|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 11:46:30   
čaki
mene zanima kaj dajete svojim malim ki ne smejo papcat mleka in jajc za grickanje? da drži sam v rokah in malo grizlja? bebi piškot itak ne pride v poštev, jaz ji dajem dan na dan skorjo kruha, rada bi ji dala pa še kako drugo stvar pa nisem dost pametna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 11:55:56   
Maš
Kakšno sadje, npr. kos jabolka ali hruške, lahko tudi suho sadje, če ji bo všeč. Kaj drugega mi pa trenutno ne pride na misel.
Lp!

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 12:07:47   
AnBan
Pri nas se kar s kruhom zadovolji, mogoče kdaj kak rižev kruhek...lahko pa kupiš piškote brez jajc im mleka

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 12:24:10   
Natasa-6
Jaz ji dam vcasih kaksen grisin (preberi sestavine, nekateri vsebujejo mleko v prahu!) ali pa slane palcke oz. prestice (Soletti), pa prepecenec, rada pa ima tudi sadje in rozine.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 18:14:34   
sasi
Mogoče bi tvojemu malčku bili všeč riževi oblati - dobiš jih skoraj v vsaki trgovini pri dietni hrani.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj za " grickanje"
3.6.2005 22:26:36   
piščanc
riževi vaflji so tud dobra stvar

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj za " grickanje"
5.7.2005 22:10:28   
žiža
naša ima dieto brez jajc, mleka in moke. Jaz ji dam za grizt kakšne riževe zadevice, pa kakšen smok (tisti smokiji Smoki so samo iz koruzne moke, tisti Grizli imajo pa tud pšenično vmes) Če ji dam sadje v roko je cela popackana, zato sadje jemo z žličko.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?