|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 12:23:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

lulanja v bazen ne toleriram in na bazenih vedno hodimo na wcje
na morju pa v vodo ampak tamali nista hotli lulat v vodi ampak sta čepeli v nizki in lulali. in ja ve k se zgražate za tist deci urina v ooogggrrrooommnnooo morje sploh ne vem kako se pol lohk kopate v njem, sej žal je vsa človeška kanalizacija speljana vanj, tut če gre otrok na wc če je slučajno na plaži (na naši ga ni!!!) pa prteče tisto njegovo lulanje 50m preč od vas v morje! user posted image  najbolj da si svoje lulčke in lulike in ritke kr dol zavežete, da ne boste preveč onesnaževali okolja.


user posted image

ja pa kako lahko plavate v morju (in v usta devate vodo) k ribe not seksajo.


Ups pa res. A veš, da sem zadnjič skoraj zanosila?

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:25:35   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

kam jih dajete pa kakat


kakat pa hvala bogu letos ni nobene prijelo na plaži. drgač bi pa laufal v vikendico, ki je oddaljena ene 10-15 min hoje v klanec!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:25:45   
snezinkica
ful zanimivo brat, samo ne vem, zakaj ne morete brez žalitev ...
jaz nikoli ne lulam v morje, da o bazenih sploh ne govorimo. imam tudi v mislih vso svinjarijo, ki jo dobiš nazaj ...
in sem bila tudi v zadregi, kam dat moja dva mulca lulat na morju, ko je do najbližjega dostopnega wcja 5min ... nazadnje se mi je zdelo še najbolje, da sta lulala v morje, seveda tam, kjer voda ni preveč stala, svinjarije je v vodi take in drugačne zadosti in na to pač menda računa vsak, ki se namaka, moj otrok ni kaj dosti prispeval k onesnaženju, ko vpije za vsako smetko, ki jo vidi na tleh in bi najraje za drugimi pobiral in metal v koš ... no, hotla sem pač rečt, da je lulanje za grme na obljudeni plaži po moje pač slabša rešitev, glede na smrad in glede na to, da se potem otroci podijo tam okrog ... po kopanju pač otroka (in sebe) stuširaš, po vsakem igranju pa ponavadi ne ... in konec koncev ... urin ni strup ... nekateri se še zdravijo z njim ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:26:27   
Leela
bazeni so pa itak bljek. Se strinjam, če otrok not lula, da kvečjem sam kaj faše. Prasci so predvsem odrasli, si kožo strgajo, pa glivice user posted image .
Morje pa to malo lulanja itak razkuž, problem so iztoki kanalizacij v morje.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:27:02   
čebelica01
če imate okuženo rano pravijo , da je najbolje če se lahko poščiješ na rano , tako da je urin ena izmet najbolj sterilnih stvari. eh nima smisla te debate nadaljevat , ker vsak ima svoje mnenje . ja me zanima kam hodite tiste, ki ne lulate v morje ( ni wc-ja in na plaži je ogromno ljudi , do prvega wc-jaimate pa kar 15 min?)

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snezinkica

ful zanimivo brat, samo ne vem, zakaj ne morete brez žalitev ...



Kje kdo koga žali?

(odgovor članu snezinkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:27:48   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Pa izberite naslednjič destinacijo, kjer ne boste mele problemov z umazanimi, pokozlanimi wc-ji, pa oddaljenostjo, pa skalovjem, pa kačami....
Vsak izgovor tako prav pride ane...?


ne morem, ker mamo pač tam vikend. a nej ga zato prodamo, da bo zravn plaža s skretom da moj 3 letn otrok ne bo lulal v morje? adijo pamet! user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:28:18   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

ja pa kako lahko plavate v morju (in v usta devate vodo) k ribe not seksajo.


Ups pa res. A veš, da sem zadnjič skoraj zanosila?


ni poanta v tem, da bi ti zanosila (čeprav je možno, ker si želva), poanta je v tem da je voda od tega usrana, bog ve kaj ribe izločajo ko seksajo

< Sporočilo je popravil Leela -- 3.8.2009 12:30:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:29:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

če imate okuženo rano pravijo , da je najbolje če se lahko poščiješ na rano , tako da je urin ena izmet najbolj sterilnih stvari. eh nima smisla te debate nadaljevat , ker vsak ima svoje mnenje . ja me zanima kam hodite tiste, ki ne lulate v morje ( ni wc-ja in na plaži je ogromno ljudi , do prvega wc-jaimate pa kar 15 min?)


Ampak če imaš izbiro, da se boš poscala sama ali ti jo posodi sosedova Micka, kaj boš izbrala?

Glede lulanja. Sem na dopustu in se ne sekiram, da moram iti na WC več kot pet metrov in to večkrat.

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:29:42   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA


ne morem, ker mamo pač tam vikend. a nej ga zato prodamo, da bo zravn plaža s skretom da moj 3 letn otrok ne bo lulal v morje? adijo pamet! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:29:53   
snezinkica
aja, teoretično možno (in o tem bom premislila naslednjič, ko gremo na morje) je, da res starši poleg vse krame nosimo še kanglico (kahlico) na plažo, da lahko naši otroci lulajo in kakajo vanjo ... in jo potem po nesreči kdo prevrne po bližnji brisači ... ne vem, za premislit je ...
sicer pa lulanje v pleničko ... ki se potem razgrajuje ...

