|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.8.2009 16:28:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Misty Scarlet)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: voziček Implast Clipper
18.8.2009 15:25:48   
Caesares
IZVIRNO SPOROČILO: golobicica

Brez skrbi, vse ti sporočim, samo daj me za vsak slučaj v torek še spomni, ker sem ful pozabljiva!
A 16.9. imaš rok? Jaz pa 22.9.!user posted image

Se tipkamo!
Lp



Evo, danes je torek, torej te spomnim na to. :)

Rok pa ima moja draga 16.9., jaz bom samo prisoten in priseben :)

LP

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: voziček Implast Clipper
18.8.2009 21:10:04   
Anonimen
Lušten vozek ... a sem prav z ene poljske strani razbrala, da daš lahko tut MC lupinico gor?

(odgovor članu Caesares)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 9:24:09   
Nikita_
Če se ne motim, mislim, da paše na ta vozek samo Bobbiway lupinica, katere proizvajalec pa je isti kot za Maxi cosi, tako da je verjetno tudi zelo kvalitetna. Edina slabost je, da pri tej lupinici  ni možno uporabit isofix bazeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 9:53:21   
golobicica
Zivjo,

evo, vse tiste, ki zanima clipper 3!
Danes je prispela pošiljka. Sestavila sem ga sama, zelo hitro! Kolesa so kar dosti velika, tudi sprednja dva manjša, tako da je ful stabilen in lahek za upravljanje. Men je ful všeč! Moj dragi ga sicer še ni videl, da bi podal svoje mnenje:), ampak mislim, da bo tudi njemu všeč!!
Športnega dela še nisem namontirala ampak najbrž je isto kot pri košari, ker gre v ista adapterja.
Edino nekaj me moti. Košara za nakupovanje, spodaj, je zelo majhna, tako da ne vem, če je ravno praktično nakupovat samo z vozičkom?! Po mojem se tja odložijo samo kakšne stvari, ki jih imaš za rezervo s sabo, ko greš na sprehod. Ne vem, moje mišljenje;)
To je za enkrat to, če koga še kaj zanima pa naj vpraša!!

Aja, pošiljko so odposlali v petek, 14.8., in je prišla danes, 19.8., tako da potuje praktično 4 dni, če odmislimo nedeljo!

Lp


(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 12:51:14   
Anonimen
RE: voziček Implast Clipper
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita_

Če se ne motim, mislim, da paše na ta vozek samo Bobbiway lupinica, katere proizvajalec pa je isti kot za Maxi cosi, tako da je verjetno tudi zelo kvalitetna. Edina slabost je, da pri tej lupinici  ni možno uporabit isofix bazeuser posted image


Tukaj sem videla: http://www.implast.com.pl/do_pobrania/katalog2009.pdf ... stran 12, levo spodaj ... adapterji za MC lupinico niso serijska dodatna oprema ampak jih je kao možno dokupit ... a sem jaz to pav razumela?

(odgovor članu Nikita_)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 12:55:53   
Caesares
IZVIRNO SPOROČILO: golobicica

Zivjo,

evo, vse tiste, ki zanima clipper 3!
Danes je prispela pošiljka. Sestavila sem ga sama, zelo hitro! Kolesa so kar dosti velika, tudi sprednja dva manjša, tako da je ful stabilen in lahek za upravljanje. Men je ful všeč! Moj dragi ga sicer še ni videl, da bi podal svoje mnenje:), ampak mislim, da bo tudi njemu všeč!!
Športnega dela še nisem namontirala ampak najbrž je isto kot pri košari, ker gre v ista adapterja.
Edino nekaj me moti. Košara za nakupovanje, spodaj, je zelo majhna, tako da ne vem, če je ravno praktično nakupovat samo z vozičkom?! Po mojem se tja odložijo samo kakšne stvari, ki jih imaš za rezervo s sabo, ko greš na sprehod. Ne vem, moje mišljenje;)
To je za enkrat to, če koga še kaj zanima pa naj vpraša!!

Aja, pošiljko so odposlali v petek, 14.8., in je prišla danes, 19.8., tako da potuje praktično 4 dni, če odmislimo nedeljo!

