|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 9:29:57   
ZOOJA
Drage punce,

zelo me skrbi. Noseča sem 7t in ta teden imam prvi pregled. Pred zanositvijo je bil moj bris II neg.
To je bilo pred pol leta. Zdaj pa me skrbi kako je z
brisom danes. Ali ima kakšna izkušnje s tem. Praviloma
bris II naj ne bi vplival na nosečnost, mene pa skrbi
kaj storiti v primeru, da se je poslabšal.

Hvala za vaša mnenja in lep pozdravček vsem :nosecka:

zooja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 9:51:38   
Grascakinja
Tudi moj bris je bil tak v 11t, pa zdajle že pobrcavamo v 36t.
Najprej to, da če je bil bris pred pol leta II, je lahko zdaj normalen. Pap II tudi ni nič strašnega, ponavadi gre za blage oblike sprememb celic MV.
Med nosečnostjo ne naredijo glede tega nič, pa tudi če bi bil III, vse zdravljenje, če je potrebno, poteka po porodu.
Pikici to načeloma nič ne škodi, ker je lepo zavita v par jajčnih ovojev in je drugačne celice MV nič ne motijo.
Veliko zdravja!!!

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 9:53:19   
Magi*
Hojla. jaz sem imela v času pred zanositvijo velike težave z brisi (II in III). zadnji je bil PAPII, pri prvem pregledu v nosečnosti pa PAPI. sicer je G rekel, da bomo spremljali (karkoli naj bi to pomenilo), pa nikoli v teku nosečnosti ni nič več pogledal. sedaj (skoraj 6 mes. po porodu) pa mi tudi še ni odvzel brisa, ker je rekel, da se mora stanje najprej normalizirati, saj naj bi po porodu pogosto bris bil "čuden".

z PAPII naj ne bi bilo problemov v nosečnosti, celo s PAPIII se običajno ne komplicira (le spremlja). te spremembe se itak zelo počasi razvijajo, sploh se pa II in celo IIIka lahko pozdravita same od sebe.

misli pozitivno in poskušaj čimbolj uživati v nosečnosti:rozica:

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 9:57:53   
Grascakinja
Magi, tebi bi pa že lahko vzel bris. Kar navajaš za PAPIII, da se lahko pozdravi sam od sebe, je morda res, toda pri takem brisu je potrebno narediti biopsijo MV, da se ugotovi malignost deformiranih celic. Ne se hecat, malo pocukaj svojega G za rokav...

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 10:10:28   
ZOOJA

Hvala vam punce moje. Zelo ste me pomirile.
Zdaj pa res že komaj čakam sredo in prvi pregled.

Lep dan vam želim,

ZoOJA

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 10:17:36   
Magi*
ja, ja. saj so mi nardili biopsijo in je bilo v redu. potem se je pa začel tudi bris sam od sebe boljšati:zmeden: sem pa leto dni pred zanositvijo bila skoraj tedensko pri G. kot bi hodila na tržnico:)-

zdaj je pa rekel, da je boljše malo počakati, da ne bova spet v paniki, ker je pogosto po porodu bris IIka.


(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 10:27:09   
Grascakinja
No, sam da je pol OK, Magi. Meni so kar lep tumorček ven pobrali eno leto pred zanositvijo pa še konizacijo naredili. Dobr, da sem zanosila, če ne sploh ne bi vedela, da so mi skrajšal MV. Noben povedal. Trotli. Moja G je pogruntala v 25t nosečnosti :zmeden:.... ah ja... glavn da smo zdej OK in da naša pika raste in kmal ven pokuka....9nebesa

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nosečnost in bris II
6.6.2005 10:37:27   
Magi*
o grozno! samo, da boset dobili zdravo pikico!!!!!:bravo: sem imela jaz tudi take travme s tem MV. pa če ne bi imela takrat res enega dobrega starega G, ki bi mi vse skozi pojasnjeval in risal in hodil z mano še na dodatne preiskave...., bi se mi najbrž že utrgalo.

pa pa, Magi:rozica:

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?