|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:09:29   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ma dost mam prerekanja...res...prevec je bilo vsega


Kati, zdej bomo en ženski čvek udarila, bo takoj boljš boš vidla... user posted image Sem ti en martini po fb poslala... čin

čin

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:09:59   
Anonimen
lake, super, da si uživala! ja, zdaj pa veselo klepetanje naprej!
otroški dodatek ti nakažejo posebej.

joj, Olive, se ti je dalo še enkrat čistit? sem se nasmejala drugače (upam, da ne zameriš),...

meduzica,... si prav lepo napisala! tvoj malček bo pravi gimnastičar postal!
trebušne mišice pa verjetno trenira tudi takrat, ko dviguje nogice in ritko, ne?

petraa, tebe pa dolgo ni bilo pri z-majčkih! oglasi se večkrat!

AKP vedno lepša tale tvoja punčka!
tisto s kiji pa... pretepli so enega blizu naše klopce, kjer smo počivali. v parku, kjer je ogromno ljudi!

FLASK_A malo pozno, a za nazaj drži? kako je bilo na sestanku? za kaj se je šlo?

KatMat, se ti lahko pridružim v jezi na drugo polovico partnerstva? user posted image user posted image user posted image user posted image
se mi zdi, da sem zadnjič pretiravala, ko sem napisala, da ga ne zamenjam za nobenega,... no ja, saj je res, za nobenega drugega,... bi bila najrajši sama alfa in omega z mirnimi živci!
drugače pa: tele sekunde pomenijo samo da ti je bil res zvest!user posted image  in da te ima zares rad!user posted image

petrazg, sem že premagala strah! Oskar pa se mi zdi, ni pripisal situaciji nobenega velikega pomena (danes je sicer z enim mitraljezom skakal okoli hiše, ampak to je bolj bratrančev vplivuser posted image ) mene tudi mika, da bi imela eno punčko,... čist tako, da vidim, če bi bila res punčkasta (jaz nisem bila bolj fantinska punčka).

tubby, Maks služi svojemu imenu!
če si iz LJ se nam pridruži še na forumu ljubljanske mamice!

takole je sledilo ta čas, ko sem z vami na forumu: moj je dal spat oba fanta.
Urbana sem skopala, zavila v pleničko in oblekla v pižamico, ga hotela podojiti (a mu ni bilo do tega, ker se je očitno eno uro prej najedel), sem ga položila v posteljico, kjer je začel jokati, in šla. seveda se moj ni dal in ga je šel uspavat (mu moram čestitati, ampak čisto potihem, da me ne sliši!)
Oskarja sem pustila gledati risanko in ker ima moj željo, da bi danes zvečer slončkal, ga je moral spraviti spat.

pa se počutim kot ena slaba mamica,... kar nekaj mi manjka.user posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:10:15   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

jaz sem pa mislila da sem v nedeljo prvic po 9 mesecih prsla na vrsto in zacel se je lepo,bili smo na preddvoru se sprehajal sli na kavico vse je blo popolno!!!pol mi pa zvecer sklizne vn in ga ni pride dam in vse tiho je bilo...zjutraj se pretvarja kot da ni nic blo


Ja, kaj češ. Je pač moški... Si je mislil, da je bil dovolj priden skozi dan in si to zasluži...Sej se ne pretvrja, njim se to normalno zdi. Ima svoje slabe dneve, bo kmal boljš... Sej tudi moj, če gre ven, pa pride urco kasneje, velikokrat ne pokliče in sploh ne ve, zakaj je to problem...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:12:50   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

KatMat, se ti lahko pridružim v jezi na drugo polovico partnerstva? user posted image user posted image user posted image user posted image
se mi zdi, da sem zadnjič pretiravala, ko sem napisala, da ga ne zamenjam za nobenega,... no ja, saj je res, za nobenega drugega,... bi bila najrajši sama alfa in omega z mirnimi živci!
drugače pa: tele sekunde pomenijo samo da ti je bil res zvest!user posted image  in da te ima zares rad!user posted image

nekako me nisi pomirilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:12:54   
petrazg
Tubby... obstaja tema Ljubljanske mamice, tam so same Ljubljančanke. Sicer so se nekaj menile za jutri, pa mislim, da se potem niso (nismo) nič zmenila... Grem še tja malo pogledat... Lohk se pa jutri majčice kje na kavici dobimo, če je katera za...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:14:43   
KatMat
pa nisi slaba mamica....nobena od nas ni....KAPO DOL PUNCE...ZAKON SMO IN SVET BREZ NAS BI PROPADEL!

