|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
24.8.2009 11:00:52   
tassika
Meni pa to ni čisto jasno kako s temi plenicami, potrebujem plenico, podlogo in še hlačke, to je kar konkreten zalogaj, glede na ceno, da je ena sama plenica 14 eur + ostalo, kaj pa potem čistila, je potrebno tudi njihova kupit? Pa kaj gre potem v smeti ali se vse pere?

Edino kar mi je všeč so tiste blazinice za umivanje in sigurno si jih bom privoščila kakšen komplet ali dva.

< Sporočilo je popravil tassika -- 24.8.2009 11:01:22 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: November2009
24.8.2009 11:07:09   
Nezy85
Dobro jutro!!
Tudi jaz sem se odločla za tele pralne pleničke Racman, ampak če gremo kam na obisk oz na kakšno krajšo pot bom pa imela seboj tiste za 1x-no uporabo!!


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: November2009
24.8.2009 12:19:54   
Menta
Ker sem tudi jaz na začetku mislila uporabljati pralne plenice, sem naredila o njih celo študijo.
Našla sem ogromno prednosti, če naštejem samo nekatere:

- ekološko bolj prijazno (tisti vložek, na katerem je dojenčkov kakec se vrže v WC, tako kot bi se moral tudi tisti, ki je na plenicah za enkratno uporabo),
- tudi pralni prašek ne onesnaži toliko kot plenice za enkratno uporabo, ki jih ne vem koliko "proizvede" en dojenček,
- cenovno se definitvno bolj splača, sicer je na začetku zalogaj večji, ampak še vedno ceneje kot plenice za enkratno uporabo,
- dojenčkova ritka in spolni organi se manj pregrevajo, zato je manj možnosti, da bo kot odrasel imel težave z neplodnostjo...

To jih je samo nekaj, sicer je pa o tem tu na RR veliko napisano, tudi mnenj uporabnic je veliko.

Jaz osebno pa še ne vem, ali jih bom uporabljala ali ne. Priznam, da me plenice za enkratno uporabo "privlačijo" samo zaradi enostavnosti. Morda si premislim...en zaprisežen ekolog bi me moral v roke dobit, da bi mi malo pridige naredil user posted image in bi si pol premislila.

Lep pozdrav vsem. Aja, danes začnem z materinsko šolo. Poročam, kako bo. Se že veselim.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: November2009
24.8.2009 12:46:10   
mayamaya
joj že pri plenicah ste user posted image . jaz sem kar neodločena med temi variantami: nekako se bolj nagibam k pralnim, ampak se mi pa še sanja ne kaj pri tem vse potrebujem.

jaz sem zdaj v fazi posteljice in barvanja sten sobice, pa me neki zanima:
vem, da je ena bila zeeloooo pridna in je tudi že prebarvala svojo staro posteljico in je tudi napisala kakšno barvo je imela, pa res ne vem katera in iskat za nazaj...smo toliko načvekale user posted image . kaj mi lahko prosim pove katero barvo je imela (malo reklame, vem ja)?

glede sten pa, a je katera razmišljala o tistih pralnih barvah, ki se jih menda da lepo pobrisat z mokro krpo? meni je ideja ful všeč.


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: November2009
24.8.2009 12:57:22   
tassika
No tako, midva z mojim sva sedajle imela resno debato in pristala na tem, da za začetek bodo pleničke za 1x uporabo, potem pa bova videla kako pa kaj, kupiva jih še vedno lahko.

Majamaja poslal sem ti zs, jaz sem bavala zibkouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: November2009
24.8.2009 13:17:40   
Pecorella
lep pozdrav vse user posted image tud od mene po dolgem času user posted image . upam da boste preživele to vročino, ki pa meni zelo odgovarja. takoj podpišem, da je tako vse leto...samo še morje v bližini user posted image

metuljčica77...men so cepili v petek (rh-). ja, res te cepijo v ritko, samo čisto nič ne boli user posted image

pa še za seznam, če bo katera tako pridna, da še pri meni doda: naslednji pregled 11.9., rodila pa bom po vsej verjetnosti v LJ.

uživajte, pobožajte bušije in vsem en velik user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: November2009
24.8.2009 13:36:43   
petkapet
Vas moram prav pohvaliti, tiste, ki imate namen prati preničke.
Upam da zaveznice teh pleničk ne boste zelo hude, ampak jaz bom ena tistih, ki bom uporabljala pleničke za enkratno uporabo, prav zaradi praktičnosti.
Naš prvi sinček je žal na začetku zelo polival (bruhcal) user posted image , poleg tega je veljalo, da se zgornje pralne pleničke uporabljajo do 3mesecev takrat je na našem koncu pregled kolkov.
Tako, da mi prve mesece vsakdanje pranje ni ušlo in si ne zamišljam, da bi prala še več plenic. No upam, da bo v drugo boljšeuser posted image .

