|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali se poslovite ali izmuznete?
3.9.2009 14:19:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Mi nikoli ni padlo na pamet , da se ne bi poslovila od otroka.Vedno z objemom, poljubom in besedami ;po kosilu pridem pote, lep dan ti želim in rada te imam.To je med mano in mojima otrokoma nek ritual.


Enako

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali se poslovite ali izmuznete?
4.9.2009 13:03:41   
Žaži
Po poti od avta do vrtca mu vedno rečem nekaj v stilu, no, pa sva v vrtec prišla k tvojim prijateljčkom, da se boste igrali in fino imeli in ponavadi že kar poskakuje od veselja, koga preobujem mu rečem, naj se ima lepo, da ga pridem potem iskat in ga odpeljem v igralnico, kjer pozdravim vzgojiteljici, njega "porinem" noter in odidem in če kdaj še na skrivaj (tako, da me ne vidi)pogledam če je lepo šel noter, vidim, da ena od vzgojiteljic vedno pride otroku nasproti in ga bodisi objame, ali poboža in ga odpelje k skupinici in vključi v igro. Tako, da na vratih od igralnice ne delam nekih cirkusov in se še 5 min poslavljam od njega, da bi bil samo zbegan.
Ko pridem po njega, odprem vrata igralnice in ko me zagleda, mi priteče nasproti, jaz vedno počepnem in ga objamem in dam poljubček in povem, da sem prišla po njega in da greva sedaj domov. Pomaha vzgojiteljicam in greva.
In nisem imela še en dan cirkusa z njim da nebi rad šel v vrtec ali da bi kaj jokal, ker je tam ostal.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali se poslovite ali izmuznete?
4.9.2009 13:21:40   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Po poti od avta do vrtca mu vedno rečem nekaj v stilu, no, pa sva v vrtec prišla k tvojim prijateljčkom, da se boste igrali in fino imeli in ponavadi že kar poskakuje od veselja, koga preobujem mu rečem, naj se ima lepo, da ga pridem potem iskat in ga odpeljem v igralnico, kjer pozdravim vzgojiteljici, njega "porinem" noter in odidem in če kdaj še na skrivaj (tako, da me ne vidi)pogledam če je lepo šel noter, vidim, da ena od vzgojiteljic vedno pride otroku nasproti in ga bodisi objame, ali poboža in ga odpelje k skupinici in vključi v igro. Tako, da na vratih od igralnice ne delam nekih cirkusov in se še 5 min poslavljam od njega, da bi bil samo zbegan.
Ko pridem po njega, odprem vrata igralnice in ko me zagleda, mi priteče nasproti, jaz vedno počepnem in ga objamem in dam poljubček in povem, da sem prišla po njega in da greva sedaj domov. Pomaha vzgojiteljicam in greva.
In nisem imela še en dan cirkusa z njim da nebi rad šel v vrtec ali da bi kaj jokal, ker je tam ostal.

Nekako podobno - le poševni del bi izločila. Tik pred vrtcem postane otožen in sprašuje, zakaj mora v vrtec in na vratih igralnice malo usteca na dol obne, ampak ga vzgojiteljica objame, se mu posveti in je menda takoj dober.

Tisto, kar sem pa odebeljeno označila, je pa zelo od otroka odvisno - imaš srečo, da je tvoj otrok tak karakater, da ima res zelo rad vrtec, niso pa vsi otroci taki. In nima veze, kakšen je pristop mame, ker vem za družine, kjer je en otrok šel brez problema v vrtec, drugi pa s precejšnjimi težavami.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali se poslovite ali izmuznete?
8.9.2009 8:51:23   
andreja2000
se vedno poslovim!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?