|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 8:54:30   
Metuljček Cekinček
Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 8:55:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.



Mogoče brezjajčna za vsak slučaj s kakšno sadno skutko namazana?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 8:56:05   
Metuljček Cekinček
Sem napisala pod napačno temo. Dajte me prestavit na drugo temo!

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 8:56:25   
FLASK_A
Če imaš preveč denarja, potem pojdi v Tabor. ODLIČNE torte! Ampak drage.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:10:10   
pety78
Kaj pa TVOJ otrok? Kakšno torto misliš, da bi jedel? Ker za tistih nekaj grižljajev, ko jo pojedo majhni otroci, se jaz ne bi prevež ozirala na druge.
Koliko bo pa večjih otrok, ki torto že konkretno jedo?

_____________________________



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:12:00   
Ajvy
naredisitorto.si...nekaj takega je .....naročiš jo po inetrnetu...dobra je.....pa lepa tut...
Jst sem naredila tako ,da je bilo pol torte čokoladne, pol pa sadne....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:13:34   
FLASK_A
Aja, torta bo za tamale. Pol pa nevem, mi smo jo bolj zase kupiliuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:16:41   
Splišni
Pojdi v Lecrerc, tam imajo ful dobrih različnih tort. Tiste pri slaščičarjih so blesavo, nesramno, brezvezno drage. Fuj!!!!!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:18:09   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Kje imajo res zeloooo dobre torte za rojstni dan v Ljubljani ali okolici?

Zanima me tudi, kakšno torto bi bilo primerno naročiti za 1. rojstni dan. Med povabljenci bodo namreč kar trije otroci, ki so stari eno leto ali manj. Zato jagode odpadejo, ker eni starši res zelo pazijo na to, da jagode ne dajejo otrokom do enega leta. Večina staršev tudi čokolade tako majhnim otrokom še ne daje, zato tudi čokoladna torta ni najprimernejša.


Mogoče brezjajčna za vsak slučaj s kakšno sadno skutko namazana?


Aha, potem pa je najprimernejša iz bebi keksov in domačo jabolčno marmeladouser posted image

Nekateri starši pa res komplicirajouser posted image Toliko kot pa otročki torte pojedo... Eh.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:45:31   
Ribica **
Galerija grad

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:46:40   
ksenija12
Mi smo bili zadovoljni z domačo peko - Lj

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 9:47:56   
ksenija12
Domača Peka - nekje na Taboru mislim da so še zmeraj

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 13:48:14   
tinkatonka
Galerija Grad je too much draga. Jaz sem dala v soboto za dva kosa torte 7€. ja hvala lepa za to.

Jaz rojstnodnevne torte za mojga škratka naročam na http://www.slascicarstvo-martina.com/. Sicer so malo stran iz LJ, ampak s stroški dostave vred niso dragi. Poleg tega ti pripeljejo torto na dom  oz. tja kamor želiš (v nedeljo ne vozijo).Tam sem naročila tudi torto za poroko in so jo kr direkt v gostilno peljali.  Torte so fantastične. Na spletni strani imajo sicer nekaj primerov tort, za 1. RD sem npr. želela Ježka, pa je prišla taka mojstrovina izpod njihovih rok, da sem bila čict fascinirana in skoz hodila torto v klet gledat in slikat.

Jaz nikoli ne hodim k njim v "trgovino", vendo naročim prek telefona. So zelo prijazni in ustrežljivi.

Če te skrbi glede alergij, ti priporočam, da naročiš sadno torto ali pa skutino, pa izrecno poveš katerega sadja ne bi notri. Jaz vedno naročim torto, ki je pol sadna in pol čokoladna, tako da je za vse okuse (za male in velike).

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 13:59:41   
Metuljček Cekinček
Tinkatonka, kakšna pa je okvirna cena torte pri slaščičarstvu Martina? Je torta bolj domače sorte brez tistih umetnih krem?

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
31.8.2009 20:55:54   
livia
http://www.torte.si/
Ful dobre, lepe, a drage.

Me prav zanima razlika v ceni s tistimi, ki jih omenja tinkatonka. Žal ni cenika na netu.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
1.9.2009 8:35:49   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Tinkatonka, kakšna pa je okvirna cena torte pri slaščičarstvu Martina? Je torta bolj domače sorte brez tistih umetnih krem?


Tudi mi smo naročili torto pri slaščičarstrvu Martina, tako da ti tud jaz lahko odgovorim glede cene. Za 1.RD smo hčerki vzeli torto z motivom Minnie (mislim, da je to ''žena'' od Mickey Miškeuser posted image ), torta je bila pol čokoladna in pol borovničeva, velika 25 kosov, cena skupaj z dostavo v LJ. je bila 45€. Dobi se tudi ceneje, odvisno od oblike, velikosti... Našo torto so vsi pohvalili, borovničeva je bila sploh ful osvežujoča.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
7.9.2009 21:33:28   
lennka
Torto smo lani naročili v vegetarijanski restavraciji Govindas v Šiški. Čisto za štos, ker se ve,da tam poskrbijo za dobro hrano in odlične sestavine. Naročili smo lešnikovo, res bila je res odlična. Glede na to, da je bila brez jajc, moke, smetane in ne vem še česa vse, je bila vseeno polnega okusa in prav nič težka.
Jedli so jo celo otroci, ki tort sploh ne jedo. In nobenega ni po njej polel trebušček :).
Priporočam!


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rojstnodnevna torta - kje naročiti Ljubljana
7.9.2009 21:44:34   
Felicita
jest ti svetujem slaščičarno drejček na rudniku - majo odlične torte in blazno razumne cene (2 torti + 2 kepci sladoleda = 4,5€). splet: http://slascicarna-drejci.com/onas.htm
druga dobra varianta (in še cenejša) je pa slapek - trgovina in slaščičarna biotehniškega izobraževalnega centra. se je pa treba pozanimat kako je kej z motivi in to. splet: http://www.bic-lj.si/zs/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=8&Itemid=38


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lennka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?