Lp




A lahko še poveš, kaj si dobila od "dodatne" opreme? Mislim na torbo za mamo in podobno...

LP

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 13:41:05   
golobicica
Zivjo,

ja seveda!
Zraven je še torba (nahrbtnik) za mamo, ki se pripne na ročaj, potem je še plastična prevleka za dež (to je po mojem bolj za športni del vozička), pa še zraven športnega dela je prevleka za noge!
To je to!

Lp


(odgovor članu Caesares)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 17:13:00   
tulipancica
Mene pa zanima koliko je visok voziček - mislim košara oz šprotni del. Sva oba kar visoka, zato mi npr. bugabo vozicki niso vsec, ker je kosara zelo nizko. Stokke ima npr. zelo visoko košaro, športni del..kaj pa implast cliper? Hvala za odgovor, sem tudi jaz zelo navdusena nad tem vozickomuser posted image

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 18:38:36   
golobicica
Zivjo,

zgornji rob globoke košare je na višini cca. 75 cm, dojenček leži pa na cca. 60 cm višine! Meni se zdi neka normalna višina, pa sva tudi midva kar visoka (176cm in 190 cm).
Ne znam pa primerjat z drugimi!

Lp

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 20:25:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: golobicica
zgornji rob globoke košare je na višini cca. 75 cm, dojenček leži pa na cca. 60 cm višine! Meni se zdi neka normalna višina, pa sva tudi midva kar visoka (176cm in 190 cm).
Ne znam pa primerjat z drugimi!


Za primerjavo ... pri Mutsy-ju je dno košare na višini 67cm.

(odgovor članu golobicica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: voziček Implast Clipper
19.8.2009 21:08:07   
golobicica
Aja, kar se višine košare pri clipperju tiče; pozabila sem povedati, da še nisem napumpala gum!user posted image
Najbrš je to še okrog 2 dodatna cm.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: voziček Implast Clipper
21.8.2009 23:10:34   
sanelaa
Lušten tale Cliper voziček................mi je ful podoben Quinnyu, samo da je skoraj pol ceneje. 

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: voziček Implast Clipper
22.8.2009 22:00:44   
lunka1
Jaz imam bolj "tehnično" vprašanje za tiste, ki ste se registrirale na bobusovi strani in naročile voziček s Poljske. In sicer ne razumem, kaj je VAT ID, kar je potrebno vnesti ob prvi registraciji. Je to davčna številka? user posted image

Hvala, LP

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: voziček Implast Clipper
22.8.2009 22:20:45   
golobicica
Zivjo,

tega ti ni potrebno izpolnjevati, razen, če kupuješ preko podjetja!?
Edino pod "Postcode" moraš dati 5-mestno št., ker jaz sem napisala 1000 (za Ljubljano) pa mi je skoz javljalo napako, da mora imeti, mislim da "ZIP-code" 5-mestno št.! Po nekaj neuspelih poizkusih, sem ugotovila, da je ta ZIP-code v bistu  Postcode!:)

Lp

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: voziček Implast Clipper
22.8.2009 23:44:56   
lunka1
Super, Hvala!
Sem se registrirala tudi brez tistega, samo čudno mi je bilo, ker je bila * zraven.

LP

(odgovor članu golobicica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: voziček Implast Clipper
27.9.2009 19:13:30   
smeshka
Lep podzrav!


Čujte, jaz bi pa samo rada vedela kakšna je razlika med Implast Clipperjem in Implast Bolderjem?
Jaz po slikicah ne vidim razlike, edino, kar ste tule prej že pisale, da se naj bi dal bolj zložit pa mislim, da je Clipper nekoliko dražji. Je to res?


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: voziček Implast Clipper
28.9.2009 9:36:36   
evangelie
Clipper je manjši in manj kompakten od Bolderja. Meni ga je na predstavitvi predstavil kot bolj mestni voziček, bolj za šminkiranjeuser posted image . Bolder je pa bolj terenc, z dodatnim vzmetenjem, je kar večji, tudi zloži se manj kot clipper. Oba vozička sta zelo vodljiva in super, odvisno pa je kaj potrebuješ.

