|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bo v vrtcu tudi tako
5.6.2005 22:47:34   
*HONEY*
GROBA??

Zadnje dni opažam da je naša Nike vedno bolj groba:hudicek:
Vidi punčko v vozičku,leti do nje in z prstom direktno v oko.Še dobro da sem bila takoj tam:ups:in jo vstran potegnila.
Potem npr. ji druga punčka ni hotela posodit medvedka in jo začne ščipat,pa ji rečem naj neha,pa začne mene:zmeden2::(

In pomislila sem na ubogece v vrtcu...septembra gre namreč v vrtec.Stara bo 1leto in 8mesecev.Kaj bo šele takrat:ups::zmeden:
Pa je dosti v družbi otrok,ampak to kaj ji dela zadnje dni:zmeden::zmeden:

Je katera imela tudi takega:hudicek: in se je potem v vrtcu vstrašil in spemenil:angel: ??

Pa sem mislila,da bo ona tista boga,ko bo zlasana domov šla.Pa zgleda da bo ravno ona tisti divljak v skupini:((

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bo v vrtcu tudi tako
6.6.2005 10:29:53   
lacoste7
Draga Honey, to je obdobje v razvoju. Moj ta velik je v tej starosti tudi kar naprej tepel otroke, potem ga je pa kar naenkrat minilo in pri dveh letih je že vse otroke lubčkal, tudi danes, ko je star 3,5 in ko vidi kakšnega otroka, mu da lubčka.

Ta mali je star 15 mesecev in dela enako.

Malo potrpi, pa jo bo minilo.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bo v vrtcu tudi tako
7.6.2005 17:36:42   
Anonimen
Honey, pri tej starosti sem jaz stalno stala za ritjo tamalmu in čakal, kdaj bo kakšnega mahnil. Je pa res samo faza, ki mine kmalu.

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   bo v vrtcu tudi tako
15.6.2005 13:05:25   
mehurčica
Moj David včasih ščipne ali udari koga po glavi.:zmeden2::zmeden::( Ampak ko vidi, da začne tisti jokat ali gre stran, se začne David tudi jokat, ker vidi, da ni ravnal prav-tako si jaz to razlagam. Dela pa to sedaj kakšna 2 meseca že.:( Na srečo ne pogosto.:) Hrati pa hodi k otrokom, jih objame in da poljubčka.:love:Je ravno včeraj v parku videl enega fantka(kake pol leta starejšega), šel do njega, ga objel čez roke in glavo stisnil na njegov prsni koš.:love:Ful je bil luškan. Tisti mali pa je samo stal in se mu je ful fajn zdelo.:bravo:

Tudi jaz resnično upam, da je to le obdobje! Ker imajo pa eno punčko v razredu, ki bo stara 3 leta in je prav groba-ko učiteljica ne gleda, si jih kar privoši-ščipa, tepe, brca...Sem videla že prakrat na lastne oči-tudi takrat, ko se je David uvajal. Saj jo nonstop pazijo, ampak vedno pa seveda ne morejo.

Lp in držim pesti, da bosta najina tamala še prava :angel:.:miska:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?