|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila
6.6.2005 15:38:03   
nina42
Kje kupujete nosečniška oblačila?
Jaz sem si do zdaj vse kupila v H&M in sem zadovoljna, ampak bi rada še šla kam drugam pogledat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oblačila
6.6.2005 17:10:15   
andreja0
Men so do sedaj bile prav normalna oblačila le malo večja št 42.Drugač mi je sestrična posodila dvojne hlače.Kaj po sedaj ko se bom jih naveličala pa nevem.Za poleti nimam nobenih kratkih hlač. Kje v H&M si pa kupovala zunaj ali pri nas?
Sem v 25t.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oblačila
7.6.2005 6:39:00   
monči
jaz sem kupila vse v C&A-ju v Celovcu in sem ful zadovoljna, imajo dosti več izbire kot pri nas, se mi zdi.
lp monči:metulj:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oblačila
7.6.2005 6:39:43   
monči
aja ,pa še velik bolj ugodno je kot pri nas!

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oblačila
7.6.2005 12:59:23   
Dadi
jaz sem ravno včeraj dobila kriloiz neckermanna...sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oblačila
7.6.2005 19:17:47   
Pepika
Jaz kupujem v trgovini Mami(mb) in sem zelo zelo zadovoljna, samo da so cene zelo zasoljene... imajo pa super modrce,ki pa niso tako dragi. Vredno ogleda :):bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

pozdravček od naju:metulj::zajcek::metulj:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oblačila
7.6.2005 19:22:52   
* Binchy
Jaz sem spodnje perilo kupovala v Kepici, ostala oblačila pa v La Vie-ju. So mi bla full bl všeč kot pa v Kepici.

Lp

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oblačila
8.6.2005 9:13:24   
_katka_
Mene pa zanima, kako ste reševale probleme z modrčki? Meni so moji že premajhni, ampak za številko večji bodo pa verjetno še preveliki. A bo treba sedaj vsaka dva tedna nov modrček, al kako?
Mi lahko prosim katera napiše, kje je Kepica?

LP,
Katka

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oblačila
8.6.2005 9:48:42   
BlankaT
Pozdravljene, jaz sem si svoja oblačila kupila v Benetonu (Gosposka ul. v Mariboru), sem imela srečo, ker sem jih nakupila na razprodaji (že v prejšnji nosečnosti)in sem full zadovolna z njimi :bravo:.

Kaj pa se tiče modrčkov:((, pa imam jaz iste probleme kot Katka, se mi že meša. Sedaj sem v 15. tednu pa sem že vse modrčke morala zamenjati, sicer za eno košarico ampak so mi že ti malo mali in mi zize kr kipijo :zmeden:.

Lp, Blanka :sloncek:

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?