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: November2009
24.8.2009 13:48:44   
mayamaya
tassika hvala. mi noče poslat odgovora na zs user posted image . na kratko: jaz bom barvala itak v belo, pa zanima samo še, če se ta brava lepo prime ali kej zelo kaplja? bom ti pa probala še kasneje poslat odgovor, ker neki ga biksa tale rr zadnje čase. 

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu petkapet)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: November2009
24.8.2009 13:52:09   
mayamaya
je ratalo user posted image

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: November2009
24.8.2009 14:14:55   
Pikapoka83
No, pa se še jaz malo javim. Kar se tiče pleničk, bom tudi jaz uporabljala tiste za enkratno upoabo, ker so najbolj praktične.
Naš malček je zelo živahen in mamico kar naprej brca v rebra. Sestrica ga komaj čaka in mu daja na tisočke poljubčkov preko trebuščka :-D
Žal pa so se mi pojavile (tako kot v prvi nosečnosti) že razne nosečniške tegobe - išias, otrdevanje trebuha in na žalost še hemoroidi. Z Ginekologinjo sva se dogovorili, da grem na bolniško za 4 urce. Zanima pa me koliko časa sem lahko na taki "polovični" bolniški? Je prav tako omejena na en mesec? Porodniški se mi začne namreč šele 22.10.
Za našega dojenčka še nimamo ničesar kupljenega. Oblačilca imamo še od prvorojenke in vso opremo prav tako. Le baby varuško bo treba nabavit novo ker ta slabo deluje. Punce ne pozabit na črpalko za mleko - Aventova ročna je super in stane nekaj manj kot 50 €.
Včasih preletim forum avgustovk in septemberk in je prav lušno brati kako so vse v pričakovanju. Komaj čakam november!

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: November2009
24.8.2009 14:20:21   
rožica13
Vidim da se jih kar nekaj nagiba k pralnim plenicam. Rabi se jih pa 18-20 in pa cca. 4 hlačke za čez plenice. Brala sem edino da racmanove nočne plenice fizioterapevti ne priporočajo ker so preveč obavtne in ima otrok tako ovirano gibanje. Tako da ponoči dodaš samo en vložek več v dnevno plenico. Pride pa cca. 300€ vse skupaj, edino potem tej vložki, če jih imaš za enkratno uporabo se kupijo še naknadno.

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: November2009
24.8.2009 14:23:04   
luan
Čao.
Vidim, da se pogovarjate tudi o ovčkah za v voziček.Jaz sem uporabljala kar vrečo in mi je bila tudi pri prvem ful v redu.Sem ga lahko dosti manj oblekla, ko sva šla ven.Upam, da mi rata pripeti slikice.


user posted image

user posted image

user posted image

Upam, da mi ne bo slikce razmetal čez ves forum.Ker se mi zdijo ful velike.
LP

(odgovor članu petkapet)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: November2009
24.8.2009 14:23:57   
luan
Jeeeeeuser posted image user posted image user posted image .Ratal mi je.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: November2009
24.8.2009 14:49:42   
tassika
Mayamaya meni ni kaj preveč kapljalo, je barva tko nekam srednje gosta, ker pa ima zibka okrogle paličice, tam pa se je nekje malo polivalo, kljub temu da sem ful pazila, edino na koncu je preveč pihal veter in mi je zelo hitro sušilo pa ni šlo tko lepo, priporočam brezvetrno sencouser posted image  

Aja pozabila sem, 4 urna bolniška se obravnava enako kot celotna, po preteku 1 meseca se gre na komisijo in potem je spet vse odvisno od njih. Jaz ravno ta konec tedna pričakujem kakšen odgovor, upam, da bodo točni, da ne bom spet 100x klicala v službo.

