|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek pritisk
1.6.2005 12:02:11   
LONA13
Živjo!

Ali lahko nizek pritisk kej slabo vpliva na razvoj otročička!:duda::zmeden:

A je dons en tak čudn dan al pa z mano neki ni uredu!
A se še katera tolk slabo počut!

PS: vso srečo bodočim mamicam, ki so na poti v porodnišnico:bravo::bravo::sloncek:

POlona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nizek pritisk
1.6.2005 12:43:09   
Tiamo
Vpliv nizkega pritiska na razvoj :duda: :zmeden::zmeden:, res ne vem.

Vem pa to, da je zame danes tudi čuden dan. Ne da se slabo počutim, kar nevem kaj mi je. Prav smotana sem!!!!

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nizek pritisk
1.6.2005 12:45:40   
dory
Nizek pritisk niti ne...zaskrbljujoc je le visok...

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nizek pritisk
1.6.2005 13:50:32   
Olivija
nizek pritisk baje kaže na dobro prekrvavljenost posteljce :zmeden:, to imam nekje v spominu od moje prve nosečnosti. Mogoče ima pa Pušenjak kaj na svojem forumu o tem.

LP

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nizek pritisk
1.6.2005 18:54:13   
nejcko

Jaz sem imela v obeh nosečnostih nizek pritisk, sploh v drugi, ampak nisem imela nobenih večjih težav zaradi tega, niti ginekologinja ni rekla, da bi bilo to kaj slabega - v bistvu se pač samo nosečnica slabše, bolj utrujeno počuti - z dojenčkom pa je vse ok. Oba moja otročka sta se rodila čisto zdrava in popolna.

Aha, pa kakšno skodelico kave si komot privoščiš - meni jo je celo dohtarca priporočila.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?