|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška ali nadomestilo?
19.8.2009 14:25:04   
8tetka8
Pozdravljeni! Upam, da mi lahko kdo pomaga...
Od lanskega aprila sem bila zaposlena, ta mesec pa mi pogodba poteče 25.8.
Noseča sem 25 tednov in 4.12. imam rok. Trenutno sem na bolniški od 14.8 do 28.8. in ne vem kaj
narediti zdaj. Ali je bolje do porodniške vleči bolniško ali se s 26.8 prijavim na zavod, da dobim nadomestilo.?
V katerem primeru dobiš več porodniške?

Hvala za odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška ali nadomestilo?
19.8.2009 15:22:44   
FORZA
Mal sem že pozabla ker je že 4 leta od tega. Jas sem bila na začetku nosečnosti, ko mi je pogodba potekla in sem šla na zavod vendar bolniške nisem smela prekiniti, kljub temu. Bolniške liste sem nosila potem na Zavod in prejemala nadomestilo, ko sem začela s porodniško sem imela nadomestilo na mirovanju in po končani porodniški še pol prejela ostalo nadomestilo. Porodniško sem imela izračunano po plači, tko da je bila kar lepa. Mal se pozanimaj na Zavodu in ne prekini bolniške prej. Verjetno ti bojo če ti poteče pogodba vseeno prekinili delovno razmerje, tko je bilo v mojem primeru.

(odgovor članu 8tetka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška ali nadomestilo?
19.8.2009 16:05:59   
ljupka
Meni je na zavodu sama svetovala naj vlečem bolniško,ker mi pol tistih 6 mesecev zavoda ostane,ker ,če koristim,mi naslednjič pripada samo 3 mesece!Hvala bogu sem ob koncu porodniške že imela službo!
Glede denarja pa ne vem kaj je več!

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?