|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:24:21   
ronja
Za 1 ali 2 leti - jasno, gremo vsi ali pa noben, bi znorela en brez drugega toliko časa. Še za en mesec se meniva, da bi šli oni z mano, če bom kam šla... En teden bomo pa preživeli;)
ja, ker bi ga pogrešala
ja, ker bi ga mali pogrešali
ja, ker bi nas on pogrešal
ja, ker bi bilo čisto zanimivo: nova izkušnja, nova kultura,...
ja, ker bi bilo tudi za tamalidve ena velika izkušnja
ja, ker je najlažje zdaj, dokler sta mali še predšolski
ne, ker trenutno ne morem tu službe pustit
ne, če bi bilo nekam, kjer je ful mraz - naj najde službo nekje, kjer je dovolj toplo zameuser posted image - ok, če bi bila sanjska služba, bi se pač toplo obleklauser posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:28:10   
Naja31
Ja, bi šla.

Če bi on tam toliko zaslužil, da meni ne bi bilo treba delati.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:31:11   
ronja
naja, ti bi tudi lenarila?user posted image ne morem verjet! sem mislila, da si ti enkrat pisala, da ne bi doma gospodinje špilala...user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:34:22   
rija
po eni strani ja, po drugi, tisti ta komotni pa ne.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:42:47   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: rija

po eni strani ja, po drugi, tisti ta komotni pa ne.




A se lahko enkrat podpišem pod tebe ... ponižno prosimuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali bi se preselili
15.7.2009 23:44:48   
rija
komotuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 0:41:12   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

naja, ti bi tudi lenarila?user posted image ne morem verjet! sem mislila, da si ti enkrat pisala, da ne bi doma gospodinje špilala...user posted image


Doma ne, v tujini pa user posted image user posted image user posted image user posted image

Bi se bolj redno s športom ukvarjala, pa mogoče spet kaj študirala, pa zapravljala,...., vse to na možev račun.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 8:56:01   
**NiNa**
jaz pa nebi šla. Že misel na to mi je grozna. Pa tu imam redno službo, ki mi je všeč in če bi šla za 2 leti, me sigurno nibi čakal. Mislim da sedaj niso časi da bi se na to zanašal. Pri meni vem, je problem jezik. Že angleščina mi dela veliko težav user posted image .
Jaz bi verjetno raje moža prepričala da naj ne gre, ker tudi midva nebi mogla bit tolk časa eden brez drugega.
Drugače pa občudujem vse, ki se za ta korak odločijo!user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 9:28:01   
ronja
Doma ne, v tujini pa user posted image user posted image user posted image user posted image

Bi se bolj redno s športom ukvarjala, pa mogoče spet kaj študirala, pa zapravljala,...., vse to na možev račun.

hehe, saj ko takole napišeš, pa zadeva ful mamljivo zgleda... Moram lubija vprašat, kdaj bo dobil kako dobro plačano ponudbo, heheuser posted image - like neveruser posted image

jezik pa mene ne skrbi, če zulujščina, pa zulujščina... za ruščino pa sploh ne bi bil problem, saj je malo podobna, tudi slovanski jezik, itd... bi se že naučila, še vedno sem se - če me vržeš v vodo, plavam - ne glih delfinčka takoj, ampak se borim, pa ne potonem. če se moram na suhem učit (tukaj, iz knjig), pa se mi nekak ne da oz. nimam dovoljšnje motivacije...user posted image Pa saj za kupit kruh tudi ni treba popolno sklanjat, glavno da znaš besede, pa te že nekak razumejo...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 10:15:07   
Arwenko
Ja, bi absolutno šla, izkušnja je neprecenljiva, vse ostalo pa so samo izgovori, ker smo komot preveč. 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 10:16:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, bi absolutno šla, izkušnja je neprecenljiva, vse ostalo pa so samo izgovori, ker smo komot preveč. 


