|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriščenj...
15.9.2009 20:28:08   
dtt
Pozdravljene,

NUJNO bi prosila če bi mi katera poslala na email vzorec svoje pogodbe oz. Aneksa k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriščenja pravice do starševskega varstva, kajti jaz sem danes v službi podala Vlogo za uveljavitev pravice do dela s krajšim delovnim časom zaradi starševstva (30 ur tedensko) in so mi v službi rekli da takega primera še niso imeli in naj pridobim vzorec pogodbe oz. aneksa in vse člene iz zakona...skratka kr neki, tako da mi bodo lahko oni pravilno izdali pogodbo oz. aneks, ker drugače mi ne zagotavljajo da me bo polni delavnik še čakal ko mi ta pogodba oz. aneks poteče...

Že v naprej se vam zahvaljujem!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
15.9.2009 20:48:15   
Onasiss
Ej sory...v kakšnem podjetju pa to delaš, da tega nimajo in, da moraš ti poskrbeti za to stvaruser posted image user posted image  Res mi ni jasno? Ajde, ne bi rekla, da je to tvoje podjetje ampak, da moraš TI pridobiti vzorec pogodbe......user posted image

Če je to manjše podjetje potem imajo verjetno tudi računovodjo in ponavadi imajo oni take stvari....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu dtt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
15.9.2009 21:02:28   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Če je to manjše podjetje potem imajo verjetno tudi računovodjo in ponavadi imajo oni take stvari....user posted image


Se strinjam s teboj, drugače pa so za to tudi pravniki.Ker tole vse skupaj je pa res čudno urejeno pri vas.Upam, da ti tudi pogodbe o zaposlitvi ni bilo treba sami sestaviti.
LP

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
15.9.2009 21:07:59   
dtt
Žal mi je to nalogo zadal ravno pravnik ...user posted image
ne ne drgač mi ni blo treba delat ne svoje ne pogodbe za koga drzga v službi....

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
15.9.2009 21:34:46   
kajajaka
ojla, žalostno, pa sploh ne osamljen primer, da kadroviki in pravniki ne pozanjo svojega dela.
jaz sem morala celo dokazovati, da mi ta pravica res pripada. Sicer pa moj aneks vsebuje:
- na katero pogodbo se navezuje,
- da bom koristila kr. delovnik skladno z zakonom...
- koliko ur tedensko,
- koliko bo sedaj bruto plača
- do kdaj ta skarajšani del. čas traja
To je to, LP, pa srečno!

(odgovor članu dtt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
15.9.2009 21:42:27   
dtt
Hvala kajajaka vse si bom zapisala, se bol bi bla pa res hvaležna za kopio (seveda z izbrisanimi os. podatki) aneksa oz. pogodbe da mu jo pod nos p....user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
16.9.2009 19:05:04   
dtt
Vsa obupana, pridobila vse kar je zahtevu in zdej si on narobe razlaga zakon kot da je ta člen da me pripada skrajšan delobni čas do 6 leta mlajšega otroka razveljavljen....čist sem že obupana in izčrpana od tega dokazovanje, Kajajaka na kak način si pa ti dokazala ker, jaz sem že vse mogoče spisala in dala pa še kr trdi svoje da je ta člen razveljavljen....????user posted image

(odgovor članu dtt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
16.9.2009 19:07:20   
zvesta
naj pokliče na CSD..... mu bodo takoj razložili.... mani so isto težili, pa sem tako dolgo čakal, dolker ni pred menoj poklicala in se informirala....

(odgovor članu dtt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
16.9.2009 19:15:22   
enea
Ne vem glih vsega, ampak jaz na moji firmi nisem nič urejala, sem šla na CSD z mojo pogodbo o zaposlitvi, so mi oni sestavili pogodbo da uveljavljam 4 ure za toliko časa, v kolikor bo imel drugi otrok 6 let.
Res pa je da sem jaz uradno zaposlena za 4 ure za nedoločen čas.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aneks k pogodbi o zaposlitvi zaradi koriš...
16.9.2009 19:15:40   
dtt
Žal je gospod reku da njega ustno nič ne zanima da želi vse napismeno, tako da sem šla danes na CSD da bi mi to napisala nakar je rekla na csd-ju da ona nemisli nič pisat in kakšen pravnik je to da ne zna brati zakona..... in mi je rekla naj kr podam vlogo pr njej in bo ona zahtevala aneks oz. pogodbo in če ji nebodo poslal bo dala zadevo naprej na išpektorat za delo.....Fulll mi je hudo da je mogl tok daleč pridit ampak žal nisem mela izbire rada bi samo uveljavila svojo pravico( že dva dni kličem, izpisujem, pridobivam vse podatke, pišem uradne zaznamke.....kjer kaže vse meni v prid a ker je on vidu nekje kot da je ta člen razveljavljen vstraja pri tem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?

Manj kot 1 leto. (0%)

1-2 leti. (29%)

2-3 leti. (64%)

3-4 leta. (7%)

4-5 let. (0%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!