|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 9:54:31   
Goldy
Krucovi - držimo pesti, da bo hitro in povej, ko bo treba res dihat, da ne omagamo prej!

sempre* - jaz tudi spim kot ubita, moj se pa zbuja, imamo tudi posteljico na njegovi strani...user posted image

seren* - dobrodošla doma!

Vse ostale lep dan, se še pol kaj javim. Grem pospravljat, imamo bombo v stanovanju - od dopust ain še včeraj od krsta - prišli domov in se vrgli v posteljo...user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 10:48:30   
Bumo
serenca, tudi od nas ena lepa dobordošlica user posted image
naj tako ostane, kot je bila prva nočka še dolgo časa

krucetovi.....kaj zdaj...a bomo tišali in dihali al ne..al zdaj bomo spet čakali vašo bebico,
kot smo čakali na bebice od SE pa Rebice??? Nema ništa...vi boste to lepo presekali in šli rodit v roku,
a velja??user posted image user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 10:52:21   
miklarom
KRUCE - a bomo dihaliuser posted image user posted image , sporoči ko bo akcija

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 12:01:58   
spelka12
obi čestitke za malega Eneja user posted image user posted image user posted image .
reby tebi in očku pa za Tomija user posted image user posted image user posted image
kruce in krucika user posted image user posted image  da bi šlo vse tekoče in čimmanj boleče.
podganca upam, da bo vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spet je prišla vročina, pa tolk fino je bilo včeraj in v soboto. Jutri imam posvetovalnico, v sredo pa UZ. Jupiii spet bomo vidli Štefkota user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 13:43:14   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Jutrčka!



KRUCKO kaj zdej, bo akcija al ne bo? očitno je dete uvidevno in čaka, da spedenaš spalnico user posted image  sporoči, ko bo, da pomagamo dihatuser posted image


Hvala!
No, malce prej je čep izpadel...


no zdaj pa bo akcija!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image





oo, a tako daleč smo, ja pol pa bo user posted image user posted image user posted image , a ti si dopust vzel, al boš spedenal kruciko kar med šihtom user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ojla beybe!
Midva sva od G.
Wau sm sam CTG nastavu, dobu tamalo od prve, matr je sestra zevala , sm ji razložu....
Posnel filmčk iz CTGjem....
Prav G da se zna zgodit ponoč al pa jutr, čene pa se v sredo kar dol oglasiva......
Tak da nč dihat še, bom že povedal do časa ko bo potreba!
No zdej pa grem malat dalje.....




_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 14:06:34   
miklarom
kruce - ti kar poročaj ko bo akcija, me bomo pa ta čas mal sape šparale, da bomo lahk pol aktivno dihale za vasuser posted image

miska73 vas vse prav lepo pozdravlja, počutijo se vsi trije dobro, delajo ji pa vsak dan CTG, pravi da se je bolnice že kar navadila

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 14:07:43   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Wau sm sam CTG nastavu, dobu tamalo od prve, matr je sestra zevala , sm ji razložu....



user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 14:13:08   
Rakica_80
O bravo Krucek, si pa pravi mojstruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se pravi, kmalu dihanje, supercauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miklarom, kako si kej ti, kako čas beži, kateri mesec pa si že ti? -
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image maaa kako se rimauser posted image
Uživajte punce in fantjeuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 14:33:00   
miklarom
BEBIII - ojla draga moja, sem videla da si že ponovno v postopku, jest ti res iz srca želim, da bo uspešen in da končno ugledaš tako željeni +user posted image
jaz sem vredu sem pa že 21.tednov, mi kar hitro beži čas, čeprav še v seeno premalo hitouser posted image

kruce - madonca ti pa si pravi mojster z tale CTG user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 15:13:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom
miska73 vas vse prav lepo pozdravlja, počutijo se vsi trije dobro, delajo ji pa vsak dan CTG, pravi da se je bolnice že kar navadila
lepotička mislim nate...na vas....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 15:15:01   
sonček33
Miška naša zlata ...počivaj ... mislim na vas.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 15:29:10   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

sempre* - jaz tudi spim kot ubita, moj se pa zbuja, imamo tudi posteljico na njegovi strani...user posted image