< Sporočilo je popravil tassika -- 24.8.2009 14:51:21 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: November2009
24.8.2009 15:14:43   
korala
Evo, še ena, ki bo uporabljala plenice za enkratno uporabo. Če pa se bodo izkazale kot neustrezne, pa bom zamenjala.

Vam paše, ko se je malo ohladilo? user posted image  Jaz imam sicer zelo rada toploto, ampak prejšnji teden me je pa vročina čisto dotolkla, popoldan sem videla samo kavč. user posted image  

Ovčko bom pa tudi jaz kupila, pa vrečo z ovčko tudi. Upam, da jo ne bodo pršice preveč napadale in da bo malega grela v zimskih dneh.

Naslednji teden bom že v tretjem trimesečju, veliko vas je že... Kako čas beži, kmalu bomo brale porodne zgodbe. user posted image  

user posted image  za vse! 

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: November2009
24.8.2009 20:41:42   
Metuljcica77
ojla čvekice

tenks za info o špikanju, me je zanimal če bom lahko šla nazaj v službo, k me imajo naročeno za iglco ob 13 uri. Komi čakam da bo konec tele službe, je čist prveč stresno in me skrbi za našo princesko da kej stresa prenašam nanjo, pol bo pa čist hiperaktivna k bo vn pršla user posted image

Uglavnem dame moje vse k še preveč delate po službah in se ozirate na druge, raje nehajte, jst sm se končno vzela v roke in grem z 1. sept na bolniško ... sicer je res da samo za 3 tedne ker mam še tolk dopusta, potem pa itak porodniška ... kr odštevam, še 5x zjutri v službo user posted image user posted image user posted image

Že zdejle tko pridno čvekamo in se beremo, a si predstavlate kolk bomo šele ko bomo doma in čakale na naše sončke da nas razveselijo s svojo prisotnostjo user posted image

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: November2009
24.8.2009 21:55:19   
piška goriška
Hejla user posted image čvekice!!! Ste se pa kar naklepetale v teh dveh tednih, ko me ni bilo!user posted image
Skratka - MORJE je bilo FANTASTIČNO!!! Bila sva na Pašmanu, Harmony program (http://www.harmony.hr/), in neskončno priporočam. Spali smo v šotoru z kobilicami, mravljicami in pajkci Hodila sva na delavnice, videla sva 14 sončnih vzhodov, pa jutanja plavanja, meditacije, telovadba, pa dobra veggie hrana...in pa predvsem poln kamp ljudi, ki so odprti in pozitivni ... otročki laufajo okrog, vsi komunicirajo in se smejejo... Naš user posted image je očitno totalno užival in ni bilo nobenih problemov.  SUPER, dolgo se že nisem tako relaksirala!!!user posted image

Danes sem imela pa pregled in malo bebico je vse lepooo user posted image user posted image user posted image - prvič so mi naredili CTG (je tako lepo poslušat srčka!), in sedaj od 30 tedna dalje bom imela očitno pregled pogosteje - naslednjega imam čez 2 tedna. Moja g. pravi, da naredi od 32-34 tedna še en UZ, da malo pregleda, pogleda plodovnico,...
In pa še - dobila sem papirje za urejanje porodniške. Kar pa bom delala takrat, ko se malo ohladi, ker tale Primorska je pa čisto preveč pregreta zaenkrat...

Vidim, da ste strašno pridne glede urejanja stvari za dojenčka. Jaz nimam še prav in čisto nič. Ampak se bo že nakapalo, ko bo čas. Tako ali tako bomo še nekaj časa v majčkenem stanovanju, kjer bo prostora le za zibko in banjico user posted image in nas 3 z user posted image ...

En objemček vsem!!!user posted image

(odgovor članu Metuljcica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: November2009
24.8.2009 22:15:29   
pi82ka
Ojla,
no danes sem bila na pregledu in mi je samo bežno pogledala...češ aha premika se vredu je...no ja o kakšnem materničnem vratu al pa kaj podobnega ni niti besedice rekla. Dala mi pa je napotnico za merjenje sladkorja in me zanim, če je katera opravljala test na polikliniki v Lj.? Ker sem pomoje jaz narobe razumela tole mojo G, rekla je naj grem najprej na transfuzijsko dat kri pol pa na polikliniko spit uno glukozo no pol pa tam 2 uri čakam, da mi vzamejo kri, sam mi ni logično zakaj bi mogla zjutraj dat kri, pa pol še enkrat.????????

