeljala pa so naju tam takoj sprejeli sicer pa je tam tut kr gužva...

to je normalno da še nimaš dost mleka.. moja je tud bolj cvilila v joško.. pol k je bil pa naval mleka, se je pa skor zadušila z njem... ji je vmes k je jedla kr pr straneh vn tekel user posted image  požeruharca, ni kej

No sej upam,da bo kr nam tut tko.. Sm mu prej kr AM dala kr se mi zdi,da ni nč pojedel.. Razmišljam,da bi ga vagat začela bi mela vsaj malo kontrole nad tem user posted image
 
A mislite,da bo patronažna kr ju3 prišla? Ali v ponedeljek??


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Ljubljanske nosečke
4.7.2009 20:37:22   
Anonimen
joj, ana** kakšen cortič je Val!!

Svet, tudi ti imaš luštne malčkeuser posted image , boš zdaj manj tvja gledala, ne?user posted image


(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?