Oh, hvala za tole! Sem imela že kompleks slabe matere user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

kruce - ti kar poročaj ko bo akcija, me bomo pa ta čas mal sape šparale, da bomo lahk pol aktivno dihale za vasuser posted image



Se strinjam z zgoraj napisanim, jaz sem za našo Rebico tok dihala, da ne morem zdej kar nadaljevat user posted image Rabim malo pavze user posted image No ja kakšna slikica od Tomija bi tudi pomagala user posted image user posted image , da pridem malo k sebi user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks


Wau sm sam CTG nastavu, dobu tamalo od prve, matr je sestra zevala , sm ji razložu....




Kako pa to, da ni na bokuuser posted image Jest sem mogla čist vsakič na boku ležat, je bilo prav neudobno ...


IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

... Jupiii spet bomo vidli Štefkota user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image A ni špelinčko user posted image

Pa da ne pozabim, Sonček, hvala za kavico user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 15:57:55   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks


Wau sm sam CTG nastavu, dobu tamalo od prve, matr je sestra zevala , sm ji razložu....


Kako pa to, da ni na bokuuser posted image Jest sem mogla čist vsakič na boku ležat, je bilo prav neudobno ...


Na boku se utrip lažje najde, vendar zame je bilo vedno lažje tako in razen moje se ni še nobena pritoževalauser posted image user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 18:27:38   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Ojla beybe!
Midva sva od G.
Wau sm sam CTG nastavu, dobu tamalo od prve, matr je sestra zevala , sm ji razložu....
Posnel filmčk iz CTGjem....
Prav G da se zna zgodit ponoč al pa jutr, čene pa se v sredo kar dol oglasiva......
Tak da nč dihat še, bom že povedal do časa ko bo potreba!
No zdej pa grem malat dalje.....



Mr. Kruce, vse dobro. Navijam. Pa diham. Pa da ne bi bolelouser posted image .

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 19:11:21   
Naska
uf kok dogaja - sploh ne sledim

čestitke
diham
objemčki

naska

btw zdaj sem jo pa dobila user posted image z več kot 10 dnevno zamudo... torej septembra štartam!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
31.8.2009 22:53:48   
Goldy
Tu je princ Tomi od naše Reby:

user posted image



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 5:01:59   
Kruce Fiks
Jutro!
Pri nas vse mirno, pa pojdem v službo....
Še en koffi;

user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 6:16:48   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Jutro!
Pri nas vse mirno, pa pojdem v službo....
Še en koffi;

user posted image


Jutro!

Hvala za kavico, je prava turška, pa še rahatluk si dodala...user posted image
Kakšna službauser posted image ... rodit je treba ituser posted image , ker pol sem pa že jaz na vrsti!!user posted image

No pri nas vse mirno, nič dogajanja, jutri kontrola...
Naša pupa pa se ne pusti kaj prida motit... lepo uživa in se premetava po trebuščku in se ne pusti motit, da bi morala pridit na ta svet...saj ve da ji je v maminem trebuščku najlepše...user posted image

Se oglasim ko bo kaj novega!

Lep dan še naprej!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 6:18:36   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Tu je princ Tomi od naše Reby:

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za takega cukra!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 7:35:58   
zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Tu je princ Tomi od naše Reby:

user posted image



prekrasen je Reby, čestitke še enkratuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 8:56:54   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Tu je princ Tomi od naše Reby:

user posted image




O ti lepota mala, že zdej šarmira... mami, gužva bo pred bajto, kr pripravi se na naval punc čez nekaj let user posted image

GOLDY ste se že aklimatiziral na štajerski luftuser posted image  kje pa ste se potepali po gorenjski, če ni skrivnost?

MR. KRUCEMANN ti si pa pravi mojster user posted image , da ne bo tko k pr eni forumašici, k je mož pomagal še rodit in to kr v avtuuser posted image  ... no, vi to kr v P spedenajte
kofi pa pravi baščaršijskiuser posted image  

BIBA BOND a sm jst prou dojela, da nekaj dogaja?

