|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
12.9.2009 16:16:11   
_sanja_*
Jaz bi jo osebno spoznala, potem se pa odločilauser posted image

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
13.9.2009 9:12:53   
bina30
Poglej, eno primerjavo: jaz kot učiteljica recimo, nimam kaj iskati v šolski kuhinji, ker pač nimam znanj iz HCCP-ja, torej ne smem deliti hrane, se dotikati pribora itd... Pa sem drugače dobra kuharica in se zelo držim higienskih predpisov... Ampak, v šolsko kuhinjo ne smem.

Tako čistilka ne sme čuvati tvojega otroka, ker nima znanj iz tega foha, pa je mogoče super mamica, izvrstna v vzgoji itd.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
13.9.2009 10:14:24   
Najaa
Hecno mi je, kako bi eni pustili čistilki otroka v varstvo, drugi pa delajo cel halo zarad študentov v vrtcu... Pa to je že druga tema, ampak res je hecno.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
13.9.2009 23:21:52   
* Mateja *
joj , ta debata mi kar ne gre z glave! pejte brat Zakon vrtcih ali pa ZOFVI in glejte člene kjer piše kdo lahko  dela v vrtcu!! Nikjer ni omenjena čistilka kot strokovni kader, niti za 30 min. Kar dlake mmi stojijo, eni bi pa še premišljevali in jo spoznali .... To je isto ko je ena prej napisala, da nima vstopa v kuhinjo! To je ista pašta!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
14.9.2009 0:07:02   
Abbey
pa dejte bodite resni, kakšna čistilka naj pazi otroka. Če pomislim na našo čistilko, ki za silo lomi slovenščino, pravzaprav nič ne govori, le nekaj se nasmiha,ej ni šans da otroka tam pustim....kaj pa če se mu kaj naredi,kaj pa če gre ona na čik pavzo otrok je pa sam in se udari, pade...ona ne bo kriva saj ni strokovnjak za čuvanje otrok

mislim, kako lahko sploh pomisliš na to, da bi pustila svojega otroka z čistilko (ali s kom drugim, ki ni usposobljen), ne štekam, res ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
16.9.2009 13:27:37   
Zanica
Tudi jaz mislim da ni toliko problem v puščanju otroka z čistilko, ampak to da bo otrok ostal vedno zadnji v vrtcu...
Ampak tudi to, kar so rekle pred mano, da če pustiš otroka z čistilko in se nedajbože kaj zgodi, kdo bo odgovarjal?
6 km stran RES ni daleč, razmisli in  misli v dobrobit svojega otročka.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
19.9.2009 11:08:15   
bella02
Tudi jaz otroka ne bi pod nobenim pogojem pustila komu drugemu kot vzgojiteljici ali pomočnici. Upam, da si našla dobro rešitev in da se je uredilo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
20.9.2009 10:36:55   
Anonimen
A čistilka, ki bo počuvala malega za pol ure, vam gre v nos, ker ni usposobljena? A vaši starši pa, ki jih imajo v varstvu med počitnicami, ob vikendih ipd., so dobro strokovno podkovani?

< Sporočilo je popravil Meta. -- 20.9.2009 10:37:30 >

(odgovor članu bella02)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
20.9.2009 10:50:44   
Onasiss
JAz mislim, da čist napačno razmišljaš in se brezveze sprašuješ ali naj jo čuva čistilka... Če ima vrtec določen delovni čas, se je potrebno tega pač držat. Poleg tega se lahko včasih teh 15-30 min lahko razvleče na 1 uro... In akj boš potem? Govorim v primeru zime, gužve in podobno......

