|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 22:57:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
7.8.2009 23:05:08   
frutka_
Če bi povedala katera dva tipa teh modelov te konkretno zanimata bi ti morda znala povedati več.
Pri prvem sem imela Romer Kinga in je bil OK, zdaj imam za drugega otroka Maxi Cosi Priori in je tudi OK. Varnost, tkanina, uporabnost, praktičnost...meni se zdita enaka. Romer je cenovno malo dražji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 23:29:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 23:38:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 12:43:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
11.8.2009 21:24:27   
natasar
Mi imamo maxi cosi priori xp, katerega uporablja že drug otrok in smo z njim zadovoljni, če pa bi ponovno kupovala, bi se odločila za romerja. V maxi cosiju se mi zdi, kot da bi ležal v njem, čeprav nimamo v ležečem položaju in nam sploh ni potrebno uporabljati ležeči položaj, ko otrok zaspi. Imamo romer kid plus od 15 kg naprej in se mi zdi bolj kvaliteten. Pa tudi letne prevleke so mi pri romerju boljše kot pri maxi cosi, jih imamo pri obeh. Ni bistvenih razlik, tako da ne moreš zgrešiti z nakupom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
11.8.2009 21:55:28   
frutka_
Jaz sem kolebala med njima do konca. Potem pa je MC bil v akciji in sem ga kupila. Čist simpl. Če boš vzela kateregakoli s isofixom ne boš zgrešila. Na NCAP testih uporabljajo Romer sedeže.

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
11.8.2009 22:27:06   
Anonimen
Mi imamo pripravljenega Römer Duo Plus in se mi zdi fin predvsem ker se ga z isofixom tako trdno montira, da se skoraj ne gane ... če pa naprimer drugi avto pri hiši nima isofixa, ga pa tudi lahko not montiraš, ker ima možnost pritrjevanja na oba načina. Je pa ena stvar, ki me malo moti ... namreč zdi se mi, da se premalo poleže ... no koliko je pa to dejansko minus bomo pa videli čez kak mesec, ko ga bomo v avto montirali.
Aja, kupili smo ga pa izključno zaradi najboljših ocen na testih.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
11.8.2009 23:36:00   
ZmajTolovaj
Romer safefix plus v velikem avtu za redno rabo, isofix, fajn ocene, globok sedež, se ne premakne, za nas se dovolj poleže, edini minus je cena, ampak pač daš enkrat tiste evre od sebe in je mir.  Zelo zadovoljna.
V tamalem avtu MC Tobi, tudi fajn, ampak ga tako malo uporabljamo, da ne bi znala naštet konkretnih razlik. Bil je v akciji in smo ga pač kupili za polovico romerjeve cene, nima pa isofixa (niti nima avto te možnosti, zato mi je bilo vseeno za drugi sedež).
Mislim da z nobenim ne fališ, je pa res, da sem jaz hotela sedež z isofixom in sem se zato v prvi vrsti odločila za Romerja.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 8:06:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
14.8.2009 7:47:19   
livia
Mi prisegamo na Römerja. Zaradi varnosti, tradicije, kvalitete.

Isofiksa nimamo čeprav imamo tak avto, ker jo mož bral neke teste, da če doživiš čelni trk je isofix kao zelo nevaren, pri bočnih trkih je ba baje boljši isofiks. Mi upamo, da nikoli ne bomo imeli trka in upam, da tudi vsi sodelujoči na tem forumu tega ne bodo nikoli doživeli.
Preberi si vse crash teste, pa se odločite. Moje mnenje - oba sta ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
15.8.2009 22:23:04   
kesi
Mi imamo maxi cosija (150 eur) v enem avtu,v drugem pa roemerja z isofixom(350 eur), ki je meni neprimerno boljši. Veliko bolj trden je na sedežu, boljši material, plastika,... Na testih se isofix vedno bolje odreže.

_____________________________

KESI

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.8.2009 22:53:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kesi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedezi Römer vs. Maxi Cosi...
15.8.2009 22:58:34   
ZmajTolovaj
Z isofixem je sedež pričvrščen direkt na avto, ne vem kako naj boljš opišem - med sedalom in naslonjalom avtomobilskega sedeža sta dve kovinski "zanki", kamor ti otroški sedež pričvrstiš. Navadnega pa pač s pasom pripneš.
Romer je mislim da tudi malo širši oz. bolj komot, vsaj pri nas, ker je Ela kar velika punca. Širša in globlja sedežna školjka je.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.8.2009 23:23:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?