OKTAVIJA a sta z bebico že kej zmenjeni, kdaj bo akcija?

SEMPER kako ste, Klemen lepo napreduje? Berem, da kar fino spišuser posted image  sej je prou, če mami ni naspana nima noben nič od tega...

Kako je z MIŠKO73, še vedno držimo pesti, da vse OK...

ŠUKI, LUČKA se skos potepatauser posted image  ? lupčka Maju in Neži

SEKI ste se že čist ulaufali doma? pazi nase in zadosti počivaj

Šibam jest in šibam pol na sprehod, da izkoristim ta prekrasen sončni dan

Lepo bodite!


_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 11:14:33   
miklarom

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Tu je princ Tomi od naše Reby:

user posted image





iiiiiiiiiiiiiiiiii, kok je luštkan tale naš cukrček TOMIuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 11:17:33   
miklarom
KRUCE - vi pa takoj rodit, cajt je že, da vaju ne bo OKTAVIJA po levi strani prehitelauser posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 13:27:30   
Sempervivum
Kako ste kaj na prvi šolski dan?

Reby, Tomi je natanko tak, kot si si ga želela, je res user posted image Luškan, da je kaj! Upam, da ste našli en umirjen ritem in da vse laufa, kot je treba!

Goldy, ti si pa zdej že taka maherica, da ti limaš slikce za druge ... Pohvaljena user posted image Si nam polepšala dan user posted image A zdej po novem ti na polno dojiš? Jaz imam v spominu, da ste kar precej dodajali user posted image A je končno zalaufalo? Ja super, ni kaj!

Sonček, mi smo kar v redu. Občasno je kakšna krizica, ampak v splošnem smo OK. Klemen je super in ni tisti, ki bi povzročal krizice user posted image Ta teden imamo pediatra in upam, da bo vse OK. Dojenje nam laufa, malo ga matra prebava, mu dajem kapljice, pa občasno malo čajčka.

Kruce, super kufe, sam s cigaretom me malo preskušaš user posted image user posted image Jaz sem sedaj (ko sem videla Tomija user posted image ) pripravljena na akcijo user posted image Tako da ... samo javi, pa začnem user posted image

Oktavija, je doma vse pripravljeno za prihod novega člana user posted image user posted image A veš, če bo zamujal (kot je zadnje čase v navadi user posted image ), si moraš kaj še pustiti, sicer ti bo dolgčas user posted image

Jaz sem pa danes prvi dan brezposelna user posted image Moram zdej za tamalega zavarovanje uredit, pa menda so mi na SCD zrihtali osnovno zavarovanje user posted image , k so take počasnele, da jim ni para. Najboljše, da jih kar pokličem in preverim user posted image

Pozdravčka vsem!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
1.9.2009 13:43:45   
Serendipity
Ojla,

tak na hitrco, da vizualno kaficu pokofetkam.
Mi smo se kar ulafali. Se cartamo in razvajamo (na tem terenu je še posebej možek priden, naju razvaja sto na uro). Jaz kar počivam. Ponoči me še matr arana - vstajanje in dojenje, ampak mi možek da pikico zraven, ji podira kupčka in asistira pri previjanju. Srce je user posted image user posted image

semper* - CR sem imela, ker se je Zarjin utrip med popadki drastično znižal ne glede na položaj v katerem sem ležala, kljub svečki se nisem nič odpirala, popadki so šopali redno, pa še plodovnica je bila zelena.

kruce - javi za akcijo, bomo dihali sto na uro! user posted image user posted image Ma, si majstore za CTG-je! Meni je bilo na hrbtu slabo in mi je bolj pasal položaj na boku. Še tistega stola nisem marala... user posted image user posted image user posted image

Reby - še tukaj - ga kar ne morem prehvalit - cuker od cuuukraaaaa user posted image user posted image user posted image

mišika - misim nate. Drži se... user posted image user posted image user posted image

Pobožajte bušije, polubčkajte svoje sončke!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?