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:16:04   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Tubby... obstaja tema Ljubljanske mamice, tam so same Ljubljančanke. Sicer so se nekaj menile za jutri, pa mislim, da se potem niso (nismo) nič zmenila... Grem še tja malo pogledat... Lohk se pa jutri majčice kje na kavici dobimo, če je katera za...
BO SlabO VREME SE MI ZDI
ups....drugac ce ne bo prehudo sem za

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:16:49   
KatMat
ENA JE REKLA ZA STEVILKO!!! 031 313602...TUKI MAS MOJO PA MI POCINGLAJ

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:17:43   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

pa nisi slaba mamica....nobena od nas ni....KAPO DOL PUNCE...ZAKON SMO IN SVET BREZ NAS BI PROPADEL!


Niti enkrat, da mi nobena več ne pomisli, da je slaba mamica. Edinstvene in najboljše mamice ste punce!!!

Moški pa hočeš, nočeš k nam spadajo...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:18:25   
KatMat
GREM se posodo pomit pol pa bo ze tija pokonc...pridem jutr zjutri pogledat ce se boste zmenile za kofi

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:19:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

KatMat, se ti lahko pridružim v jezi na drugo polovico partnerstva? user posted image user posted image user posted image user posted image
se mi zdi, da sem zadnjič pretiravala, ko sem napisala, da ga ne zamenjam za nobenega,... no ja, saj je res, za nobenega drugega,... bi bila najrajši sama alfa in omega z mirnimi živci!
drugače pa: tele sekunde pomenijo samo da ti je bil res zvest!user posted image  in da te ima zares rad!user posted image

nekako me nisi pomirilauser posted image user posted image user posted image


sem preveč razvlekla na napačno stran??? to bo zato, ker me je moj razjezil,...
oh, oprosti...

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:21:55   
KatMat
user posted image user posted image user posted image


nocko punce!!!lepo panckite...mene caka se ena neprespana noc.....ne morm spat ce sem slabe volje in vcer sem bila celo noc skor pokonc

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:23:43   
petrazg
Kati lahko noč!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:24:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

pa nisi slaba mamica....nobena od nas ni....KAPO DOL PUNCE...ZAKON SMO IN SVET BREZ NAS BI PROPADEL!


Niti enkrat, da mi nobena več ne pomisli, da je slaba mamica. Edinstvene in najboljše mamice ste punce!!!

Moški pa hočeš, nočeš k nam spadajo...user posted image



hvala. spodbudne besede.




saj bo hitro dobro,... sem se že navadila, da moraš v otroškem svetu hitro menjati čustva in občutke.

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:27:53   
Anonimen
lahko noč, KatMat!

jaz grem pa pojesti muffine. bom bolj debela in bolj srečnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:36:11   
lake
Tubby Iz kerga konca Ljubljane pa si?

Kofi
Jst sm za.

KatMat
Mogoče se bo pa zdej ko i ga v k.... poslala mal zamislu, pa bo pršel prej domov in bo pol kej bolš. Čeprov je res da moški ponavad bolj mal razmišljajo.

Moj je tud skoz doma, samo to ne pomen da je zraven Taje, je v kleti za računalnikom in ga vidm samo ko pride na WC al pa jest. Jo pa res popazi ene dvakrat na teden da grem lahko sama s prjatlcami na kakšno kavico, da se ne pogovarjam samo s Tajo.

