|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 9:52:47   
nogometas
Za vse nosečke, ki ste zaposlene v negospodarstvu in najmanj 3 mesece neprekinjeno na bolniški: UVELJAVITE SOLIDARNOSTNO POMOČ PO 102.ČLENU KOLEKTIVNE POGODBE, če ste članice SINDIKATA, to stori delodajalec na vašo pobudo, če pa ne, pa uveljavljajte zadevo na CSD v kraju, kjer živite.
SREČNO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 12:30:37   
pegy
NO JAT SEM BILČA LANI NA BOLNIŠKI ZARADI RIZIČNE NOSEČNOSTI OD MAJA DO NOVEMBRA V FIRMI NIMAMO SINDIKATA
ALI JE PREPOZNO DA SE ŠELE ZDAJ OBRNEM NE CSD.


HVALA LEP POZDRAV:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 13:15:46   
Stefka
Ne, ni prepozno.
Jaz sem bila na bolniski od avgusta do novembra 2003 tocno 3 mesece, pogodba o zaposlitvi mi je potekla konec novembra. Junija 2004 sem dala zahtevek na takrat ze bivso firmo. Ker mi v 30 dneh niso odgovorili, sem sla julija k Ceferinu, ki jim je zagrozil, da jih bom tozila in opala,naslednji dan je bil denar na mojem racunu.:bravo:
Zastaralni rok je 5 let od bolniske.
Drzim pesti.

Aja, pa v nobenem sindikatu nisem bila.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 14:32:47   
Anonimen
informativno me zanima koliko se pa sploh dobi?

(odgovor članu nogometas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 14:48:20   
Stefka
Naj bi bila ena povprecna placa v gospodartvu. Jaz sem dobila okoli 110 tisocakov, ampak se mi zdi da so me malo:zmeden2:. Pa ni panike, sem vsaj dobila.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 15:45:04   
Vrtnica1
Jaz sem tudi danes malo po internetu brala in se mi zdi, da ni treba, da si včlanjen v sindikat. Meni so v službi rekli, da naj bi dobila to pomoč pri naslednji plači in mislim, da znaša nekje okrog 119.000 SIT, pa tudi nisem včlanjena v sindikat.
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
1.6.2005 16:16:54   
nogometas
Če si včlanjen-a v sindikat, je to bolje zate, ker sindikat stoji za tvojim zahtevkom in če firma denarja ne izplača, oni pritisnejo nanje... LP

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
2.6.2005 11:04:50   
Anonimen
Jaz sem dobila tudi ene 119 tisoč, s tem da sem bila ves čas 4 ure na bolniški in 4 ure na delu. Dobila sem avtomatsko, brez vsake prošnje, tako da je bilo presenečenje, 7. mesec štiriurnega dela.
Torej vse tiste ki delate polovični delavni čas - tudi vam pripada solidarnostna pomoč, ampak ne bi znala natančno povedat po kolikšnem času!

(odgovor članu nogometas)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
2.6.2005 11:36:11   
Lian
Jaz sem bila na bolniški leta 2002. Ali lahko uveljavim solidarnostno pomoč za nazaj?

Kam se moram obrniti, ker nisem v sindikatu? A grem kar na CSD?

Najlepša hvala za odgovor!

Lep pozdrav, Lian

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
2.6.2005 13:40:59   
nogometas
Lian, malo preberi prejšnje poste, mislim, da pravica zastara šele po petih letih, najprej pritisneš na firmo, če se ne odzivajo, jim zagroziš s tožbo (še najbolje, če ti pri tem pomaga odvetnik), lahko pa tudi povprašaš na CSDju v tvojem kraju. Ne it najprej na CSD, ker te bo usmerila na firmo ali sindikat.
PA SREČNO!!!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
3.6.2005 11:01:11   
Meggi
To mi je pa čist novo. Vem da če sem 3 mesece neprekinjeno na bolniški dobi stroške povrnjene po 1, mesecu delodajalec. Jaz se pa sicer ne bi branla.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
3.6.2005 11:37:36   
Lian
Dan!

Naj mi kdo prosim razloži kako je s tem?

Sem klicala v službo in so mi odgovorili, da mi pripada samo 10.000 SIT.
Na bolniški pa sem bila neprekinjeno 7 mes.

Lep pozdrav!



(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
3.6.2005 14:17:11   
Lian
Pa še to.
Ker sem bila na bolniški leta 2002, ne morem več uveljavljat te pomoči.
Odvisno od kolektivne pogodbe? A ni zakonsko pet let, kot je ena zapisala?

Lep pozdrav!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
4.6.2005 17:12:37   
k1
larifari - vsak dobi solidarnostno v negospodarstvu, kakor je več kot 3 mesece neprekinjeno v staležu, dobiš okoli 110 jurčkov (sem že pozabila), in ni odvisno, ali si v sindikatu ali ne! ti pripada! uf, pa sem že zbrisala, na podlagi katerega člena (malo pobrskajte, se splača!!

jaz sem tudi v negospodarsku in sem jih morala malo poterjati, čeprav so mi potem zagotovili, da bi to itak dobila avtomatsko.... zagnjavite!!!!!! sto jurjev je sto jurjev! vsak dnar prav pride! :bravo::bravo:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   SOLIDARNOSTNA POMOČ V PRIMERU DOLGE BOLNIŠKE
5.6.2005 19:47:13   
pegy

A TO VELJA TUDI ZA UNE K SO ZAPOSLENI V GOSTINJSTVU.

HVALA:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Otroci
пеперутка16

Koliko otrok imaš?

0 (21%)

1 (39%)

2 (24%)

3 (6%)

več kot 3 (9%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!