že drugič danes: in kaj je narobe z biti komotuser posted image  

naj mi en to razloži.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 10:23:27   
ronja
Nič, če zato ne otopiš oz. stagniraš. če pa to pomeni, da se upiraš vsem novim izzivom, ki bi te lahko precej osrečili, potem pa seveda ni fajn. Če si komot samo zato, ker si nič ne upaš, ker se nič ne splača, ker ni nikoli vredno tvegat,... Če ti več pomeni komoditeta doma kot pa odnos s partnerjem, da bi ga bila oba pripravljena postavit na kocko (večletna osotnost je pač tveganje, kakorkoli obračamo), potem se je treba tudi včasih malo zamislit. lahko pa se pač poznata in vesta, da to ni za vaju, s tem ni nič narobe. ampak da pa zaradi svojega komot ne bi bila pripravljena pomagat njemu uresničit sanje, se mi zdi pa narobe. (če on ne bi šel, ker se meni ne bi dalo, recimo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 10:40:41   
Nika v službi
Ponujeno delo bi moralo biti res sanjsko, da bi se za kaj takega odločila. Preprosto - zato, ker sem komot. Da ne bo pomote, službeno in privat izredno veliko in radi potujemo, smo obdelali dobršen del sveta in mi tak dinamičen način življenja ustreza. Da pa bi se za leto, dve preselila nekam drugam, bi pa morala imeti presneto dobre razloge. Govorim pa to striktno za tole obdobje, v katerem sem zdaj, ko imamo še vso družino na kupu, starše po obeh straneh, ki uživajo z vnuki in mi, otroci, ki uživamo (tudi) v družbi svojih ostarelih staršev. Ko drug drugemu lahko tako veliko damo. Da ne omenjam prijateljev, ostalih sorodnikov, najinih služb, v katerih sva zadovoljna in izpolnjena. Tega življenja v tem trenutku ne bi zamenjala, ga imam mnogo preveč rada. In si drznem reči v imenu moža, da tudi on ne bi šel na tako misijo, če ne bi bila res maksimalno sanjska v mnogih pogledih - prava lokacija, veliko več denarja,... Mogoče bi o čem takem razmišljala kasneje, čez nekaj (desetuser posted image ) let. To je tako kompleksna osebna odločitev neke družine, da jo je težko širše debatirati. Ker vsak izhaja iz svoje specifične situacije.

Absolutno se strinjam, da taka izkušnja pomeni veliko razširitev obzorij, ampak le-to lahko - če želiš in imaš možnost - pridobiš tudi skozi siceršnja potovanja. Mi smo s ta malo začeli pohajati naokrog pri njenih 7 mesecih in nameravamo tako nadaljevati, če bodo le še naprej dane možnosti za to. Ker nam tako ustreza in ker do zdaj še nisem našla prostora na svetu, ki bi me toliko "zakuril", da bi tam živeli. No, mogoče Monte Carlo ali Dunaj, vse ostalo pa je fascinantno, a za limitirano obdobje. Ker sem preprosto pač tak tip človeka.

Pretehtajta, napišita vse pluse in minuse, vse pomisleke, dvome, skrbi, pogovorita se in sprejmita odločitev, ki bo najboljši kompromis v dani situaciji. Kompromisom se v takih situacijah namreč težko izogneš. Srečno!


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 10:40:44   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Za 1 ali 2 leti - jasno, gremo vsi ali pa noben, bi znorela en brez drugega toliko časa. Še za en mesec se meniva, da bi šli oni z mano, če bom kam šla... En teden bomo pa preživeli;)
ja, ker bi ga pogrešala
ja, ker bi ga mali pogrešali
ja, ker bi nas on pogrešal
ja, ker bi bilo čisto zanimivo: nova izkušnja, nova kultura,...
ja, ker bi bilo tudi za tamalidve ena velika izkušnja
ja, ker je najlažje zdaj, dokler sta mali še predšolski

ne, če bi bilo nekam, kjer je ful mraz - naj najde službo nekje, kjer je dovolj toplo zameuser posted image - ok, če bi bila sanjska služba, bi se pač toplo obleklauser posted image


se podpišem pod tole user posted image predvsem pod zadnjo user posted image
je pa res, da bi moral zaslužit dovolj za vse oziroma zrihtat tud meni službo (sem komot, tko da sama se ne bi špogala še s tem ). Službe tukaj pa tako ali tako nimam zagarantirane, da jo bom čez dve leti še imela, tko da zaradi tega ne bi izpustila priložnosti za spoznavanje novega user posted image



_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 12:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman


IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ne, naj se vozi za vikend domov.