Je čist omagala, spi na kavču, jst morm it pa vrt zalit. Pridem nazsj. Da ne govorim o tem da moj babyfon spet lovi druzga otroka, zdej je mal mlajši kot punčka prejšnji teden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:39:27   
AKP
K.tja mene kap, da se mi to zgodi. Sem nekaj podobnega doživela pri tastarejši, ko je še bila dojenček. Je na srečo bil takrat moj zraven. Sedaj grem počasi kuhinjo pospravit. Drugače pa je bilo nekaj v zraku te dni ali pa sva z mojim že malce nervozna, ker sva 24 ur na dan skupaj. Koliko sva se v teh dneh spričkala se menda nisva skupaj v par letih user posted image .  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 21:40:18   
AKP
Petra zg na čase prav pestro. Nike Taja je še kar pridna. Edino pri hranjenju imava malce probleme. Te moje joške bodo mene spravile ob živce. Imam precej problemov z dojenjem in posledično je tudi tamala slabe volje in zelo nerada sprejme flašo. Drugače bo pa malce bolj umirjeno septembra, ko gre mož v službo, hči v šolo, sin pa na faks. Midve pa bova malce bolj umirjeno preživljale dneve doma.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:14:26   
ledenka
moj mali je šele zdaj zaspal... cel dan skoraj nič, potem pa je mrknil ob 7h za slabo urco. sem ga sam previla, pa se je čisto zbudil in do zdaj visel na joški. danes mi itak skos gor visi, pa krče ma spet, po moje od AD3, ki sem mi jih včeraj začela dajat. bom še kar za par tednov ostala na D3, bomo potem spet probale.

vozičkanje - za jutri zgleda ne bo nič, jaz sem itak nepokretna user posted image se pa moramo res zmenit! bi bilo fajn, da se začnemo redno nekako dobivat, da se še v živo spoznamo.

moški - ne bom komentirala user posted image al pa... mojga še ni, je na piru - AGAIN. kourc pa taki dedi. čeprav je včeraj dal pohvalo stoletja - je rekel, da mi materinstvo paše. dolgo je rabil user posted image očitno je ugotovil, da je mali kar naporen, da o teži ne govorimo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:19:33   
lake
Zakaj pa daješ AD3, jst ji bom skoz dajala samo D3, pa še to pozabm vsake tok časa.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:27:14   
Tanja_
Vidim, da nisem edina, ki se počutim-ne preveč fajn....K pride moj dam, jst govorim k strgana-valda, če sem cel dan sam s Hano in psom...In se mi je dons skoz smeju, da tok hitr govorim, da me tud poslušat ne more tok hitr...Sej ni nč slabga mislu, ampak sm vseen jokat začela....Komi čakam, da gremo na morje, da ne bom skoz sama. Tko da kofi-sem zelo za....

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:31:43   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: lake

Zakaj pa daješ AD3, jst ji bom skoz dajala samo D3, pa še to pozabm vsake tok časa.

P jih priporoča bolj kot samo D3. pa ker dojim, ne dobi dovolj vitaminov z mlekom, v AM so že noter. sam bomo še malo počakali, danes se mi je cel dan ful drl, včeraj pa je tudi parkrat imel napad krčev.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:35:13   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

pa nisi slaba mamica....nobena od nas ni....KAPO DOL PUNCE...ZAKON SMO IN SVET BREZ NAS BI PROPADEL!


AMEN!


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

drugače pa: tele sekunde pomenijo samo da ti je bil res zvest!  in da te ima zares rad!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da crkneš! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aha, hvala za pestke, sestanek je šel dobrouser posted image Je bil pa zelo pomemben. Bolj kot kaj drugega gre tu za učenje, nabiranje izkušenj, osebno rast.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:37:10   
FLASK_A
Katmat, kaj narediš če ne moreš spat? Jaz tudi kdaj ne morem, pa nevem kako si pomagat. Samo prevračam se, dokler se končno ne odpravim na kavč. Tam pa lažje dihamuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
10.8.2009 22:43:58   
lake
Tanja user posted image user posted image za avatar, sm že hotla vprašat zakaj si ga ne zrihtaš, zdej morš samo še popravt puščico da ne boš fantek user posted image

To da jst spat nebi mogla sse ne more zgodit, ker sm crknjena od dneva, se pa tud cel dan pogovarjam z njo, samo čakam da me bo kakšen rešilc začel iskat da me kam  odpelje, ker če me kdo posluša misl da sm zmešana. Ji govorim kaj bom kuhala, berem poročila pa časopis, pojem....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?