Torej ali ga daš v drug vrtec, ali zamenjaš službo ali pa si umisliš varuško, ki ti hodi po otroka. Ne bi bila edina. Midva z možem imava taki službi, da končava s službo po zaprtju vrtca in sva si pač umislila varuško, ki je vsak dan hodila po otroka v vrtec in ga vozila domov. Pa mu ni prav nič manjkalo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
20.9.2009 11:15:05   
bolha1
Punce, hvala za vaša mnenja:)

Odločila sem se za drug vrtec. Tudi meni se ni zdelo primerno, da bi bil moj otrok vsak dan s čistilko in zadnji čakal v vrtcu:(. Vseeno pa se bom poskušala v službi "dogovorit" za skrajšani delovni čas, ker se mi zdi, da tako mali otroci do 16.30h sploh ne bi smeli biti v vrtcu:( Al pa hitro spet v porodniško:)

Lepo nedeljo želim vsem:)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
20.9.2009 21:00:29   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

A čistilka, ki bo počuvala malega za pol ure, vam gre v nos, ker ni usposobljena? A vaši starši pa, ki jih imajo v varstvu med počitnicami, ob vikendih ipd., so dobro strokovno podkovani?


Sorry, ampak to pa je res popolnoma zgrešeno, kar si napisala!!! Starši so starši. Vrtec pa je vzgojno-izobraževalni zavod, kjer otroke čuvajo za to usposobljene osebe in NIHČE DRUG!!!!

Sem že zgoraj napisala, da je lahko ta čistilka super človek, super mamica s čutom za otroke blablabla, tako kot sem jaz super kuharica, ampak kljub temu v šoli NE SMEM stopiti v šolsko kuhinjo, ne smem se dotokati hrane ali je deliti otrokom.... Tako čistilka NE SME čuvati otroka, pa tudi če so to 3min.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lahko na otroka, po zaprtju vrtca, pazi č...
28.9.2009 14:27:25   
kristinaj
dej prošnjo za skrajšan del. čas in boš ob uri v vrtecu... ubogi revež vedno mora zadnji iz vrteca in čistilka ima drugo delo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu bolha1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 15:39:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Pri nas je čistilka ena luštna mlada punca in mislim, da ne bi bilo nobenih problemov. Bolj bi me na tvojem mestu skrbelo to, ker bi bil moj otrok tako dolgo edini v vrtcu in ravno iz tega razloga sem šla jaz na 6-urni delovnik.
Pri nas pa je tako, da v primeru podaljšanja za kakšno uro vzgojitelju oz. pomočniku podpišeš naduro, ki ti jo potem obračunajo. Se pa to ne da vsak dan.

lp


a te smem vprašat, kok to misliš, da si šla na 6 urni delovnik?

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 15:43:19   
pety78
a te smem vprašat, kok to misliš, da si šla na 6 urni delovnik?


Ja, skrajšan delovni čas.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 15:58:34   
Anonimen
ja, pa kaj moreš naredit, da prieš do 6 urnega del. časa? a se to kr delodajalec strinja, al kako? sploh nisem vedela da se to da. hvala za odgovor.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 16:01:03   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny

ja, pa kaj moreš naredit, da prieš do 6 urnega del. časa? a se to kr delodajalec strinja, al kako? sploh nisem vedela da se to da. hvala za odgovor.


Menda se mora strinjati, ampak imaš to pravico do otrokovega 3. leta starosti, če imaš enega, če imaš pa dva, pa menda do 7. leta mlajšega otroka.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 16:11:06   
Anonimen
kje se da pa kaj o tem mal prečitat? katera ve?
opravičujem se tisti ki je odprla temo, ker sm jo zdej malce popackala z drugimi zadevami.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ČISTILKA PAZI NA OTROKA
28.9.2009 16:33:58   
enea


IZVIRNO SPOROČILO: tinymaliny



Menda se mora strinjati, ampak imaš to pravico do otrokovega 3. leta starosti, če imaš enega, če imaš pa dva, pa menda do 7. leta mlajšega otroka.



sama delam 4 ure, tako imam pogodbo z delodajalcem, koristim 4 ure na CSD, koristiš pa lahko največ do 4 ure dnevno na CSD, za enega otroka do 3 let, za dva otroka do 6 leta drugega otroka.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?