iz Rusijeuser posted image - mislim jakaracman halooooooooooooooooo



In da odgovroim na vprašanje - jst bi šla takoj

Mislim halooooooooo nazaj.Veliko je ljudi, ki se vračajo v petek domov k svojim družinam.In to z različnih koncev si moreš misliti.In sicer nisem predlagala , da gre z konjem.


user posted image user posted image user posted image  - po moje tud konj ne bi bil najbolj zadovoljen v Rusiji

V bistvu sem mislila bolj zaradi finančnega zalogaja - sej veš, leti znajo bit kr dragi, so tudi cenejši, sam trofit ga vsak vikend je pa po moje mal težje

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 14:16:42   
matejchy

Ja js bi tud šla, tu se ne gre za mesec dva, da bi šel. Js nebi zdržala leto, dve brez njega. Gremo vsi al pa nobeden.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 20:10:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

po eni strani ja, po drugi, tisti ta komotni pa ne.




Enako.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali bi se preselili
16.7.2009 22:59:36   
arabela*
bi šla....sicer mi ne bilo lahko....vendar bi se že znašla...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali bi se preselili
17.7.2009 0:39:42   
Tanja55
Nepoznano in negotovo rodi strah, ki zavira kreativnost. To pa tezko pogresam, zato premagam strah. In grem, in bi tudi sla. Se pa strinjam s tistim: gremo vsi al pa nobeden. Kamot strani ne poznam, selim se zadnjih nekaj let itak skoz, jeziki mi ne delajo tezav...otroci pa, ce so predsolski sploh ne bi pomisljala, ce so pa soloobvezni potem pa odvisno za koliko casa bi se preselili in kam. Verjetno bi se pa odlocila, da grejo v mednarodno solo (ce bi ta obstajala v kraju) in doma bi jih sama ucila slovenscine.

Bi pa dodala samo se to: od razlogov zakaj bi se selili, bi mi vecja placa pomenila bore malo. Bolj pomembno bi mi bilo, kaj bi to novo delovno mesto doprineslo mojemu partnerju v smeri napredovanja, izobrazevanja, ali pa morda osebnega razvoja, ki ga sicer v Sloveniji npr. ne bi bil delezen (mislim npr. na smeri raziskovanja, ki jih pri nas ni ali so nemogoce).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
17.7.2009 1:05:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali bi se preselili
10.9.2009 16:19:17   
Sreča in ljubezen
Jst bi sla,zakaj ne.Za zivet 2 leti,z mozem, sigurno bi sla!user posted image Pa ce bi mi bilo vsec verjetno bi ostala ziveti naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali bi se preselili
10.9.2009 17:18:44   
mojamura
jaz osebno ne bi šla zaradi moje službe.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali bi se preselili
17.9.2009 12:54:25   
Nenya
Mi smo ravno zdaj v Parizu, ker je moj user posted image dobil post doc za eno leto. Odločitev ni bila lahka, ampak, da ga otroci ne bi eno leto videvali, ni šans. Še ko smo šle dober teden za njim so ga po skajpu skoz spraševale kdaj pride domov.
Sem odprta za obe možnosti, ali ostanem jaz z otrokoma doma, če pa dobim še službo toliko bolje. Starejšo triinpolletnico misliva dati v 'malo šolo' ta mlašo pa v varstvo le, če bom imela jaz službo.
Ne vem a se nam bo izšlo finančno, a dokler bo le šlo bomo skupaj.
Imela sem v žalhti eno, ki ji je mož delal v Nemčiji in rodil poredko domov, na koncu sta bila tujca.
Res je tudi, da nimam službe, ki bi mi ful pomenila, oz od katere ne bi mogla it (beri je bila za določen čas).

V glavnem je pretehtalo dejstvo, da mora družina biti skupaj, ne za vsako ceno, ampak če se le da.
To, da bi ob petkih popoldne prihajal domov in ob nedeljah odhajal, se pravi bi imeli le soboto, se mi zdi le potrata denarja in časa.

Veliko poguma pri odločitvi.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




bolezen
riba5

pri kerem mesesu je vaš dojenček dobil prvo bolezen npr

1 m (15%)

2m (5%)

3m (10%)

4m (8%)

5m (6%)

kasneje (55%)


Število vseh glasov: 184

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!