Dobila sem pa še napotnico za uno špunto ker imam rh-, pa me tud zanima tiste, k ste to opravljale v Lj. Meni je rekla, da grem na tansfuzijsko dat kri, pol mi bojo pa tam dal ampulo in jo prinesem njej in mi ona pol ti injekcijo da.

Uglavnem men kej govort je brezveze, ker vse pozabim ha,ha,ha še dobr da vas mam kle gor...več glav več ve.

A ja povedala sem ji o vseh mojih nosečniških težavah pa je sam to rekla ja veste zmer hujš bo ampak na bolniško vas pa ne morem dat, ker ste drugače zdrava...no sej to je full dobr, sam mene tko vse boli pa tišči me v prsih...no za to pa je rekla naj grem k splošnmeu zdravniku na ekg pa bo povedal, če me morda zaradi srčka kej stiska al je zgolj zaradi otročka in maternice, ki rabi vedno več prostora...če bo pa ker izvid slab...bo pa dala bolniško. Sicer je rekla, da me lahko da za en mesec, sam pol bom mogla it pa delat... pa je pol bolš, da potrpim še en mesec (joj kok se bo vleku) pa grem pol en mesec pred porodniško na bolniško.

Ma sej sem vesela, da mi nič ni, sam vseeno ne vem kako bom zdržala, ampak sej smo punce trpežna bitja in bomo stislne pesti in bouser posted image .  A ne da bo?

Za seznam : naslednji pregled imam 29.9., rodila bom pa verjetno v Ljubljani

PRIDNE BODITE...user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu piška goriška)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: November2009
25.8.2009 4:07:11   
Nezy85
Dobro jutrouser posted image ja nosečniški problemi z spanjemuser posted image

Čestitke vsem puncam za preglede, no jaz tudi že komaj čakam imam ga nasledni tedn, pa upam da dobim papirje za porodniško da si jih dobro nagledam naštudiram in izpolnim tak ko treba da ne bom česa izpustila!!Včasih mi tole urejanje papirjav pobere vso energijo prav nič mi ni všeč!!

Še malo pa grema z mojim tudi v materinsko šolo, tud že komaj čakam!!
Aja glede teh ovčk bi vas vprašala, kje jih boste kuple oz. tiste ki ste jih že kuple kje ste jih nabavle,v Mariboru oz. če poznate kakšno spletno trgovino, pa če lahko ktera kakšen link pripopa, drugače sem pa prebrala da jih imajo v Ikei za 25€!!A ima ktera iz Ikeje pa če so res dobre??


_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: November2009
25.8.2009 7:33:10   
tassika
Jutro še od mene, sem šla lulat v laboratorij in imela pol željo it nazaj spat, pa evo mene gledam ko čuk. Sem bila že v trgovini in bom delala slivove cmoke, danes se mi začuda da, vsaj zaenkrat in je treba hitro začetuser posted image

Itak pa nisem mogla spat, me je tam pri sramni kosti tko bolelo zjutraj, da nisem vedela kako naj se prestavim, da ne govorim da se mi je prvič zgodilo, da sem ležala na desnem boku in sem dobil mravljince v nogo, no vglavnem na koncu sem zaspala polsede s pokrčenimi nogamiuser posted image

Sem se pa spet nasmejala v laboratoriju, ker pridem takoj ko se ZD odpre in tam je cela gora upokojencev, ki kar tečejo gor in potem se pregovarjajo kdo je prvi v vrsti, jaz pa lepo zadaj stojim in se smejim, ne vem zgleda sem še premlada, da bi to zastopila.

Ovčke, jaz sem glede tega zelo tako tako, ko sem spomnim ko sem jih v ikei tipala, so se mi zdele tko trde, meni se zdi da bi to moglo biti mehko in do sedaj nisem našla nobene, ki bi mi bila zelo všeč, moj je rekel, da če hočem meho moram kupit zajčkauser posted image  ampak tistega bi pa rajši živega. Jaz tega ne bom imela, bo v košari z dekco pokrit in v kombinezončku, razen če moja mami najde ovčko še od moje sestre, ker vem da jo je imela. Kako pa potem to sčistim?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: November2009
25.8.2009 7:37:57   
mayamaya
Dobro jutro moje user posted image

Ej, ne vem če ste seznanjene, ampak mene je včeraj skoraj kap, ko sem tole prebrala. Tako, da dajte si kar hitro zrihtat tele papirje od g, da ne bo katera prepozna za porodniško. Jaz grem naslednji teden kar uredit vso tole papirologijo.
Sem vam kar prilepla kar sem našla:


UREJANJE PAPIRJEV PRED PORODNIŠKIM DOPUSTOM!