(odgovor članu snezinkica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:30:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

ja pa kako lahko plavate v morju (in v usta devate vodo) k ribe not seksajo.


Ups pa res. A veš, da sem zadnjič skoraj zanosila?


ni poanta v tem, da bi ti zanosila (čeprav je možno, ker si želva), poanta je v tem da je voda od tega usrana, bog ve kaj ribe izločajo ko seksajo



smrtnonosne viruse, za ritjo jim pa terosti&co. prežijo, da pol biološko orožje nardijo.

a nis vedla tega?

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 3.8.2009 12:31:25 >

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:31:08   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

če imate okuženo rano pravijo , da je najbolje če se lahko poščiješ na rano , tako da je urin ena izmet najbolj sterilnih stvari. eh nima smisla te debate nadaljevat , ker vsak ima svoje mnenje . ja me zanima kam hodite tiste, ki ne lulate v morje ( ni wc-ja in na plaži je ogromno ljudi , do prvega wc-jaimate pa kar 15 min?)


Ampak če imaš izbiro, da se boš poscala sama ali ti jo posodi sosedova Micka, kaj boš izbrala?

Glede lulanja. Sem na dopustu in se ne sekiram, da moram iti na WC več kot pet metrov in to večkrat.


če se nebi mogla polulat tist trenutek in sosedovo micko bi pa glih tiščal  bi pač ona to opravla

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 12:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

če imate okuženo rano pravijo , da je najbolje če se lahko poščiješ na rano , tako da je urin ena izmet najbolj sterilnih stvari. eh nima smisla te debate nadaljevat , ker vsak ima svoje mnenje . ja me zanima kam hodite tiste, ki ne lulate v morje ( ni wc-ja in na plaži je ogromno ljudi , do prvega wc-jaimate pa kar 15 min?)


Ampak če imaš izbiro, da se boš poscala sama ali ti jo posodi sosedova Micka, kaj boš izbrala?

Glede lulanja. Sem na dopustu in se ne sekiram, da moram iti na WC več kot pet metrov in to večkrat.


če se nebi mogla polulat tist trenutek in sosedovo micko bi pa glih tiščal  bi pač ona to opravla


Priznam. Različni sve si.

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:33:15   
ALWAYS LARA
matr bohve kok urina poščije en kit? zakaj pa ion ne gre na wc? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:34:59   
ALWAYS LARA
no še dobr da sem tole temo brala..k zdej če se bomo kdaj odločl it kam drugam na morje k na naš vikend bom v agenciji kot prvo zahtevo dala to, da je skret na plaži! user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:35:10   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

kam jih dajete pa kakat


kakat pa hvala bogu letos ni nobene prijelo na plaži. drgač bi pa laufal v vikendico, ki je oddaljena ene 10-15 min hoje v klanec!


na hrvaškem ponekod na urejenih plažah s 5.septembrom zaprejo plažni sekret. kam pa folk hod lulat pa kakat. V morje in po grmovjih. Edin kar lahko narediš je, da ne hodiš po grmovju.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:35:10   
čebelica01
pa ne sam kiti,uglavnem v morju bo večen prisoten urin in kakec , pa ne zaradi nas , ki lulamo notri

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:36:37   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

A ribe iz morja pa jeste?user posted image
Na morje ne hodim, zato ste pred mojim urinom varni.user posted image


edina pametna. Nimaš dileme kam lulat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:36:45   
ALWAYS LARA
ja itak no. pa sej kot pravim sej je vsa kanalizacija speljana not in brezskrbi da je čistilna naprava na mogoče 20% izpustov. če bi to razmišljal pol je bolš da se ne kopaš nikjer!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:37:46   
svita
A veš kam je napeljana kanalizacija iz mnogih hotelov?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:43:50   
pety78
Tole s sabo na plažo, pa je stvar rešena...

http://www.mixi-caravaning.si/images/image.php?item_id=1110016111&size=1&main=1


user posted image

Pri nas ne lulamo v morje. Ponavadi itak iščemo apartma čim bližje morju, če je kriza pa v kako gostilno na sekret.

_____________________________



(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:46:35   
tinchek1980
Če v bližini ni nobenega wc-ja, grmovja, gozdička al pa kakih skal, potem itak da v morje ... če bi bil v morju samo urin in nobene druge svinjarije, potem sploh ni debate.
Pri punčkah je edino problem lulanje v morje zaradi vnetja mehurja in ledvic, ker je pot do sečil veliko krajša kot pri fantkih in v notranjost hitro zaidejo kake bakterije. Zato je fajn, da je proti koncu lulanja rita izven vode ... no, če je le izvedljivo.
Sicer je pa stvar vsakega od nas, kako gledamo na kako stvar. Po mojem mnenju je v bazenih veliko več svinjarije, kot pa v morju (razen v bližini kake kanalizacije, speljane v morje).

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?