|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 14:10:14   
Goldy
Madonca no, grem Aljo podojit, pa se taka stvar vmes zgodi! Kruce in Krucika - čestitke za Karolino!!!! Uživajte na polno!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 14:20:57   
mojsonček
juhej, pa jo mamo, še eno pupo, da ne bodo sam fantiči... KRUCE & CO. ISKRENE ČESTITKEEEEEEEE!!!!!
 
 

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 14:50:55   
miklarom
KRUCE IN KRUCIKA -] ČESTITKE ZA MALO KAROLINO, VELIKO CARTANJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 2.9.2009 14:51:38 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 14:51:02   
Rakica_80
Krucek, iskrene čestitke za malo Karolino, seveda čestitke tudi mamici in sestrici

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 15:06:05   
Sempervivum
Karolina, dobrodošla!!!!

user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 16:41:13   
lučka 25
Kruce, čestitam user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa imaš že 3 punce, ki ti bodo povzročale sive lase user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:18:53   
gigi1
Pupike naši Podganci je voda odtekla. Akcija se začenja! Dihamo.
Pošljite ji vse dobre misli, kar jih premorete.

Podganca naša vse bo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:19:33   
gigi1
Kruce čestitke še tukaj user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:20:34   
sonček33
Moja najdražja podganca, diham s teboj in želim, da hitro mine.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:21:47   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pupike naši Podganci je voda odtekla. Akcija se začenja! Dihamo.
Pošljite ji vse dobre misli, kar jih premorete.

Podganca naša vse bo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





aaaaa, user posted image , kako pa to, a ni malce prezgodaj, ene dva meseca user posted image user posted image , ojoj

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:32:10   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pupike naši Podganci je voda odtekla. Akcija se začenja! Dihamo.
Pošljite ji vse dobre misli, kar jih premorete.

Podganca naša vse bo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dejmo naš Ratatujček, srečno in vse dobro tvojima škratkoma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 17:32:57   
Reby
Kruce in Krucika - iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice Karoline user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 18:03:56   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Pupike naši Podganci je voda odtekla. Akcija se začenja! Dihamo.
Pošljite ji vse dobre misli, kar jih premorete.

Podganca naša vse bo dobro

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pošiljam dobre misli in moči za mamico ter vse želje, da bi s sočnkoma bilo vse dobro!!!

< Sporočilo je popravil loremi -- 2.9.2009 18:12:55 >

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 18:19:54   
miklarom
JOJ, PODGANCA MOJA, , MISLIM NA VAS TRI IN NAJ SE VSE SREČNO KONČA, RADA VAS IMAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ZATO SE MI NI JAVILA , KO SEM JI SMS POSLALA, PA ŠE VČERAJ SMA GOVORILE

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 19:17:30   
mojsonček
O madoniš...

MIŠKA DRŽIM PESTI ZA TEBE IN TVOJA MIŠKOLINA, DA BO VSE OK, ČEPRAV STA TAKO POHITELAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 19:47:48   
lučka 25
Draga miška, držim pesti, da je in še posebej, da bo z vami vse v redu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 19:52:41   
gigi1
Mikla jaz sem jo tudi popoldan klicala, pa se mi ni oglasila. Potem me je nazaj poklicala in rekla, da se je popoldan slabo počutila in izklopila zvok na telefonu, potem ji je pa voda odtekla. Popadke je imela takrat čisto rahle in so rekli, da se najmanj 2 uri še ne bo nič začelo dogajati. Drugače so pa bili izvidi vsi dobri.

Podganca moja tanartaljubša mislimo nate in vemo, da bo s tvojima miškolinoma vse v redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 20:13:10   
miklarom

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mikla jaz sem jo tudi popoldan klicala, pa se mi ni oglasila. Potem me je nazaj poklicala in rekla, da se je popoldan slabo počutila in izklopila zvok na telefonu, potem ji je pa voda odtekla. Popadke je imela takrat čisto rahle in so rekli, da se najmanj 2 uri še ne bo nič začelo dogajati. Drugače so pa bili izvidi vsi dobri.

Podganca moja tanartaljubša mislimo nate in vemo, da bo s tvojima miškolinoma vse v redu user posted image user posted image user posted image



Ja vidiš , pol se mi pa zato ni oglasla, ti boga revica naša, pa še včeraj je blo vse vredu. Samo da so bili izvidi vredu, pa tud mala dva miškolinkota bosta vredu, jest močno držim pesti za vse tri in da če je že moglo priti do tega, da se le ne bi dolgo matrala in bi ji hitro minilo.



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 20:18:39   
efika
Oj, dolgo se nisem oglasila. Dnevi pač kar letijo. Vidim, da je kar nekaj novopečenih mamic in očkov - ČESTITKE VSEM!user posted image

Mi še čakamo. Do konca še 7-8 tednov, čeprav napovedujejo, da bo prej. Bomo videli.

Lepo se mejte.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 20:23:21   
gloria
KAROLINA IN DRUŽINICA ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 21:38:26   
gigi1
Miška73 je rodila. Sva govorili. Fanta imata kar lepo težo 1420 in 1430. Vse lepo kaže. Oba sta zajokcala. Podganca se dobro počuti in se vam zahvaljuje za vse pestke in dobre misli. Več bo pa jutri povedala, napisala.
 
Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vse dobro. Čestitke Miški in Miškonu.
No zdaj pa jaz jokcam od sreče user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 21:47:47   
nokes
reby, čestitke za tomijauser posted image

kruce, vam čestitke za karolinouser posted image

mišek73, joooj, kako sta pohitela mala mišeka, naj vam bo lepo in da kmalu pridete domov, veseli in zdravi!!!!user posted image user posted image

babike, mirno nočkouser posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 21:48:14   
ledenka
kruce user posted image user posted image user posted image čestitam! lepo ime user posted image

podganca user posted image user posted image user posted image hitro rastite, da boste kmalu doma!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 21:49:57   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška73 je rodila. Sva govorili. Fanta imata kar lepo težo 1420 in 1430. Vse lepo kaže. Oba sta zajokcala. Podganca se dobro počuti in se vam zahvaljuje za vse pestke in dobre misli. Več bo pa jutri povedala, napisala.
 
Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vse dobro. Čestitke Miški in Miškonu.
No zdaj pa jaz jokcam od sreče user posted image  user posted image




HB, da je vse v redu!!!!! Podganca, čestitke in držite se!!!!

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 21:55:05   
Goldy
miška - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvoja sinka. Vse bo ok!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?