Pred začetkom porodniškega dopusta je treba urediti precej "papirjev". Kje in kako začeti? Če imate čas in energijo, oddajte dokumente osebno.  Zadnji rok za njihovo oddajo je 30 dni pred začetkom porodniškega dopusta oziroma najmanj 60 dni pred predvidenim datumom poroda. Ker pa je papirje treba izpolniti in "poštempljati" tudi v službi, vam svetujemo, da si vzamete nekaj časa za rezervo. Kje in kako začeti? Najprej potrebujete obrazce – po novem namesto sedmih različnih le eno vlogo (S-1/1) in eno prilogo (S-1), ki vam bosta zagotovili pravico do porodniškega dopusta in nadomestila, pravico do dopusta za nego in varstvo otroka ter nadomestila zanj in pravico do pomoči ob rojstvu otroka. Obrazce imajo ponavadi na spletnih straneh centri za socialno delo. Na voljo pa so vam tudi na tistem centru za socialno delo, kjer imate prijavljeno stalno prebivališče. Tja morate izpolnjene obrazce tudi vrniti in jim priložiti potrdilo o predvidenem datumu poroda, ki ga dobite pri ginekologu. Priznanje očetovstva velja in se vpiše v matično knjigo le, če se s tem strinja otrokova mati. Če imate čas in energijo, oddajte dokumente osebno na pristojnem centru za socialno delo. Referent jih bo takoj pregledal in morda opozoril na nepravilnosti ali pomanjkljivosti. Tako boste lažje dočakali odločbo, v kateri bo natančno zapisano, kdaj se morate po porodniškem dopustu vrniti nazaj na delo in koliko »porodniške« na mesec vam pripada.


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: November2009
25.8.2009 8:38:58   
tassika
user posted image      

 user posted image   Pi82ka 24t1 

user posted image tassika 26t 

user posted image   nezy85 22t 

user posted image  Valerija77 26t3d 

user posted image sashy 24t 

  user posted image  giotti 21t 

 user posted image  mashy 21t 

user posted image  Rožica13 26t3d 

  user posted image Ellam 22t


user posted image Nonička 18t1d

user posted image murkica 18t3d
 
user posted image nina7 15t2d

user posted image mayamaya 17t
 
user posted image summer410 25t
 
user posted image Eva1 25t
 
user posted image
Lupinica 21t

 user posted image Piškagoriška 23t

user posted image spelap 19t

user posted image luan 24t

user posted image Miska73 25t
 
user posted image juniorka 27t


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: November2009
25.8.2009 8:39:31   
petkapet
Jutro,
hmmm, torej moramo oddati že septembra. Jaz imam sicer PDP šele proti koncu novembra, tako da se mi ravno ne mudi, čeprav sem tisti S-1 od ginekologa že dobila.

Super da si dobila te info, tu je pa upam, da ažuren link na obrazec S-1/1:
http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/obr_s1_1_mati_pravice_rojstvo_otroka08.pdf

Mayamaya, kje si pa zasledila, da moramo dat poštempljat v službi, sem zasledila v linku, da samo da samo vpišeš delodajalca? Sej ni blema, če bo treba, bomo pa dali.


(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: November2009
25.8.2009 8:39:46   
tassika
Ma nej gre vse skupaj nekam, cel seznam sem popravila in mi je javilo napako, zdaj pa se ne grem več, sem jezna, bom popoldne še enkrat grrr če me mine do takratuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: November2009
25.8.2009 8:57:29   
mayamaya
petkapet ta članek sam jaz samo skopirala, se pa še nisem poglabljala v obrazce tako, da sploh ne vem kaj je treba točno izpolniti user posted image .
sem jih samo na brzino preletela, si jih morem sprintat, pa potem videt kaj rabi. sem pa vidla da se hkrati ureja tudi za paket. bom mogla kar pohitet jaz, ki sem bolj na začetku user posted image

_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?