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: voziček Implast Clipper
28.9.2009 18:17:46   
smeshka
Hvala ti za informacije:)

Sem zdaj v krizi, ker ne vem, za katergea bi se odločli. Clipper je fajn, ker se da bolj zložit (ker v našo 206-ko res ne grejo preveliki vozički), Bolder je pa bolj primeren za teren, kot je pri nas doma :)
Hehe, kaj pa zdaj? user posted image



(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 10:23:58   
evangelie
No, če imaš samo ta 2 v finalnem izboru, si tako že kar precej blizu user posted image  Izbira vozička je res prava znanost, čisto preveč stresna stvar user posted image  Jaz sem bila že prej malo bolj navdušena nad bolderjem, ko pa sem jih videla v živo, sem bila pa takoj odločena user posted image  In od takrat naprej ostalih vozičkov sploh ne hodim več gledat, da si ne premislim user posted image

Lp

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 11:12:15   
smeshka
hehe, pametno:)

Samo, glede na to, da imata oba bolj velika kolesa, po moje tudi ne more bit velike krize v vožnji na terenu:) Bomo videli....

Aja, pa če slučajno katero zanima, sem se pozanimala in novala kolekcija 2010 prihaja konec januarja. So mi sporočili od slovenskega uvoznika, da bodo novi vzorčki, tehnične lastnosti pa ostajajo iste. Tako da če se mogoče kateri splača počakat, jaz verjetno bom :)

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 18:42:56   
lunka1
me prav zanima, če bodo poljaki že kaj prej dali ven kolekcijo 2010? tudi jaz sem 10000% odločena, da nabavim clipperja - meni je tako hud vozek. in se mi zdi prav, da res izberemo tistega, ki nam je všeč, ker ga bomo uporabljale kar nekaj časa za naše srčke user posted image

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 19:11:50   
smeshka
Em...jaz sem to pisala prav na firmo (na Poljskem). Pa izgleda, da so kontaktirali naše, pa so meni potem kar naši napisali najprej nekaj za cene. Potem sem jih pa nazaj vprašala, kdaj pride nova kolekcija. Pa so rekli da konec januarja. Meni se tudi malo čudno zdi, glede na to, da kaki Peg perego naredi novo kolekcijo že zdaj, konec septembra. Saj pa so menda konkurenca, ne?

lunka1, kdaj imaš rok? Jaz bom verjetno počakala do januarja, bomo vidli, saj je še čas user posted image


< Sporočilo je popravil smeshka -- 29.9.2009 19:14:08 >

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 19:11:51   
smeshka
Em...jaz sem to pisala prav na firmo (na Poljskem). Pa izgleda, da so kontaktirali naše, pa so meni potem kar naši napisali najprej nekaj za cene. Potem sem jih pa nazaj vprašala, kdaj pride nova kolekcija. Pa so rekli da konec januarja. Meni se tudi malo čudno zdi, glede na to, da kaki Peg perego naredi novo kolekcijo že zdaj, konec septembra. Saj pa so menda konkurenca, ne?

lunka1, kdaj imaš rok? Jaz bom verjetno počakala do januarja, bomo vidli, saj je še čas user posted image


< Sporočilo je popravil smeshka -- 29.9.2009 19:13:45 >

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 19:11:51   
smeshka
Em...jaz sem to pisala prav na firmo (na Poljskem). Pa izgleda, da so kontaktirali naše, pa so meni potem kar naši napisali najprej nekaj za cene. Potem sem jih pa nazaj vprašala, kdaj pride nova kolekcija. Pa so rekli da konec januarja. Meni se tudi malo čudno zdi, glede na to, da kaki Peg perego naredi novo kolekcijo že zdaj, konec septembra. Saj pa so menda konkurenca, ne?

lunka1, kdaj imaš rok? Jaz bom verjetno počakala do januarja, bomo vidli, saj je še čas user posted image


< Sporočilo je popravil smeshka -- 29.9.2009 19:14:28 >

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?