|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nove slikice
30.5.2005 9:24:38   
Bejba
Mami je končno dala moje nove slikice v album, tako da si lahko pogledate kakšen junaček sem že. Pa še moj Disneyland lahko vidite - ja, raj imam kar doma pred hišo :bravo::bravo::bravo:.

LP; Anže (& mami) :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nove slikice
30.5.2005 9:44:12   
Urška*
Ful lepe slikice!!!:bravo::bravo::bravo:

Eno vprašanje. Kje ste kupili ta Disneyland? Mi je ful dobro. Aja, saj je to bazenček, ne?:ups:

lp:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nove slikice
30.5.2005 9:46:34   
Tinna
Lepe slikice! :bravo::bravo::bravo::bravo:
Še vedno je pa najboljša tista, ko s tatijem cuzata prst.:)-:)-:)-

Lp:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nove slikice
30.5.2005 10:33:32   
asso
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Luštno luštno :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nove slikice
30.5.2005 11:10:56   
Errai
Super slikice. Vidim, da ste šli v večji čebriček, pa me zanima, kako se kaj obnese. Mi smo s kopanjem v Tummy Tubu končali, ker mali samo stoji v njem. Sploh se ga ne da prepričati, da bi se usedel, tudi če ga damo z ritko naprej noter, je že pogruntal, kako vstati. A misliš, da bi bilo v večjem čebričku kaj boljše. A vaš tudi kaj vstaja?

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nove slikice
30.5.2005 11:17:39   
Pupica
Irena* mi imamo Shantalo, to kar si videla tudi pri njej v albumu(moder čebr)in je za otroke do 1 leta.Naša se še seaj kopa v njem, in kljub temu, da že vstane v njem, se jo še vedno da okopati.Sicer ne več po 25 minut, kot je prej uživala,vendar v 5 minutah zadevo opraviva.
Pa sej hvala bogu da je sedaj poletje, tako da se že čez dna malo igra v bazenu in je čebriček le za nujno.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nove slikice
30.5.2005 11:21:47   
BONI*
Ja Lubika bubika, kolk si pa ti cortkan:)-
Pa imaš res dober Disnyland (mi bomo tudi neki tazga kupil), ampak še bolj mi je pa všeč tvoja nobel bičikleta. A ima pogon na ta zadnja kolesa:)-

Lp, Boni

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nove slikice
30.5.2005 14:39:58   
atinav
:love:Ni kaj fejst fant si Anže:love:!! Vse čestitke za tak dober Disnyland:bravo::bravo:.
Pa enga velkega lupčka!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nove slikice
30.5.2005 16:52:43   
Bejba
Disneyland smo kupili v Leclercu, je sedaj akcija bazenčkov. Tale je bil sicer med najdražjimi, ampak ga je ati kar prinesel domov, ker mu je bil tok šponski :bravo:. Je pa iz 16000 znižan na 10000.

Irena, ja mi imamo čebriček Shantal tako kot Pupica. Sicer gre Anže notri z iztegnjenimi nogami, a mu jih potem pokrčiva in je ok. Zaenkrat še gre, koliko časa pa vprašanje. Je pa veliko prostora, tako da ga bomo lahko uporabljali še dolgo. Naročili pa smo ga pri Sončku preko interneta.

In Anže se zahvaljuje za pohvalice :bravo::bravo::bravo:.

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nove slikice
30.5.2005 16:56:02   
Bejba
Boni, tale Anžetova bicikleta ima pa "atipogon". Je ta najbolj komot :)-.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nove slikice
30.5.2005 16:56:39   
Bejba
Atinav, poljubčka pošiljamo tudi malemu Tianu in upamo, da se kmalu kaj vidimo :love:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nove slikice
31.5.2005 14:16:52   
BONI*
Sej to sem mislila. Pogon na čisto ta zadnja kolesa od kremenčkovih:)-

Lp, Boni

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?